FORMASTER S.A

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FORMASTER S.A

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, ilo zmianowa praca jest na produkcji w bilczy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy FORMASTER S.A ma ściśle ustalone godziny pracy?

anonim Nowy wpis
Inne

To w jakich godzinach się tutaj pracuje? Chodzi mi konkretnie o dział wtryskarek. Czy jest to praca zmianowa? Czekam na odpowiedź. Dzięki!

AngelGość
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Czy jest na chwilę obecną możliwość podjęcia pracy na produkcji w Formasterze na Białogonie? Może ktoś coś wie? Z góry dziękuję za odpowiedz.

2
1985
Kandydat
@AngelGość

Ja również próbuje się dowiedzieć czy są przyjęcia do pracy dla kobiety

5
Damian
Inne
@1985

I co? Dowiedziałaś się coś? Moja żona rozgląda się za pracą i zależałoby mi na info czy praca dla kobiet nie jest za ciężka i nie ma problemu z przyjęciem. Daj znać, ok?

1
Niunia
Pracownik
@Damian

Praca dla kobiet nie jest ciężka pracuje już 2 lata i jestem zadowolona

1
Ida
Pracownik
@Damian

Nie jest.

Kasia1985
Inne
@Niunia

A czy przyjmują do pracy

Grażyna
Inne
@Niunia

A opiszesz tak mniej więcej na czym praca kobiet tutaj polega? Bo to, że ciężka nie jest to już pozytywne info ale chciałabym mieć jakieś wyobrażenie

NIUNIA Nowy wpis
Pracownik
@Grażyna

Na dziale wtryskarek tak jak ja pracuje kobiety i mężczyźni oglądają produkt czy nie ma rys czy jest dolany i czy nie ma odbarwień plam też trzeba obcinać pokrywki inaczej gradować . Potem pakować do kuwet i kartonów . Praca jest mega fajna

Kandydat

Byłam w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko pracownika umysłowego. Lekko mówiąc jestem bardzo rozczarowana poziomem kultury. Na rozmowie był trzy panie, które w ogóle się nie przedstawiły, ani nie podały ręki. Nawet nie wiem, która z pań jakie zajmowała stanowisko. Siedziałam przed nimi w wielkim odstępie jak na jakimś komisyjnym przesłuchaniu. I tak też niestety wyglądała rozmowa. Typowe korpo pytania, nic nie wnoszące. Atmosfera fatalna. M(usunięte przez administratora)Także wyobrażam sobie jaka musi panować atmosfera w tej firmie. Zanim otrzymałam odmowny telefon odnośnie stanowiska oferta zdążyła wlecieć już kilka dni wcześniej na portal z ogłoszeniami, więc dowiedziałam się jeszcze ''nieoficjalnie'' z internetu, że pracy nie otrzymałam. Naprawdę najgorsza rozmowa rekrutacyjna, na której miałam okazje być. Przed prowadzeniem kolejnych rekrutacji polecam zapoznanie się firmie z zasadami savoir-vivre.

Pracodawca

@Kandydat

Szanowna Pani, bardzo nam przykro odnośnie Pani subiektywnych odczuć co do przebiegu rozmowy rekrutacyjnej, tym bardziej , że wszystkie pozostałe osoby, mimo informacji, iż ich kandydatura tym razem nie została uwzględniona, wiadomość tę przyjęły ze spokojem. Większość Kandydatów wręcz podkreślała wysoki standard przeprowadzanej rekrutacji i doceniała przyjemną atmosferę (informację tę otrzymywaliśmy za każdym razem podczas zwrotnej rozmowy telefonicznej). Rozumiemy Pani rozczarowanie, ale priorytetem są dla nas zarówno kompetencje, umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach i nastawienie na rozwój. Jeśli chodzi o skład osób rekrutujących być może stres spowodował, że umknęło to Pani uwadze, ponieważ przedstawienie rekruterów jest od zawsze standardem przy rozpoczynaniu każdej rozmowy o pracę w naszej firmie. Fakt nie podania ręki, który w Pani odczuciu jest złamaniem zasad savoir-vivre w istocie dla znacznej większości Kandydatów (którzy jak wiemy, niestety często się denerwują) jest sytuacją pożądaną i uwalnia od dyskomfortu. Ubolewamy, że układ (kształt litery U) jedynej sali, w której możemy odbywać rozmowy nie sprostał Pani wymaganiom. Niestety ze względów technicznych, a także często innego wykorzystania tej sali (m.in. szkolenia, spotkania biznesowe) nie możemy dokonać zmiany. Typowe pytania, które zadawane są na rozmowie o pracę dotyczą dotychczasowego zatrudnienia. Nie istnieje podział pytań na „korporacyjne” lub „ niekorporacyjne”. Zwracamy się do kandydatów m.in. z prośbą o rozwinięcie wskazanych w CV dotychczas wykonywanych obowiązków. Rozmawiamy o oczekiwaniach zarówno naszych, jak i każdego Kandydata. W trakcie dialogu zachęcamy każdą osobę do zadawania pytań, na które chętnie odpowiadamy. Przedłużenie ogłoszenia nie jest równoznaczne z tym, iż wszyscy Kandydaci z pierwszego etapu otrzymali odmowę, część zakwalifikowała się do kolejnego etapu, o czym zostali poinformowani. Rozumiemy, że często zewnętrzne wyobrażenie o procesie rekrutacji odbiega od jego praktycznej strony. Pomijając niemerytoryczną formę przekazania nam swojej opinii, dziękujemy za nią, gdyż każda jest dla nas niezwykle cenna.

Majster
@Kandydat

Nie przejmuj się, kiedyś tu były posty, które również opisywały brak kompetencji osób od rekrutacji, zbierały dziesiątki łapek w górę, a potem magicznie były usuwane. Czekamy na odpowiedź 'formaster' która stwierdzi, że były usuwane ze względu na niezgodność z regulaminem, w ogóle to są subiektywne i niemerytoryczne (jak pozwolili sobie zaznaczyć w komentarzu wyżej) opinie i tylko oni są obiektywni itd. itp. xD Ludzie piszą jak jest, nawet nie są specjalnie złośliwi, a Wy piszecie te swoje eseje myśląc, że ktoś Wam uwierzy.

kandydatka
@Kandydat

zapewne bylo na rozmowie kilkanascie jak nie kilkadziesiat osób i Ty jedna jesteś tak zbulwersowana że postanowiłaś wyżyć się na forum CIEKAWE :-) i bardzo "wiarygodne" serio wydaje się takim osobom że coś osiągną?

2
Kandydatka
@kandydatka

Szanowna Pani, nie ''wyżyłam'' się. Zostawiłam swoją kulturalną opinię. Pozdrawiam.

Kandydat
@FORMASTER S.A

Szanowna Pani. Nic mi nie umknęło. Dopiero ''googlując'' po rozmowie kwalifikacyjnej natknęłam się na jedną panią. Inaczej bym nie wiedziała, kim pani w ogóle była. Ciężko jest mi uwierzyć, że większość kandydatów podkreślała wysoki standard rozmowy, zważywszy na to, że jedna z kandydatek, po krótkiej rozmowie stwierdziła, że miała podobne odczucia. Układ stołów w sali absolutnie, ale to absolutnie mi nie przeszkadza. Może również stać jako litera x, y lub z i też będzie dobrze. Panie rekrutujące powinny były usiąść po prostu bliżej. Szkoda, że rozmowa była typową ''odpytką'', a nie rozmową, która miała nie dość, że poznać kompetencje człowieka to jeszcze jego samego. Uważam, że macie Państwo jeszcze dużo do zrobienia odnośnie Employer Brandingu, jak i savoir-vivre.

zuzia
Kandydat
@Kandydat

Byłam ostatnio na rozmowie online i wiem o czym Pani mówi z tymi stołami że daleko ale uznałam że kamerkę mieli tak ustawioną specjanie do tego aby było widać większą liczbę osób,zupełnie nie przeszkadzało mi to że widziałam dwoje rekrutujących ze znacznej odległości. Przedstawili się podali swoje imiona,nazwiska, swoje stanowiska. Kobieta z HR pytała konkretnie i rzeczowo o rzeczy istotne, mężczyzna opowiadał o dziale do którego miałabym przynależeć. Oboje bardzo mili i konkretni. Myślę że na rozmowie można przejmować inicjatywę, gdyby mi to przeszkadzało że daleko siedzę z uśmiechem przestawiłabym krzesło bliżej i zapytałabym czy im to nie przeszkadza. Nie chcę się mądrzyć bo każda sytuacja jest inna ale ja miałam romowę w dobrym stylu takim normalnym.

1
Rekrut
Pracownik
@zuzia

U mnie spoko na rozmowie miło było mimo ze nie dostałam tej pracy

Rona
Kandydat
@FORMASTER S.A

Byłam jakiś czas na rozmowie o pracę do biura co prawda nie zostałam tym razem przyjęta, choć zależało mi bo koleżanka pracuje jest bardzo zadowolona... no nic będę próbować dalej... rozmowa była naprawdę w dobrej atmosferze

Rona
Kandydat
@Kandydat

Znająca tą firmę od lat widząc jak się rozwija zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu i jak dobrze że tam pracują ci lepsi, którzy potrafią zdziałać coś wartościowego że ta firma dobrze sprzedaje swoje produkty. dobrze że cie nie zatrudnili bo po co im ktoś taki co wylewa swoje bóle na forum zamiast iść i szukać gdzie indziej jak cie tu nie przyjeli .

2
Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przeciętny, ale to żart, żeby w obecnych czasach zawierać umowę przez agencje, gdzie na piśmie masz najniższa krajową, a reszta to premia uznaniowa. Czyli w każdej chwili i mogą ją zabrać, mimo dobrze wykonywanej pracy, bo to subiektywna ocena...

Pytania

Standardowy, hrowy bullshit, nie ma osoby, która sprawdzi umiejętności języka angielskiego...

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Na kilkaset osób zawsze znajdzie się jakoś niezadowolony ale prawda jest taka że ludziom dobrze się pracuje i większość docenia tylko ofiary losu które nigdzie miejsca nie zagrzeją. Nikt nie wspomni o 10%podwyżce antyinflacyjnej ??? A o wypłatach z funduszu socjalnego i premii dla pracowników agencji żeby było sprawiedliwie. Kto normalny siedzi w necie i hejtuje? Zamiast wsiąść życie we własne ręce. Firma się świetnie rozwija i odniosła niebywały sukces a niektórych to chyba bóli

3
Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Co jakoś czas wybucha tu (usunięte przez administratora)i jeden i ten sam nieszczęśnik wypisuje jakoby grupa niezadowolonych a PRAWDA jest jedna ta firma to najlepiej rozwijająca się przez ostatnie lata też Polska marka kiedyś nikt jej nie znał a teraz jest nr 1 więc co wy możecie wiedzieć o zarządzaniu czy jest dobre czy złe . Pensje zawsze na czas, wszystko kontrole zawsze pozytywne, ale ktoś mądry napisze ze pewnie łapówki dają :)

Damian
Inne
@Pracownik

Podwyżka 10% była w zeszłym roku a w tym też coś dali więcej? Jak już jest to każdy pracownik dostaje tyle samo czy to kierownic decyduje ile komu przysługuje?

pracownik
Pracownik

Portal dla tych co im się pracować nie chce i wylewają swoje żale.... ale do rzeczy, pracuje tam od ponad roku przez agencję co prawda, ale bez różnicy bo zasady zatrudnienia te same. Kasa taka sama jak pracownicy, wiem bo pytałem i wiem ile im płacą, opieka medyczna i kasa na święta też była Dla mnie OK.

3
Amelka
Pracownik
@pracownik

Firma super,praca też.Jak komu nie chce się pracować to tylko narzeka.

5
Jędruś
Pracownik
@pracownik

Jeśli pracujesz rok to nie masz opieki medycznej. Pracownicy agencyjni nie maja opieki prywatnej medycznej. Premię też mają mniejsza o kilka zł.

Pracownik
Pracownik
@pracownik

Dokładnie dla leniwych nieudaczników co maja czas wypisywać elaboraty

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w FORMASTER S.A występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Nie.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Nigdy nie ma

Pracuje
Pracownik
@Pytanie

Nie ma

Iza
Inne
@Pracownik

Nic na święta nie dostaliście od szefa? To ciekawe, jak to na co dzień wygląda tym bardziej, coś w ogóle jest poza podstawą pensji?

Pytanie
 Pytanie

Czy FORMASTER S.A organizuje staże dla studentów?

Grazka
Pracownik
@Pytanie

Tak

Krystyna
Inne
@Grazka

Te staże są płatne czy pracuje się za darmo? :-)

Grażyna
Inne

I wtedy to już nie byłoby przez agencję tylko na umowie stażowej? A przypuszczając, że na bezpłatnym ktoś będzie to przy przedłużaniu umowy już może przejść na firmę od razu czy agencja się tu włącza?

123
Kandydat
 Pytanie

Witam, jakie są zarobki dla nowych pracowników? Jaka umowa?

2
Olga
Inne
@123

Ale pytasz o jakie stanowisko właściwie?

123
Kandydat
@Olga

Począwszy od pracownika produkcji. Czy są możliwości rozwoju na wyższe stanowiska

2
Anim
Pracownik
@123

Umowa przez agencje zawsze, zarobki przecietne, żadnych dodatków świątecznych itp itd

Ryba
Kandydat
 Pytanie

Witam Czy są przyjęcia do działu produkcji?

Ojtas
Pracownik
@Ryba

Nie ma, chciałem polecić znajomego i powiedzieli, że nie trzeba.

anna z
Kandydat
 Pytanie

Dzis na scyzoryku na fb jakiś pan pisał że w tej firmie są "niegodne zarobki", zastanawia mnie to wiadomo, że nie wszyscy tyle samo zarabiają zelezy to od stanowiska i kwalifikacji. ogolnie jestem z Białogonu i kilka znajomych tam pracuje są zadowoleni wiadomo zawsze chciałoby sie wiecej. ma ktoś opinie czy to naprawde taka najniższa krajowa u wszystkich na produkcji? ponoć pomagają np w trudnych sytuacjach materialnych koleżance zmarł mąż nagle dostała podwyżke i taka jakby zapomogę od zarządu. czekam na odpowiedź od nich ws przyjęcia i od vive więc wolę wiedzieć

Pracodawca

@anna z

Szanowna Pani, pragniemy podkreślić, że w naszej spółce żaden z pracowników, nawet początkujący, nie zarabia najniższej krajowej. Każda osoba zatrudniona otrzymuje płacę zasadniczą oraz premię uznaniową adekwatną do zajmowanego stanowiska. Od całości wynagrodzenia odprowadzane są składki ZUS. Nasi kandydaci mogą liczyć na wiele dodatkowych świadczeń, m.in. socjalnych, ubezpieczeniowych, okolicznościowych. Podczas rozmowy rekrutacyjnej poznajemy oczekiwania finansowe i wspólnie wypracowujemy poziom zarobków. Wynagrodzenie zależne jest od zajmowanego stanowiska, specyfiki pracy, dotychczasowego doświadczenia, a na kolejnych etapach również od stażu. Decydując się na daną kandydaturę informujemy o formie i zakresie zatrudnienia. Co więcej nieustannie rosnące zatrudnienie i średni staż pracy wynoszący 7-8 lat świadczą o tym, że nas pracownicy są związani z firmą. Otrzymujemy również wiele aplikacji od nowych kandydatów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Kadr: kadry@formastr.com.

Ewa
Kandydat
 Pytanie
@FORMASTER S.A

Czy firma płaci wczasy pod gruszą?

Haunebu
Kandydat
 Pytanie
@FORMASTER S.A

A któż to dostał premię za styczeń w Bilczy ,chyba biuro co ? Drugie,jacy wasi pracownicy?(usunięte przez administratora) Formaster ,ogarnij się,jak będziecie (usunięte przez administratora)na forum ,ja postaram się zdyskredytować to co piszecie. To mój pierwszy komentarz, bo już coś nie coś o was wiem. Jeśli się mylę w tym co piszę,niech ktoś udowodni to merytorycznie,na forum ha ha.

Pracodawca

@Haunebu

Temat wynagrodzeń, premii oraz poza pieniężnych benefitów został już dość obszernie opisany powyżej. Wszystkich pracowników mających wątpliwości odnośnie wysokości lub mechanizmu systemu premiowego zapraszamy do działu kadr. Drzwi są otwarte zarówno dla pracowników Formaster SA jak i osób zatrudnianych przez Agencje Legion CK. Pomimo, że Ci ostatni formalnie nie są pracownikami naszej Spółki to zasady współpracy są jednakowe dla każdej z grup pracujących w Formaster SA i w razie wątpliwości chętnie pomożemy w kontakcie z pracodawcą - Legion CK.

Pracownik
Pracownik
@Haunebu

Ten kto pracował sumiennie .

Oli
Pracownik
@FORMASTER S.A

Chyba jednak nie do końca. Przychodzi koniec roku i Formaster dostaje dużo większe premie od Legionu ale oczywiście na rozmowie było mówione ze agencja niczym nie różni się od formastera, warunki miały być takie same. Że już nie wspomne o słynnym po 18 miesiącach pracownicy z agencji dostaną umowę od formastera, po owym czasie usłyszałem macie pecha i cyk kolejna umowa od agencji

Martyna
Pracownik
@FORMASTER S.A

Sami do tego doprowadziliście że nie jesteśmy pracownikami Formastera tylko Legionu CK. Tak jest dla was wygodniej.

Pracownik
Były pracownik
@Ewa

Wczasy pod grusza to mają zapewnione osoby które są z wyższej ligi. Normalni pracownicy już od 4 lat nie maja wczasów pod grusza.

Grazyna
Pracownik
@Oli

Bzdura, nie ma czegoś takiego jak premie roczne więc nie siej fermenty. zarobki są b dobre i nigdy nie miałam problemy z wypłata. zawsze kult rurka i na czas. nie trzeba się prosić jak u wielkich byznesmenów. Mam wrażenie, ze wszystkie komentarze kłamliwe komentarze, ze przez agencje to gorzej i że rotacja na wtryskarkach to pisze ta sama osoba. Jakiś kiełbasa albo inny zakpmlesiony kalafior. Pracuje na montażu ale przechodząc przez dział tych wtryskarek widzę te same twarze od lat więc może ten kalafior co tu pisze te komentarze ma problem z pamięcią krótkotrwałą i jedyne co rozpoznaje to swoją smutną twarz w lustrze. Jak się robota nie podoba to nara, nie blokuj miejsca innym, po co się męczysz człowieku. Idź szukaj szczęścia gdzie indziej.

Ivan
Były pracownik

Podwójne standardy. Premia świąteczna dla pracowników produkcyjnych zatrudnionych przez agencję o połowę niższa, niż pracownicy formastera

6
Ewelina
Inne
@Ivan

No tak, ale to chyba na stronie tej agencji trzeba zgłaszać, skoro ona Wam płaci, a nie firma.

Shmid
Były pracownik

Dobra firma

1
Kaczka09
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy są obecnie przyjęcia na produkcję w Kielcach?

6
Misiek
Były pracownik

Za moich "czasów", praca w Laboratorium za najniższa krajowa plus 200 zl premii. Bardzo, bardzo krzywdzące wynagrodzenie zważywszy na fakt, że praca jest wymagająca zarówno pod względem fizycznym jak równiez psychicznym. Stanowisko na Labie w ogólnym określeniu jest rozwojowe, pozwala zdobyć wiedzę w różnych aspektach jednak wynagrodzenie w żaden sposób nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Nie wiem jak teraz wygląda wynagrodzenie w tym dziale ale mam nadzieję, że ta bieda się poprawiła. W porównaniu z innymi miejscami pracy wśród znajomych i rodziny wstyd się przyznać, że w tak znanej firmie zarabia się takie grosze. Podsumowując, to miejsce gdzie można zdobyć doświadczenie lecz nie godne człowiekowi pieniądze. Podszkolić się i szukać innej pracy, jak w moim przypadku lżejszej i lepiej płatnej.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z FORMASTER S.A? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik Dafi
Pracownik
@Pytanie

Na chwilę obecną nie ma przyjęć do pracy i w najbliższym czasie się nie zapowiada na nabór nowych ludzi, że względu na brak zainteresowania marka w sklepach.

Pracodawca

@Pracownik Dafi

Informacja nieprawdziwa. Jak wynika z niezależnych badań rynkowych filtry Dafi są najbardziej rozpoznawalne i najczęściej kupowane przez konsumentów.

Ewa
Pracownik
 Pytanie

Prosimy właściciela firmy i zarząd o ustosunkowanie się na publicznym forum w kwestii wczasów pod gruszą.

ja
Pracownik
@Ewa

dajcie nam odpowiedź

Zadowolony pracownik
Pracownik
@Ewa

Tak, firma płaci wczasy pod gruszą!

ja
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolony pracownik

jeśli tak to ile ? i dla kogo?

ja
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolony pracownik

A agencja Legion CK płaci wczasy pod gruszą?

Oli
Pracownik
@ja

Wczasy pod grusza mają osoby zatrudnione przez Dafi. Przez agencje nie

Andrzej
Kandydat
 Pytanie

Ile bonów, talonów czy też gotówki dostaje pracownik na Święta Wielkanocne?

Oli
Pracownik
@Andrzej

Nic nie dostaje

Kris
Były pracownik

pracowałem tam kiedyś, co prawda to było jakiś czas temu ale wynagrodzenie wypłacali takie na jakie się umówiliśmy i co ważne zawsze na czas....jak pracujesz dobrze to i kierownictwo doceni, czytam te opinie i sie zastanawiam o co niektórym chodzi, ja tam dobrze wspominam

Heniek
Pracownik
 Pytanie
@Kris

Doceni poprzez wypłatę na czas? Ludzie to gdzie wy pracujecie ze trzeba na pensje prosić. To jest naprawdę rzeczowy argument: pensja jest zgodna z tym na co się umówiliśmy. To naprawdę bardzo dobrze świadczy o firmie. Dajmy Formasterowi medal, to wzór do naśladowania.

Karol
Pracownik
 Pytanie

Panie pracowniku skoro pracownik firmy zarabia tyle samo co przez agencję to znaczy że agencja dokłada do interesu.Ciebie chyba nasłała kadrowa..?!!!?

Jędruś
Pracownik
@Karol

Bo to jest wolontariat-agencja. Oni są tak zachwyceni Formasterem, że dokładają aby pracowało się lepiej.

1

Zostaw merytoryczną opinię o FORMASTER S.A - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w FORMASTER S.A?

  Zobacz opinie na temat firmy FORMASTER S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMASTER S.A?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy FORMASTER S.A?

  Kandydaci do pracy w FORMASTER S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORMASTER S.A
Przejdź do nowych opinii