FORMASTER S.A

Opinie o FORMASTER S.A

@Pracownik, @Maga, @młoda, @Magazynier, @lab czy ktoś z Was kontaktował się z firmą na temat informacji o tych stanowiskach? Może już jesteście po rekrutacji i pracujecie w tych zawodach i podzielicie się swoimi radami odnośnie rekrutacji i opinią o pracy w FORMASTER? Przyda się to osobom, które tu zaglądają, by dowiedzieć się opinii o pracodawcy.

Magazynier

Witam szukaja magazyniera warto aplikowac? Jakie zarobki

lab

Jak praca w laboratorium? Pojawila sie oferta pracy, warto aplikowac?

Mexyx

Czy Ktos może cos powiedzieć na temat pracy w dziale reklamy. Potrzebuja grafika, zastanawiam sie czy to przez rozwój firmy, czy z innej przyczyny. W koło jakiej kwoty oscyluja zarobki na tym stanowisku?

@Mexyx

Do graficznego potrzebny jest nowy pracownik co jest związane z rozwojem firmy. Więcej nie wiem.

Pracownik Biurowy

Przeciętny, ale to żart, żeby w obecnych czasach zawierać umowę przez agencje, gdzie na piśmie masz najniższa krajową, a reszta to premia uznaniowa. Czyli w każdej chwili i mogą ją zabrać, mimo dobrze wykonywanej pracy, bo to subiektywna ocena...

Standardowy, hrowy bullshit, nie ma osoby, która sprawdzi umiejętności języka angielskiego...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Maga

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w laboratorium w formaster? Jaki czas pracy? Jakie zarobki?

Maga

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w laboratorium w formaster? W jakich godzinach się tam pracuje? Jakie zarobki? Czy wymagają od razu doświadczenia? Pozdrawiam

Emma

Hej, pojawiło się ogłoszenie że potrzebują do składania elementów dzbanków. Warto się tam zatrudnić?

poldek

Specjalista ds. rozliczeń i windykacji należności jest u nich potrzebny i zastnawiam się jak u nich ze stawkami jest.

ako

wszedled tu żeby poczytać bo coś mi się obiło o uszy że wypisywane są opinie ludzie wierzcie mi to naprawdę spoko firma jak wszędzie gdzie kupa ludzi zdażają się jakieś ploty ale ogólnie po dwoch latach roboty nie mogę nic złego powiedzieć

marcin_ck123456

Witam. Praca w Formasterze jest od pon. do pt. jeżeli chodzi o pracowników produkcji czy też w weekendy?

@marcin_ck123456

Na produkcji jest różnie: na wtryskarkach na przykład jest czterobrygadówka więc przeważnie jest 24/h i 7 /tyg.

marcin_ck

marcin

Praca w formasterze jest od pon. do pt., czy też w weekendy jeżeli chodzi o pracowników produkcyjnych?

marcin_ck

aaaaaa

z tego co obserwuje przez wiele lat pracy tu to tylko jacyś wywrotowcy nie utrzymują się za długo ale taki to nigdzie miejsca nie zagrzeje wtedy co mu pozostaje??? wylewać żale w necie....

mxksxanxa

Co mozecie powiedziec o pracownicach ktore pracuja na dzbankach ? Jest ktos na kogo szczegolnie trzeba uwazac ?

Wanda
@mxksxanxa

Panie na dzbankach lubią sobie poplotkować na temat każdego. Ogólnie są strasznie dwulicowe i lepiej tam za dużo nie gadać :D oczywiście są wyjątki, ale lepiej dmuchać na zimne :D

Witam. Panie w tej firmie sa bardzo nie mile (oczywiscie sa wyjatki), obgaduja cie na kazdym kroku. Skonczysz rozmowe z jedna z nich,a ona juz cie obgada u innej. Falszerstwo straszne. Nie da sie tego opisac. Od kazdej dowiesz sie co innego , nie ma to jak nowe plotki... Zalosna sprawa... Panowie sa bardzo uprzejmi i przyjacielscy . Pozdrawiam .

I tak mają dużo chętnych do pracy z tego co wiem to w tej firmie są jedne z najlepszych warunków w Kielcach a w mieście bezrobocie każdy by chciał taką ciepłą posadkę bo może zarobki na tych niższych stanowiskach przeciętne ale zawsze ale ro zasze na czas przez tyle lat nawet raz się nie spóźnili z wypłatą też mnie czasem jakaś rzecz wkurzy ale bardziej "towarzysko" ale roboty nie zmieniam

cnc

Mam rozmowę w sprawie pracy jako tokarz CNC czy może ktoś pracował wcześniej na takim stanowisku i coś na ten temat się wypowie na temat roboty płacy itd... Czy warto w tej firmie pracować? Czy może szukać pracy gdzie indziej.

M.

byłam na rozmowie i chociaż to dopiero trzecia w moim życiu to bardzo miła atmosfera żadnych obietnic wszystko jasno przedstawione warunki obowiązki na stanowisku zobaczymy mają dać odpowiedź a jak nawet będzie negatywna to i tak wrażenie pozytywne widocznie lepsze kandydatury będą

Zostaw merytoryczną opinię o FORMASTER S.A - Kielce

• Jak się pracuje w FORMASTER S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FORMASTER S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMASTER S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORMASTER S.A?

Kandydaci do pracy w FORMASTER S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORMASTER S.A