Opinie o AWG Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AWG Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AWG Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWG Sp. z o.o. w Wrocław

Tamara Nowy wpis

A czy ta agencja bierze jeszcze do siebie pracowników? Nie ma tu komentarzy od prawie trzech lat o ile dobrze widzę. chciałam sobie sprawdzić te pobliskie we Wrocławiu, bo może coś fajnego by się dla mnie znalazło, ale w sieci nie ma zbyt wielu szczegółowych informacji. kiedy ostatnio ktoś korzystał z usług? i z jakim efektem?

Aleks Nowy wpis

Niestety agencja obieca bardzo duzo, a robi z tego bardzo malo. Cale agencja 2 pustych biurka, nawiec nie ma komputerow. BArdzo nie polecam.

Pan Nowy wpis
@Aleks

Puste biurka ? Hehe. Ostatnio przedłużałem umowę w Poznaniu. Czekałem ponad 30 minut bo Pani zawiesił się komputer. Taki miałem 12 lat temu. Wstyd ! ????????

Ja Nowy wpis

Beznadziejna firma. Umawia się na rozmowę kwalifikacyjną, dwie godziny przed rozmową odwołuje spotkanie i informuje , że w tym samym dniu jeszcze się odezwą. Niestety żadnego kontaktu z ich strony. Rozumiem że można nie odpowiedzieć na aplikację kandydata, ale skoro już była umówiona rozmowa, to wypada do niej doprowadzić, albo chociaż coś więcej napisać.

Obcokrajowiec

Ale chamska agencja w Poznaniu

Serhij
@Obcokrajowiec

Ja mam pozytywne zdanie. Mimo ze nie maja ofert dla obcokrajowców, mile panie pomogły i mam dzis dobra prace

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AWG Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Prośba

Mam wielką prośbę. Nie zaznaczajcie Państwo statusu "Rozpatrywane" na platformie Pracuj pl. jeśli nie wdrażacie takiego postępowania. W czasie ostatniego roku wysłałem Państwu 4 aplikacje. Wszystkie miały w/w status i na tym się skończyło. Zero kontaktu, rozmów i informacji zwrotnej. W tym zero podziękowania za udział w projekcie z zmianą statusu na "Odrzucony". Bądźcie poważną i profesjonalną Firmą. pozdrawiam

Bożena

W tej chwili AWG prowadzi wiele rekrutacji na różnego rodzaju stanowiska. Jak myślicie, czego jest to objaw? Jaka sytuacja występuje w tym miejscu pracy? Czy firma rozrasta się? Zachęcam pracowników AWG o przedstawienie własnego punktu widzenia dotyczącego pracy u tego pracodawcy.

AWG
@Bożena

Pani (usunięte przez administratora), jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją więc dla naszych Klientów prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych. Czasem zanim coś Pani napiszę to może warto wcześniej zgłębić temat ?? Pozdrawiam AWG Sp.z.o.o

Nickk
@AWG

Ale chamska odpowiedź ze strony firmy. Odechciewa się aplikować.

Odp.
@AWG

Kadry

W dziale kadr można powiedziec, panuje dość nerwowa atmosfera. Płaca ciagle taka sama. Zero podwyżek czy jakichkolwiek szans na nie. Benefity pozapłacowe- luxmed to jedyny benefit jaki tam występuje.

@Kadry

A kto konkretnie wprowadza taką nerwową atmosferę? Pytam ponieważ przeważnie takie problemy zgłasza się do pracodawcy i można liczyć na podjęcie jakichś kroków w celu polepszenia relacji między pracownikami. Czy próbowano coś z tym zrobić i istnieją szansę na to, że będzie lepiej?

Dorota

Witam, Rekrutacja nie jest na poziomie. Moja rozmowa odbyła się pod koniec lipca. Pani Maja, która tam pracuje, niestety mimo zapewnień firmy nie raczyła oddzwonić i była (w przeciwieństwie na pierwszej rozmowie) bardzo niemiła. Niestety firmę rekrutującą przedstawiła w bardzo ubogiej wersji. Nie polecam tej firmy do pośrednictwa. Polecam inne firmy, które mają o wiele lepsze podejście np. Randstad, Adecco. Pozdrawiam

Mimo zapewnień ze strony rekruterów, brak informacji na temat wyniku procesu rekrutacji.

Czy w AWG Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

firma nawet ok tylko załatwić coś to się trzeba prosić o wszystko o zaświadczenie się proś itp

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AWG Sp. z o.o.?

Jacek

nie rozmowa jest u pracodawcy

Alicja

@Anka a ile trwa okres próbny i czy potem każdy ma umowę o pracę?

Jakie są zarobki brutto na produkcji

Jakie są zarobki na produkcji

Wieslaw

Jakie są zarobki netto na tym stanowisku

Witek

Ale w internecie agencja ma dobre opinie, nie rozumiem o co chodzi?

Nie polecam tej agencji, strata czasu. Pani od rekrutacji ma problem z oddzwonieniem, ma problem z powiadomieniem o wyniku rekrutacji. Kompletny brak kompetencji. We Wrocławiu są lepsze pośrednictwa pracy, radzę poszukać i nie tracić czasu.

nick

AWG = Asistnet Work Group to jest tylko pośrednik.

Franciszek
@nick

Dziękujemy za tę informację. Widać wyraźnie, że trochę wiesz na temat firmy AWG, co bardzo cieszy, gdyż w Internecie niewiele można o niej znaleźć. Powiedz Nam w związku z tym, jak wygląda w tym przedsiębiorstwie cały proces rekrutacyjny. Jest się czego obawiać, czy należy podejść do tego spokojnie?

AWG
@Franciszek

Zapraszamy, nie ma się czego obawiać :)

Witek

Ale ten wątek dotyczy Wrocławia więc zupełnie nie na temat!

NaPewnoNieUkrainiec

Praca dramat... Piszę o pracy w Osłej. Wejscie/wyjscie z pracy przebiega w masowej fali potu i smrodu. Zatrudniajac sie przez AWG nie mozesz przejsc bezposrednio przez firme przez pol roku nawet gdy jakis dzial firmy cie docenil i chcialby na stale przez firme... wyplata ? dramat... 3 listy do podpisywania, chipy do odbijania a i tak ostatecznie czekasz 3 tygodnie na wyrównanie bo ci ucinaja godziny i nie potrafia paniusie z biura tego rozliczyc... nie polecam nikomu pracy przez tą agencję.

Wie ktoś z jakim centrum logistycznym na Bielanach Wrocławskich współpracuje AWG ? Pisać jak ktoś wie

Zostaw merytoryczną opinię o AWG Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AWG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AWG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWG Sp. z o.o.?

AWG Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Grzybowska 80/82 lok. 460
    00-844 Wrocław