Opinie o Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi w Niepołomice

Lol

Nie polecam, żałosna firma która sprzedaje dane rekruterów do spamu.

@Ona

kandydowałaś wtedy, masz już obadany temat po rozmowie? wzmianka o sprzedaży danych mnie zastanowiła, czemu nikt nie zareagował na taką opinię? o jaki spam mogło chodzić i jakie sa tego skutki odnośnie warunków pracy?

Opowiecie szczegóły odnośnie tego na czym praca polega i jak wygląda? Chciałabym sobie móc wyobrazić to do czego nawiązywali w ostatnich opiniach. Leję do dozownika, zakręcam, pakuję i tyle? To drogie perfumy? Ciekawa jestem co by było gdyby komuś się cos stłukło. Jaka leży w tym wszystkim odpowiedzialność po stronie osoby zatrudnionej? Podpisujesz cos więcej?

Wika Nowy wpis

A to chciała pani iść na produkcję ? Ponieważ dzwonili do mnie zaproszeniem na rozmowę i nie wiem teraz czy się wybierać czy nie to nie będzie praca na produkcji tylko do biura

Maryla Nowy wpis
@Wika

Czy ja dobrze zrozumiałam, że otrzymała Pani telefon od firmy odnośnie pracy a nie wiadomo ostatecznie o jakie stanowisko chodzi? Jak to w ogóle możliwe? sama ciekawa jestem pracy, zastanawiam się na którym dziale mogłaby być lepiej płatna

Minia

Szkoda czasu na pracę w takim miejscu, dziwie się że kto kolwiek chce tam jeszcze pracować, spróbowałam ale radzę omijać to miejsce z daleka. Same pracownice nie wyrażają się dość pochlebnie o tym miejscu. Mało pracownic z długim stażem pracy, każda podobno ucieka jak ma tylko okazję. A rozmowa kwalifikacyjna z pytaniami nie ma miejscu, jak by znali chociaż trochę prawo to by wiedzieli że o pewne rzeczy nie mają prawa pytać, widać od razu dyskrymincje osób które posiadają rodziny bądź planują je założyć. 21 wiek a tam takie zacofanie.

Zdesperowana
@Minia

A możesz powiedzieć na czym tam dokładnie praca polega? Co dokładnie się robi jest ogłoszenie i zastanawiam się czy spróbować nie mam doświadczenia, jestem po szkole dopiero i chciałabym się gdziekolwiek załapać - może dam radę chociaż na chwilę. Dziękuję za odpowiedź.

Frania
@Minia

Piszesz, że jest mało osób o dłuższym stażu, to jak wyglądają kwestie z jakimkolwiek rozwojem? Na jakie ewentualne kierunki jest szansa i czy w ogóle jest gdzie awansować? nikt nie pisze konkretów odnośnie tego na czym praca polega, dlaczego?

Minia Nowy wpis
@Frania

Ogólnie jest to jakaś rozlewnia perfum i od razu pakowanie. Z tego co dziewczyny mówiły to nie ma podziału na stanowiska tylko każdy pracuje na takim samym czyli brak możliwości awansu i rozwoju w jakim kolwiek kierunku. Płacą minimalną krajową za dość ciężką pracę fizyczną jak na kobiete, która jest z resztą monotonna.

Czy w Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi zatrudniani są obcokrajowcy?

Ana

Rozmowa o pracę zaczyna się od pytania o wiek (cv ta Pani ma przed sobą więc chyba liczyć nie umie bez kalkulatora) i uwaga.....kolejne pytanie czy mam męża, ile dzieci i jak dziecko będzie chore to co wtedy. To są pytania, których nie wolno zadawać na rozmowie o pracę. Porażka, odradzam. Najniższa krajowa za pracę na produkcji, żenada.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gajka

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisko - pracownik produkcji. Czy mogę dowiedzieć się na czym polega praca, co dokładnie należy do obowiązków na tym stanowisku. I w jakich godzinach się pracuje. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak długo czekaliście na odzew z Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi? Oddzwaniają zawsze?

Katarzyna

Nie polecam. Śmieszne pieniądze za ciężką prace. Brak docenienia pracownika, wiecznie tylko robić szybko jak by się miało płacone od akordu. Nagodziny i soboty niby nie obowiązkowe ale jak nie przyjdziesz to problem. Na L4 lepiej nie chodzić bo zwolnią, trzeba chorym pracować żeby nie było ale. Dziewczyny różne jedne spoko pomogą inne aby Cie zajechać i pokazać nie wiem co. Nierówne traktowanie, jedne mogą wszystko inne mają robić. Dużo gadania za plecami, nikt do Ciebie nic nie ma ale co do czego swoje powiedzą ale nie Tobie, pomijając fakt że nie można rozmawiać. Duża rotacja, bardzo mało pracowników na stałe. Niestabilne zatrudnienie, umowa na czas nieokreślony dopiero po ponad 30 miesiącach. Dużo gadają, mało robią.

Lol

Nie polecam, żałosna firma która sprzedaje dane rekruterów do spamu.

Ona
@Lol

Czemu nie polecasz?

@Ona

GabiGabi

Jeśli marzysz o pracy w kołchozie za śmieszne pieniądze to firma dla stworzona dla Ciebie. Niby praca od pon do pt, ale jak się nie zostanie na nadgodziny, albo nie przyjdzie w sobotę to już krzywo patrzą. Pani rekrutująca twierdzi że czasem sobota jest pracująca, a prawda jest taka że prawie każda. Pieniądze za taką pracę są śmiesznie małe ( nie ma nawet 3 tyś...). Masz zapieprzac i się nie oddzywać. Dziewczyny nie są złe ale dziwnym trafem o wszystkim co się dzieje na hali od razu wie szefostwo... Wstyd proponować taka pensje w tych czasach.... Szkoda czasu na wiązanie się z tą firmą. Nie polecam...

Ona
@GabiGabi

Byla Pani może dniu próbnym? Cos wiecej jest wstanie Pani powiedzieć o tej Firmie ?

2mnn

Jak na obecną chwilę wygląda płaca? I jaka panuje atmosfera w firmie ?

Ad - magazyn

TRAGEDIA !! Śmiech na sali ! Pani " rekruterka" z jakiegoś inne świata HR, nie zna nawet podstawowych terminów logistycznych. Kłamią w ogloszenia na portalu ogłoszeniowym! Miała byc umowa o pracę, a tak naprawdę oferują umowę zlecenie na 3 miesiące, której nawet nie podpisują bo oferują DZIEŃ PRÓBNY i potem się okaże co dalej.. Miałem przyjemność się umówić na taki dzień próbny, ale niestety nie dotarłem bo szanowna Pani rektuterka, zadzwoniła że już kogoś zatrudniła. Bardzo nie eleganckie zachowanie, gdzie bylem na innych rozmowach, chcieli mnie zatrunić, ale podziękowałem bo chciałem pracować tutaj. Jednym pozytywny aspekt to praca na jedną zmianę 8-16 ... I to mnie chyba zgubiło. Nie polecam nikomu nawet tam się fatygować. Kasa? Nawet 3000 netto nie ma. Żenada.

@Ad - magazyn

No na takim stanowisku to ile byś się spodziewał? Piszesz o tym, że niby na logistyce się nie zna. A przytoczysz sytuację na podstawie której tego typu opinia padła?

@Marta

Dobrze ktoś powyżej to opisał. Sama prawda !!! Najlepiej nie dajcie wogole umowy i jeszcze niższą kasę pod stałem dawajcie za pracę fizyczną! Też nie polecam tej firmy !!! A i w ogłoszeniu na olx wpiszcie kierownik magazynu :D będzie dużo chętnych.

Ad- magazyn
@Kandydat

W pierwszej kolejności to spodziewałbym się lub nawet oczekiwał uczciwości, a kłamiąc już na samym starcie w ogłoszeniu, że jest umowa o pracę a jest umowa zlecenie... za 3 miesiące to może i będzie ta umowa o pracę albo nie będzie. Za przenoszenie, pakowanie i ogólnie za pracę fizyczną z latwo palnymi perumami - wynagrodzenie 2800 - 3000 netto jest adekwatne? Serio?

@Ad- magazyn

No wynagrodzenie zbyt pięknie to nie wygląda. To dopowiedzenie o łatwopalności zdaje się niepokojące... Bywały aż takie skrajne wypadki już tutaj?

Magazyn

Dzien dobry jak wygląda praca na magazynie i czy jest to 1 zmiana oraz czy to umowa o pracę na okres próbny pozdrawiam

Krystyna
@Magazyn

Cześć, a powiedz, to jakaś rekrutacja teraz jest, dlaczego pytasz?

Bożena

Chciałabym się dowiedzieć czy trzeba mieć jakieś doświadczenie żeby dostać się do tej pracy? Bo ktoś pisał, że to jest praca dla młodych bez doświadczenia, ale czy faktycznie tak jest? Ja żadnego nie mam, a widzę że tutaj jakaś pani pisała że ją zaraz zwolnili, bo sobie nie radziła... Więc jak to jest?

Nie polecam. Zostalam zatrudniona na okres probny, na rozmowie zostalam poinformowana ze na okres tygodnia i po tym czasie mam stwierdzic, czy praca mi odpowiada. Jesli tak to mialam otrzymac umowe zlecenie na 3 miesiace, a potem umowe o prace. Na rozmowie o prace bylam we wtorek i mialam czas do konca tygodnia zeby sie zastanowic.Na nastepny dzien po rozmowie zadzwonilam do kierowniczki z informacja, ze chcialabym podjac wspolprace i zeby zdazac na godzine 7 na rozpoczecie pracy przepisze dziecko do prywatnego przedszkola do niepolomic i ze traktuje ta oferte pracy powaznie. Po dwoch dniach pracy zostalam poinformowana ze koncza ze mna wspolprace bo sobie nie radze.(usunięte przez administratora)dziewczyny nie polubily mnie, bo nie bylam tak przebojowa jak one i nie obgadywalam calej firmy,wiec uznaly ze zadecyduja o mojej przyszlosci i powiedza ze sobie nie radze. Kierowniczka nie pofatygowala sie zeby sprawdzic czy opinia dziewczyn jest wiarygodna, nie widziala nawet jak pracowalam. Wspomne tez, ze nie otrzymalam zadnej probnej umowy i jakbym miala wypadek w czasie pracy to kierowniczka moglaby miec problem. Uwazam,ze traktowanie w taki sposob ludzi to brak szacunku. Nowe osoby nie dostaja zadnej szansy jesli nie polubia sie z dziewczynami. (usunięte przez administratora)

JA
@Kasia

Jest taka niska blondyna nie pamiętam imienia prawa ręka kierowniczki która podejmuje decyzje brygadzistka jest spoko ale rządzi blondi jesli jej się nie spodobasz to nie bedziesz pracować wiem bo też to widziałam krótko ale wszystko sie da odczuć kierowniczka powinna zastanowić się nad tym a nie ślepo ufać jednej osobie . Na poczatku wszystko pięknie kierowniczka przemiła ale to pozory .POPIERAM CIĘ W 100/

koko
@JA

Były tam dwie takie mądre, co tylko szkodzić potrafiły. Jak dla mnie powinny wylecieć w 1 kolejności bo tylko krwi potrafią napsuć.

Kamila

Ostatnie wpisy na forum zostały dodane we wrześniu 2020 roku. Minęło więc już trochę czasu od nich i zastanawiam się jak obecnie wygląda praca w Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi. Czy ktoś mi coś na ten temat napisze? Z góry dziękuję.

Basiula

Pracowałam tam ponad pół roku i uważam że poprzednie komentarze są nieprawdziwe. Dziewczyny które tam uczą są spoko. Jeżeli ktoś sie nie nadaje i ma lewe ręce to nie powinien tam pracować. Buziaczki

@Basiula

owszem były spoko dziewczyny ale niektóre same się zwolniły bo nie mogły wytrzymać albo niektórym podziękowali . Jak nawijałaś miałaś gadane jak blondi to jej pasowałaś . skoro było tak dobrze to czemu nie pracujesz dalej ? tam się nie ocenia pracowników po pracy . niektórzy udają że pracują i jest dobrze

Basiula
@ja

Zwolniłam się bo nie miałam co z dziećmi zrobić... Jeśli byly takie fajne to czemu im podziękowali, uważam że zawsze trzeba zacząć od siebie, bo wina nigdy nie leży po jednej stronie. Jeśli ma się z kimś lub z czymś problem to należy to załatwić osobiście a nie użalać się i oczerniać innych w internecie. Troche szacunku do innych i odwagi cywilnej. Anonimowo każdy jest cwany i napisze co mu się podoba. Skoro miałaś problem z tą dziewczyną i tak Ci przeszkadzała to może warto było jej to powiedzieć osobiście i zachować się jak dorosły człowiek. Chętnie bym tam wróciła, jeśli miała bym z kim dzieci zostawić. Pomimo tego że nie jestem wygadna, miałam możliwość pracy tam i powrotu do niej.

@Basiula

Basiu nie pamiętasz swoich początków , szybko zapomniałaś i zmieniłaś zdanie .

@ja

Zgadzam się,ja też nie posmarowałam dziewczynom i powiedziały że źle pracuje,a kierowniczka mi podziękowała nie fatygujac się nawet żeby sprawdzić, czy pracownicę mają racje

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego?

Jola

Praca dla mlodych ludzi bez doswiadczenia duza rotacja typowa fabryka (usunięte przez administratora)

@yogi to napisz jak jest!

yogi

FIRMA NR.1 DLA LIZUSÓW I DONOSICIELI !!!!

Agata
@yogi

To chyba atmosfera w J`Fenzi jest bardzo napięta? We wszystkich działach jest wywyższanie innych? Czy tylko w jakimś konkretnym?

yogi
@Agata

Udaje się że niby jest ok i słodko a w rzeczywistości jest całkiem inaczej i wszystkie osoby o tym wiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi - Niepołomice

• Jak się pracuje w Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Piotr Lewocki Firma Handlowa J`Fenzi
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Władysława Wimmera 50
    32-005 Niepołomice