Pharma-C-Food

Niepołomice

Opinie o Pharma-C-Food

Dominika

@Tola a co to dokładnie oznacza? Że nagle zostały zwiększone obowiązki w tym samym czasie pracy? A czy były prowadzone jakieś rozmowy z szefostwem na ten temat? Firma nie poszukuje nowych pracowników w celu zwiększenia tej normy? To ważny temat dla wątku Pharma-C-Food, dlatego proszę o poszerzenie Twojej wypowiedzi o dodatkowe informacje.

Tola

Podnoszenie normy produkcyjnej nie zwracając uwagi na wydajność pracowników. Ludzie traktowani jak roboty nie ważne czy młody czy starszy. Wyzysk człowieka przez człowieka.

Dominika

@Jacek rozumiem, że polecasz firmę Pharma-C-Food jako pracodawcę. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o firmie dla osób, które szukają pracy? Np. jakieś mocne strony pracodawcy?

Jacek

A ja pracuję i sobie chwalę. A co do zwolnień, to słysząłem jak co niektórzy jojczeli jak to źle, zwialniali się sami a potem próbowali wrócić do Pharmy bo okazało się że trawa po drugiej stronie wcale nie taka zielona :) Pozdrawiam

jojo

a jakie opinie na stanowiskach nie produkcyjnych?

Kkkk

Lepiej sie trzymać od tego zakładu pracy z daleka...

egg

dziwie się, że pracownicy pozwalają na to żeby ich traktować jak niewolników

p22

W tym zakładzie działa jedna wielka manipulacja. Wmawiają ludziom bzdury bez pokrycia. Kto miał chociaż trochę godności to uciekł z tamtąd. Szkoda się marnować w tym dziadostwie. Myślą, że są jak Titanic - niezatapialni... Do czasu. Wszystko się kiedyś kończy.

yyy

Najważniejszym czynnikiem który wymienię jest brak szacunku kierownika do pracownika. Bardzo nerwowa atmosfera między pracownikami.Praca w soboty praktycznie za darmo,nie wspominając już o świętach zwłaszcza na 11 listopada. Bardzo ciężko jest dostać dzień wolny.Co już jest w ogóle kpiną.Odradzam tam pracę.

Danuta

Odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwo poniżej zera... Szkoda słów, szefostwo włącznie ze swoim przydupasem to porażka.

fgbg

odradzam ten kołchoz z którego każdy ucieka

Diwa

Zgadzam się praca w soboty to już rutyna. W dodatku za darmo.

Gfc

Tak się pchają drzwiami i oknami do tej "cudownej" firmy ze aż muszą rozwieszac ulotki na sklepach i posilkowac się posrednikiem pracy. Każdy już się dawno przekonał jaka karma to pharma.

dsfs

pracowałem tam krótko, ale wystarczająco żeby stwierdzić że nie ma sensu zostawać na dłużej.. szefostwo ma gdzieś pracowników, premie odbierają za byle co a chodzenie w soboty to już rutyna

rick

odradzam tą patologiczną firme

carlo

moja ciotka tam pracowała, zwolnili ją i teraz pracuje w dużo lepszej firmie i na lepszych warunkach niż tam

rgd

jeden wielki kocioł z tego co wiem, jedni zapierniczają inni się opieprzają Mój znajomy tam robił i mówił że mają tam podejście "nie ten to następny" Popieram wypowiedź "Xxx"

Xxx

Odradzam pracę tam... Nie pchajcie się w to bagno..

norek

Dziwne że nikt nie chce przyjść żeby pracować za wózkowego... Jak widzą co się dzieje to uciekają...

kwiatkowski

Słaba płaca, system premiowy i motywacyjny ustalany na niewiadomo jakich zasadach, czyli tak jak komu pasuje. Za pracę w soboty nie ma żadnego dodatku, tylko odbiór dzień za dzień.

EDEK

DLATEGO NIKT NIE CHCE TAM ROBIĆ...

llllmmmm

Pracownicy utrzymania ruchu zwalniają się na potęgę.

mt

Brak szacunku do ludzi zwłaszcza na produkcji

NOWY

OKI DZIEKI

Nowy

A może więcej konkretnych informacji, ile da się zarobić czy plany są realne i nie mam tu na myśli pseudo ph ktory chce tylko firmowym autem pojeździć tylko osobę która chce dostać normalne pieniądze za swoją pracę

NOWY

witam czy ktos moze napisac jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku PH; jakie stawki, czy jest podstawa czy tylko % od obrotu , jaka atmosfera Z GORY DZIEKI

zainteresowany

Firma od pewnego czasu zatrudnia na nowe stanowiska głównie studentów na umowę zlecenie najwięcej na sezon jesienny. Oprócz tego przyjęć do pracy praktycznie nie ma.

znawca

jakość kosmetyków też dramatycznie niska, tylko do ruskich i to na głęboką prowincję to można eksportować i nigdzie więcej

(usuniete przez moderatora)i zero szacunku do ludzi, szczerze odradzam

Zostaw opinię o Pharma-C-Food - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharma-C-Food