Opinie o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger w Polska

prcowalem w ski rafcie i musze powiedziec ze na szacunek zasługuje tylko pan mariusz barddzo pozytywny człowiek natomiast pan jacek na niczym sie nie zna obraża pracowników wyzywając ich i poniżając chyba za dużo pieniedzy ma i mu bije osobiscie odradzam prace z tym panem

DamaPik

Ze ski raftem byłem z pracy na wyjeździe integracyjnym . świetnie zorganizowali impreze dla nas , potrzebowaliśmy wszyscy wyciszenia i musze powiedzieć ,że ski raft bardzo dobrze dobrał scenariusz imprezy

GeorgeBoy

Byłem na spływie pontonowym z rodziną ze ski raftem w Bardzie Śląskim i bardzo miło wspominam ta wyprawe , organizator godny polecenia , zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie , takze jak ktoś sie boi tego typu wypraw to nie ma czego . Poza tym Sudety przepiękne góry ;)

Hetfield

Zima zimą , ale minie szybko ;) będzie wiosna to tak akurat , wybierze się po raz trzeci na spływ . Albo na jakiś rafting ze ski raftem . ostatnio żeśmy byli . Tylko jeden warunek . Musi mocno popadać , bo stan wód na ten czas musi być wysoki .

Firma Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dafne

Spływ ze Ski-raft jest mega bezpieczny i zorganizowany na wysokim poziomie. Zdecydowanie mogę polecić bo spływałam juz 4 razy :)

Brandy

A ja z kolei polecam latem rejsy gondolowe ze Ski raftem .Taki rejs 20 minutowy bo tyle zazwyczaj tra , kosztuje jedyne 5 zł za osobe bodajże ,

Prima

Ja polecam Ski raft ze względu na wysoką jakość bezpieczeństwa któą zapewniają .ja byłam na spływie ponotonowym przełomem bardzkim , płynęło się około 3,5 h . Bardzo [olecam bo sa przepiękne widoki i super wrazenia ;)

Buscando

Ski raft oceniam na 6+ nawet ;)

Cheryl

Ski raft polecam jako klientka , mialam tę ogromną przyzjemność byc z nimi na spływie i mam nadzieje ,że nie ostatni raz ;)

Dawid

Super atrakcja naprawdę dla osób w każdym wieku. Spływ to świetna przygoda dla całej rodziny dzieci były bardzo zadowolone.

Anetka

Prawda , prawda ,Ekipa ze Ski Rafta , ma wszytsko dobrze zorganizowane , .No daren dzieci też sa na tych spływach , ale nie całkiem takie małe ;)

daren

fantastyczna zabawa :D bardzo fajne przedsięwzięcie, no i przede wszytskim atrakcja dla turystów na dolnym sląsku, ja się bawiłam super, dobrze zorganizowane i przede wszytskim bezpieczne, nawet kilka dzieciaczków widziałam gdzieś podczas rejsu. no i mogę pochwalić też kadrę, ludzie bardzo kontaktowi, tłumaczyli po kolei co i jak. duży plus

von hohberg

Ja również polecam spływ z ekipą ski raft . Wszytsko dopięte na ostatni guzik. Widac ,zę znają się na rzeczy;)

Baron81

Znakomita sprawa ten spływ. Organizacja super a widoki takie , że ja pierdziu:))))))) Polecam!

maciej

Byliśmy w tym roku na imprezie integracyjnej gdzie jedna z atrakcji był spływ. Fajna zabawa a widokli jeszcze lepsze

malgoss

Jak oceniam? Celująco! Organizacja spływu pierwsza klasa, nawet jakbym chciała, to nie ma się do czego przyczepić. Świetna rozrywka

Dexter

Byłem na spływie ze Ski-raft i jestem pod wrazeniem. Nie zaluje ze przejechałem 80 km. Było świetnie! Ludzie z obsługi są bardzo zawodowi. Takium należy się szacun !

Mariusz Ba.

Mogę tylko w samych superlatywach potwierdzic bo spływ jest zajefajny !!!!! Do tego zabezpieczenie jest super. Rodzinka czuła się komfortowo!

leon

Byłam w tym roku z paczką znajomych. Spływ był ekstra! Świetna zabawa, bardzo fajny sposób na spędzenie nietypowych wakacji:)

korbel

Jestem w pełni zadowolony e spływu, który zamówiłem na wyjazd integracyjny. Bezpiecznie i w pełni profesjonalnie. Dziękujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger - Polska

• Jak się pracuje w Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger?

Zobacz opinie na temat firmy Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger?

Ski-Raft S.C. Mariusz Dubiel Jacek Herberger