Opinie o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

krysia

Mam z Comfort Med wyciskarkę do soków. Produkt jest bardzo dobry. Ma duży otwór więc można wrzucać całe jabłka, gruszki, pomarańcze. Dobrze sobie radzi z twardymi rzeczami takimi jak burak, seler, ale ja kroję na mniejsze kawałki bo nie chcę zepsuć silnika. Sok wiadomo, pyszny nie to co farbowane ze sklepu. Warto mieć taki sprzęt jeśli komuś zależy na zdrowiu.

zadowolona klientka

Mam z tej firmy urządzenia do masażu matę Medical Masage i pas Home. Te produkty to zbawianie dla mnie. Mam straszny problem z kręgosłupem, bóle nie do wytrzymania. Używam masażerów od miesiąca i wreszcie mogę się poruszać bez takiego bólu. Zmiana jest diametralana. Polecam każdemu kto wie co to ból kręgosłupa.

jestem w szoku

Właśnie wróciłem do domu ze spotkania w Tczewie. Dzwoniono do mnie i obiecywano super tablet za przyjście z żona na wykład. Nie bardzo uwierzyłem w ten tablet bo ostatnio bylem w innej firmie i tablety sie skonczyly niby. Ale, że jesteśmy z zona na emeryturze i nie mamy specjalnie zajec to poszlismy zobaczyc. Spotkanie bylo dosyc dlugie i musze powiedziec ciekawsze niz inne. Ale najwazniejsze ze na koniec dostalismy obiecany tablet!!! Bylismy oboje w niezlym szoku, jak to mozliwe ze rozdaja tablety. Musielismy tylko powiedziec jak nam sie podobalo spotkanie, jakie mamy uwagi i tyle. Super fajnie, bo nigdy wczesniej nie dostalem takiego czegos za darmo. Szok!!! Z uwag, szkoda ze nie podaja kawy i herbaty podczas spotkania.

gość

tablet mam i ja !!!

arczi
@gość

W Katowicach były do wyboru tablety i kamery samochodowe.

Alina
@arczi

były białe i czarne tablety 8 calowe, kolor do wyboru w Lublinie.

krysia
@Alina

My też dostaliśmy!

a.d.
@jestem w szoku

Ja też otrzymałam tablet, też byłam bardzo zdziwiona.

Kasik
@a.d.

Super tablet.

k.r.
@jestem w szoku

W Gdańsku też rozdawali tablety. Będę mieć dla dziecka na gwiazdkę.

bartek

@bartek

w sam raz na Święta!

Karol.K
@grzegorz

W dniu 29 listopada byłem na pokazie w Opolu w hotelu Mercure. Pokaz był bardzo interesujący. Jestem laikiem jeśli chodzi o wiedzę na temat zdrowia, ale tym razem była ona opowiedziana na tyle prosto, że z przyjemnością wysłuchałem. Później była możliwość obejrzenia i zakupu różnych sprzętów. Ja się niestety nie zdecydowałem, bo nie stać mnie, ale produkty bardzo fajne. Na koniec za uczestnictwo dostałem tablet.

igor

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo profesjonalny pokaz.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
lublin

Kilka tygodni temu w Lublinie byłam z mężem na pokazie. Zakupiliśmy matę masującą, naczynia, urządzenie do gotowania i odkurzacz. Po kilku tygodniach używania mogę się wypowiedzieć do do jakości. Produkty oceniam bardzo wysoko, szczególnie naczynia i urządzenie do gotowania. Moją pasją jest gotowanie i mam porównanie co do innych garnków. Te są na prawdę dobre i można ich używać ustawiając jeden na drugim, czego wcześniej nie znałam. Z maty korzysta głównie mąż i po kilku tygodniach czuje poprawę. Ja korzystam relaksacyjnie od czasu do czasu. Zdecydowanie nie żałuję zakupu.

Iga

Chciałam się tu na forum podzielić opinia o odkurzaczu home Eco clean. Mam go już dwa lata i działa bez zarzutu. Korzystam do prania tapicerek również w samochodzie, dywanów, codziennego sprzątania a nawet mycia okien. Sprawdza się w 100 procentach.

anik

Byliśmy z mężem w dniu dzisiejszym na spotkaniu w Łodzi, kupiliśmy matę masującą, ale głównie przekonał nas odkurzacz. Wysokiej klasy sprzęt bez jakiś dodatkowych wężyków do wody, tylko wszystko razem w jednej rurze. Mamy już jeden odkurzacz z innej firmy, ale tam właśnie jest wszystko osobno, co zniechęcało mnie do korzystania. Tu nie ma tego problemu. O reszcie produktów się wypowiem za jakiś czas.

Iga
@anik

Fakt odkurzacz bardzo solidny, ja używam już 2 rok. Idealny do prania tapicerki.

alex

Co za bzdura człowieku. Trzeba być ciężko myślącym żeby nie widzieć różnicy między sprzętami z chińskich stron a tymi sprzedawanymi przez renomowaną firmę. Zegarek Rolex też można zamówić z chińskiej strony za grosze a jednak jest różnica wobec oryginału. Każdy wybiera na co go stać.

Sabina
@alex

A ma Pan na to jakieś dowody ? Proszę pokazać jakość sprzętu od nich bo ja NIE WIDZĘ ŻADNEJ JAKOŚCI W JAKIMIKOLWIEK ODŁAMIE TEJ FIRMY.

Sabina

NIE POLECAM nikomu tej "formy" . Spotkałam się z rażącym brakiem szacunku względem klienta oraz chamstwem . NIGDY nie widziałam czegoś takiego.

Stefania

Dziękuję wam za pomoc. Dzięki wam chodzę, chociaz że lekarze postawili na mnie krzyżyk. Mata to jest cud! A inni niech sobie mówią co chcą. Pewnie nawet nie spróbowali.

jadw.

Mata masująca z tej firmy jest rewelacyjna. Korzystam od 3 miesięcy i czuję dużą poprawę. Zeszły mi napięcia mięśniowe i kręgosłup przestał boleć. Nie sądziłam, że cokolwiek mi to pomoże a jednak. Każdy kto cierpi na bóle kręgosłupa mnie na pewno zrozumie, że nawet drobna poprawa daje ogromną różnicę, jeśli się cierpi. Fajnie, że są takie produkty. Profesjonalna obsługa

andrzej

Dzień dobry, w dniu 15 listopada byłem z żoną na spotkaniu w Krakowie. Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawym wykładzie na temat zdrowia a i były prezentowane różne produkty. Kupiliśmy urządzenia do masażu, maszynę do robienia soków i odkurzacz. Już rozpoczęliśmy masaże i teraz tylko czekamy na efekty. Firmę oceniamy bardzo pozytywnie. Andrzej z żoną

Nina

Mam system czyszczący i matę masującą. Nie żałuje wydanych pieniędzy, jak na tą chwilę jestem bardzo zadowolona, a na pokazie byłam około rok temu. pozdrawiam

Nicola

Witam chcialam podzielic sie swoja opinia na temat odkurzacza ktory zakupilam w comfort med zdecydowanie jestem na tak corka ktora go rowniez zobaczyla u mnie zakupila go na kolejnym pokazie .Rewelacyjny goraco polecam no i sam pokaz bardzo ciekawy .

Ala z Raciborza

Wyciskarka rewelacja. Cieszę się bardzo że się skusilam. Soki pyszne gęste, łatwo się myje. To był zdecydowanie dobry wydatek.

karol68

Ciekawy pokaz, super sprzęt.

Danuta

Byłam na pokazie organizowanym w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolona z produktów jakie zakupiłam. Produkty są bardzo dobrej jakości i w super cenie. Polecam

Barbara

Dzień dobry, byłam w piątek na pokazie. Jestem pozytywnie zaskoczona. Super prezentacja i bardo sympatyczni młodzi ludzie. Zakupiłam odkurzacz z którego jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam tego typu pokazy.

Zofia

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z zakupu. Produkty spełniają swoją funkcję i odczuwamy dużą poprawę jeśli chodzi o bóle pleców. Najbardziej zjednak zadowolił nas odkurzacz. Wypraliśmy sobie dywany, kanapy, super efekt i nie musieliśmy wołać profesjonalnej ekipy. Duży plus dla firmy, polecamy!

Tomi

witam, Na początku miesiąca byłem na prezentacji firmy Comfort med + w Gdyni zakupiłem matę masująca za 8500 zł a dodatkowo otrzymałem w gratisie super prezenty!!!!!! Oczywiście prezenty fajne ale najważniejsze to fakt ze mata krora sie masuje od miesiąca zrobiła cuddda. Bóle pleców zniknęły, moja mam tez sie masuje wiec nie musi teraz wydawać na rehabilitacje!!!! Dobry towar zawsze sie obroni!!!! Serdecznie polecam. Pani prowadząca świetnie wszystko wyjaśniła co i jak i ile sie masować???? Poz zakupie miałem kilka obaw- opinie negatywne, podróbki na internecie! Dlatego wlasnie po miesiącu użytkowanie postanowiłem napisać opinie pozytywna aby inni nie mieli tych obawa przed zakupem jakie ja miałem, bo uważam ze opinie powinni wystawiać osoby które maja i korzystają a nie zazdrośni ludzie! Prawda jest taka ze nie każdego na taki fantastyczny sprzęt stać! Ja gorąco polecam Moje sugestie dla Komfort Med PPHU: Więcej życzliwych ludzi Lubię atmosferę w Komfort Med PPHU za: Dobry sprzęt

tomek
@Tomi

Zgadzam się z opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORT MED + Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORT MED + Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

COMFORT MED + Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 101 ocen.

COMFORT MED + Sp. z o.o.