Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Jan

Witajcie młodzież, posłuchajcie mnie proszę. Pracuje w tej firmie prawie 20 lat. Wszystko zaczęło się od zmiany kierownika Magazynu, który wcześniej był zwykłym wozkowym. Od jakiegoś czasu pensje wcale nie są podwyższane a sukcesywnie obniżane i tak jak młodzież pisze problem z premia, ze stawką i w końcu wypłatą jest absolutnie prawdziwy ale nie opisywany często. Aktualnie od nowego roku wprowadzono tzw "zakaz nadgodzin" oraz "przychodzenia w dni wolne" co skutkuje wypłata niższa niż kasjerka w Biedronce. Moja żona pracuje w markecie więc mam porównanie. 3 zmiany i tak mała pensja? Nie dajcie się omamić stawka 18/20 czy 21 na godzinę,(usunięte przez administratora)Wypłata i tak będzie niska. Nadgodziny robią głównie Brygadzisci i to oni i tylko oni mogą przychodzic w "dni wolne". Firma stała się jak każda inna... Pracownicy już mówią o przejściu do innych firm i wypowiedzeniach. Nawet ja na stare lata muszę sobie dorabiać w innej firmie. Co do uczciwości Kierownictwa to podam jeden istotny przykład. Ja pracuję w firmie prawie 20 lat i mam stawkę taka jak Młodzik który ma 25 lat i przyjal się półtora może dwa lata temu. Więc sami oceńcie gdzie jest prawda. Nie wspomnę o tym że stawki wcale nie zależą od stażu ani umiejętności pracownika. Znam kilka osób która mają ledwo 18zl i potrafią to samo i często wykonują to samo co inni z wyższą stawką. (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam kiedyś chce się wypowiedzieć i przestrzec ludzi nie szanują nikog(usunięte przez administratora) naśmiewają się za plecami z ludźmi a to co gadają na początku z zarobkami to też nie prawda odradzam wam ten zakład jak już szukajcie czegoś innego normalnego i pracujesz cały tydzień sobota czy niedziela odradzam i pozdrawiam

Dziwne bo ja pracuje juz dosc Dlugo i zarabiam tak jak mi mowiono na poczatku :) bez obawy ze zaraz wylece jak to sie dzieje w innych firmach , moze Ty po prostu jestes z tych co robia kariere zycia i przychodza na jeden dzien do pracy i wszystko im nie pasuje , jak komus sie nie chce pracowac to zawsze znajdzie powod

Kierowca

Załadunki to porażka trzeba zarezerwowac kilkanaście godzin.(usunięte przez administratora)

@Kierowca

Proszę pamiętać ,że jest to magazyn kompletacyjny. Specyficzne załadunki exportowe wymagające dłuższego nakładu pracy, mało miejsca ,mała przepustowość jak na ciągłą, wysoką liczbę zamówień. Panie kierowco, szanujmy się. Pozdrawiam

Murek94

Praca dla ludzi o mocnych nerwach, którzy lubią żyć w ciągłym stresie. Brak kompetencji ze strony kierownictwa, ciągłe wytykanie błędów i zero jakiegokolwiek uznania, nie wspominajac o "dziękuję". Posiadając bogate doświadczenie z innych miast skłoniłbym się do określenia, że wyciskają z człowieka do ostatniej kropli. Pensje na czas, wysokość poniżej przeciętna. Odradzam!

Gotham Security

Merytoryczna odpowiedź to nie będzie. Praca na magazynie bardzo dobra, atmosfera średnia szczególnie przez brygadę kobiet ale poza tym ok.

SebiX

Dziekówka za przyjecie do pracy znowu, polecam firme, bede staral sie przejsc na umowe o prace

Abc

Widzę tylko opinie o pracy w fabryce, że potrzebuję opinii na temat działu handlowego - czy firma potrzebuje Ph?

@Abc

Dzień Dobry, Na obecną chwilę nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych do Działu Handlowego. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

HROWIECZDHLEM

Pieniądze są nawet przyzwoite ale to co tam się dzieje to nieporozumienie. Wróciłem tam w nadziei że się coś zmieniło ale dalej to samo. Kierowcy są nie mili bo muszą czekać po pare h na załadunek przez co dochodzi czasami do sytuacji że ów kierowcy podnoszą głos na nas za to że np. idziemy na przerwe, a nie ładujemy auto.... Z przełożonymi tam to też różnie jest. Jeden ogarnia i wytłumaczy jak coś daje do roboty, drugi po prostu da papier i nic nie powie , trzeci jak zauważy że jesteś w pracy to to jest sukces bo przez pół zmiany jest zajęty telefonem albo przeglądaniem internetu co chyba nie powinno mieć miejsca patrząc na to jakie stanowisko zajmuje ale nie mnie to weryfikować.... Z pracownikami też różnie bo w jednej i chyba najbardziej pracowitej ekipie ludzie pomagają sobie nawzajem, są życzliwi, zaś w innych brygadach nie widziałem czegoś takiego i każdy patrzy tylko na swój nos, a zwracanie uwagi przez starych pracowników czasami wygląda tak jakby chcieli swoją frustrację wyładować na Tobie. Mimo że pieniążki są w porządku i praca jak idzie to też jest okej to mimo wszystko "toksyczność" jaka tam panuje dyskwalifikuje ludzi o słabych nerwach, a szczególnie takich którzy nie potrafią się zdystansować do pewnych tekstów i zachowań czy to pracowników, czy przełożonych czy kierowców.... Jeżeli lubisz pracę w chaosie to zdecydowanie ta praca jest dla Ciebie.

CURVEROWSKIKETEROWICZ
@HROWIECZDHLEM

Pieniądze nie leżą na ziemi, jeśli ktoś nie chce - nie pracuje. Kierowcy to kierowcy zawsze coś nie pasuje poza tymi z Indeki bo oni są jak z firmy. Przełożeni nie są zajęci telefonem bo niby kto ma Ci ogarnąć kolejny załadunek lub dać specyfikację. No sorry ale ja takich rzeczy nie widziałem przez kilka lat nawet na nocnej zmianie także to jest Fake News. Frustracja oraz toksyczność "Starszych" pracowników niestety jest widoczna szczególnie u najstarszej Pani czy też w zespole kobiet, które bardzo często plotkują, wyzywają i zachowują się hamsko w stosunku do pracowników zarówno z HR czy Curver. Przykro jest że nikt nie może wpłynąć na staruszkę ani plotkary ale tak jest już w tej firmie, cichy mobing stosowany przez najmłodszych brygadzistów niestety daje się we znaki. Jakiś czas temu słyszałem jak wyzywał kobiety od "różnych" jeszcze inny opowiada wszystko co złe na chłopkaów ze swojej zmiany do kierownika by ucinał im premie bo on chce mieć dużą wypłatę i on się nie pomylił tylko jego ekpia. Praca jak najbardziej dla osób lubiących się rozwijać " nie licz na to że zostaniesz kierownikiem po miesiącu " bo tak nie jest ale często można przejść na umowę i dostać premie, podwyżkę czy poprosić o dni wolne od pracy co w tej firmie nigdy nie było problemem co jest jej atutem.

Zainteresowany pracą

Czy fabryka ma jakoweś ofert pracy na produkcji?

@Zainteresowany pracą

Dzień Dobry, Tak, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska w obszarze produkcji. Zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail: rekrutacja@keter.com lub do złożenia go osobiście w siedzibie firmy. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Curver Poland Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Gucci

Uważam za błędne opieranie się na wypowiedzi osoby, która nie podpisuje się pod takim postem. Kierownik z sk wcale nie jest taki zły, zawsze mógłby być gorszy. Zawsze kulturalnie odpowiada dzień dobry i często sam zbiera strecz czy kartony na magazynie więc w czym jest taki zły? Czasem jak to w każdej pracy trzeba zapiąć pasa i i się spocić ale nie jest tak codziennie. Premie przyznaje w pierwszej kolejności brygadzista a w dalszej części góra zatwierdza jej wysokość lub ja obniża według ilości dni przepracowanych oraz reklamacji więc nie jest to jakieś (usunięte przez administratora) Warto by osoba pisząca post na który odpowiadam czasem spojrzała na osoby pracujące na produkcji bo tam jest naprawdę nie łatwo.

Świadek Grzeriusza

Odsyłam do definicji wolnego rynku, a także o zdobycie wiedzy na temat spraw aktualnych dla firmy Keter. Jeśli jest to twoja pierwsza praca, to również odsyłam go regulaminu i wiedzy starszych. Nie wszyscy są na pewno tacy źli jak się ich się maluję. (usunięte przez administratora)

Dżasta

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi stwierdzam, ze musisz pracować tu około pół roku lub krocej poniewaz nie dostrzegasz wielu pozytwynych cech szefostwa a mam tu na mysli kierownika. Prawdopodobnie jestes sflustrowany niską wypłatą lub przepracowaniem. Tak wiec twoj wiek oceniam na max 25 lat, waga około 65kg i brak doswiadczenia zyciowego poza grami na komputerze i smakowaniem zupy jaką mamusia przygotuje na obiadek .. Poza tym w swojej wypowiedzi ukryłeś też zdanie ktore podpowiada, ze nie jestes zatrudniony na umowie natomiast pracujesz przez agencję. Dlatego dzieciaczku jezeli za ciezko Ci w tej pracy bo nie dojadasz i słuchasz tego co opowiadają chłopacy z brygady o premiach i wypłatach a pozniej wypisujesz te bzdury tutaj dodajac kim jest dla ciebie kierownik oznacza to, ze nigdy tak naprawdę przed nim nie stanałes twarzą w twarz i nie rozmawiałes. Wiem też który z Hrowców śmiał się ostatnio z nazwy robotnik magazynowy bo było was słychac na poł wysokiego także uwazaj co i o kim piszesz bo magazyn jest maly ..Kierownik o ktorym piszesz, ze jest amatorem ma za soba więcej osob ktore za nim staną i pozytywnie się wypowiedza niż Ci sie wydaje, pewnie on sam nawet nie wie na jak wielu z nas może liczyć bo jesteśmy mu wdzięczni za to jaki jest. Pozdrawiam

don Szkot

Brednie brednie szef w porządku, kierownik spoko. zero problemów!

sezmaR

Brygadziści ok kiero wporzo

beHawioRysta

(usunięte przez administratora) niskie premie, niskie wyplaty, brak dni wolnych, za duzo pracy a bronicie go jakby byl w waszym teamie. po co? to smieszne robolnik magazynowy, bo jestescie robole i tyle, szacunku chcecie? buhahahaha XD

ThoR przybył

"Kris" oraz "zniesmaczony ale nie..." Najprawdopodobniej pracujecie Panowie na dwóch różnych działach. Produkcja często nie pracuje z powodu braku zamówień tak więc tam sytuacja urlopowa wygląda inaczej niż na magazynie SK czy SW choć SW jest połączony poniekąd z produkcją. A teraz do rzeczy. Wiem jak trudno jest Wam sobie wyobrazić co znaczy mieć własną działalność i być za nią odpowiedzialnym oraz opłacać wszystko włącznie z pracownikami. Wyobraźcie sobie że macie 100 osobowy zespół, Każdemu z pracowników musicie dać około 21 brutto na godzinę, nie wszystkim oczywiście bo są tacy, którzy mają wciąż 17.50 nie koniecznie z ich winy a raczej z nie docenienia przez "górę" ale nie o tym tutaj prostuję! Tak więc wyliczenia są proste. 80% tych zatrudnionych dostaje około 2800zł na rękę, czyli 224 000zł, reszta czyli 20% dostaje 2100zł co daje łącznie 42 000zł. I to są Panowie tylko wypłaty a teraz czas na opłacenie lokalu, prądu, zużycia wody, koszty związane z zatrudnieniem ochrony oraz ekipy sprzątającej. Łącznie na pewno jest to kwota około 600 000zł miesięcznie jaką wasz pracodawca musi płacić. Nie wierzycie? To koszt utrzymania 1 pracownika "3 132,48 PLN" w tym jest zus, ubezpieczenia itd. więc jeśli myślisz że wciąż zarabiasz za mało to weź sobie kalkulator do ręki i przelicz to wszystko. Do czego zmierzam, chodzi mi o to, że urlopy bezpłatne chyba są lepsze niż rozwiązanie umowy o pracę? Dlaczego o tak piszę? Ponieważ nie każdy pracuje tylko w firmie Curver i żyje tylko firmą, opowiadając przy piwie kolegom i rodzinie jaki jest to ch...jowy Andrzej czy Piotrek bo nie potrafią zbierać albo słabo owijają paletę. Nie o to chodzi w życiu by żyć pracą. Po zamknięciu się drzwi powinno się nie myśleć o pracy tylko o rodzinie, o tym co trzeba zrobić, lubicie robić. W przeciwnym wypadku wpadniecie w błędne koło i staniecie się wrogami osób, które żyją swoim życiem, mają rodziny, własne firmy poza pracą w Curver, robią coś co lubią i mają często z tego pieniądze. Czas pomyśleć o sobie, zrobić coś dla siebie, jeśli urlop jest bezpłatny nie sądze byś sobie nie poradził skoro masz dwie nogi, dwie ręce i pracujesz w Curver. Gdzie jest motywacja do życia? To nie Korea ani Chiny że musisz umierać na maszynie! Ciesz się, że masz takie rozwiązanie niż zwolnienie z pracy. Jestem tego samego zdania co Kris, nikogo nie zwolnili, owszem umowy nie są przedłużane jeśli kończą się w okresie Pandemii ale tym osobą mówi się, że są pierwsze do przyjęcia po uspokojeniu się sytuacji. Do hejterów: Wydaje Ci się, że kogoś znasz bo codziennie patrzysz jak owija paletę, zbiera towar i oceniasz go po tym, jednak w rzeczywistości i życiu prywatnym może być to zupełnie inna osoba. Czasem pozory mylą i najgorzej radzący sobie pracownik ze zwrotami, ma te motywacje i iskrę do działania ale brakuje mu poparcia "góry".

@ThoR przybył

Bardzo dziękujemy za merytoryczny wpis i zrozumienie. Zarząd Grupy Keter podejmuje wszelkie niezbędne kroki, aby zadbać o swoich pracowników oraz biznes w tych niepewnych czasach. Pozdrawiamy Zespół HR

ThoR przybył
@Curver Poland Sp. z o.o.

Choć nie pracuję długo w firmie, to poznałem już wymogi pracodawcy oraz zasady działania, staram się nie wychodzić przed szereg bo nie jest to konkurs na najpiękniejsze nogi na parkiecie Curver. Często jestem wręcz źle zrozumiany przez kierownictwo ale zagryzam zęby i idę dalej bo oni też są ludźmi. Poza pracą w firmie prowadzę własną działalność, nie przynosi może ogromnych zysków ale jest moją pasją więc się realizuje a udało mi się to tylko dzięki pracy w Curver.

Yamaha Noir
@ThoR przybył

Zastanawiam się jak to się dzieje, że załoga magazynu nie miała żadnego spotkania z kierownictwem, nikt nie poinformował pracowników o sytuacji zakładu, nie otrzymaliśmy pasków wypłat za zeszły miesiąc, wszystkiego dowiadujemy się z plotek i "przecieków" i nie wiadomo na ile są to prawdziwe informacje.Jedyne co pewne to spadek zarobków o około 25% w stosunku do poprzednich miesięcy.Pracy jest tyle że ledwie się wyrabiamy z zamówieniami,więc argumentacja że "nie ma nagród bo słaba sprzedaż"jakoś do umysłu przeciętnego robotnika nie dociera.Podkreślam że nikt nie zadał sobie trudu przeprowadzenia rozmowy z pracownikami aby unaocznić im sytuację zakładu. Załoga obawia się że niskie zarobki na żenującym poziomie lat poprzednich będą utrzymywane w nieskończoność i uzasadniane wirusem kiedy już wszyscy o nim zapomną.

Thor przybył
@Yamaha Noir

Witaj Yamaha Noir cóż owszem od chyba 2 miesięcy nie otrzymujemy tych kwitków bo kadry są nieczynne do odwołania. Z tego co widze to kartka jest na drzwiach cały czas. Zarobki hmmmm jestem chyba jedną z nielicznych osób która zarabia najmniej od wszystkich z najniższą stawką i tak w sumie od dłuższego czasu jest. Może 3 razy mnie firma zaskoczyła wyższą pensją na święta napewno i przed kryzysem a tak to nie osiągam więcej niż 2 i pół. Generalnie wystarcza mi to bo zawsze jakoś sobie dorobię prowadząc działalność więc nie narzekam na wypłatę jaka by nie była bo w całości przeznaczona jest na opłaty. Jeśli chodzi o rozmowę z nami, że bedzie cieżko i nie bedzie premii czy wypłaty będą mniejsze to masz racje dowiadujemy się zwykle późno lub po fakcie od kogoś innego ale tak jest tutaj odkąd pamiętam. Da się przywyknąć. Rozumiem obawy bo np większość w brygadzie w której jestem ma rodziny i dzieci na utrzymaniu i za 2 tys nie dadzą rady ich utrzymać ale od dziś pracujemy od 14 więc bądźmy dobrej myśli że wrócą 3 zmiany i bedzie dobrze. Wiesz co do ilości narzuconej pracy to wiem że jest jej dużo bo nawet niema kiedy regałów posprzątać nie mówiąc o tzw belowaniu. Ale nie ja tutaj rozporządzam pracą więc podział pracy nie należy do mnie. Będzie dobrze zobaczysz, najgorszy czas już za nami!

ThoR przybył

Kolego grupy Ci się chyba pomyliły. Gorzkie żale kto jest zły a kto dobry można wylewać wprost w pokoju kierownika, on na pewno wysłucha. Twoja opinia w mojej ocenie jest zwykłym spamem i należało by ją usunąć. Znam opisywane przez Ciebie osoby bo mam z nimi styczność praktycznie codziennie ale w tak krytyczny sposób nawet ja nie jestem w stanie się wypowiedzieć, owszem starsza Pani jest uciążliwa bez wyjątku ale czy Brygadzista donosi hmmmm czy Kierownik jest nie świadomy, no nie wiem może za krótko pracuje w tej firmie. Jednakże bardzo proszę o usunięcie posta na którego właśnie odpowiadam bo nie jest on żadną recenzją a wylewem żalu.

@ThoR przybył

Co za ........ to pisze. Chłopie jak szefa nie stac na firme i ludzi. Niech zamyka i sam idzie na etat. No co za czlowiek to pisze.

ThoR przybył

Co za ..... to pisze, pewnie ten, którego prawie codziennie mijasz na produkcji kolego ;) Skoro chciałbyś żeby Twój zakład pracy został zamknięty oznacza to, że musisz być albo z dobrego domu gdzie tata kupił Ci mieszkanie i auto albo masz troche nie pokolei pod sufitem bo chyba nie znasz aktualnej sytuacji w kracju i nie jesteś poinformowany o tym, że rynek pracy kapkę się skurczył i chyba nie jest już tak łatwo znaleść pracę. Zacznij doceniać drobne rzeczy by docenić pracę bez której pewnie nie miałbyś nawet na buty.

zniesmaczony ale nie hejter

ale grożą pracownikom, którym kończy się urlop wypoczynkowy, że jak się nie zgodzą na urlop bezpłatny to dostaną wypowiedzenie... to nazywasz "stawaniem na wysokości zadania w trudnym czasie epidemii"?

@zniesmaczony ale nie hejter

Dzień Dobry, Bardzo nas zmartwiła informacja o tym, że pracownicy są zastraszani zwolnieniem jeśli nie skorzystają z urlopu bezpłatnego. Dbamy o to, aby wartości promowane w firmie były przestrzegane przez wszystkich pracowników, niezależnie od sytuacji. Prosimy o kontakt z Działem HR w celu wyjaśnienia ww. tematu. Pozdrawiamy Zespół HR

Hah

Tak bardzo dba, że pracownicy bez urlopu byli zmuszani do bezpłatnych, nawet tydzień czasu ????

Obrażanie pracowanika na stanowisku np brygadzista nie szanuję swoich podwładnych zachowują się jak by byli zazdrosni o swoją prace tak samo ustawiacze co niektózy tak samo sie zachowują nabijają się z innych razem z kierownictwem wiec nie polecam wam tam pracować zdala od brygady numer 2 i 4 nikt rossądny nie podejmie tam pracy i jak nikt ci nie zrobi przerwy będziesz zasuwać jak murzyn tak samo pensje marne i dużo obowiąsków sam owijasz palty i a ci plastiki uciekają np od tego są pakowaczki pozdrawiam serdecznie .

JA

Czy można się teraz zatrudnić ja umowę zlecenie???

Madra

Czy przyjmujecie do pracy na umowę zlecenie teraz?

Kokoloko

Witam. Jak wyglada praca pH? Samochód, atmosfera w dziale. Duża rotacja? Dziekuje za info

Sebastian J.

Dzień dobry. Pracowałem w Hrze jakiś czas i chciałbym zatrudnić się na umowę o pracę w firmie Curver. Jakie są szanse?? Zaczyna brakować mi środków do życia bo żyje z kredytu na auto a mama jest za granicą.

@Sebastian J.

Dzień Dobry, Bardzo nam przykro czytać takie wiadomości, niestety na obecną chwilę rekrutacje w firmie Keter zostały wstrzymane do odwołania ze względu na obecną sytuację w kraju i na świecie. Pozdrawiamy Zespół HR

Dlaczego w każdej sprawie odpowiada zespół HRC, nawet gdy nie dotyczy agencji HRC? Czy pracownicy Curver mają wiele wspólnego z HRC? Umowy podpisane są z firmą Curver/Keter nie z HRC. Proszę o odpowiedź.

W każdej sprawie odpowiada Zespół Działu HR firmy Keter, a nie Zespół HRC. Pozdrawiamy Zespół HR

10 lat w Curwerze

Czego sie nalykal Thor? Pokaz mi 3 osoby ktore maja swoje przedsiebiorstwa i 5 osob ktore nie zyja firma po pracy? Ja sam zawsze gadam o kolegach z pracy, nawet jak znam ich 10 lat, bo o czym tu gadac. Niemam zony dzieci ani firmy. Curwer to moje zycie, zarabiam zawsze za malo a jak ktos zarobi wiecej o 100zl to sie do niego nie odzywam bo dlaczego zarobil wiecej niz ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.