Opinie o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik w Łódź

Jakie są warunki zatrudnienia w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Czy firma Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Artbp Nowy wpis

Jeśli organizowane są szkolenia to Artbp finansuje je w całości.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Artbp Nowy wpis

Na tą chwilę Artbp nie prowadzi rekrutacji.

Czy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik pracuje się na open space?

Artbp

Biuro w Artbp jest zorganizowane na zasadzie open space

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę.

ZygK

Pracuję w firmie od kilku lat i polecam tego pracodawcę. Czasem, chyba jak wszędzie są pewne problemy, generalnie jednak Panowie starają się rozwijać i polepszać warunki pracy. Firma ciągle się zmienia, więc jak ktoś nie lubi nowych wyzwań to powinien dać sobie spokój, dla tych natomiast, którzy chcą się rozwijać wśród fajnych ludzi jest to dobra droga.

@ZygK

Dziękujemy bardzo :), staramy się jak możemy :)

Bożena
@ZygK

Tzn jakie problemy? Napisz plis czego się można spodziewać.

@Bożena

Jedziemy :) https://youtu.be/wziBdMM8cew kurde wyczuć !!!

@Bożena

Problemy chyba jak wszędzie, czasem trochę dezorganizacji, czasem kierownicy wymyślą głupoty, trochę bałaganu :). Nic co by normalnie odbiegało od normy.

Coxo
@ZygK

Porażka … nie polecam sobie nawet głowy zawracać tym „Pracodawcą”

@Coxo

Poprosimy, może więcej szczegółów, chętnie odniesiemy się do merytorycznych zarzutów.

Jak wygląda sprawa grafiku w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pytanie jest merytoryczne

ZygK

Grafik zawsze ustalają kierownicy, jest możliwość ingerencji, więc można elastycznie ułożyć swoją pracę.

WkurzonyPracownik

Żarty się w końcu skończą i pójdę do inspekcji pracy i wezmę na świadków wszystkich pracowników! Firma która nie płaci nadgodzin! Oraz nie wypłaca diet należnych ustawowo. Ogólnie nie chce płacić nic co pracownikowi się należy! (usunięte przez administratora)

@WkurzonyPracownik

Jeśli taka sytuacja ma miejsce polecam zrobić to co piszesz. Pracuje w Artbp kilka lat i mimo różnych zawirowań, firma stale się rozwija, poprawia procedury wewnętrzne i zewnętrzne. Zawsze jak komuś nie pasuje praca warto ją zmienić.

skamigo
@WkurzonyPracownik

Dokładnie tak jak kolega pisze zero płatności 50-tek i setek Najwyższy czas aby ktoś z tym zrobił porządek

Paulina
@skamigo

A czy te nadgodziny w firmie zdarzają się często? Wielu pracodawców decyduje o tym, by nadgodziny odbierać w formie dnia wolnego, może tak samo jest w Artbp? Pomijając ten aspekt, jak oceniasz firmę? Czy można się w niej rozwijać?

Pola
@WkurzonyPracownik

Może w końcu ktoś zrobi porządek z tym wyzyskiwaniem ludzi i (usunięte przez administratora)ze strony tej dwójki

T TYM TO SPOSOBEM JAKI GLUPI BYLEM TAK I ZOSTALO

Czy firma Artbp Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Artbp

Firma prowadzi cykle szkoleniowe, do tej pory wszystkie szkolenia były bezpłatne dla pracowników. Na rok 2021 jest planowane dużo szkoleń, będą one bezpłatne dla pracowników

Rzetelny informator jeśli praca w Artbp jest tak nieatrakcyjna pytanie dlaczego stali pracownicy bardzo rzadko odchodzą z firmy. Skoro pracodawca jest tak zły należy jak najszybciej pracę zmienić, specjaliści są ciągle poszukiwani, więc na pewno na rynku znajdą się oferty dużo lepsze niż praca w tak słabym zakładzie jak napisane powyżej. Co do samej merytoryki to firma ciągle się zmienia, prowadzi systematyczne szkolenia swoich pracowników, polepsza warunki pracy. Nie da się pewnie wszystkiego zrobić od razu, widać jednak że filozofia firmy jest właściwa, co pokazuje m.in sposób w jaki udało się przetrwać trudny dla Wszystkich czas lockdownu. Obecnie firma wraca do większości powziętych inwestycji i planów, których celem jest dalszy rozwój zarówno jej procesów wewnętrznych jak i samych pracowników. Co do pracowników najemnych o których Pan pisze to z mojej wiedzy są to pracownicy tymczasowi, zatrudniani z agencji pracy tymczasowej, jak sama nazwa wskazuje, są to pracownicy tymczasowi, wynajmowani do określonych zadań. Ostatnia kwestia mobbingu stosowanego przez kierownika to kwestia zdecydowanie dla sądu, jeśli ma Pan takie podejrzenia należy wykorzystać dostępną ścieżkę w firmie a jeśli nie zdziała zgłosić sprawę do stosownych organów. Takie zachowania są nieakceptowane przez firmę Artbp i na pewno pracodawcy odpowiednio zareagują jeśli będą mieli o nich wiedzę.

DobryCzlowiek

(usunięte przez administratora)Obiecuja zlote gory a pozniej wielkie rozczarowanie!Praca za najnizsza krajowa a trzeba sie narobic jak kon przy dzwiganiu plytek czy innych rzeczy.Najgorzej maja kierowcy ktorzy pracuja na wyjazdach po 15,18 czasem i po 24 godziny bez odpoczynku za kierownica a nie maja wyplacanych nadgodzin!!Ogolny chaos i balagan.Podwyzka z 13 zl o zlotowke moze po roku

@DobryCzlowiek

Drogi Dobry Człowieku Krytykować jest łatwo, warto byłoby jednak wskazywać uczciwe informacje. W firmie pracuje około 50 osób, dodatkowo często agencje zwiększające tą ilość o kolejne kilkadziesiąt. Rotacja wśród stałych pracowników jest bardzo mała, co świadczyłoby że pracodawcy nie są aż tak źli. Kierowcy mają ciężką pracę, to fakt, rekompensują im to jednak zarobki, które są znacznie powyżej średniej w stosunku do tego typu stanowisk. No i najważniejsze to nie jest (usunięte przez administratora), zawsze można zrezygnować z pracy, pokazując tym samym swoje niezadowolenie a nie wypisywać nieuprawnione (usunięte przez administratora)

Mehdhxsks
@DobryCzlowiek

Bardzo dobre informacje brawo

Mehdhxsks

Wykorzystywanie pracownikow za (usunięte przez administratora) nie pieniadze praca po 20 h nawet za 13 zl zart 500 szefow rzeden za nic nie odpowiedzialny

Czy w Artbp Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Artbp reaguje na problemy zgłaszane przez pracowników. Odpowiada za to struktura zarządu. Każdy może zgłosić problem związany z pracą ale i sfera osobistą do bezpośredniego przełożonego lub do kierownika produkcji. W sytuacjach problemowych do dyspozycji pozostają również szefowie firmy, którzy są otwarci na rozmowy bezpośrednie.

Gal

Totalna masakra nie polecam nikomu pracy w tym miejscu .... Dużo obietnic i nic poza tym atmosfera na początku wydaje się ok ale czar pryska z czasem ....

@Gal

Bardzo prosimy o opisanie konkretnie sytuacji, z moich informacji Pana opinia jest niesprawiedliwa. Firma wprowadza cały czas udogodnienia dla pracowników i stara się poprawiać warunki pracy. W ostatnim czasie zostały wprowadzone karty Multisport. Cały czas organizowane są szkolenia, umożliwiające rozwój pracowników. W tym roku rozpoczyna się budowa nowego zakładu, w którym warunki pracy znaczenie wzrosną. Artbp dynamicznie się rozwija więc być może czasami popełnia błędy, ale napewno stawia na rozwój zrównoważony zarówno pracowników jaki kadry zarządzającej.

@Gal

A o co chodzi? Napisz bardziej wylewnie. Z tego co wiem szefowie spoko tylko mało płaca. A jak atmosfera?

Franciszek
@Emet

Cześć! Mam pytanie. Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane wśród pracowników firmy Artbp? Proszę o odpowiedź.

Czy często w firmie Artbp Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Co to znaczy rekrutacja wewnętrzna? Obecnie prowadzony jest nabór na kierowców oraz handlowców. W przypadku zainteresowania proszę o CV na adres info@artbp.pl

Emet

A jak z handlowcami? Jak zarabiają i czy plany są realne? Ile można zarobić?

@Emet

Od nowego roku Artbp rozpoczyna rekrutację na stanowiska handlowe, myślę że najlepiej złożyć CV. Program rekrutacji będzie zakładał przez cały 2020 rok szkolenia i wdrożenie nowych osób, firma się rozwija więc na pewno warto :).

Emet

Drogi pracowniku. w sprzedaży jakich produktów trzeba mieć doświadczenie żeby do Was aplikować? Na jakim poziomie plasują się wynagrodzenia.

@Emet

:), wynagrodzenie osób na stanowiskach handlowych jest związane tylko z ich aktywnością, i u Nas na pewno nie będzie limitowane, na pewno trzeba zdobyć swoje grono klientów. Co do doświadczenia to we wskazanej rekrutacji będą brane pod uwagę również osoby bez doświadczenia, które chcą nauczyć się tego zawodu, będziemy gwarantowali pakiet szkoleń wraz ze stałym opiekunem. Stosowne wymagania zostaną określone po Nowym Roku, nabór ruszy około połowy miesiąca.

Emet

SUPER! czekamy zatem na informację o rozpoczęciu rekrutacji

Sergio

Serwus,mam pytanko a propos firmy Artbp Sp.z o.o. a mian. jakie warunki pracy ma np. kierowca-monter,ile naprawdę płacą,czy pracują cudzoziemcy?

@Sergio

Do obowiązków kierowcy-montera należy transport i montaż produkowanych towarów: najczęściej ekspozytory lub elementy służące do ich serwisu. Praca jest na terenie Polski - wiąże się z dużą ilością wyjazdów, głównie jednodniowych. Co do wynagrodzenia zależy od stażu pracy i danego zlecenia, oprócz podstawy kierowcy mają różne dodatki. Cudzoziemcy pracują w firmie.

Sergio

A dziękować za odpowiedź,mam wrażenie,że pisał to sam pan kierownik.Ale mimo wszystko,mam następujące pytanie:czy w chwili obecnej są wakansie do zatrudnienia w tej kategorii,czyli kierowca-monter,lub będą w bliskiej przyszłości? Pytam dla jednego kolegi zza granicy,który chce podjąć tę pracę. Dzęki za odpowiedź.

@Sergio

Sorry,niby chce podjąć tę oto pracę.

@Sergio

Najlepiej wysłać cv na adres info@artbp.pl z dopiskiem interesującego stanowiska, obecnie są poszukiwane nowe osoby na stanowisko kierowca / monter.

Sergio

Dziękuję bardzo,odpowiedź wystarczająca. P.S. a czy jest możliwość zamieszkania (tymczasowego) na terenie firmy dla osoby z poza Łodzi? Czy tylko w hotelu robotniczym,lub innym?

@Sergio

Nie słyszałem o takiej możliwości :), raczej trzeba coś szukać.

Bożena

A dacie znać na GoWork, jeśli będą szukali kobiet do pracy w administracji i obsłudze klienta? Jak z zarobkami w tych działach?

@Bożena

Kobiety pracują w Artbp, na ten moment w admnistracji nie ma wolnych etatów. Poszukiwane są osoby do pracy na produkcji, różne prace również dla kobiet. Najlepiej wysłać CV na adres: info@artbp.pl

Jak taki bałagan i tak źle się wam pracuje to co was tam Jeszce trzyma drody panowie. Bo rozumiem, że Jeszcze tam pracujecie

Igo

Jeden wielki bałagan szkoda słów....

Zostaw merytoryczną opinię o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik - Łódź

• Jak się pracuje w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Zobacz opinie na temat firmy Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Kandydaci do pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.

Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik