Opinie o Grit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grit Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grit Sp. z o.o. w Warszawa

Szymon Nowy wpis

Prawie wszystkie opinie są błędne i mijają się z prawdą. Pracowałem tam ponad 2 lata i ze względu na sytuacje rodziną musiałem zrezygnować. Praca polega na B2B - pozyskiwaniu klienta biznesowego w terenie. Negatywne opinie są wystawiane pewnie przez osoby które się nie dostały, a firma nie wymaga ani nie nakazuje wystawiania pozytywnych opinii. Ale co prawda to prawda ta firma nie nadaje się dla osób bez ambicji ;) Pozdrawiam

Anna
Kandydat

PRACA POLEGA NA CHODZENIU OD DRZWI DO DRZWI MIESZKAŃ OBCYCH, PRZYPADKOWYCH LUDZI!!! Spotkanie rekrutacyjne trwało około 3 minuty, Pani rekruterka, prawdopodobnie szefowa mówi strasznie szybko jakby miała formułkę do odklepania. Sposób w jaki opisuje na czym polega praca jest bardzo ogólnikowy, takie mydlenie oczu. Nie wspomniała nawet o rodzaju umowi ani wynagrodzeniu. Gdy zapytałam ją o wynagrodzenie powiedziała, że opiera się na prowizji i można zarobić nawet 30 000 zł - zero konkretów i zasad działania tych prowizji, rzuciła taką kwotę myśląc, że zrobi na mnie wrażenie. Oczywiście była też wzmianka o fundowanych wyjazdach za granicę dla najlepszych. Ta oferta to zwykłe chodzenie po domach i naciąganie ludzi (aktualnie na panele słoneczne). Biuro mieści się teraz na Nowym Świecie 2, w jednym miejscu jest kilka firm pod różnymi nazwami. które zajmują się tym samym. Nazwy tych firm to: VST Marketing, ES Group, Grit i Flex.

Jakub
@Anna

Z tego co Pani napisała wnioskuje, że nie zaczęła Pani pracy, wiec dlaczego wypowiada się Pani na temat systemu pracy i jej zakresów w jednej czy kilku firmach? Ja odbyłem tam tylko okres próbny i jeśli zdrowie pozwoli na pewno wrócę do tego miejsca, ale już po tym tygodniu wiem, że to co Pani napisała mija się z prawdą. Każdy ma prawo do pozytywnej lub negatywnej opinii, ale argumentujmy na faktach, jeśli już chcemy argumentować. Mój znajomy miał tam rozmowę rekrutacyjna i przez Pani opinie wahał się czy pójść. W przyszłości proszę pomyśleć o następstwach tego co się pisze. Nic w internecie nie ginie. Miłego dnia pani Anno i powodzenia Kuba

Rossi Nowy wpis
@Anna

Te firmy nie tylko w Wawie działają ale tez w Trojmiesice np LORD albo w Krakowie ANTS, Rzeszowie EZZY, Katowcach NSR/STR, wszędzie tak samo prowizje i d2d

Weronika Nowy wpis

Czy ktoś wie jakie są zarobki na okresie próbnym?

Jakub
Kandydat

Byłem na rozmowie o prace oraz rozpocząłem etap próbny. Ze względów zdrowotnych nie kontynuuje współpracy, ale obowiązki nie mają w zakresie żadnego odwiedzania domów, ani namawiania do niczego. Osoby powyżej może pomyliły miejsca, jeśli nie miejsca to może firmy. W internecie każdy jest anonimowy, ale to nie zwalnia nikogo z obowiązku myślenia. Polecam pójść i sprawdzić samemu, a następnie wystawić tu opinie, jak ja :)

Jaś Nowy wpis
@Jakub

Osoby nie pomyliły miejsc, pracujecie w systemie D2D, prawda?

Papi

Pracuje tu ósmy miesiąc i poziom wsparcia dla pracowników, merytoryczny i finansowy, w trakcie tego co się aktualnie dzieje na świecie, jest z najwyżej półki.

Małgorzata
@Papi

To naprawdę świetnie, że Grit wspiera swoich pracowników w okresie pandemii. A możesz napisać, na czym konkretnie polega to wsparcie merytoryczne i finansowe? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek szczegóły.

SarsCov2
Klient

Czy ta firma nadal funkcjonuje w szczycie pandemii? Jeśli tak, to jak wygląda obecnie praca akwizytorów d2d? Jakie procedury wdrażane są po zakażeniu pracownika wirusem?

Po-rozmowie-rekrutacyjnej
Kandydat

Filtruj Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Po-rozmowie-rekrutacyjnej 24.10.2020 20:21 Porażka to mało powiedziane. Rozmowa polegala na rozwiazaniu krotkiego tekstu (typu czym jest dla ciebie marketing, opisz siebie 3 slowami etc) po tym byla rozmowa z panią, ktora poza wychwalaniem z kim to firma nie współpracuje i wgl jaka to jest miedzynarodowa, nie podala mi zadnych sensownych informacji.. sama musialam zapytac na czym w zasadzie mialaby polegać moja praca bo nie podano mi zadnych szczegółów, pani nie potrafiła mi jednoznacznie określić co mialabym robic, miedzy wierszami zrozumialam, ze mam chodzic po ludziach i zachęcać ich do współpracy = wyciąganie kasy... na koniec zostalam DWUKROTNIE zapewniona, ze niezaleznie od tego czy zdecydują sie na mnie, pod koniec tygodnia i tak ktoś sie odezwie poinformować o decyzji. No coz, do tej pory cisza.. nie spodobalam sie? okej, życie, ale po co sciemniac, ze będą sie kontaktować? Żałosne i bardzo na minus. A co do samej firmy to sa to (usunięte przez administratora) z mokotowskiej, firma przeniosla sie na nowy swiat 2 tyle, ze dziala pod jakas inną nazwa WUJA czy cos takiego.

No i jak ma się firma Grit Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Grit Sp. z o.o. - Warszawa

Grit Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa
  • NIP: 9571026842 REGON: 220872379 KRS: 0000337517

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grit Sp. z o.o.