Opinie o Soap&Friends Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Soap&Friends Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Soap&Friends Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soap&Friends Sp. z o.o. w Niepołomice

Martyna Nowy wpis

Mam nadzieję, że dla kogoś, kto to czyta, mój głos będzie wartościowy - jako osoby publikującej nieanonimowo i mającej dłuższy, kilkuletni już staż. Uważam, że większość opinii tu zamieszczonych jest niemerytoryczna i to jest ich największy problem. Jestem przekonana, że z wielu opisanych tu sytuacji można by wyjść w duchu porozumienia i rozmowy. To firma, w której, jeśli tylko ktoś chce, może się rozwijać i wiele nauczyć. Wielokrotnie oferowany był dostęp do kursów i szkoleń, a następnie otrzymywałam możliwość doskonalenia swoich umiejętności w praktyce. Nigdy nie było kłopotu z wzięciem wolnego ze względu na nagłe sytuacje losowe, plusem są elastyczne godziny pracy i skupienie na celu. Niejednokrotnie są organizowane wyjazdy na targi, delegacje czy wydarzenia branżowe. Dodam, że zawsze mogę tu liczyć na pomoc starszych i doświadczonych osób. Nawet nowi pracownicy tworzą wspierającą atmosferę, bo każdy czuje, że tak po prostu pracuje się lepiej i miło.

44 Nowy wpis
@Martyna

To ciekawe, o których starszych doświadczonych pracownikach mówisz? Chyba tych zwolnionych, którzy nie chcieli by ich wizerunek został wykorzystywany w celach marketingowych za darmo xd Dodaj, że nie pracujesz w salonie. Szkolenia „oferowane” są tak naprawdę obowiązkowymi spotkaniami o 8 rano na teamsie, na których są wytykane błędy. Obecność obowiązkowa nawet w dni wolne. Komentarze tutaj są merytoryczne- opisujemy i dajemy przykłady nieetycznych zachowań. Pisze to głównie, żeby zaoszczędzić innych czasu i nerwów. Bo nikt nie zasługuje na taki brak szacunku i wykorzystywanie.

Martyna Nowy wpis
@44

Mówię o pomocnych osobach, które pracują w firmie lata, wiele się nauczyły i chętnie się tym dzielą - większość ma właśnie doświadczenie początkowe nabyte w sklepie. W mojej ocenie swoim zaangażowaniem, chęcią i pracą nabyły nowe kwalifikacje i umiejętności. Mnie się tam miło patrzy na to, jak inni się rozwijają. Odbywanie szkoleń to także standard. Przedstawiam tutaj swoje doświadczenia i np. przeszłam już bardzo wiele różnych szkoleń w godzinach pracy, niektóre z certyfikatami. Nie każda firma daje takie możliwości, więc bardzo na plus. :) Wierzę, że są ludzie, którzy wyciągną z przeczytanych tu opinii naprawdę merytoryczne informacje.

malaMi Nowy wpis

Przykro jest czytać poniższe opinie o swoim miejscu pracy. Szczególnie jeśli chodzi o panującą atmosferę, traktowanie pracowników itp. Każdy ma swoje wymagania, oczekiwania itp. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, to każdy sam akceptuje albo nie panujące warunki. Uważam, ze jest to ciekawe miejsce pracy, w którym można zdobyć nowe doświadczenia. Miejsce nie dla każdego. Jeśli lubisz klimat i marzy Ci się praca w korporacji raczej się tu nie odnajdziesz. Ta firma jest raczej jak rodzinny biznes i takie panują tu relacje. Nie ma sytuacji, aby ktoś zmuszał chore osoby do pracy, wykorzystywał itp. Można liczyć na wyrozumiałość i wsparcie. A co do pracy w sklepie, to dziwię się młodym dziewczynom, że zamiast korzystać z możliwości, wnieść swoje zaangażowanie i odrobinę serca w to co robią, aby stworzyć przyjazną atmosferę dla klientów, oczekują, że "odbębnią" godziny i tyle. Jest to rodzaj pracy, który wymaga konkretnych umiejętności i predyspozycji oraz pozytywnego nastawienia do życia i ludzi.

Tragedia

Po pracy w tym miejscu (usunięte przez administratora) gwarantowana. Absurd goni absurd. Absolutny brak szacunku do pracownika. Ciągłe nieprzyjemne,(usunięte przez administratora)komentarze to codzienność. Zadania wykraczały znacznie poza (usunięte przez administratora) - wszystko trzeba było robić w pośpiechu i wstrzelić się w moment, kiedy nie było klientów. Z(usunięte przez administratora) Sam asortyment sklepu też pozostawia wiele do życzenia. Osobiście nie kupiłabym ani jednej rzeczy patrząc, jak wygląda to od drugiej strony.

Salami

Stanowczo odradzam. Atmosfera tworzona przez (usunięte przez administratora) jest niezwykle toksyczna. Ta firma to idealny przykład wykorzystywania studentów i zrzucania obowiązków, za które powinni być odpowiedzialne osoby z biura. Panuje wielka hipokryzja i będąc zwykłym pracownikiem możesz być pewnym, że nikt nie będzie Cię szanował i liczył z Twoim zdaniem. (usunięte przez administratora) przy każdej rozmowie stara się pokazać swoją wyższość i wzbudzić w Tobie poczucie winy. Po każdym takim spotkaniu okropny humor do końca dnia gwarantowany. Najbardziej zabawnym aspektem jest również wymaganie od sprzedawcy bycia specjalistą od social media. W firmie wystąpiło wiele absurdalnych sytuacji, które nie powinny mieć miejsca. Każda osoba licząca na “przyjemną pracę w pachnącym miejscu” przeżyje wielkie rozczarowanie. Wszystkie poprzednie negatywne opinie są prawdziwe i zupełnie nic się nie zmieniło. Wszystko to pokazuje jakie osoby zarządzają tą firmą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Soap&Friends Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Odradzam

(usunięte przez administratora) Standardowa procedura wykorzystywania studentów, nie wspominając o zrzucaniu na nich zadań wykraczających poza zakres obowiązków zwykłego sprzedawcy (i często są to zadania bezsensowne i niepotrzebne). Jest wiele górnolotnych planów, ale brak konsekwencji + robienie wszystkiego po kosztach i oczekiwanie wspaniałych rezultatów i zysków (a jeśli te nie przychodzą, obwiniani są, oczywiście, sprzedawcy — co sugeruje zupełny brak wglądu i samokrytyki osób decydujących). Dodatkowo, praca w tej firmie gwarantuje ciągłą frustrację — niezależnie od starań czy wyników, otrzymacie jedynie kolejne uwagi i pasywno-(usunięte przez administratora) komentarze, bo przecież zawsze mogło być lepiej.

Dzień dobry wszystkim, Szukam aktualnych pracowników których można zapytać w odniesieniu do możliwości współpracy w firmie. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Czy kierownictwo stara się budować przyjazną atmosferę w firmie? Czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Soap&Friends Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Soap&Friends Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soap&Friends Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soap&Friends Sp. z o.o.?

Soap&Friends Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Grabska 23
    32-005 Niepołomice