Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

PracawNiemczech Nowy wpis
Kandydat

NIE POLECAM!!! Kierownik bardzo niemiły, nie wykazywał najmniejszej chęci rozwiązania problemu. Mieszkanie inne niż nam oferowano tak samo jak stawka w firmie….

Sylwia Nowy wpis
@PracawNiemczech

Hej, jak wyglądają te stawki w Niemczech? Pracujesz tam jeszcze? Dają umowę o prace? Czy warunki mieszkaniowe się poprawiły?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Operator w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Niemcy2021 Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam! Niby wszystkie formalności były załatwione sprawnie i szybko. Na miejscu okazało się, że firma oferuje niższe wynagrodzenie a mieszkanie bylo niezgodne ze zdjęciami, które zostały nam przedstawione wcześniej. Kierownik agencji podczas wyjaśniana sprawy był bardzo niemiły. Polecam omijać szerokim łukiem!

Czy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

logo firmy OPERATOR FREZAREK CNC
Wjatech Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. obsługi Klienta (infolinia)
Rzeszów
Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.
(480 opinii)
logo firmy Specjalista ds. szkoleń
Agencja Pracy
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. podkarpackie
Rzeszów
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
??
Kandydat

Jakie obowiązuje stawki na stanowisku rekruter?

Pan GL
@??

minimalne, a na premie nie ma szans

Karolina
@Pan GL

Jak wiadomo - wysokość wynagrodzenia jest kwestią indywidualną, więc na pewno niektórym to w LUST HR - Service będzie odpowiadać. No a co z dodatkami pozapłacowymi: może są one tam na tyle atrakcyjne, że rekompensują w jakiś sposób te inne braki? Musisz koniecznie dać mi znać.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pomoc Kuchenna?

zagraniczny
Klient
@Pytanie

na tego typu ogłoszenia najlepiej przyjść z doświadczeniem w branży. LUST HR ma dobre oferty pracy (poza pracą w samym lust hr), ale rekruterów ma słabych z małym doświadczeniem, tak to przynajmniej wyglądało, więc musisz mieć doświadczenie, żeby im błysnąć. No chyba, że za granicę jedziesz, to podejrzewam, że wystarczy język i opowieść jaki/jaka jesteś grzeczn-y/-a.

HENIU
Klient

Szukam Praca

Karol

Agencja ma czasem bardzo ciekawe oferty. Można zdobyć doświadczenie. Zarobić pieniądze. Wszystko legalnie.

Piotrus

Oceniam pozytywnie. Z dziewczyną szukaliśmy pracy. Dostaliśmy na magazynie w Worms. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni.

doncia

Uważam, że kto chce zacząć pracę za granica i nie wie od czego zacząć, może spróbować w Lusthr. Znalezli mi pracę, pomogli ogarnąć mieszkanie, dokumenty. Sposród wielu agenci akurat tu spoko. nie zawiodłam się

Gregor
 Problem

NIE POLECAM, SZEF NAJGORSZY BUC JAKIEGO ŚWIAT WIDZIAŁ- ZDECYDOWANIE TRZYMAĆ SIĘ ZDALA OD TEGO CHAMA I PROSTAKA I CAŁEJ TEJ AGENCJI !!!!

Nie istnieje

Jestem mocno zaniepokojona tą firmą. Niby agencja pracy, wysyłają ludzi za granicę, a jak wpisze ich nip w wyszukiwarke krs to nic sie nie pojawia.... zupelnie jakby nie byli zarejestrowani?

Czy firma LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

To ja
@Pytanie

O szkoleniach mozesz pomarzyć ;) niestety firma nie inwestuje w pracownika

Wojtek

Jakie są dokładne obowiązki rekrutera?

ex-rekruter
@Wojtek

dodawanie ogloszen na portalach pracy i grupach na fb, kontakt z kandydatami i przedstawienie oferty, wypełnianie formularzy kandydatów, przekazywanie cv zainteresowanych osób do klienta, utrzymywanie kontaktu z kandydatem do czasu otrzymania odpowiedzi od klienta, przekazanie feedbacku, prowadzenie dokumentacji "ilu kandydatów, z jakiego portalu, ilu podjęło pracę itp" "opieka" nad kandydatem do czasu podjęcia przez niego pracy i ewentualne późniejsze rozwiązywanie problemów, realizacja targetów - zatrudnienie minimum X osób w miesiącu raz w tygodniu odkurzanie pomieszczen biurowych, scieranie kurzy, sprzątanie łazienki

ciekawy

Jak wygląda praca w Lusthr w obecnej sytuacji w kraju? Czy pracownicy pracują zdalnie? Czy zostały zawieszone rekrutacje ze względu na zamknięte granice?

Rekruter

Szukają rekruterów, a na koniec w twoich obowiązkach znajduje sie sprzątanie łazienki i biura szefa.

Ryszard
@Rekruter

Serio mówisz, że rekruterzy sprzątają łazienki? Wydaje mi się, że to jednak mało prawdopodobne. Powiedz więcej na ten temat. Dzięki.

Rekruter
@Ryszard

@Ryszard tak rekruterzy sprzatają łazienke, odkurzają podłogi, ścierają kurze. Również pierwszy raz sie z czymś takim spotykam, mam nadzieje, że da to do myślenia szefostwu i wprowadzą zmiany

Sprzątanie
@Rekruter

@rekruter Czy na prawdę uważasz, że sprzątanie biura i łazienki, z której korzystasz tak bardzo uwłacza twojej godności? Pracownicy sprzatają w godzinach pracy i mają za to normalnie placone, nikt im nie kazał robic tego po godzinach. Jak nie pasuje, to droga wolna. Nikt nikogo do pracy nie zmusza i mozna szukac szczęścia gdzie indziej

Karolina
@Sprzątanie

Może się jednak wydawać, że do obowiązków rekrutera raczej nie należy sprzątanie toalet. No ale nie mi to rozstrzygać. Sam pracujesz w LUST HR? Jeśli tak to z chęcią dowiem się od Ciebie czegoś odnośnie zarobków.

Haha
@Karolina

Ale nie myśl że w innych agencjach pracy jest inaczej :) sprząta się a nawet parzy kawę szefostwu i załatwia różne "brudy" w które się zarząd wplątał

Jak jest z pakietem medycznym w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Można dołączyć rodzinę?

Tik

Zero socjalu. Są tylko wymagania.

Ktos
@Pytanie

Tam nie potrafią zapewnić minimum socjalu, a ty chcesz pakiet medyczny? Przy takim pracodawcy, to raczej do specjalisty...

Dawny pracownik
@Ktos

Widzę że od mojego odejścia nic się nie zmieniło :) może ktoś z obecnych pracowników wypowie się jak wygląda obecnie sytuacja z ilością pracowników w poszczególnych biurach?

Co wiem to powiem
@Dawny pracownik

Wiem tylko, że kilka byłych pracownic, chce się starać o "uznanie stosunku pracy" czy coś w tym stylu. Tzn pracowały w miejscu wyznaczonym przez szefa, w stałych godzinach, ich praca była kontrolowana i rozliczana - więc powinny mieć umowe o pracę, a nie zlecenie. I chcą żeby pracodawca zapłacił im składki, które przez to nie byly płacone. W lutym mialy składać wnioski, nie wiem czy już to zrobily

Anka
@Dawny pracownik

Raczej nikt się nie wypowie bo chyba juz tam nikt nie pracuje Właściciel zwolnił nawet swojego chrzesniaka i zamknal biuro w innym miescie

Mentalista

Wypowie się ktoś? Wystawili ogłoszenie, ze szukają pracownika do biura w Rzeszowie?? Szukam świeżej opinii

Opinia
@Mentalista

Szukają pracowników do biura co kilka miesiecy bo nikt nie wytrzymuje. Już lepiej iść na call center do pomarańczowej telefonii - przynajmniej jakies benefity oferują, albo mną recepcje do firmy kurierskiej w rudnej malej pod Rzeszowem- te same pieniądze a luzna praca i brak stresu

Tiktak
@Mentalista

Dokładnie! Nie szanują pracowników, wiec co chwile szukają kogos nowego. Dopóki nie zaczną inwestować w pracownika i szanować jego pracy to niestety tak będzie jak jest dotychczas. Nie trać swojego cennego czasu.

Jakie wartości są cenione w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Ktoś

Żadne ????

Julia

O tej agencji możnaby książkę napisać. 99% ofert pracy jest skonstruowanych tak, że umowa jest zawierana między pracowbikiem, a zagranicznym pracodawcą. Co powoduje, że agencja nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie problemów (np. brak wypłaty). Nie oferują też mieszkań, transportu, na miejscu brak koordynatora. Więc po co jest ta agencja? W tej sytuacji można samemu poszukać pracy.

Witold
@Julia

To Twoja pierwsza styczność z tą agencją? Skąd się o niej dowiedziałaś? Twoja opinia jest mocno negatywna, czy naprawdę agencja nie pomaga w żaden sposób w uzyskaniu pracy? Może akurat pechowo trafiłaś z daną umową i nie zawsze jest tak źle?

Priv
@Witold

Wszystkie informacje na temat agencji mogę udzielić na priv,(usunięte przez administratora)

Damian
@Priv

Forum jest anonimowe i każdy może tu zostawić swoją opinię, więc może mógłbyś jednak napisać w tym wątku jakie miałeś doświadczenia z tą agencją. Każda informacja będzie istotna.

Maciej
@Julia

Hahah to niby jakbyś chciala sama szukać pracy, a nie przez agencje, skoro nie masz dojść do pewnych pracodawcow ani pewnie nie znasz perfekt niemieckiego? po to są agencje, a ta jest o tyle spoko, że nie zdzierają z ciebie kasy jak inne, tylko oferuja ci prace bezposrednio pod zagranicznym klientem, mieszkanie pomoga ogarnac jak chcesz i papiery, a nie ze ci sypna pare groszy a reszte do swojej kieszeni, tu masz jasnosc kto jest pracodawca, a dzieki temu ze nie pracujesz przez agencje to dostajesz wszystkie dodatki, swiadczenia itp dzieki nim pracuje juz kilka lat w Niemczech i bardzo sobie chwale, a wczesniej mialem zalatwiana robote przez inne agencje i dramat!

Prawda
@Maciej

Maciej, mieszkań nie oferują, pracujesz kilka lat przez tą agencje? Dobrze żarty. Chcesz powiedzieć ze jestes X lat w Niemczech i nie udało ci się samemu znaleźć pracy, tylko pracujesz przez lusthr za 850 euro?

Małgorzata
@Prawda

Być może komuś odpowiada praca przez LUST HR. Napisałaś, że nie oferują zakwaterowania. A czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Liczba opinii klientów firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia