Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Pracownik1

Wypłaty? Tu jest gow.no a nie kur.wa wypłaty... hu.j z nadgodzinami.... gdyby normalnie od poniedziałku do piątku się pracowało to 1800zl na reke. Przychodzi się w soboty dodatkowo na jedynym dniu wolnym a tu hu.j z wypłaty. Dno nie robota. Nie polecam nawet wrogowi.

@Marika

Chyba nieco szerzej musze zrozumieć sens tego, że można dłużej pracować i otrzymywać mniejsze wynagrodzenie… rozwiniesz to lub wyjaśnisz? Chodzi o jakieś premie? a w druga stronę jak to działa? Jest jakaś granica tolerancji względem nie wywiązania się z zadań?

Bolo

Szanownemu Panu Bartoszowi P. Zaczyna woda sodowa uderzać do pustej głowy. Szanowny Panie kierowniku bez szkoły zastanów się co mówisz.

Emil

Witam wszystkich, powiedzcie mi czy warto składać cv,na jakie zarobki można liczyć,chce zmienić pracę

@Gucio

Piszecie to na tyle ogólnie, że w sumie to nie wiadomo których piekarni lepiej unikać, a do których czasem warto jednak przyjść… widziałem mimo wszystko ofertę nie związaną z produkcją czy tez sprzedażą. Chodzi o helpdesk. Oferta niedawno wyskoczyła i ciekawi mnie piekarnia od strony IT. czy ktoś pracuje i mi ja opisze? zespół rotuje? Jak ludzie się traktują, jaka jest atmosfera?

Mała Nowy wpis

Zainteresowała mnie praca jako pracownik działu produkcyjnego. Nie widzę niczego o zarobkach w opisie, ale napisano, że możliwy jest rozwój zawodowy w strukturach firmy. Na jakie przykładowe stanowiska i po jakim średnio czasie?

Kaza

Co tu się wyrabia?gdzie PIP? Nie respektują niczego.z popołudniowej zmiany przejście na rano na godzinę 4.brak odpoczynku 11 godzin.zanim zajedzie się do domu po południu i jak wyruszy do pracy po 3 żeby być na 4 to tak naprawdę 6 godzin odpoczynku. 4 i 5 godzina rano nie liczone jako godziny nocne.szok co tu się wyrabia na sklepach.nie polecam pracy

Zdesperowany
@Kaza

A jak tam warsztat? Co tam się dzieje? Warto składać CV?

Znajomy Nowy wpis
@Zdesperowany

Jakiś czas temu proponowali 3500 ,niech Kierownik Mechaników sam za tyle pracuje

Garwolak

Hit ostatnich dni. Zobaczcie czemuś służy mieszanie ludzi (na 2 hali), na 3 liniach Tosta. A no służy zniechęcaniu ludzi nas nowo przyjętych jaki pracujących wcześniej do pracy no i marnacji dobrego towaru. Ostatniej niedzieli rano była taka sytuacja, że na lini 6k2 zostały same nowe osoby, które podczas zaistniałej awarii nie wiedziały co mają robić. Chleby spadają tu z taka szybkością, że leżąc jeden na drugim gniotą się i nadają tylko do utylizacji. My nowe osoby jesteśmy w szoku a pracujące wcześniej śmieją się z takiego kierownictwa. Czytając opinie firmowe i posłuchać tego co tu mówią ludzie to jednak wszystko prawda. Brygadzista ma wywalone, nic nie robi bo nie jest tu od roboty, gada na kierownika, że skoro taki grafik ustalił to powinien sam ten chleb z podłogi zbierać. Albo jest to jakieś nieporozumienie albo totalna porażka. Zapraszam do dyskusji bo nie wiem czy warto rozpoczynać tu pracę.

Gość.
@Garwolak

Zapraszam do pracy do Celestynowa na piekarnie jak chcesz pracować z normalnymi ludzi.

Premia8
@Garwolak

(usunięte przez administratora) Najlepsza i najszybsza nauka to praca w trakcie awarii. Przeżyjesz kilka i jesteś majsterinżynier. A rotują was pewnie po to, żebyście nauczyli się obsługiwać je wszystkie w razie braków w obsadzie. Nie po to zatrudniają aby zniechęcać. Ma to chyba większy sens niż to jak sam to widzisz. Przemyśl to

Andriy Nowy wpis

На Cukierni проробив декілька років і на початку було дуже важко прожитися … але коли пройшов курс молодого бійця так скажу то кращої роботи на заробітках я не бачив … і щоб там не говорили на керівника Муху то все не правда … тому що такого керівника потрібно ще пошукати

Z ciekawości porównywałam teraz oferty dla sprzedawczyni oraz ekspedientki, bo zauważyłam różnice w płacy. Jak się okazuje w tej drugiej jest na przykład wskazany „wypiek pieczywa”, gdzie sprzedawca ma wpisany „odpiek” i ma on ogólnie wpisanych mniej obowiązków. czy to taka reguła?

.. Nowy wpis

Niestety w umowie jest kasjer sprzedawca , ale dobrze żebyś robił odpiek pieczywa, przyjmował dostawę , robił zamówienia , sprzątał za marne pieniądze i tak ci coś złego zarzucą.

Wioleta

Hej, jest teraz dostępna oferta pracy dla ucznia / studenta. Jest to oczywiście zlecenie, ale tak dla jasności na jakiej stawce godzinowej? Widzę też ze przyznawany ma być strój służbowy. Co się na niego składa i co jaki okres czasu jest zmieniany?

...
@Wioleta

Stawka minimalna brutto czyli netto to jakieś 23 zł, strój dają bluzeczki pomarańczowe ale uprzedzam że mogą być po kimś wyprane, fartuchy i zależy komu dadza bluzę, takie trochę skomstwo szefostwa xd

nowy

"pracuje" od kilku dni w jednym z ostatnio otwartych punktów sprzedazy Oskroby. Niestety nie moge doprosic sie umowy i pracuje na czarno. Do tego płaca mi mniej niż minimalna krajowa. Jutro zgłaszam to do osoby od franczyzy i opisze sprawe na fejsie. Niech ludzie kupujący pieczywo wiedzą jakie (usunięte przez administratora) prowadza ten punkt

Frekwencyjna

Ostatnio po zakładzie krążą informacje na temat premii od kierownika i frekwencyjnej. Mianowicie chodzi o usunięcie premii od kierownika z czego każdy jest zadowolony i praktycznie z kim by nie rozmawiał na zakładzie jest za ponieważ, każdy uważał to za totalną loterię i w sumie czekając na pasek to najbardziej człowieka interesowało czy dostał tą premie czy też nie. Generalnie każdy na tą premie narzeka bo a to za mało, albo i w ogóle lub ten nic nie robił a dostał, ten wylizał i tak w koło po prostu PORAŻKA i demotywacja pracownika na następny miesiąc, dlaczego bo tak jak napisałem u góry ktoś zapierdzielał i nie dostał a ktoś kłaniał się do kierownika i przy tym mówił dzień dobry i otrzymał tą premię takie niestety są realia. Druga sprawa to frekwencyjna po prostu piękna sprawa dlaczego, już tłumaczę bo w końcu są jakieś dodatkowe pieniążki, których nie przydziela kierownik, a każdy jeden pracownik może je dostać wystarczy nie chodzić na fikcyjne zwolnienia, nie prawda że cudowne? Jest motywacja bo człowiek wie że za kwartał dostanie, bo nie był na zwolnieniu. To pracownik decyduje o tym czy chce ją otrzymać czy też nie po prostu super. Koniec końców mam nadzieję że to wejdzie bo to naprawdę by dużo zmieniło na bardzo duży plus. Dobry pracownik który przychodzi do pracy i pracuje by otrzymywał frekwencje, a typowy leser co woli poleżeć na zwolnieniu nie proste rozwiązanie przy którym osoba co nie dostaje ma tylko wyłącznie prenetensje do siebie, a nie do wszystkich jak w przypadku premii, która powinna być dawno wycofana bo jedyne co wprowadza to konflikty między ludźmi poprzez podpieprzanie się do kierownika , brak chęci do pracy bo i tak nie dostanę i wiele innych. A na koniec dodam że te pieniążki z premii od kierownika dać np: w postaci większych dodatków za stanowisko to już w ogóle by było super :)

Gangbang
@Frekwencyjna

Są miejsca jak chyba cleanroom że masz premie i dodatek stały. Nie dają tego w jednym dodatku żeby móc zabierać premie. Chora sytuacja całkowicie. System premiowy musi być, bo jak inaczej zmotywować pracownika? Jak wiem że dostanę coś więcej to się staram bardziej. Jak niektórzy mają problem ze nie dostają premii to może niech nie płaczą jak mala dziewczynka tylko wezmą się za robotę a nie trolowanie na go worku. Nie trzeba lizać (usunięte przez administratora) Żeby dostać marne 200zl brutto bo tyle zazwyczaj dają... jak jesteś w miarę sumienny i chodzisz do roboty to i premie masz. Taka prawda.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam. Jakie są teraz stawki dla nowych pracowników . Jak to wygląda na 3 zm jak na 4 ? I czy po umowie próbnej zwiększają wynagrodzenie ?

Osoba 187
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Gdzie tu sprawiedliwość? Jedna osoba ma i dodatek i premię a druga nie ma nic.

Cypis

Co z tych podwyżek, skoro dniówki są obcinane. Idiotów z ludzi nie róbcie

Przy takim zakładzie mogli by wprowadzić autobusy np z Garwolina Trąbki Pilawę dużo osób pracuje z tamtych okoli

Możesz rozjaśnić sytuację? Bo nie bardzo wiadomo o co chodzi

@Anonim

Pewnie osoby z tej jednej hali, które to widzą będą wiedziały w czym rzecz? A ile tych hal jest tak w ogóle, jak bardzo ludzie są oddzieleni od siebie?

Pati

Szkoda tak pięknej firmy i właścicieli, że jest tyle wpisów, że ktoś pisze, że nie poleca tego zakładu. Ktoś powinien za to odpowiadać. To jest niesprawiedliwe bo pracodawca swoje obowiązki wobec pracownika wypełnia w stu procentach bez zarzutu.

@Pati

Płacą i wypełnianie obowiązków to nie wszystko . Dla pracodawcy liczy się tylko kasa jaką zarobi . A ludzie no cóż niektórzy są zmuszeni pracować mają kredyty albo wiek zaś inni rezygnują . Skoro tak pięknie jest to firma nie szukała by ludzi do pracy na nowy zakład .

Ala
@Gość

A ten nowy zakład to za kasę z przychodów jednak jest budowany? Piszesz ze nie szukali by do niego gdyby było ok, a gdzie on zlokalizowany jest? każdy stad bez problemu mógłby się przenieść? Nie jest daleko?

Halk
@Pati

Chyba żart jak można zwolnić pracownika po przepracowanym długim czasie który wykonywał obowiązki rzetelnie i sumiennie tam przyjmują potem jakieś dziwne umowy dają po roku czasu na inną firmę robią wałki jak można zwolnić pracownika bez żadnej przyczyny przepracowałem tyle lat w różnych firmach jeszcze z taką firmą się nie spotkałem także odradzam tutaj z całego serca pracować w tej firmie ponieważ nawet mają bałagan w kadrach

A wszystko też nie zależy przypadkiem od formy umowy? Co gdyby było to zlecenie? Tutaj na spokojnie można liczyć na te o prace?

gość

Wszystko jest do czasu, ... może trwać latami a pęknąć w jednej chwili. Jak ktoś dojdzie do wniosku, że to wszystko szkodzi tej firmie chociażby takie wpisy to zacznie coś robić. Ludzie nie narzekaliby bez powodu.

Osoba 9

Ludzie pracują po kilka, kilkanaście lat , mają wiedzę, doświadczenie, starają się do momentu aż zobaczą jak młodzi niedawno co poprzychodzili już w żółtych czepkach chodzą, funkcyjne stanowiska mają. Wtedy opuszczają ręce, chęci i pracują aby osiem godzin zleciało albo rezygnują. Ale ktoś na to pozwala.

Tolerancyjny
@Osoba 9

Taka jest prawda,przychodzi nowy pracownik ,twierdzi ze ciężko za dużo wszystkiego,on to nie musi tu pracować ,na okresie próbnym lata do kierownika o zmianę działu bo myśli że gdzieś go posądza i polezy a najlepiej jeszcze lecieć na skargę bo brygadziści czy pracownik z wieloletnim stażem każą mu robić .To prawdziwa żenada .

Tak prawdę mówiąc czy w regulaminie zakładowym jest napisane że kierownik ustalając grafik na następny tydzień nie powinien poinformować pracownika osobiście wcześniej a nie ostatniego dnia przed wyjściem do domu wiesza na tablicy zmianę grafiku i przenosi osoby . Czy to jest zgodne z przepisami ? Kodeks pracy mówi co innego . No cóż robią co chcą bo to korporacja . Nie polecam pracy w tym zakładzie jest . Kierownictwo nie podchodzi obiektywnie tylko po znajomościach wszystko jest robione .

RafalWM

Na jakie zarobki mogę liczyć po okresie próbnym? Rozważam magazyn mroźnie ale tam podobno są najgorsze zarobki?Czy ktoś tam pracuje i może to potwierdzić?

Tost
@RafalWM

Największe zarobki są na produkcjach, ciastownia Tosta / pakowanie Tosta. Przed nimi jeszcze kanol czyli bułki w cieście francuskim. Teraz są przyjęcia na Nową halę na linie Tosta, idź sobie tam jeśli już najlepiej

Rufin
@Tost

Generalnie to każdy ma te same stawki godzinowe i jeśli po prostu masz ich więcej to zarobisz lepiej, to że na różnych działach się zarabia lepiej to lichy żart, jeszcze tylko stanowisko robi różnicę ale to chyba logiczne że im większa odpowiedzialność to większą kasa.

Nadia
@Rufin

A są stanowiska na których zawsze wiesz, że będziesz mieć więcej godzin? Zastanawiam się tez czy ludzie nie mogą wędrować miedzy działami jeśli więcej pracy będzie do ogarnięcia w innym miejscu? na których stanowiskach odpowiedzialność może zdawać się większa?

Rufin
@Nadia

Zawsze można zapisać się na dodatek,na inny dział. Odpowiedzialność,to zależy od dzialu .

Laleczka

Nowa hala Tost warto aczynac pracować ? Jak wygląda atmosfera @Pracodawca

xTosterx

Witam czy czyta to jakiś kierownik ( osoba inteligentna) chciałem przyjsc na dodatek usłyszałem NIE a na produkcji wiejskiego 06.01 i 07.01 przychodzi B. Paweł 09.01 na produkcji jest 3 brygadzistow (2 na dodatku) łącznie 7 osób dzisiaj B. Artur przyszedł do B. Pawła. Jak to jest na tym dziale przychodza tylko brygadziści na dodatek ja do Ciebie Ty do mnie i żeby coś robili a oni tylko w parach chodzą i ludzi obgadują mało tego to jeszcze śmieją się że premie zawsze mają TYLKO ZA CO ?

Franek
@xTosterx

Cześć popieram Ciebie w 100 % na tym dziale Brygadzista nic nie robi tylko ugniata pojemnik i twierdzi że płacą za siedzenie i wprowadzenie do systemu jest jeszcze jeden co poza siedzeniem tylko liczy i biega na gore razem z pozostałymi poinformowac kto co zrobil i nie zapomnial Kierownik 10tego dac im premie. Panowie weźcie się za robotę a nie gadanie na ludzi a potem dziwicie się że nik tam nie chce robić!!!

Czarnuch
@xTosterx

Najwyrazniej kierownik pozwala przychodzić tym co pracują. A taki co patrzy kto do kogo przychodzi, liczy ile jest osob na zmianie i zagląda co kto robi albo gdzie chodzi to nie dziwne ze nie pozwala, jak zajmuje się tym co nie trzeba. A premie są za umiejętności noszenia żółtego czapka A lesery co patrzą na innych to nie maja i nie mogą przychodzic na dodatki

Obojętny w temacie

Ale jest brygadzistka na pakowaniu tosta lini 4k i 6k1któraa staje murem za pracownikiem .I do tego zapierdziela na linii razem z pracownikami ,a o sprzątaniu nie wspomnę zawija rękawy i sprząta razem z nimi aż miło popatrzeć .Jakie mają wsparcie pracownicy z nią na zmianie. A zastępca kierownika B ma jakies ale.

OBCY

Witam ja byłem na tym dziale i robiłem jak nie było pełnej obsady ja robiłem na 2 liniach, popraw chlebek jak źle spadnie, dosyp mąki a brygadzista siedział z kolegami przy komputerku i udawal że coś robi mało tego na koniec zmiany mówi do mnie pozamiataj a sam poszedł niewiadomo gdzie i Ty mowisz ze tam jest tyle roboty hahaha . PANOWIE I PANIE NIECH TE CHLOPKI ŻÓTE Z WIEJSKIEGO ROBIA SAMI. kolega wspomniał o umiejętnościach Tak nie każdy ma zdolność donosu, tam jak brygadziscie wali sie grunt pod nogami to drugiego by w łyżce wody utopil, talent liczenia poza księgowa ma tam jeszcze jeden zastępca bo poza tym nic nie robi kalendarz i kalkulator to podstawa.

Nnk

Jestem byłym pracownikiem nie polecam wszystko jest mrożone nie oszukujy się jeśli idziemy do piekarni to oczekujemy czegoś więcej ta sama jakoś jak w biedronce tylko 3 razy drożej szef zwleka z wypłatami

Kret

Dzień dobry z tej strony kret, nie polecam 1 i 4 zmiany pakowania na toście, ponieważ nie uznają oni kreciej roboty i za każdym razem gdy przychodzę odbierać zmiany po tych łachmytach to mam dodatkowo dużo sprzątania. Pozdro kret

KreciFan
@Kret

Dzień dobry Panie krecie i na wstępie pierdyknij się Pan w czoło! Normalni ludzie przychodzą do tej pracy, robią swoje i idą do domu, a ty wiecznie narzekasz i się przypierniczasz bo masz raz więcej okruchów na podłodze a raz mniej. Kroi się chleb to i się kruszy proste. Nikt nie ma problemów o sprzątanie tylko wiecznie ty, na dodatek jesteś frajerem bo latasz z tym do kierowników którzy też już się z Ciebie śmieją, o brygadzistach z twojej zmiany nie wspomnę. Zaczynasz się zachowywać niczym osoba pokroju Pani Marzeny której nazwisko strach wymawiać, a to już powinna być dla Ciebie poważna obraza. Rób swoją kręcia robotę sumiennie skoro masz tekie ambicje i daj ludziom spokój. Podobno dodatek pałkowy już jest to może powstanie też kreci.

A nie mógłby robić razem z premią przy tym wszystkim? Nie planują jej po prostu dorzucić jeśli roboty faktycznie jest sporo? Skąd się biorą chętni na takie warunki? jest cos co to rekompensuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.