Opinie o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w Rzeszów

Piotr Zdawczyk

Witam, pracował ktoś i może się podzielić opiniami na stanowisku 'pracownik magazynowy - Bondorf, Eitting, Wiesloch, Raunheim, Breuna - Niemcy' jeśli tak proszę o informację odnośnie pracy, zakwaterowania.

Niemcy2021

Nie polecam! Niby wszystkie formalności były załatwione sprawnie i szybko. Na miejscu okazało się, że firma oferuje niższe wynagrodzenie a mieszkanie bylo niezgodne ze zdjęciami, które zostały nam przedstawione wcześniej. Kierownik agencji podczas wyjaśniana sprawy był bardzo niemiły. Polecam omijać szerokim łukiem!

??

Jakie obowiązuje stawki na stanowisku rekruter?

Pan GL
@??

minimalne, a na premie nie ma szans

@Pan GL

Jak wiadomo - wysokość wynagrodzenia jest kwestią indywidualną, więc na pewno niektórym to w LUST HR - Service będzie odpowiadać. No a co z dodatkami pozapłacowymi: może są one tam na tyle atrakcyjne, że rekompensują w jakiś sposób te inne braki? Musisz koniecznie dać mi znać.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pomoc Kuchenna?

zagraniczny

na tego typu ogłoszenia najlepiej przyjść z doświadczeniem w branży. LUST HR ma dobre oferty pracy (poza pracą w samym lust hr), ale rekruterów ma słabych z małym doświadczeniem, tak to przynajmniej wyglądało, więc musisz mieć doświadczenie, żeby im błysnąć. No chyba, że za granicę jedziesz, to podejrzewam, że wystarczy język i opowieść jaki/jaka jesteś grzeczn-y/-a.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
HENIU

Szukam Praca

Karol

Agencja ma czasem bardzo ciekawe oferty. Można zdobyć doświadczenie. Zarobić pieniądze. Wszystko legalnie.

doncia

Uważam, że kto chce zacząć pracę za granica i nie wie od czego zacząć, może spróbować w Lusthr. Znalezli mi pracę, pomogli ogarnąć mieszkanie, dokumenty. Sposród wielu agenci akurat tu spoko. nie zawiodłam się

Gregor

NIE POLECAM, SZEF NAJGORSZY BUC JAKIEGO ŚWIAT WIDZIAŁ- ZDECYDOWANIE TRZYMAĆ SIĘ ZDALA OD TEGO CHAMA I PROSTAKA I CAŁEJ TEJ AGENCJI !!!!

Nie istnieje

Jestem mocno zaniepokojona tą firmą. Niby agencja pracy, wysyłają ludzi za granicę, a jak wpisze ich nip w wyszukiwarke krs to nic sie nie pojawia.... zupelnie jakby nie byli zarejestrowani?

Czy firma LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

To ja

O szkoleniach mozesz pomarzyć ;) niestety firma nie inwestuje w pracownika

Wojtek

Jakie są dokładne obowiązki rekrutera?

ex-rekruter
@Wojtek

dodawanie ogloszen na portalach pracy i grupach na fb, kontakt z kandydatami i przedstawienie oferty, wypełnianie formularzy kandydatów, przekazywanie cv zainteresowanych osób do klienta, utrzymywanie kontaktu z kandydatem do czasu otrzymania odpowiedzi od klienta, przekazanie feedbacku, prowadzenie dokumentacji "ilu kandydatów, z jakiego portalu, ilu podjęło pracę itp" "opieka" nad kandydatem do czasu podjęcia przez niego pracy i ewentualne późniejsze rozwiązywanie problemów, realizacja targetów - zatrudnienie minimum X osób w miesiącu raz w tygodniu odkurzanie pomieszczen biurowych, scieranie kurzy, sprzątanie łazienki

ciekawy

Jak wygląda praca w Lusthr w obecnej sytuacji w kraju? Czy pracownicy pracują zdalnie? Czy zostały zawieszone rekrutacje ze względu na zamknięte granice?

Rekruter

Szukają rekruterów, a na koniec w twoich obowiązkach znajduje sie sprzątanie łazienki i biura szefa.

Ryszard
@Rekruter

Serio mówisz, że rekruterzy sprzątają łazienki? Wydaje mi się, że to jednak mało prawdopodobne. Powiedz więcej na ten temat. Dzięki.

Rekruter
@Ryszard

@Ryszard tak rekruterzy sprzatają łazienke, odkurzają podłogi, ścierają kurze. Również pierwszy raz sie z czymś takim spotykam, mam nadzieje, że da to do myślenia szefostwu i wprowadzą zmiany

Sprzątanie
@Rekruter

@rekruter Czy na prawdę uważasz, że sprzątanie biura i łazienki, z której korzystasz tak bardzo uwłacza twojej godności? Pracownicy sprzatają w godzinach pracy i mają za to normalnie placone, nikt im nie kazał robic tego po godzinach. Jak nie pasuje, to droga wolna. Nikt nikogo do pracy nie zmusza i mozna szukac szczęścia gdzie indziej

@Sprzątanie

Może się jednak wydawać, że do obowiązków rekrutera raczej nie należy sprzątanie toalet. No ale nie mi to rozstrzygać. Sam pracujesz w LUST HR? Jeśli tak to z chęcią dowiem się od Ciebie czegoś odnośnie zarobków.

Haha
@Karolina

Ale nie myśl że w innych agencjach pracy jest inaczej :) sprząta się a nawet parzy kawę szefostwu i załatwia różne "brudy" w które się zarząd wplątał

Jak jest z pakietem medycznym w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia? Można dołączyć rodzinę?

Tik

Zero socjalu. Są tylko wymagania.

Ktos

Tam nie potrafią zapewnić minimum socjalu, a ty chcesz pakiet medyczny? Przy takim pracodawcy, to raczej do specjalisty...

Dawny pracownik
@Ktos

Widzę że od mojego odejścia nic się nie zmieniło :) może ktoś z obecnych pracowników wypowie się jak wygląda obecnie sytuacja z ilością pracowników w poszczególnych biurach?

Co wiem to powiem
@Dawny pracownik

Wiem tylko, że kilka byłych pracownic, chce się starać o "uznanie stosunku pracy" czy coś w tym stylu. Tzn pracowały w miejscu wyznaczonym przez szefa, w stałych godzinach, ich praca była kontrolowana i rozliczana - więc powinny mieć umowe o pracę, a nie zlecenie. I chcą żeby pracodawca zapłacił im składki, które przez to nie byly płacone. W lutym mialy składać wnioski, nie wiem czy już to zrobily

Anka
@Dawny pracownik

Raczej nikt się nie wypowie bo chyba juz tam nikt nie pracuje Właściciel zwolnił nawet swojego chrzesniaka i zamknal biuro w innym miescie

Mentalista

Wypowie się ktoś? Wystawili ogłoszenie, ze szukają pracownika do biura w Rzeszowie?? Szukam świeżej opinii

Opinia
@Mentalista

Szukają pracowników do biura co kilka miesiecy bo nikt nie wytrzymuje. Już lepiej iść na call center do pomarańczowej telefonii - przynajmniej jakies benefity oferują, albo mną recepcje do firmy kurierskiej w rudnej malej pod Rzeszowem- te same pieniądze a luzna praca i brak stresu

Tiktak
@Mentalista

Dokładnie! Nie szanują pracowników, wiec co chwile szukają kogos nowego. Dopóki nie zaczną inwestować w pracownika i szanować jego pracy to niestety tak będzie jak jest dotychczas. Nie trać swojego cennego czasu.

Jakie wartości są cenione w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Ktoś

Żadne ????

Julia

O tej agencji możnaby książkę napisać. 99% ofert pracy jest skonstruowanych tak, że umowa jest zawierana między pracowbikiem, a zagranicznym pracodawcą. Co powoduje, że agencja nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie problemów (np. brak wypłaty). Nie oferują też mieszkań, transportu, na miejscu brak koordynatora. Więc po co jest ta agencja? W tej sytuacji można samemu poszukać pracy.

Witold
@Julia

To Twoja pierwsza styczność z tą agencją? Skąd się o niej dowiedziałaś? Twoja opinia jest mocno negatywna, czy naprawdę agencja nie pomaga w żaden sposób w uzyskaniu pracy? Może akurat pechowo trafiłaś z daną umową i nie zawsze jest tak źle?

Priv
@Witold

Wszystkie informacje na temat agencji mogę udzielić na priv,(usunięte przez administratora)

Damian
@Priv

Forum jest anonimowe i każdy może tu zostawić swoją opinię, więc może mógłbyś jednak napisać w tym wątku jakie miałeś doświadczenia z tą agencją. Każda informacja będzie istotna.

Maciej
@Julia

Hahah to niby jakbyś chciala sama szukać pracy, a nie przez agencje, skoro nie masz dojść do pewnych pracodawcow ani pewnie nie znasz perfekt niemieckiego? po to są agencje, a ta jest o tyle spoko, że nie zdzierają z ciebie kasy jak inne, tylko oferuja ci prace bezposrednio pod zagranicznym klientem, mieszkanie pomoga ogarnac jak chcesz i papiery, a nie ze ci sypna pare groszy a reszte do swojej kieszeni, tu masz jasnosc kto jest pracodawca, a dzieki temu ze nie pracujesz przez agencje to dostajesz wszystkie dodatki, swiadczenia itp dzieki nim pracuje juz kilka lat w Niemczech i bardzo sobie chwale, a wczesniej mialem zalatwiana robote przez inne agencje i dramat!

Prawda
@Maciej

Maciej, mieszkań nie oferują, pracujesz kilka lat przez tą agencje? Dobrze żarty. Chcesz powiedzieć ze jestes X lat w Niemczech i nie udało ci się samemu znaleźć pracy, tylko pracujesz przez lusthr za 850 euro?

Małgorzata
@Prawda

Być może komuś odpowiada praca przez LUST HR. Napisałaś, że nie oferują zakwaterowania. A czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

Koordynator

W agencji zajmowałam się rekrutacją. Nie polecam tej firmy. Praca była niewdzięczna, zarobki groszowe(usunięte przez administratora) Targety nie możliwe do wyrobienia. (zresztą oferty pracy kiepskie, często kiedy podawałam kandydatowi stawke okazywało się, ze podobnie zarabia w Polsce). Atmosfera nerwowa, napięta, ciągły stres. W czasie przerwy pracownicy najczęściej rozmawiają o tym gdzie odejdą pracować i odliczają dni do odejścia

Dejv

Czy warto pojechać z tej agencji do pracy do niemec?? Można jakieś opinie kto już pracował przez t agencję ?

Sisi
@Dejv

Oferują głównie pracę bezpośrednio pod (usunięte przez administratora) Nie mają na miejscu koordynatorów.

Opinia
@Dejv

Osobiście nie polecam, na pewno znajdziesz lepsza agencje. Nie mają w Niemczech koordynatorów. Umowę podpisujesz z niemieckim pracodawca, wiec w razie problemów z wypłatą (a zdarzają sie takie!) agencja umywa ręce. Mieszkania często po 70km od miejsca pracy, nie zapewniają dojazdów

pysia
@Opinia

Nie zapewniają mieszkań z tego co mi powiedziano. Więc o jakich mieszkaniach Pan mówi?

Maciej
@Sisi

No jak sama nazwa wskazuje, maja prace bezposrednio pod klientem, to jak mogą miec swoich koordynatorów?!

Małgorzata
@Maciej

A sprawy urzędowe w Niemczech pomagali Wam załatwiać? Na stronie internetowej jest info, że oferują taką usługę - http://lusthr.pl/dla-kandydatow/. Ile czasu zajęło im znalezienie dla Was pracy?

Niewolnik

Praca w tym miejscu pozwala docenić inne firmy. Szef zachowuje sie jakby zatrzymał sie w 2000 roku, kiedy ludźmi można było pomiatac i nie zauważyl ze teraz jest rynek pracownika. Umowa o pracę, obiady dla pracowników, karty multisport, elastyczne godziny pracy, swobodna atmosfera- tego w tej firmie nie znajdziecie (ale na szczęście są inne, które oferują takie dodatki dla pracowników). W lusthr nawet pomimo upałów, nie zapewniają nawet wody dla pracowników.

x
@Niewolnik

to skoro masz problem to trzeba bylo zglosisz szefowi, a nie płakac, że nie masz co pić :D

Zostaw merytoryczną opinię o LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia - Rzeszów

• Jak się pracuje w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia?

Kandydaci do pracy w LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.

LUST HR - Service Agencja Zatrudnienia