Opinie o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
PracawNiemczech
Kandydat

NIE POLECAM!!! Kierownik bardzo niemiły, nie wykazywał najmniejszej chęci rozwiązania problemu. Mieszkanie inne niż nam oferowano tak samo jak stawka w firmie….

Piotrus

Oceniam pozytywnie. Z dziewczyną szukaliśmy pracy. Dostaliśmy na magazynie w Worms. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni.

Piotrus

Sana
@Piotrus

Hej. A ja vhcialabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w Worms. Jakie są warunki? Trochę wystraszył mnie fakt że sprawdzając Lust hr w KRS nie wyszukuje niczego. Jak już ktoś tu napisał nie istnieje. Podzielisz się swoją opinią?

Bożena Nowy wpis
@Sana

A to dostałeś oferte z miejsca które nie wyskakuje w google? To faktycznie trochę podejrzane... A skąd się o tym miejscu dowiedziałeś?

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Poszukują kogoś na stanowisko Sprzątaczka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Piotr Zdawczyk Nowy wpis
Kandydat

Witam, pracował ktoś i może się podzielić opiniami na stanowisku 'pracownik magazynowy - Bondorf, Eitting, Wiesloch, Raunheim, Breuna - Niemcy' jeśli tak proszę o informację odnośnie pracy, zakwaterowania.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Osoba Sprzątająca w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

logo firmy Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Practical Office Łukasz Wasiak
(1 opinia)
logo firmy Prezes Zarządu Spółki
Rzeszów
Chemia-Rzeszów Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Sp. z o.o.
logo firmy Operator koparki
Wielgos Krzysztof Firma Budowlano Instalacyjna Wod-Kris
(10 opinii)
logo firmy Administrator sieci telekomunikacyjnych
Nexet Sp. z o.o.
(22 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia ma teraz aktualne oferty pracy w Piaseczno. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

PracawNiemczech

Sylwia
@PracawNiemczech

Hej, jak wyglądają te stawki w Niemczech? Pracujesz tam jeszcze? Dają umowę o prace? Czy warunki mieszkaniowe się poprawiły?

Aplikowaliście na stanowisko Operator w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Niemcy2021
Kandydat

Nie polecam! Niby wszystkie formalności były załatwione sprawnie i szybko. Na miejscu okazało się, że firma oferuje niższe wynagrodzenie a mieszkanie bylo niezgodne ze zdjęciami, które zostały nam przedstawione wcześniej. Kierownik agencji podczas wyjaśniana sprawy był bardzo niemiły. Polecam omijać szerokim łukiem!

Czy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

??
Kandydat

Jakie obowiązuje stawki na stanowisku rekruter?

Pan GL
@??

minimalne, a na premie nie ma szans

Karolina
@Pan GL

Jak wiadomo - wysokość wynagrodzenia jest kwestią indywidualną, więc na pewno niektórym to w LUST HR - Service będzie odpowiadać. No a co z dodatkami pozapłacowymi: może są one tam na tyle atrakcyjne, że rekompensują w jakiś sposób te inne braki? Musisz koniecznie dać mi znać.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pomoc Kuchenna?

zagraniczny
Klient
@Pytanie

na tego typu ogłoszenia najlepiej przyjść z doświadczeniem w branży. LUST HR ma dobre oferty pracy (poza pracą w samym lust hr), ale rekruterów ma słabych z małym doświadczeniem, tak to przynajmniej wyglądało, więc musisz mieć doświadczenie, żeby im błysnąć. No chyba, że za granicę jedziesz, to podejrzewam, że wystarczy język i opowieść jaki/jaka jesteś grzeczn-y/-a.

Karol

Agencja ma czasem bardzo ciekawe oferty. Można zdobyć doświadczenie. Zarobić pieniądze. Wszystko legalnie.

doncia

Uważam, że kto chce zacząć pracę za granica i nie wie od czego zacząć, może spróbować w Lusthr. Znalezli mi pracę, pomogli ogarnąć mieszkanie, dokumenty. Sposród wielu agenci akurat tu spoko. nie zawiodłam się

Gregor
 Problem

NIE POLECAM, SZEF NAJGORSZY BUC JAKIEGO ŚWIAT WIDZIAŁ- ZDECYDOWANIE TRZYMAĆ SIĘ ZDALA OD TEGO CHAMA I PROSTAKA I CAŁEJ TEJ AGENCJI !!!!

Nie istnieje

Jestem mocno zaniepokojona tą firmą. Niby agencja pracy, wysyłają ludzi za granicę, a jak wpisze ich nip w wyszukiwarke krs to nic sie nie pojawia.... zupelnie jakby nie byli zarejestrowani?

Czy firma LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

To ja
@Pytanie

O szkoleniach mozesz pomarzyć ;) niestety firma nie inwestuje w pracownika

Wojtek

Jakie są dokładne obowiązki rekrutera?

ex-rekruter
@Wojtek

dodawanie ogloszen na portalach pracy i grupach na fb, kontakt z kandydatami i przedstawienie oferty, wypełnianie formularzy kandydatów, przekazywanie cv zainteresowanych osób do klienta, utrzymywanie kontaktu z kandydatem do czasu otrzymania odpowiedzi od klienta, przekazanie feedbacku, prowadzenie dokumentacji "ilu kandydatów, z jakiego portalu, ilu podjęło pracę itp" "opieka" nad kandydatem do czasu podjęcia przez niego pracy i ewentualne późniejsze rozwiązywanie problemów, realizacja targetów - zatrudnienie minimum X osób w miesiącu raz w tygodniu odkurzanie pomieszczen biurowych, scieranie kurzy, sprzątanie łazienki

ciekawy

Jak wygląda praca w Lusthr w obecnej sytuacji w kraju? Czy pracownicy pracują zdalnie? Czy zostały zawieszone rekrutacje ze względu na zamknięte granice?

Rekruter

Szukają rekruterów, a na koniec w twoich obowiązkach znajduje sie sprzątanie łazienki i biura szefa.

Ryszard
@Rekruter

Serio mówisz, że rekruterzy sprzątają łazienki? Wydaje mi się, że to jednak mało prawdopodobne. Powiedz więcej na ten temat. Dzięki.

Rekruter
@Ryszard

@Ryszard tak rekruterzy sprzatają łazienke, odkurzają podłogi, ścierają kurze. Również pierwszy raz sie z czymś takim spotykam, mam nadzieje, że da to do myślenia szefostwu i wprowadzą zmiany

Sprzątanie
@Rekruter

@rekruter Czy na prawdę uważasz, że sprzątanie biura i łazienki, z której korzystasz tak bardzo uwłacza twojej godności? Pracownicy sprzatają w godzinach pracy i mają za to normalnie placone, nikt im nie kazał robic tego po godzinach. Jak nie pasuje, to droga wolna. Nikt nikogo do pracy nie zmusza i mozna szukac szczęścia gdzie indziej

Karolina
@Sprzątanie

Może się jednak wydawać, że do obowiązków rekrutera raczej nie należy sprzątanie toalet. No ale nie mi to rozstrzygać. Sam pracujesz w LUST HR? Jeśli tak to z chęcią dowiem się od Ciebie czegoś odnośnie zarobków.

Haha
@Karolina

Ale nie myśl że w innych agencjach pracy jest inaczej :) sprząta się a nawet parzy kawę szefostwu i załatwia różne "brudy" w które się zarząd wplątał

Jak jest z pakietem medycznym w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Można dołączyć rodzinę?

Tik

Zero socjalu. Są tylko wymagania.

Ktos
@Pytanie

Tam nie potrafią zapewnić minimum socjalu, a ty chcesz pakiet medyczny? Przy takim pracodawcy, to raczej do specjalisty...

Dawny pracownik
@Ktos

Widzę że od mojego odejścia nic się nie zmieniło :) może ktoś z obecnych pracowników wypowie się jak wygląda obecnie sytuacja z ilością pracowników w poszczególnych biurach?

Co wiem to powiem
@Dawny pracownik

Wiem tylko, że kilka byłych pracownic, chce się starać o "uznanie stosunku pracy" czy coś w tym stylu. Tzn pracowały w miejscu wyznaczonym przez szefa, w stałych godzinach, ich praca była kontrolowana i rozliczana - więc powinny mieć umowe o pracę, a nie zlecenie. I chcą żeby pracodawca zapłacił im składki, które przez to nie byly płacone. W lutym mialy składać wnioski, nie wiem czy już to zrobily

Anka
@Dawny pracownik

Raczej nikt się nie wypowie bo chyba juz tam nikt nie pracuje Właściciel zwolnił nawet swojego chrzesniaka i zamknal biuro w innym miescie

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Liczba opinii klientów firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia