Assunto Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Assunto Sp. z o.o.

Paulina

Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta. Z ich oferty wynika, że gwarantują możliwość rozwoju osobistego i podniesienie kwalifikacji zawodowych, pracę stacjonarną na pełen etat, motywacyjny system wynagrodzeń. Kto składa cv na taką ofertę pracy?

koman

czy gdyby udało mi się zatrudnić u państwa w bieżącej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. handlu w branży IT to na jaki system prowizyjny moge liczyć?

Zostaw opinię o Assunto Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assunto Sp. z o.o.