Opinie o FORMASTER S.A

Bartosz 89

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie na stanowisko specjalisty. Kilka dni wcześniej przeszedłem pozytywnie rekrutację w innej firmie ale zawsze warto sprawdzić co oferuje konkurencja. Poszedłem spokojny na spotkanie no i przyznam, że to był szok. Przyjęły mnie jakieś dwie młode blond tlenione dziunie, chyba co dopiero wróciły z nocy w klubie. Radził w oczy brak wiedzy i kompetencji. Zero zorientowania na temat spraw czy umiejętności potrzebnych do stanowiska, które chciały obsadzić. Czytanie cv na bieżąco ( NIE spoglądanie - CZYTANIE po kilka minut zanim zadawały pytanie). Brak przygotowania do pracy. Brak znajomości języka angielskiego u rekruterek - mimo wymagania w ofercie. - Zna Pan angielski? - tak, możemy porozmawiać jeśli panie chcą. - a nie nie, nie ma takiej potrzeby :))) Chyba im trochę przeszkadzała pewność siebie kandydata. Nie klęczy i błaga o pracę tylko wypytuje co firma oferuje. Ogólnie jeśli ktoś szanuje siebie i swój czas to niech sobie ten cyrk odpuści. Jeśli nie ma wyjścia i szuka usilnie pracy - życzę wytrwałości i powodzenia. A Pani która mnie tam przyjęła i jej koleżanka (miałem wrażenie, że to jakaś laska z recepcji) to wstyd dla zawodu rekrutera. Zakładam, że przyjęte po rodzinie lub znajomości, bo gdyby gdziekolwiek były na rozmowie kwalifikacyjnej to może by się dowiedziały jak się to robi.

Marta

@Tadek a to masz jakieś uprawnienia do konkretnej maszyny, że potrzebujesz wiedzieć jaka to dokładnie jest w firmie FORMASTER S.A? Jeżeli szukasz pracy to może po prostu spróbuj zaaplikować i szczegółów już się dowiesz na rekrutacji.

Oszusc

darmowa reklama niby szukają do pracy a go.... Prawda

Tadek

A na jakich wtryskarkach pracujecie w Formasterze? Szukam pracy jako młodszy/pomocnik ustawiacz tylko nie wiem jakie u was są maszyny - produkcji i ewentualnie modele. Może się coś dla mnie znajdzie?

Marta

Nadal brak odpowiedzi na temat samej pracy w firmie FORMASTER. A ważne są dla potencjalnych pracowników takie kwestie jak: benefity, socjal, wyjścia integracyjne, szkolenia i umowa o pracę.

Marta

@Pracownik, @Maga, @młoda, @Magazynier, @lab czy ktoś z Was kontaktował się z firmą na temat informacji o tych stanowiskach? Może już jesteście po rekrutacji i pracujecie w tych zawodach i podzielicie się swoimi radami odnośnie rekrutacji i opinią o pracy w FORMASTER? Przyda się to osobom, które tu zaglądają, by dowiedzieć się opinii o pracodawcy.

Magazynier

Witam szukaja magazyniera warto aplikowac? Jakie zarobki

lab

Jak praca w laboratorium? Pojawila sie oferta pracy, warto aplikowac?

Mexyx

Czy Ktos może cos powiedzieć na temat pracy w dziale reklamy. Potrzebuja grafika, zastanawiam sie czy to przez rozwój firmy, czy z innej przyczyny. W koło jakiej kwoty oscyluja zarobki na tym stanowisku?

@Mexyx 06.01.2017 14:07

Do graficznego potrzebny jest nowy pracownik co jest związane z rozwojem firmy. Więcej nie wiem.

Maga

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w laboratorium w formaster? Jaki czas pracy? Jakie zarobki?

Maga

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w laboratorium w formaster? W jakich godzinach się tam pracuje? Jakie zarobki? Czy wymagają od razu doświadczenia? Pozdrawiam

Emma

Hej, pojawiło się ogłoszenie że potrzebują do składania elementów dzbanków. Warto się tam zatrudnić?

Arczi

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że firma jakiś tam standard trzyma , specjaliści mogą liczyć na godziwe pieniądze. Nie są to oczywiście kokosy niestety ale przynajmniej pensja jest na czas zawsze. Atmosfera w firmie jak najbardziej na plus , nie ma co narzekać,,,oczywiście czasem wychodzą jakieś sprzeczki itp ale ogólnie jest fajnie.. Na plus sporo fajnych dziewczyn :) , niektóre z resztą bardzo towarzyskie" i jak się człowiek zakręci to nie ma z tym problemu no chyba że wyglądasz jak quasi modo.. Reasumując praca jak na kieleckie warunki do zaakceptowania no chyba że ktoś ma bardzo wysokie aspiracje i wymagania płacowe to trzeba szukać gdzieś indziej.

poldek

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji należności jest u nich potrzebny i zastnawiam się jak u nich ze stawkami jest.

ako

wszedled tu żeby poczytać bo coś mi się obiło o uszy że wypisywane są opinie ludzie wierzcie mi to naprawdę spoko firma jak wszędzie gdzie kupa ludzi zdażają się jakieś ploty ale ogólnie po dwoch latach roboty nie mogę nic złego powiedzieć

marcin_ck123456

@marcin_ck123456 22.06.2016 16:17
Witam. Praca w Formasterze jest od pon. do pt. jeżeli chodzi o pracowników produkcji czy też w weekendy?...

Na produkcji jest różnie: na wtryskarkach na przykład jest czterobrygadówka więc przeważnie jest 24/h i 7 /tyg.

marcin_ck

marcin

Praca w formasterze jest od pon. do pt., czy też w weekendy jeżeli chodzi o pracowników produkcyjnych?

marcin_ck

aaaaaa

z tego co obserwuje przez wiele lat pracy tu to tylko jacyś wywrotowcy nie utrzymują się za długo ale taki to nigdzie miejsca nie zagrzeje wtedy co mu pozostaje??? wylewać żale w necie....

mxksxanxa

Wanda
@mxksxanxa 29.03.2016 22:13
Co mozecie powiedziec o pracownicach ktore pracuja na dzbankach ? Jest ktos na kogo szczegolnie trzeba uwazac ?...

Panie na dzbankach lubią sobie poplotkować na temat każdego. Ogólnie są strasznie dwulicowe i lepiej tam za dużo nie gadać :D oczywiście są wyjątki, ale lepiej dmuchać na zimne :D

Witam. Panie w tej firmie sa bardzo nie mile (oczywiscie sa wyjatki), obgaduja cie na kazdym kroku. Skonczysz rozmowe z jedna z nich,a ona juz cie obgada u innej. Falszerstwo straszne. Nie da sie tego opisac. Od kazdej dowiesz sie co innego , nie ma to jak nowe plotki... Zalosna sprawa... Panowie sa bardzo uprzejmi i przyjacielscy . Pozdrawiam .

I tak mają dużo chętnych do pracy z tego co wiem to w tej firmie są jedne z najlepszych warunków w Kielcach a w mieście bezrobocie każdy by chciał taką ciepłą posadkę bo może zarobki na tych niższych stanowiskach przeciętne ale zawsze ale ro zasze na czas przez tyle lat nawet raz się nie spóźnili z wypłatą też mnie czasem jakaś rzecz wkurzy ale bardziej "towarzysko" ale roboty nie zmieniam

cnc

Mam rozmowę w sprawie pracy jako tokarz CNC czy może ktoś pracował wcześniej na takim stanowisku i coś na ten temat się wypowie na temat roboty płacy itd... Czy warto w tej firmie pracować? Czy może szukać pracy gdzie indziej.

M.

byłam na rozmowie i chociaż to dopiero trzecia w moim życiu to bardzo miła atmosfera żadnych obietnic wszystko jasno przedstawione warunki obowiązki na stanowisku zobaczymy mają dać odpowiedź a jak nawet będzie negatywna to i tak wrażenie pozytywne widocznie lepsze kandydatury będą

to ja nie wie to niech się nie wypowiada a nie wprowadza w błąd

Dziewczyno jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz dziewczyna która była na tym stanowisku odeszła na macierzyński i dlatego jest nowa osoba żal mi takich ludzi jak ty polaczków co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą a dużo do gadania mają zajmij się robotą przynajmniej więcej zarobisz i będzie cie stać na milsze spędzanie czasu niż na necie pierdół wypisywanie

ala

do windykacji szukają już od drugiej połowy 2014r odkąd Piotrek odszedł. Ale jak zwykle nikt im nie pasuje. I znów zatrudnią kogoś na 3 m-ce i zwolnią.Jak zawsze.

grgvfgf

Dzien dobry

bartek

cześć chciałbym się dowiedzieć od was, którzy pracują w Formaster na Białogonie jak ogólnie wygląda sama firma, czy dużo jest działów, czy przeważają tam kobiety czy mężczyźni, jak kształtują się zarobki min-max na stanowiskach, jaka ogólnie jest atmosfera ? Mam możliwość pracy w tej firmie od sierpnia ale nie mam żadnych informacji na jej temat. Z góry dzięki za obszerne odpowiedzi.

mosiek

operatorzy wtryskarek których państwo wciąż szukacie to maja być ze zlota czy bursztynu

Loli
@mosiek 09.04.2015 21:56

Już jest komplet z tego co wiem i ani z bursztynu ani ze złota nikogo nie widzę mośku

P

Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "monter podzespołów" i nie wiem czy aplikować. Warto???

@P 16.01.2015 15:04
Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "monter podzespołów&quot...

jak sam widzisz zdania podzielone ale latami by się tam wszyscy tak nie trzymali kurczowo jakby było tak źle, ja tam nie narzekam, a na tych kopiących dołki przyjdzie czas... stary jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz

P

Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "pracownik produkcyjny" i nie wiem czy aplikować

Łysy

Słusznie jeżeli ktoś nie chcę pracować,niech się zwolni....... a najlepiej byłoby gdyby Szef zainteresował się swoją Firmą i sam zrobił porządek z tymi lizusami i leserami,rozbił te kliki koleżków i koleżanek.Nie należy leserów awansować tylko zwolnić.

PP

A co może ma do każdego indywidualnie podchodzić i pytać co tam u jaśnie panów i pań słychać czy może urlopik albo podwyżeczkę dać co miesiąc najlepiej :)))) LUDZIE ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ, od kilku lat nie miałem żadnego problemu ŻADNEGO w tej firmie idźcie popracować gdzie indziej ( ja mam za sobą 3 firmy) to wam d... zmiekną i się do roboty weźmiecie a nie zapisanie głupot. Zresztà widać że jedna i ta sama osoba dołki kopie tylko się inaczej podpisuje, nikt inteligentny się na ten tani numer nie nabierze :)))

1500 Euro

Fakty są takie.........pracuj,siedź cicho,nie upominaj się o nic,liż d....e tym wyżej...........to może nie zostaniesz zwolniony

1500 Euro

Jakie ploty?????????Czego się obawiasz????Prawdy się boisz?Jesteś od tych z góry?

Łysy

sam nadajesz się tylko do fizycznej pracy i naucz się poprawnie pisać.......analfabeto

Z tego co wnioskuje to te złe opinie to od pracowników najniższego szczebla , no cóż jak się tylko do fizycznej nadają to niech nie psioczą było się uczyć było, ale poza montażem wszeyscy myślę są zadowoleni ciągle te same twarze które jakby im nie pasowało łatwo by gdzie indziej się zatrudnili, śatmosfera ok wiadomo coś czesem szefostwo się przyczepi ale to jak wszędzie nie ma ideałów, a u mnie osratatnio problemu z podwyżką nie był nawet:)

Łysy

Chcą pracować i dobrze zarobić.Niestety w tej firmie nie jest to możliwe.

Marek
@Łysy 18.11.2014 18:12
Chcą pracować i dobrze zarobić.Niestety w tej firmie nie jest to możliwe.

Jeśli ktoś przywykł do pracy biurowej w jakimś urzedzie gminy - gdzie jak wiadomo czy się stoi czy się leży... - to może nie być do końca zadowolony.

Ewa

na pewno na stanowisku brygadzisty albo na wyższym

M.

Co za bzdety z tą najniższą krajową ja mam ponad 2500 na rękę i jestem 100 procent pewny że bardzo wiele osób tyle ma a nawet więcej...

Ewa

jeżeli chodzi o zarobki............nie ma żadnej rewelacji,najniższa krajowa i jakaś premia do tego dochodzi.

ja

ile można zarobić???????????????

Ewa

Witam kochanych pracowników.Dlaczego taka cisza,czyżby nic ciekawego nie wydarzyło się w tej cudownej Firmie??????????

Ewa

Za krótko pracujesz i mało wiesz,dlatego nic nie zauważyłaś

Tymczasowa

Z tego co się orientuje to nie są zwolnienia tylko nie przedłużenie umów na czas określony a też mam do końca roku i jak mi nie przedłużą to trudno nie mają takiego obowiązku teraz pracuje i cieszę się że chociaż na jakiś czas była praca bo jest bardzo ciężko szuka się miesiącami a kobiety mają szczególnie ciężko nie rozumiem tych kłamstw tutaj bo ja niezauważyłam nic nieformalnego.

Monter

Ewa szybko wracaj do zdrowia,brakuję nam Ciebie.........

długoletni pracownik

NIE PASUJE WAM TO ZMIEŃCIE PRACĘ BO NIEROZUMIEM PO CO SIEDZISZ W TEJ FIRMIE JAK CI TAK ŹLE :)))) ALE KTO WAS ZATRUDNI JAK JEDYNE CO POTRAFISZ TO NA FORUM SWOJE ŻALE WYLEWAĆ :))) WOLE BYĆ LIZUSEM NIŻ NIE MIEĆ JAJEK BO MOŻE SIĘ PRZEDSTAW JAK TAKI ODWAŻNY JESTEŚ :)))

Zostaw opinię o FORMASTER S.A - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORMASTER S.A