Opinie o Assunto Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Assunto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Assunto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assunto Sp. z o.o. w Kraków

Czy więcej osób tak miało, jak ktoś wspomniał, że pojechało na miejsce a się okazało, że nikt nie wiedział o danym przyjeździe? Co wtedy? Która strona ponosi jakieś koszty dojazdu i tak dalej? do czego tak właściwie na tej wspomnianej umowie jest zobligowana agencja?

Hibe123 Nowy wpis

Ja odpowiem ci z własnego doświadczenia, wstałam specjalnie na 5 żeby dostać się do pracy, zmarnowałam pieniądze na paliwo i czas.

@Hibe123

W jakich przyczyn uznajesz ten czas za zmarnowany? Próg wejścia był na tyle ciężki, że nie udało się dostać czy może chodzi o wrażenia dotyczące samej firmy? i co wcześniej w takim razie zachęcało, żeby jednak pójść na te rozmowę? zastanawiam się czy mam podobną motywacje

hibe12 Nowy wpis

Agencja w Rzeszowie tragedia. Po podpisaniu umowy i po przybyciu do pracy w pierwszy dzień Kierownik nawet nie został poinformowany o tym, że przychodzi nowy pracownik. Ogłoszenie nadal zostaje odświeżane, a ja zostałam bez pracy z podpisana umową i zostawieniem scanów moich dokumentów. Jestem bardzo rozczarowana i nie polecam. Pani tam pracująca ciągle obiecywała mi telefon kiedy mogę rozpocząć pracę, po namowie wychodziło, że nawet nie kontaktowała się w tej sprawie z kierownikiem. Stąd moja opinia za brak profesjonalizmu i doinformowania. Na przyszłość nie podpisujcie umowy z przyszłym pracownikiem jak nie jesteście pewni, że dana firma poszukuje pracowników.

Assunto Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Mechanik Lotniczy w Rzeszów. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

sdhyr

Jako pośrednik pracy... agencja beznadziejna.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Assunto Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACA DLA STUDENTÓW ZAOCZNYCH W RZESZOWIE?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Halina

Czym właściwie zajmuje się ta firma? Szukam opinii o biurze pośrednictwa pracy Assunto. Czy ktoś coś może napisać?

Ola
@Halina

Z tego co jest na stronie internetowej: -pośrednictwo pracy -leasing pracowniczy -rekrutacje specjalistyczne -biuro rachunkowe -szkolenia

Paulina

Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta. Z ich oferty wynika, że gwarantują możliwość rozwoju osobistego i podniesienie kwalifikacji zawodowych, pracę stacjonarną na pełen etat, motywacyjny system wynagrodzeń. Kto składa cv na taką ofertę pracy?

koman

czy gdyby udało mi się zatrudnić u państwa w bieżącej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. handlu w branży IT to na jaki system prowizyjny moge liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Assunto Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Assunto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assunto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Assunto Sp. z o.o.
  • Al. Armii Krajowej 4A