Demart S.A.
3 34 18 5 1
Administrator Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest Demart S.A.? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Milena Nowy wpis

Demart to bardzo dobry pracodawca. Nie dziwię się , że nikomu nie chce sie pisać. Jak jest super praca to o czym pisać? Szkoda, nowi szukają opinii od pracowników.

Man Nowy wpis

Od dwóch lat? Dziwna sprawa, moja była dziewczyna pracowała tutaj albo nadal pracuje i słyszałem plotki ze idą podwyżki, wiem, że są umowy o pracę więc chyba wszystko jest dobrze i na swoim miejscu, niech ktoś potwierdzi mi to czy nadal i ile macie oddziałów

obserwator Nowy wpis

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
obserwator

Ani pensji na czas, ani miłej atmosfery pracy :)

Tak10Nie

koko

robiłem tam w lipcu w magazynie w łazach takie tam stojaki dla biedry kasę dostałem było spoko

jago

Szukam pracy jako składacz pozycji teksotwych, np. książek czy czasopism itp, wiecie może czy w tym wydawnictwie Demart szukają? albo czy lepiej do nich wysłać CV majlem/pocztą normalną czy znanieść osobiście? Zależałoby mi na pracy własnie w takim dużym wydawnictwie, wiadmo wtedy i prościej o awans np. no i pewność że raczej firma wypłacalna

Potos

Kolego każdy sposób jest dobry na swój sposób, ale nie masz jednak sto procent pewności, że gdy będą rekrutować ludzi na konkretne stanowisko to wezmą pod uwagę i te CV nadesłane wcześniej przez osoby chętne. Demart jest sporą firmą i wydaje mi się, że dosyć często będą pojawiały się oferty - no chyba, że nie będą się rozwijać. Może ktoś nakreślić sytuację jak to wygląda u nich?

fatum

Hej wiem że te książki są dobre mam jedną pod tytułem Szkolny atlas historyczny :)

TakNie1

faf

Jeśli ktoś dostanie od nich wypłatę na czas to niech się odezwie, chętnie zrobię sobie z nim zdjęcie.

Tak8Nie

xawery

pracowałem na zlecenie 4 miesiace, było ok z kasą. zapłacili, ale maja duzo wymagan.

anonimowy pracownik

Także odradzam współpracę z tą firmą.(usunięte przez administratora)Swojego czasu było o tym głośno. Przestrzegam szczególnie młode osoby tuż po studiach - szkoda Waszego czasu.

padalec

pada, pada i upaść nie może

bodzio

FIRMA BANKRUTUJE !!! NIE WYPŁACA PENSJI !!! ZAJĘCIA KOMORNICZE !!! OBSADA SZCZĄTKOWA !!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!

Tak7Nie

Oburzona

Nie zwracają kasy chociaż otrzymali od nas towar i powinni zwrócić pieniądzę (korekta wystawiona a jakże, tylko doprosić się nie można o zwrot pieniędzy). Dzwonię do nich regularnie od 4 miesięcy. "Prezesowie" robią z ludzi durni i udają " to ta sprawa nie jest jeszcze załatwiona?" a pieniędzy jak nie było tak , nie ma.

Tak1Nie

enzyme

Magazynier grosze. Umowa zlecenie. Magazyn nie ogrzewany. Firma krzak. Syf jak ich mało.

pokolo

firma taka se, szefowie klamczuchy i do tego niewypłacalni - kantują ile wlezie, ale tematyka ksiazek + mapy - profesjonalizm

Tak1Nie

olo

Kto wie ile zarabia magazynier? W jakich godzinach jest praca? Na jaki okres zawierana jest umowa zlecenie? Weekendy są wolne?

Zostaw opinię o Demart S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie