Opinie o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Zażenowani

Serdecznie NIE POLECAM wynajmować mieszkanie/pokoju od Pana L. Warunki są tragiczne. (usunięte przez administratora) brud, smród, robaki w kuchni, brudne krzesła i kanapy. Stare śmierdzące meble, w których trzymanie rzeczy grozi tym, że się niszczą. Dziurawe, zniszczone okna sklejone uwaga - taśmą... Mieszkanie gorsze niż PRL(ostatni remont chyba z 20 lat temu). Mało tego panie rekrutujące pracowników w ogóle nie weryfikują komu wynajmują pokoje. Wynajmując mieszkanie przez Lust HR proszę się przygotować na lokatorów ćpunów i alkoholików. Pies w budzie ma lepsze warunki niż człowiek wynajmujący mieszkanie przez tą firmę. Brak wystawianych rachunków za wpłacenie czynszu. Jednym słowem brak poszanowania dla drugiego człowieka. A Pan L. i jego panienki, którymi się ciągle zasłania ewidentnie ma ludzi za zero pozwalając mieszkać ludziom w takich warunkach. Za co Wy kasę bierzecie? Wstydu nie macie?

Lolka Nowy wpis

Hej. :) na Facebooku widziałam, że na obsługę klienta jest potrzebny ktoś do Budapesztu. Wstępnie rozważam aplikację, ale czy jest tu może ktoś kto pracował i by ocenił warunki? chce mieć pewność co do ogólnej atmosfery i ostatecznych zarobków

Qulson Nowy wpis

Pracował ktoś jako pomoc kuchenna w szpitalu w Niemczech, czy może się podzielić opinią na temat pracy zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

Antośka Nowy wpis

Jakie macie w tym roku opinii ze współpracy? na FB agencji jest post sprzed ponad tygodnia w którym ogłaszają się ze szukają mieszkań i pokoi dla pracowników. Czy możliwe, że chcą poprawić warunki zakwaterowania? Byliście teraz niedawno? Jak jest?

Zażenowani Nowy wpis

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest zmian w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

N

Chciałbym poznać jakieś obecne opinie na temat tej agencji bo wszystkie są z przed kilku miesięcy Czy ktoś chciałby opowiedzieć o swoim doświadczeniu ?

Edyta

Dość dawno agencja nie szukała Specjalisty ds. Rekrutacji. Jakie doświadczenie zrobi wrażenie na rekruterach? Na jakie premie można liczyć za skuteczność w pracy i dobre wyniki? PS. Ostatnie oferty pracy na produkcji, opublikowane na stronie agencji, też są z sierpnia 2022, skąd taki przestój?

Wiesława

Hej, czy wyjeżdżał ktoś na produkcje lodów do Waldfeucht - Haaren z Agencji Zatrudnienia LUST HR i może podzielić się swoją opinią na dany temat ? :)

Wiesława

@Maro A kiedy masz zamiar wyjechać?

Klaudia
@Wiesława

Też mamy w planach wyjechać i potrzebuje opinii

@Wiesława

No w planach bylo przyszly weekend ale dzis dzwonilem do 3 osob z tej agencji i zadna z pań nie byla wstanie mi powiedzieć ile zarobie netto za ten okres pracy i juz sam niewiem jesli bylaby chetna osoba z autem z ktora moge sie zabrac to prawdopodobnie bym zaryzykowal i pojechal

@Klaudia

A macie auto moze? Daloby rade sie zabrac oczywiście dorzuce sie do paliwa

Kat
@Wiesława

Chcę jechać w przyszły weekend. Może wiecie kto jedzie autem i ma wolne miejsce? I czy warto? Do Haaren

Justyna2000
@Wiesława

Hej tak ja byłam w zeszłym roku w Waldfeucht na produkcji lodów i jestem zadowolona

PracawNiemczech

NIE POLECAM!!! Kierownik bardzo niemiły, nie wykazywał najmniejszej chęci rozwiązania problemu. Mieszkanie inne niż nam oferowano tak samo jak stawka w firmie….

Sylwia
@PracawNiemczech

Hej, jak wyglądają te stawki w Niemczech? Pracujesz tam jeszcze? Dają umowę o prace? Czy warunki mieszkaniowe się poprawiły?

@PracawNiemczech

A gdzie jeśli można wiedzieć ?

Polecacie ta firme ? Chcem razem z chłopakiem wyjechać do Pederborn na produkcje mrożonek

Irena
@5678

Hej, ja też dopiero zaczynam obserwować temat. A czemu akurat tam chcecie jechać, coś w warunkach jest dobrego i byście polecili?

Martyna

Hej, czy ktoś wybiera się na produkcje lodów ? A może ktoś już jest i chciałby się podzielić opinia ?

Małgorzata
@Martyna

A gdzie dokładnie biorą? Język trzeba znać? Jak coś wiesz to pisz pozdrawiam dzięki

@Martyna

Hej dowiedzialas sie cos albo sama bylaś ? Bo rozważam wyjazd tam

Olka

Jedzie ktoś do fabryki wody do Loningen Dolna Saksonia? Podobno płacą 14 brutto.

Wanda
@Olka

Ale euro czy jaka waluta?

Olka
@Wanda

euro, chata za free

Irena
@Olka

Serio za free? A jakie warunki, wiadomo?

Wystawieni

Nie polecam agencji, rekrutacja była sprawna. Pracę mieliśmy rozpocząć w poniedziałek, natomiast o godzinie 11 otrzymałam SMS'a, że praca jest odwołana. Powód: wysokie temperatury w DE i 'zepsuta maszyna'. Wysokie temperatury mamy od dłuższego czasu oraz nie byłam poinformowana w procesie rekrutacji, że mam obsługiwać maszyny. W dniu wczorajszym dostałam wiadomość, że jesteśmy zaakceptowani przez pracodawcę. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony Agencji oraz Pani rekruterki. Nigdy więcej Lust HR.

Honorata
@Wystawieni

Ale to w ogóle będziesz mieć tę pracę jak miną upały czy jak?

Wystawieni
@Honorata

Prawodpodobnie nie. Dostałam informację, że jeśli się coś zmieni będą dzwonić. Pani Rekruterka proponowała inną ofertę, ale nawet nie chciała jej przedstawić. Bez sensu.

Kamila
@Wystawieni

Sprawna rekrutacja, to ile trwała od momentu wysłania cv do informacji że wyjeżdżasz?

Zdziwiona
@Wystawieni

Pracowałam w upały w innej agencji i w innym mieście. I to dodatkowo na wypieku ciastek. Nie widzę związku upał - praca. Piekarnie też funkcjonuj, bo by chleba nie było w sklepach.

Asia1989

Wyjeżdżam w ten weekend na pakowanie ciastek.Jak wygląda współpraca z biurem.Czytając opinie to trochę się boję.

Krzychu7
@Asia1989

Ja jadę w następny weekend ale mam tam dwójkę znajomych na ciastkach. Jadę bo mi polecili, są już tam 1,5 msc i wszystko ok

Emi

I jak sytuacja? Warto?

Klaudia22
@Krzychu7

Moge prosić o opinie jak jest faktycznie? Mysle czy wyjechać tam czy warto

wika
@Asia1989

i jak pani ocenia? poleca pani czy nie

Marti
@Asia1989

Hej, czy możesz opowiedzieć coś o tej pracy? Jesteś zadowolona z agencji? Czy były jakieś problemy? Bardzo proszę o odpowiedź:)

Jula

witam czy ktos pracowal na ciastkach i powie jak jest ? Wybieram sie za tydzien ale troche sie boje

Wanda
@Jula

A czego się boisz? Opowiedz to może jakoś pomożemy :)

Jula
@Wanda

Nigdy nie bylam za granica nie wiem jak to wszystko wyglada, czy praca jest ciezka ?

Karola

Cześć. Wybiera się ktoś w weekend do Niemiec na ciastka i chciałby wyjechać wspólnie? Podzielimy koszty dojazdu i razem będzie raźniej. Mam 24 lata, Jeśli jesteś zainteresowana/ny to napisz na karola.praca@interia.pl

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Poszukują kogoś na stanowisko Sprzątaczka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Kola

Porażka, sprzątałam kilka godzin i nie zapłacili

Iza
@Kola

Naprawdę??? może zgłoś to gdzieś? Jakieś wyjaśnienie dali ?

Kola
@Iza

Jestem w trakcie.

Honorata
@Kola

i jak sytuacja? Coś się dowiedziałaś?

Tomasz

Witam Czy ktoś pracuje ktoś na magazynie w Netto w Ganderkesee. Jest oferta pracy przez tą agencje mógłby się ktoś podzielić informacjami?

Karoda1302

Czy ktoś pracuje przez tą agencję w kaufie w Lübbenau? Jak zarobki ? Zastanawiamy się z partnerem ale nie chcemy po raz kolejny się wpakować w (usunięte przez administratora)

Piotrus

Oceniam pozytywnie. Z dziewczyną szukaliśmy pracy. Dostaliśmy na magazynie w Worms. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni.

Sana
@Piotrus

Hej. A ja vhcialabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w Worms. Jakie są warunki? Trochę wystraszył mnie fakt że sprawdzając Lust hr w KRS nie wyszukuje niczego. Jak już ktoś tu napisał nie istnieje. Podzielisz się swoją opinią?

Bożena
@Sana

A to dostałeś oferte z miejsca które nie wyskakuje w google? To faktycznie trochę podejrzane... A skąd się o tym miejscu dowiedziałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia