Opinie o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

kaśka46

zdecydowanie unikać tej firmy

Teresa
@kaśka46

Bardzo się cieszę, że zechciałaś dodać coś od siebie odnośnie tej agencji zatrudnienia. Ale chyba sama przyznasz, iż Twoja wypowiedź raczej niewiele nam o niej mówi, jest po prostu zbyt lakoniczna. Czytałam w Internecie, że celem LUST HR - Service Agencji Zatrudnienia jest tworzenie nowych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, które prowadzą do zadowolenia i satysfakcji zarówno ich klientów, jak i pracowników. Może powiesz na zatem na początek, dlaczego odradzasz nam tę firmę?

Adrian

Ma ktoś informacje na temat pracy? Wysłaliśmy ze znajomymi cv i nikt nie otrzymał odpowiedzi

Adrianna
@Adrian

Ja też nie doczekałam się kontaktu :/ po 2 tygodniach czekania, znalazlam ofertę innej agencji, z której dostałam pozytywną odpowiedź po kilku dniach :)

Jan
@Adrianna

Może po prostu na stanowisko, którego dotyczył proces kwalifikacyjny, firma znalazła inne osoby. Próbowałaś może sama dowiedzieć się, na jakim etapie jest proces kwalifikacyjny? Zastanawia mnie, czy pracodawca ma w zwyczaju informowanie potencjalnych kandydatów o stanie rekrutacji.

Brak kontaktu

Dodzwonienie się do agencji graniczy z cudem. Telefony podane na stronie internetowej ciągle wyłączone.

Nie polecam

Nie polecam. Praca w Niemczech za groszowe stawki. Oczywiście w rozmowach podają kwoty brutto, po odliczeniu podatków, kosztów mieszkania, okazuje się że zarobki są takie same jak w Polsce (lub nie wiele wyższe, ale te 400-500 zl różnicy nie jest warte wyjazdu)

Zaciekawiony
@Nie polecam

A która Agencja podaję stawki w kwotach netto??

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Z

(usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Tą firmą powinna zająć inspekcja pracy.

Jacek
@Z

A gdzie Pan/i Z.. pracował/a skoro jest taki mobbing na porządku dziennym ?

Wraz z partnerem w zeszłym miesiącu rozpoczęliśmy pracę w Kerpen. Ze strony LUST wszystko załatwione w pełni profesjonalnie. Pomogli nam w znalezieniu zakwaterowania. Polecam biuro.

Zabol

Jedna z niewielu agencji która proponuje prace Bez pośrednictwa. Dla mnie duży plus ????????

Biuro w Rzeszowie: (usunięte przez administratora)wyżywa się na pracownikach. Obiecuje umowe zlecenie na 3 msc i potem umowę o pracę - jest to kłamstwo, nie ma co liczyć na UOP. Zarobki, o których opowiada na rozmowie to fikcja, jedyne na co możecie liczyć to (usunięte przez administratora) (najniższa krajowa). W lecie pomimo upałów nie zapewnia pracownikom wody. Nie bez powodu pracownicy się pozwalniali i obecnie desperacko poszukuje ludzi do pracy.

Mila
@pracownik

Czemu tak piszesz? Czy pracowałeś w tej firmie ?? Jeśli pracowałeś w tej firmie to podaj przynajmniej imię szefa, bo nie wierzę w ten komentarz

@Mila

Piszę żeby przestrzec innych przed tą firmą. Szef ma na imię (usunięte przez administratora)

Jan

Czytając Twoją opinię, zastanowiło mnie, czy pracodawca po przepracowaniu przez pracownika 3 miesięcy na umowę zlecenie drugą z umów proponuje również na taki okres? Próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego nie otrzymałeś umowy o pracę zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami? Co do zarobków również chciałbym, abyś uzupełnił informację, czy można liczyć na ewentualne dodatki, czy wymieniona przez Ciebie stawka godzinowa jest jedyną formą wynagrodzenia? Jak widzisz Twoja opinia stworzyła kilka kluczowych pytań, więc zachęcam do odpowiedzi.

Mila

Dziękuję za informację. Znam gościa! Uważajcie na niego. (usunięte przez administratora)!!

Ona i on

Ostatnio byłam wraz z partnerem w biurze w Koźlu. Bardzo miła obsługa jednak jedynym minusem było brak ofert na produkcji.

Puste biuro

Aktualnie z firmy z dnia na dzień odeszli wszyscy pracownicy. Prezes nie wyciąga z tego żadnych wniosków. Szuka ludzi żeby od nowa obsadzic satnowiska, ale nie poprawia warunków pracy. Atmosfera koszmarna. (usunięte przez administratora)

Biuro

Nie polecam pracy w biurze w Rzeszowie. O umowie o pracę możecie zapomnieć. Stawki groszowe, najniższa krajowa dla osób z niemieckim, smiech na sali.

Ejdrw

Współczuję wszystim, którzy trafili na tą firmę. Wyzysk pracowników. Najlepiej żebyś zapie....lał za półdarmo.

Emilia
@Ejdrw

Proszę Cię, żebyś nie używał w wypowiedziach na forum wulgaryzmów. Każda wypowiedź, nawet krytyczna może być sformułowana w sposób zgodny z zasadami kultury. Należy zawsze pamiętać, aby nie przekraczać tych granic. Komentarze zawierające przekleństwa łamią regulamin. Zostawiam link, abyś mógł się z nim zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

Nowicki

Najgorsze oferty pracy w Niemczech. Szukają frajerów do pracy za grosze, Niemiec za te pieniądze nawet by z domu nie wyszedł.

Adrianna

Tak jak panowie niżej, również polecam agencję. Pomagają w załatwieniu formalności, zapewniają mieszkania w przyzwoitym standardzie, zdjęcia można zobaczyć na ich stronie internetowej (usunięte przez administratora)

Bella 77
@Adrianna

A kto jest dyrektorem bądź kierownikiem agencji ?

Każdy kto próbował pracy i wie , że nie jest łatwo. Nigdy nie jest wszystko tylko czarne i białe

slawomir

Cześć niedowiarki. Nie znam tej Firemki bo Polska. Ale mieszkam i pracuje w Berlinie. Oferty polskich pośredników to z reguły oferty już przerobione przez niemieckie agencje. tzn jak niemieckie agencje maja dość to wtedy biorą je polskie. Praca za najniższa krajowo to praca ciężka fizycznie i mobbing. Ten ostatni jest wprowadzony przez polaczków na stanowiskach.Niemcy nie pracują za takie stawki a uchodźcy maja 1700 euro socjalu na rodzinę i mieszkanie. Mieszkania w DE to ciezka sprawa(to nie jak w Polsce za możesz sobie wynająć) Tutaj inaczej to dziala.Nie bede opisywal bedziesz szukal, sie przekonasz. Kaucja, umowa niemiecka czas nie określony, szufa, znajmosc języka ,brak mieszkać, polityka uchodźców. Pisze o tym bo wiekszosc z was zyje stereotypami. Ze w DE jest super. Berlin ,Lipsk, Drezno pracuja osoby z przygranicy. Im sie opłaca.Co dziennie dojedzaja i wydaja kase w Polsce. Zarabiasz max 1150 netto przy 160 godz (8,91 brutto)o ile będziesz mial taka umowę. Jesli nie masz gwarancji to zarobisz 800 e netto. Miejsce w pokoju 150 euro, pokój 250 euro. Warto miec ubezpieczenie w DE od (pracy, prawnika, wypadku, innych szkod- 36 euro mc). nie wiem jak działa ta firma. Inne niemieckie agencje skarża sie ,ze w innych firmach polacy rezygnują po 7 dniach, nie wytrzymują kondycyjnie i psychicznie. Później jest awantura o placenie za ubranie robocze okolo 50 euro.(buty z blacha na nosku) Kazdy jest inny. Najgorzej jest przy sortowania butelek. Praca z ukrytym akordem. Nie pojedziesz nie będziesz wiedział. Kazdy kto mieszka przy granicy od Szczecina do Zgorzelca to wie. Jest wiele opinii na necie. W DE będziesz miał tak jak Ukrainiec w PL. Twój wybór. Nieliczni potrafią przetrwać i się ustawić. Najważniejsze to jezyk perfekt. POWODZENIA

ddd
@slawomir

ty nawet polskiego nie znasz kałboju! bujanka!

Nonono
@ddd

Popieral !!! Sławomir to jakis niemiecki polak. ..

Bella 77
@slawomir

Witam. Chciałbym wyjechać do pracy jako magazynier. Z kim można się skontaktować w sprawie oferty. Kto te sprawy załatwia. Jestem spod Rzeszowa.

Ada
@Bella 77

Kontakt dostępny jest na ich stronie internetowej (usunięte przez administratora)

Mariusz

Przez pół roku pracowałem na magazynie w Henstedt, wyjechałem, żeby zarobić na mieszkanie, więc jak tylko była możliwość to brałem nadgodziny, nie miałem problemu z wyrobieniem norm magazynowych, więc praktycznie co miesiąc oprócz wypłaty dostawałem premie + pensje za nadgodziny

Pawel

Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to jest to praca fizyczna i faktycznie bywa ciężko, ale zarobki wynagradzają wszystko :D Samą agencję oceniam bardzo dobrze, pomogli w załatwieniu formalności, mieszkania, meldunku itp. Mieszkania mają całkiem zadbane, teraz nawet są zdjęcia na ich stronie http://lusthr.pl/nasze-mieszkania/

Witam, pracowałem jako elektryk największy plus pracy to możliwość pracy 3 tygodnie z nadgodzinami i weekendami, a później przyjazd na tydzień do Polski. Oprócz tego umowa o pracę na czas nieokreślony z niemiecką firmą, zakładowy fundusz emerytalny i dodatki urlopowe.

Julia

Pracowałam w Niemczech na magazynie przy kompletacji towarów. Zależało mi na pracy razem z moim chłopakiem (oboje nie mamy doświadczenia) i nie było z tym problemu :) Mieliśmy wspólny pokój - trochę obawialiśmy się o standard, jednak nie potrzebnie, było w porządku :)

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia