FORMASTER S.A

Opinie o FORMASTER S.A

to ja nie wie to niech się nie wypowiada a nie wprowadza w błąd

Dziewczyno jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz dziewczyna która była na tym stanowisku odeszła na macierzyński i dlatego jest nowa osoba żal mi takich ludzi jak ty polaczków co (usunięte przez administratora) wiedzą a dużo do gadania mają zajmij się robotą przynajmniej więcej zarobisz i będzie cie stać na milsze spędzanie czasu niż na necie pierdół wypisywanie

ala

do windykacji szukają już od drugiej połowy 2014r odkąd Piotrek odszedł. Ale jak zwykle nikt im nie pasuje. I znów zatrudnią kogoś na 3 m-ce i zwolnią.Jak zawsze.

grgvfgf

Dzien dobry

Pracownik Biurowy

Przeciętny, ale to żart, żeby w obecnych czasach zawierać umowę przez agencje, gdzie na piśmie masz najniższa krajową, a reszta to premia uznaniowa. Czyli w każdej chwili i mogą ją zabrać, mimo dobrze wykonywanej pracy, bo to subiektywna ocena...

Standardowy, hrowy bullshit, nie ma osoby, która sprawdzi umiejętności języka angielskiego...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bartek

cześć chciałbym się dowiedzieć od was, którzy pracują w Formaster na Białogonie jak ogólnie wygląda sama firma, czy dużo jest działów, czy przeważają tam kobiety czy mężczyźni, jak kształtują się zarobki min-max na stanowiskach, jaka ogólnie jest atmosfera ? Mam możliwość pracy w tej firmie od sierpnia ale nie mam żadnych informacji na jej temat. Z góry dzięki za obszerne odpowiedzi.

mosiek

operatorzy wtryskarek których państwo wciąż szukacie to maja być ze zlota czy bursztynu

Loli
@mosiek

Już jest komplet z tego co wiem i ani z bursztynu ani ze złota nikogo nie widzę mośku

P

Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "monter podzespołów" i nie wiem czy aplikować. Warto???

@P

jak sam widzisz zdania podzielone ale latami by się tam wszyscy tak nie trzymali kurczowo jakby było tak źle, ja tam nie narzekam, a na tych kopiących dołki przyjdzie czas... stary jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz

P

Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "pracownik produkcyjny" i nie wiem czy aplikować

Łysy

Słusznie jeżeli ktoś nie chcę pracować,niech się zwolni....... a najlepiej byłoby gdyby Szef zainteresował się swoją Firmą i sam zrobił porządek z tymi lizusami i leserami,rozbił te kliki koleżków i koleżanek.Nie należy leserów awansować tylko zwolnić.

PP

A co może ma do każdego indywidualnie podchodzić i pytać co tam u jaśnie panów i pań słychać czy może urlopik albo podwyżeczkę dać co miesiąc najlepiej :)))) LUDZIE ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ, od kilku lat nie miałem żadnego problemu ŻADNEGO w tej firmie idźcie popracować gdzie indziej ( ja mam za sobą 3 firmy) to wam d... zmiekną i się do roboty weźmiecie a nie zapisanie głupot. Zresztà widać że jedna i ta sama osoba dołki kopie tylko się inaczej podpisuje, nikt inteligentny się na ten tani numer nie nabierze :)))

1500 Euro

Fakty są takie.........pracuj,siedź cicho,nie upominaj się o nic,liż d....e tym wyżej...........to może nie zostaniesz zwolniony

1500 Euro

Jakie ploty?????????Czego się obawiasz????Prawdy się boisz?Jesteś od tych z góry?

Łysy

sam nadajesz się tylko do fizycznej pracy i naucz się poprawnie pisać.......analfabeto

Z tego co wnioskuje to te złe opinie to od pracowników najniższego szczebla , no cóż jak się tylko do fizycznej nadają to niech nie psioczą było się uczyć było, ale poza montażem wszeyscy myślę są zadowoleni ciągle te same twarze które jakby im nie pasowało łatwo by gdzie indziej się zatrudnili, śatmosfera ok wiadomo coś czesem szefostwo się przyczepi ale to jak wszędzie nie ma ideałów, a u mnie osratatnio problemu z podwyżką nie był nawet:)

Łysy

Chcą pracować i dobrze zarobić.Niestety w tej firmie nie jest to możliwe.

@Łysy

Jeśli ktoś przywykł do pracy biurowej w jakimś urzedzie gminy - gdzie jak wiadomo czy się stoi czy się leży... - to może nie być do końca zadowolony.

na pewno na stanowisku brygadzisty albo na wyższym

M.

Co za bzdety z tą najniższą krajową ja mam ponad 2500 na rękę i jestem 100 procent pewny że bardzo wiele osób tyle ma a nawet więcej...

jeżeli chodzi o zarobki............nie ma żadnej rewelacji,najniższa krajowa i jakaś premia do tego dochodzi.

ile można zarobić???????????????

Witam kochanych pracowników.Dlaczego taka cisza,czyżby nic ciekawego nie wydarzyło się w tej cudownej Firmie??????????

Zostaw merytoryczną opinię o FORMASTER S.A - Kielce

• Jak się pracuje w FORMASTER S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FORMASTER S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMASTER S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORMASTER S.A?

Kandydaci do pracy w FORMASTER S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORMASTER S.A