Opinie o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Zażenowani

Serdecznie NIE POLECAM wynajmować mieszkanie/pokoju od Pana L. Warunki są tragiczne. (usunięte przez administratora) brud, smród, robaki w kuchni, brudne krzesła i kanapy. Stare śmierdzące meble, w których trzymanie rzeczy grozi tym, że się niszczą. Dziurawe, zniszczone okna sklejone uwaga - taśmą... Mieszkanie gorsze niż PRL(ostatni remont chyba z 20 lat temu). Mało tego panie rekrutujące pracowników w ogóle nie weryfikują komu wynajmują pokoje. Wynajmując mieszkanie przez Lust HR proszę się przygotować na lokatorów ćpunów i alkoholików. Pies w budzie ma lepsze warunki niż człowiek wynajmujący mieszkanie przez tą firmę. Brak wystawianych rachunków za wpłacenie czynszu. Jednym słowem brak poszanowania dla drugiego człowieka. A Pan L. i jego panienki, którymi się ciągle zasłania ewidentnie ma ludzi za zero pozwalając mieszkać ludziom w takich warunkach. Za co Wy kasę bierzecie? Wstydu nie macie?

Lolka Nowy wpis

Hej. :) na Facebooku widziałam, że na obsługę klienta jest potrzebny ktoś do Budapesztu. Wstępnie rozważam aplikację, ale czy jest tu może ktoś kto pracował i by ocenił warunki? chce mieć pewność co do ogólnej atmosfery i ostatecznych zarobków

Qulson Nowy wpis

Pracował ktoś jako pomoc kuchenna w szpitalu w Niemczech, czy może się podzielić opinią na temat pracy zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

Antośka Nowy wpis

Jakie macie w tym roku opinii ze współpracy? na FB agencji jest post sprzed ponad tygodnia w którym ogłaszają się ze szukają mieszkań i pokoi dla pracowników. Czy możliwe, że chcą poprawić warunki zakwaterowania? Byliście teraz niedawno? Jak jest?

Zażenowani Nowy wpis

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Ile jest zmian w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

N

Chciałbym poznać jakieś obecne opinie na temat tej agencji bo wszystkie są z przed kilku miesięcy Czy ktoś chciałby opowiedzieć o swoim doświadczeniu ?

Edyta

Dość dawno agencja nie szukała Specjalisty ds. Rekrutacji. Jakie doświadczenie zrobi wrażenie na rekruterach? Na jakie premie można liczyć za skuteczność w pracy i dobre wyniki? PS. Ostatnie oferty pracy na produkcji, opublikowane na stronie agencji, też są z sierpnia 2022, skąd taki przestój?

Wiesława

Hej, czy wyjeżdżał ktoś na produkcje lodów do Waldfeucht - Haaren z Agencji Zatrudnienia LUST HR i może podzielić się swoją opinią na dany temat ? :)

Wiesława

@Maro A kiedy masz zamiar wyjechać?

Klaudia
@Wiesława

Też mamy w planach wyjechać i potrzebuje opinii

@Wiesława

No w planach bylo przyszly weekend ale dzis dzwonilem do 3 osob z tej agencji i zadna z pań nie byla wstanie mi powiedzieć ile zarobie netto za ten okres pracy i juz sam niewiem jesli bylaby chetna osoba z autem z ktora moge sie zabrac to prawdopodobnie bym zaryzykowal i pojechal

@Klaudia

A macie auto moze? Daloby rade sie zabrac oczywiście dorzuce sie do paliwa

Kat
@Wiesława

Chcę jechać w przyszły weekend. Może wiecie kto jedzie autem i ma wolne miejsce? I czy warto? Do Haaren

Justyna2000
@Wiesława

Hej tak ja byłam w zeszłym roku w Waldfeucht na produkcji lodów i jestem zadowolona

PracawNiemczech

NIE POLECAM!!! Kierownik bardzo niemiły, nie wykazywał najmniejszej chęci rozwiązania problemu. Mieszkanie inne niż nam oferowano tak samo jak stawka w firmie….

Sylwia
@PracawNiemczech

Hej, jak wyglądają te stawki w Niemczech? Pracujesz tam jeszcze? Dają umowę o prace? Czy warunki mieszkaniowe się poprawiły?

@PracawNiemczech

A gdzie jeśli można wiedzieć ?

Polecacie ta firme ? Chcem razem z chłopakiem wyjechać do Pederborn na produkcje mrożonek

Irena
@5678

Hej, ja też dopiero zaczynam obserwować temat. A czemu akurat tam chcecie jechać, coś w warunkach jest dobrego i byście polecili?

Martyna

Hej, czy ktoś wybiera się na produkcje lodów ? A może ktoś już jest i chciałby się podzielić opinia ?

Małgorzata
@Martyna

A gdzie dokładnie biorą? Język trzeba znać? Jak coś wiesz to pisz pozdrawiam dzięki

@Martyna

Hej dowiedzialas sie cos albo sama bylaś ? Bo rozważam wyjazd tam

Olka

Jedzie ktoś do fabryki wody do Loningen Dolna Saksonia? Podobno płacą 14 brutto.

Wanda
@Olka

Ale euro czy jaka waluta?

Olka
@Wanda

euro, chata za free

Irena
@Olka

Serio za free? A jakie warunki, wiadomo?

Wystawieni

Nie polecam agencji, rekrutacja była sprawna. Pracę mieliśmy rozpocząć w poniedziałek, natomiast o godzinie 11 otrzymałam SMS'a, że praca jest odwołana. Powód: wysokie temperatury w DE i 'zepsuta maszyna'. Wysokie temperatury mamy od dłuższego czasu oraz nie byłam poinformowana w procesie rekrutacji, że mam obsługiwać maszyny. W dniu wczorajszym dostałam wiadomość, że jesteśmy zaakceptowani przez pracodawcę. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony Agencji oraz Pani rekruterki. Nigdy więcej Lust HR.

Honorata
@Wystawieni

Ale to w ogóle będziesz mieć tę pracę jak miną upały czy jak?

Wystawieni
@Honorata

Prawodpodobnie nie. Dostałam informację, że jeśli się coś zmieni będą dzwonić. Pani Rekruterka proponowała inną ofertę, ale nawet nie chciała jej przedstawić. Bez sensu.

Kamila
@Wystawieni

Sprawna rekrutacja, to ile trwała od momentu wysłania cv do informacji że wyjeżdżasz?

Zdziwiona
@Wystawieni

Pracowałam w upały w innej agencji i w innym mieście. I to dodatkowo na wypieku ciastek. Nie widzę związku upał - praca. Piekarnie też funkcjonuj, bo by chleba nie było w sklepach.

Asia1989

Wyjeżdżam w ten weekend na pakowanie ciastek.Jak wygląda współpraca z biurem.Czytając opinie to trochę się boję.

Krzychu7
@Asia1989

Ja jadę w następny weekend ale mam tam dwójkę znajomych na ciastkach. Jadę bo mi polecili, są już tam 1,5 msc i wszystko ok

Emi

I jak sytuacja? Warto?

Klaudia22
@Krzychu7

Moge prosić o opinie jak jest faktycznie? Mysle czy wyjechać tam czy warto

wika
@Asia1989

i jak pani ocenia? poleca pani czy nie

Marti
@Asia1989

Hej, czy możesz opowiedzieć coś o tej pracy? Jesteś zadowolona z agencji? Czy były jakieś problemy? Bardzo proszę o odpowiedź:)

Jula

witam czy ktos pracowal na ciastkach i powie jak jest ? Wybieram sie za tydzien ale troche sie boje

Wanda
@Jula

A czego się boisz? Opowiedz to może jakoś pomożemy :)

Jula
@Wanda

Nigdy nie bylam za granica nie wiem jak to wszystko wyglada, czy praca jest ciezka ?

Karola

Cześć. Wybiera się ktoś w weekend do Niemiec na ciastka i chciałby wyjechać wspólnie? Podzielimy koszty dojazdu i razem będzie raźniej. Mam 24 lata, Jeśli jesteś zainteresowana/ny to napisz na karola.praca@interia.pl

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Poszukują kogoś na stanowisko Sprzątaczka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Kola

Porażka, sprzątałam kilka godzin i nie zapłacili

Iza
@Kola

Naprawdę??? może zgłoś to gdzieś? Jakieś wyjaśnienie dali ?

Kola
@Iza

Jestem w trakcie.

Honorata
@Kola

i jak sytuacja? Coś się dowiedziałaś?

Tomasz

Witam Czy ktoś pracuje ktoś na magazynie w Netto w Ganderkesee. Jest oferta pracy przez tą agencje mógłby się ktoś podzielić informacjami?

Karoda1302

Czy ktoś pracuje przez tą agencję w kaufie w Lübbenau? Jak zarobki ? Zastanawiamy się z partnerem ale nie chcemy po raz kolejny się wpakować w (usunięte przez administratora)

Piotrus

Oceniam pozytywnie. Z dziewczyną szukaliśmy pracy. Dostaliśmy na magazynie w Worms. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni.

Sana
@Piotrus

Hej. A ja vhcialabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w Worms. Jakie są warunki? Trochę wystraszył mnie fakt że sprawdzając Lust hr w KRS nie wyszukuje niczego. Jak już ktoś tu napisał nie istnieje. Podzielisz się swoją opinią?

Bożena
@Sana

A to dostałeś oferte z miejsca które nie wyskakuje w google? To faktycznie trochę podejrzane... A skąd się o tym miejscu dowiedziałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia