Opinie o VMG Konstantynow Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VMG Konstantynow Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o VMG Konstantynow Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nikoś

Puszki zbierane na pomoc dla Ukrainy a materiał leci prosto z Białorusi, wstyd totalny w sklepach ruskie i białoruskie produkty wycofane a vmg ściga dalej towar od nich ;)

lakiernik
@Nikoś

Po pierwsze, drewno było ściągane przed zamknięciem Polskich dróg dla transportu Białoruskiego a po drugie VMG miało, nie orientuję się czy dalej ma, tartak na Białorusi i formalnie drewno przywiezione do Konstantynowa było własnością VMG, nie siej fermentu. Faktycznie stawki przyznawane są w niezrozumiały sposób, bynajmniej dla mnie ale według mnie jest spokojniej niż za IKEA. Jak rządził Goły wspólnie z Olo to było o wiele gorzej, zresztą ten drugi kosztem Naszej fabryki utrzymywał Wielbark, kto dłużej pracuję w fabryce najpewniej wie co mam na myśli.

Bożena Nowy wpis
@lakiernik

Jak to się mówi winny się tłumaczy. Ale teraz tak szczerze nieistotne już od interpretacji tego wszystkiego, nawet gdyby to co on napisał było prawdą, to w sumie co w tym takiego? Lepiej by było, żeby firma dużo straciła a tym samym jej pracownicy? Jak tu ogólnie firma sama w sobie i ludzie się do tego wszystkiego odnoszą?

lakiernik Nowy wpis
@Bożena

Poważnie ? A który z nas tłumaczy się?

Bożena Nowy wpis
@lakiernik

Jak tak teraz to czytam to jednak przyznaję, że mogło to zabrzmieć oskarżająco, czego nie miałam na celu. ;) Czyli na postawione pytania nie uzyskam raczej odpowiedzi?

lakiernik Nowy wpis

Admin zmień nazwę firmy, poprawnie : VMG Konstantynów Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

Marzena

Skoro jedni dostają wyższą stawkę, drudzy niższą, to jak to jest przedstawianie przed podpisaniem umowy?

Czy w firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektryk / Elektroautomatyk w firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Partner ds. Sprzedaży RUCH S.A
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy VMG Konstantynow Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pok-Lok
@Pytanie

Tak oczywiście żeli jesteś córka lub synem mistrza . Dyskryminacja i kpina w tym zakładzie

Kandydat

Czy trzeba się zaszczepić, żeby pracować w tej firmie?

Olo

Ukrainiec dostaje 20 zł a Polak 19 zł to jest kpina dyrektor do zmiany

Operator123
@Olo

Skąd wiadomo że 20? Osobiście zatrudniając się rok temu dostałem 18.50 brutto chyba czas na rezygnację

Były pracownik produkcji
@Olo

Tam to sa wszyscy do zmiany, dyrektor i dział bhp to porażka nie mówiąc o panie kierowniku (usunięte przez administratora)

Czy nowo zatrudnione osoby w VMG Konstantynow Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Gal Anonim

Masakra.Na magazynie obiecują cuda a lipa jak.nie powiem co.Będzie pan zarabiał 3000-3500 z nadgodzinami .Nic zero null gole 21.30 policzcie sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o VMG Konstantynow Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VMG Konstantynow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie VMG Konstantynow Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy VMG Konstantynow Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VMG Konstantynow Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Niesięcin 7
    95-050 Aleksandrów Łódzki
  • NIP: 5252803824 REGON: 384592678 KRS: 0000808004

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VMG Konstantynow Sp. z o.o.