Opinie o VMG Konstantynow Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VMG Konstantynow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMG Konstantynow Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Małe pomieszczenia w biurze? a są opcje na to, że pracownik może sam mieć własny pokój? To by może mnie zachęciło. Po ofercie widzę także, że pozwalają na prace hybrydową, ktoś już o to pytał ale bez odpowiedzi jak widać, więc jaki jest układ dni? I czy nie próbują może iść w stronę trybu zdalnego?

ABC Nowy wpis

Nie ma absolutnie opcji na swój pokój gdyż w firmie nie ma wolnych pomieszczeń biurowych, a w tych malutkich pokoikach siedzą po 2-3 osoby na pokój o szerokości ok. 150 cm ( max ) i ok 4m. długości ( choć na oko wydawało się mniej ). Dodatkowo nie ma pracy hybrydowej, pracodawca nie przyjmie osoby która będzie chciała hybrydową pracę, bo zależy in na osobie która będzie cały czas w biurze dostępna i pomagała lokalnie pracownikom.

@ABC

O jakiej lokalnej pomocy teraz myślisz? I czy jeśli faktycznie jest ona wykonywana to w jaki sposób mogłaby być doceniona? Wystarcza czasu na wszystko? Nie trzeba robić nadgodzin?

Jola

Specjalista ds. IT o którego ktoś pytał już wygasł? Nie widzę by ofertę wznawiano. To jak sam proces rekrutacyjny teraz wyglądał? co na samej rozmowie było sprawdzane. Czy występowała część techniczna?

Kandydat Nowy wpis
@Jola

Byłem kandydatem na Specjalistę ds. IT, kilka rozmów na teams/stacjonarnie w tym po angielsku. Pracodawca przywiązuje duża wagę do znajomości angielskiego bo szef jest z zagranicy. Byłem trochę niemile zaskoczony rozmiarem pomieszczeń biurowych, nie byłem jeszcze nigdy w żadnym biurze które miałoby tak malutkie pomieszczenia, część pracowników może ledwo się obrócić w swoich pokojach. Pierwsza umowa jest próbna na 3 miesiące, co do wynagrodzenia zależy ono od doświadczenia, im większe doświadczenie tym wyższa oferta.

Tom

Czy wrócą posiłki? Zimno, bez ciepłego posiłku....Coraz gorzej....

Ktoś

Praca ok, .... co do kierowników kierownik maszynowni ok....Mistrzowie chcą być nad kierownikami, mają służące do robienia kawy i do innych rzeczy...Zniesieni mistrzowie co byli sprawiedliwi i pracowici....Panie dyrektorze czy Pan nie widzi tych układów,.. Praca ogólnie niezła lecz za duży hałas

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Palacz - Operator kotłów grzewczych w firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Trafiłem na ofertę na specjalistę IT, wreszcie coś w trybie hybrydowym w okolicy, jednak często się nadal trzymają mocno tej stacjonarki firmy. Pracował ktoś może już w takim u nich? Ile dni teraz jesteście w biurze a ile dom?

W Konstantynów Łódzki VMG Konstantynow Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. IT. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Dział IT opiszecie? Zastanawiam się czy w odniesieniu do tej poprzedniej opinii opisującej atmosferę jest on nieco bardziej odrębny od pozostałych działów? Na nim jak się pracuje? jest dostępna właśnie oferta dla specjalisty. tylko ze z oznaczeniem „od zaraz” to rotacja czy bardziej jakiś może rozwój? możecie także podać mi jakieś widełki nim w ogóle prześle CV?

Kiedy ostatnio był ktoś potrzeby? Pytam, bo podobnie jak poprzednika mnie również interesują aktualne warunki. tylko od kiedy weszły jakieś dwie zmiany, że o nie pytanie padło? Na forum jak i w dawniejszym ogłoszeniu na produkcje była opinia o trzech. Doszło po drodze do jakichś przeistoczeń? Są jeszcze jakieś inne? ostatnie aktualności na stronie firmowej pochodzą z roku 2021, dlatego pytam

Miś yogi

Nie polecam Ci pracować dla tej firmy. Mistrzowie uważają się za kierowników, kadra kierownicza z poważnymi problemami (usunięte przez administratora) i oczywiście pan (usunięte przez administratora) który już(usunięte przez administratora)Jedna wielka (usunięte przez administratora). Możesz zrobić karierę przez(usunięte przez administratora)lub gdy masz kogoś z rodziny. Reszta ludzi jest traktowana jak(usunięte przez administratora). Nie polecam

Jakie są warunki zatrudnienia w VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

Aleks

Nadal pracujecie na 2 zmiany jest szansa na zatrudnienie u was?

Ściema

Firma publikuje fikcyjne ogłoszenia. Dzwoni baba 603764105 i gada, że może zaproponować tylko najniższą pensję w kraju, bo ta praca nie wymaga żadnych kompetencji i wykształcenia. Ma problemy z językiem polskim. Nie rozumie słowa tak lub nie. Ciągle zadaje to samo pytanie chociaż powtarza się jej, że tak dokładnie nazywam się. Kodeks pracy, przyzwoitość i uczciwość w tej firmie nie panują.

Jogi
@Ściema

Nie zawracaj sobie głowy praca w tej firmie. Jeden wielki (usunięte przez administratora). Ciężka praca trzy zmianowa za najniższą krajową. Śmiech na sali. Kierownicy od których cuchnie alkoholem go chyba najlepsza wizytówka tego zakładu. Nie poleciałbym nawet najgorszemu wrogowi

Rilessa
@Jogi

Czyli wiele się nie zmieniło od 2015r kiedy tam pracowałem, chociaż odszedł Andrzej.K i zmienił się dyrektor

Antoni
@Rilessa

wszystkim pracownikom dają tylko najniższą krajową? czy są jakieś możliwości awansu, podwyżek? kierownictwo w ogóle się interesuje dobrem pracowników?

Xxx
@Antoni

Nie, oczywiście są tacy co zarabiają więcej. Jest możliwość podwyżek, raz w roku jest takie okno podwyżkowe. Czy dadzą kwestię indywidualne, a też jak stoi firma, czy w budżecie na dany rok zostały zaakceptowane zwiększenia wynagrodzeń - to wszystko nie jest takie proste :) Poza wypłatą są benefity jak świąteczne, dzień dziecka, wczasy pod gruszą więc to zawsze dodatkowa kasa, a też firma dofinansowuje studia, kursy kwestia dogadania się z przełożonym i prezesem. Ogólnie jeżeli chodzi o benefity jest super biorąc pod uwagę co oferują inne firmy.

Bartek
@Xxx

Chyba jestes oderwana od rzeczywistości albo jesteś żona dyrektora. Pracownicy z dwudziestoletnim stażem pracują za najniższą krajową lub troche więcej. Co chwilę zwalniają więc nie możesz czuć się pewnie tym bardziej jeżeli masz wyższą stawkę od innych. Wydaje mi się nadzieję że to koniec rządów pary o marchewkowym kolorze włosów.

Xxx
@Bartek

Jak pracują 20 lat to znaczy że jest im dobrze, jakby było źle to zmieniliby i wtedy mieliby obiektywne porównanie. Co do zwolnień to teraz są takie czasy że jest to niestety norma.

Koniu
@Xxx

Dokładnie, przepracowałem tam kilka lat. Miałem dość pracy na zmiany to się zwolniłem. Nikt tam nikogo nie trzyma na siłę

Iwona
@Koniu

Ludzie to raczej sami się zwalniają czy są zwalniani? Z tego co pisali to raczej to drugie? Zastanawiam się czy są rekrutacje na ich miejsca czy to była po prostu redukcja etatów?

@Antoni

Jeżeli jestes synem kierownika to startujesz od wyższej stawki i szubko możesz awansować. Wszystko zależy od tego jaki tatuś ma długi język. Jezeli jesteś kobietą to wystarczy po godzinach pracy spotkać się z rudym i już masz awans w kieszeni. Nie musisz być zbytnio urodziwa. Ważne że masz fach w ręku.

Co jaki czas w VMG Konstantynow Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bożena

W tych czasach raczej nie bardzo. Pracujemy 4 dni w tygodniu i słabo z premia i dodatkami. Firma daje radę w dziwnych czasach w których przeszło nam żyć.

@Bożena

A od kiedy te 4 dni wprowadzili? Bo chyba nie zawsze tak było?

Natalia
@Bożena

Długo jeszcze potrwa taki system pracy - 4 dniowy? Mówili coś Wam w tym temacie? I w ogóle nie dostajecie premii ani dodatków? Bo piszesz, że słabo.

@Natalia

Wczoraj zwolnili kilka osób i o premii i dodatkach możemy zapomnieć. Każdy cieszy się że ma jeszcze prace. Nie wiadomo jak długo.

@Marta

hej, jest szansa na jakąś bieżącą relację z sytuacji u was? jak praca wygląda, co z atmosferą skoro serio do jakiś zwolnień dochodziło, były jakieś jeszcze? i co na święta, dostaniecie cokolwiek?

Mieczysław
@Marta

Hej, a wiesz może czym spowodowana jest ta sytuacja? Firma ma jakieś poważniejsze problemy finansowe czy jak? Spodziewane są kolejne zwolnienia czy raczej ciężko to przewidzieć?

Grażyna

Czy zwolnienia w zakładzie nie można zaliczyć do grupowych? Być może należy się nam większą odprawa? Ilu ludzi zostało zwolnionych w ciągu ostatnich 30 dni?

Nikoś

Puszki zbierane na pomoc dla Ukrainy a materiał leci prosto z Białorusi, wstyd totalny w sklepach ruskie i białoruskie produkty wycofane a vmg ściga dalej towar od nich ;)

@Nikoś

Po pierwsze, drewno było ściągane przed zamknięciem Polskich dróg dla transportu Białoruskiego a po drugie VMG miało, nie orientuję się czy dalej ma, tartak na Białorusi i formalnie drewno przywiezione do Konstantynowa było własnością VMG, nie siej fermentu. Faktycznie stawki przyznawane są w niezrozumiały sposób, bynajmniej dla mnie ale według mnie jest spokojniej niż za IKEA. Jak rządził Goły wspólnie z Olo to było o wiele gorzej, zresztą ten drugi kosztem Naszej fabryki utrzymywał Wielbark, kto dłużej pracuję w fabryce najpewniej wie co mam na myśli.

@lakiernik

Jak to się mówi winny się tłumaczy. Ale teraz tak szczerze nieistotne już od interpretacji tego wszystkiego, nawet gdyby to co on napisał było prawdą, to w sumie co w tym takiego? Lepiej by było, żeby firma dużo straciła a tym samym jej pracownicy? Jak tu ogólnie firma sama w sobie i ludzie się do tego wszystkiego odnoszą?

@Bożena

Poważnie ? A który z nas tłumaczy się?

lakiernik

Admin zmień nazwę firmy, poprawnie : VMG Konstantynów Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

Marzena

Skoro jedni dostają wyższą stawkę, drudzy niższą, to jak to jest przedstawianie przed podpisaniem umowy?

Czy VMG Konstantynow Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pok-Lok

Tak oczywiście żeli jesteś córka lub synem mistrza . Dyskryminacja i kpina w tym zakładzie

Czy trzeba się zaszczepić, żeby pracować w tej firmie?

Olo

Ukrainiec dostaje 20 zł a Polak 19 zł to jest kpina dyrektor do zmiany

Operator123
@Olo

Skąd wiadomo że 20? Osobiście zatrudniając się rok temu dostałem 18.50 brutto chyba czas na rezygnację

Były pracownik produkcji
@Olo

Tam to sa wszyscy do zmiany, dyrektor i dział bhp to porażka nie mówiąc o panie kierowniku (usunięte przez administratora)

Gal Anonim

Masakra.Na magazynie obiecują cuda a lipa jak.nie powiem co.Będzie pan zarabiał 3000-3500 z nadgodzinami .Nic zero null gole 21.30 policzcie sobie.

Niedoszły pracownik

Teraz,po zmianie właściciela,nowi pracownicy fizyczni dostają 18.50 zł brutto.Po trzech miesiącach 0.50 zł.podwyżki.Praca na trzy zmiany za 2100 zł.netto to kpina,nie opłaca się aplikować,niech zatrudniają ludzi z Afryki,bo Ukraińcy za taką kasę też nie będą pracować.

Juri
@Niedoszły pracownik

Niestety potwierdzam kasa marna i szybko szybko, hałas

Zostaw merytoryczną opinię o VMG Konstantynow Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VMG Konstantynow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

VMG Konstantynow Sp. z o.o.
  • Niesięcin 7
    95-050 Konstantynów Łódzki

VMG Konstantynow Sp. z o.o.