Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Piekarnia Hert Sp. z o.o.
3 474 634 5 1

Czy można w Piekarnia Hert Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Toja Nowy wpis
@Pytanie

Tak, dodatkowy kop na zapęd od kierowniczki. Zapomnij o jakieś premii na święta. Każdy ścinek ciasta ma być zdany, lepiej wyrzucić niż dać dla pracownika

PaniSklepowa
Nazwa działu: Sprzedaż

Generalnie jeśli już chcesz pracować w Hercie, (chociaż nie polecam) to raczej nie zgadzać się zostać żadną GŁÓWNĄ, bo za każdy błąd TY płacisz, a te które pracują na pomocy się wykpią chociaż to one mogą być odpowiedzialne za powstałe błędy.

Michał Nowy wpis
@PaniSklepowa

Czy w umowie masz zawartą klauzulę dotyczącą kar finansowych? Napisz bardziej szczegółowo jak to wygląda w praktyce i czy jest to rzeczywiście egzekwowane przez pracodawcę.

PaniSklepowa Nowy wpis
@Michał

Szczerze, to już nie pamiętam co miałam w tej umowie. Prawda jest taka, że kasę zabierali na każdym kroku. Nie ma tak jak wszędzie, że loguje się na swoją kasę i jeśli popełnie błąd to ja za niego płacę, bo faktycznie ja go zrobiłam. Tutaj do kasy mają dostęp 4 albo i więcej osób, ale płacić ma tylko jedna. Nie biorą poprawki nawet na to, że ktoś się uczy.

Toja Nowy wpis
Nazwa działu: Sprzedaż

Niedawno zmieniłam pracę, czuję się jak nowonarodzona. W Hercie co prawda zarobiłam parę stówek więcej, ale za to jakim kosztem. Idąc do domu myślałam tylko o tym czy wszystko jest dobrze policzone i czy nie zapomniałam czegoś sprzątnąć. Kierowniczki wciąż straszą nocnymi kontrolami, wpadają jak po bombe, liczą kasę. Niejednokrotnie wychodziłam ze sklepu dosyć szybko, bo udało mi się sprzedać prawie cały towar i zostało tak naprawdę rozliczenie sklepu i posprzątanie to na parkingu stała kierowniczka i sprawdzała mi czy niczego nie zabrałam do domu. Masakra, robią z Ciebie złodzieja na każdym kroku. W nosie mam ten cały Hert i kierownictwo. Nie szanują pracowników. Większość kierowniczek to karierowiczki, które wcześniej były sklepowymi, a teraz myślą, że są nie wiadomo kim. Zapomniały, że to one są dla nas, a nie my dla nich. Teraz w końcu śpię spokojnie.

Klient Syców
Nazwa działu: Sprzedaż

Wchodzę dziś do piekarni w Sycowie przy rondzie z zamiarem zakupów. Pytam się o Panią Agatę która zawsze była miła, a słyszę że jej nie ma od dwóch Pań sprzedawczyń, blondynki i brunetki. Po czym po prostu odwróciły się do mnie plecami i nawet nie raczyły spytać czy chce coś podać, a o dzień dobry to już nie wspomnę. Strasznie grobowa atmosfera w tym punkcie. Nie polecam

TakNie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Badboy

Witam. Może napiszę teraz coś od Siebie jako były kierowca... Praca jest ciężka z racji wstawania koło 2 rano w przypadku moich tras. Dodatkowo prześwietne ekspedientki którym nie pasuje czas dostawy. Raz za późno raz za wcześnie.. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich a tylko dwóch konkretnych punktów we Wrocławiu. Z każdą nie pasujacą dostawą dzwonią do kierownika by po wszystkich zgłoszeniach pewnego dnia otrzymać wypowiedzenie bez jakiegokolwiek innego rozwiązania.. Owszem każdemu zdarza się spóźnić do pracy szczególnie gdy pracuje się w takich godzinach ale uważam że to lekka przesada. Poza tym L4 nie jest uznawane. Generalnie nie polecam chyba że lubicie pracować ciężko i z trudnymi ekspedientkami.

Anna

Jak trafisz na punkt wysokoobrotowy mozna zarobic 2,5tys niektore maja owszem 3tys ale to za ponad 200h wyrobionych! Obietnice dobrych zarobkow nie wierzcie w to! Wieczne pretensje z "gory" o wszystko doslownie. Nie mozna sie doprosic o tacki i srodki czystosci. Nawet czasem papier do tylka trzeba sobie przynosic bo "zapomnieli" zamowic. Nie mozesz zachorowac bo maja do ciebie pretensje.Z łaska daja Ci wypracowany urlop. Najlepiej harowac po 220-240h w miesiacu Wiecznie im ludzi brakuje. Naloty na sklepy, odpytywanie przy klientach o sklady pieczyw i tortow premium ktore sie sprzedaja raz na miesiac. I to na ocene jak w szkole. Praca w hercie jest niewdziwczna, nie polecam. Kolchoz mozna sie nerwicy nabawic i zniszczyc sobie kregoslup.

Tak46Nie
@Anna

Chcę zmienić pracę.Zastanawiam się nad zatrudnieniem u Herta jw charakterze ekspedientki.Zaintrygowały mnie te nadliczbowe godziny,..czy jeżeli nie chcę np.pracować 12 godzin,to jest możliwa odmowa ?:) albo przyjście w dodatkową sobote również nie pasuje..Czy,jeżeli chciałabym preacować tylko tyle ile jest godzin do przepracowania w danym miesiącu to zarobie najniższą krajową czyli 1530 na rękę?

Była ekspedientko-sprzątaczka.
@Viola

Witam.Dziewczyno nie ma ze Ty nie chcesz pracować po 12 h,mało tego może zadzwonić do Ciebie P.kierowniczka w Twoim dniu wolnym o 4 rano i powiedzieć Ci ze dzisiaj idziesz na inny punkt bo kolezanka z innej placówki rozchorowała się.Raczej nie możesz odmówić,a na następny dzień idziesz do siebie,i w taki sposób pracujesz 3 dni po 12h.Nie ma wolnej soboty zadnej,zapomnij i nikogo nie obchodzi ze masz uroczystość rodzinną,w każdą musisz być w hercie.Nie polecam pracy w hercie najgorszemu wrogowi.

@Była ekspedientko-sprzątaczka.

A jeśli nie odbiore telefonu o 4 nad ranem w mój wolny dzień?..No właśnie,dlaczego nie mogę odmówić?Jakie są tego konsekwencje ?

Tak7Nie
@Viola

Większych bzdur niż tutaj w życiu nie czytałam. Wszystko zależy od tego z kim się pracuje. Jeśli masz kolezanki, które nie staną za Ciebie jeśli nie możesz to faktycznie masz przerąbane. W tej pracy to grunt robić swoje i dogadywać się że wszystkimi. Przeszłam już 5 kierowniczek i z żadna nie miałam problemów. Nadgodziny to naprawdę taki problem? Przecież nie robisz tego charytatywnie. Dobrze za to płacą. Mam średnio 3 tyś zawsze na rękę za ok 190 godzin, nie odczuwam tego bo mam co drugi dzień wolne, a jak raz czy dwa przyjdę za kogoś to korona mi z głowy nie spada. Weźcie się do roboty, a nie tylko narzekacie księżniczki. A jak się nie podoba to do Biedry za 1900 !

Tak9Nie8
@Natalia

Dzięki,że napisałaś .Bo przecież,skoro tyle osób pracuje w roli sprzedawców u Herta to niemożliwe by robili to "za kare". Teraz nastały czasy ,że to "praca szuka pracownika", Zawsze prace można zmienić bez stresu,że innej się nie znajdzie.Co do nadgodzin......oczywiście nie są problemem jeśli nie są wymuszane,również soboty...Jednak gdy pracownik zostaje zmuszany do nadgodzin i do przychdzenia do pracy w każdą sobotę,to już jest problem.Bo powiedz sama Natalia,co z tego że zarobisz sporo,skoro nie bedziesz miała siły czy radości w wydawaniu tych pieniędzy :) Jedyną myślą będzie odpoczynek.Więc zapytam jeszcze raz,jakie są konsekwencje gdy odmówisz przyjścia do pracy w swój wolny dzień?

Ann
@Natalia

Zrozum ale nie kazdy chce chce pracowac po 12 czy nawet 14h przez 3 lub 4dni pod rzad! Co z tego ze placa. Sa rzeczy ktorych nie da sie kupic za pieniadze.Kobiety maja dzieci, rodziny tez chcialyby z nimi pobyc. Gdyby praca w hercie byla taka super nie brakowaloby im wiecznie ludzi.Czyz nie? No ale praca ma swoje plusy. Wolne niedziele. W sobote tylko do 14 w tygodniu wolne. Mozna sobie dprobc nie w kazdej pracy jest taka mozliwosc. Jak sie trafi na dobry punkt i fajne dziewczyny mozna pracowac. W wiekszosci punktow pracuja jednak wredne baby taka prawda

@Ann

Ann..a nie jest tak,że kobiety pracując ze sobą długo zżywają się ze sobą i w razie Wredne baby?tzn?..zawsze wydawało mi się,że gdy ze sobą pracuje dłuzszy czas mała grupka ludzi to zżywają się ze sobą..w razie potrzeby jedna zastąpi drugą.To się zmieniło? Trochę wystraszyła mnie inf.byłej ekspedietki,która pisze,że kierowniczka potrafi zadzwonić o 4 rano.Czyli jak to rozumieć,że dowiedziała się o 3.30 ,że któraś z pracownic nie przyjdzie do pracy ?Kierownik ma takie lekceważące podejście czy owa pracownica ma w (usunięte przez administratora) czy sklep będzie otwarty.Ann miałaś taką sytuacje,że ktoś dzwonił w nad ranem?

@Viola

Dlatego piszę, że takie sytuacje jak stanie za kogoś nie powinny się zdarzać więcej niż raz w miesiącu. Skoro pracuję co drugi dzień to mam czas i dla rodziny i na pozałatwianie swoich spraw. Ciężko robi się tak naprawdę gdy do pracy przychodzi leser, który non stop ciągnie zwolnienia lekarskie. Kiedyś odmówiłam kierowniczce, bo naprawdę nie mogłam przyjść i zrozumiała to, znalazła kogoś innego. Nigdy nie miałam telefonu o 4 rano! Raz jak koleżanka trafiła do szpitala to zadzwoniła do mnie czy przyjdę. Takie rzeczy zdarzają się wszędzie. Niestety pracujemy na punkcie gdzie jest 3-4 pracowników i trzeba się między sobą dogadywać. Ja bardzo lubię swoją pracę i chodzę do niej z przyjemnością.

Tak2Nie1
@Natalia

Natalio ile ci płacą za takie słowa w obronie herta? Może ty nie masz rodziny ,dzieci to możesz zapinać ile wlezie bo ci to pasuje! Wiele jest dziewczyn co mają dość ale tego nie powiedzą bo jak zapier... to kasę mają i to im pasuje!!! Nie ma czegoś takiego jak wolna sobota dla "głównej " i dobrze wiesz o tym! Kierowniczki twz sa ciśnięte od górnie o wszystko! Ten kto sie dobrze ustawil i bez mydla wychodzi tam gdzie nie powinien to ma dobrze!!!

@Anabell

No właśnie widzę Anabell czy jak Ci tam, że Ty do najbardziej pracowitych nie należysz. To Ci powiem, że ja akurat mam rodzinę i mam w tygodniu zamiennie 3 albo 4 dni wolne. CAŁKOWICIE, tylko dla mnie i dla rodziny. A w sobotę pracuje tylko do godziny 14.30. A jak te soboty są naprawdę takie straszne to zawsze można iść do pracy jako pomoc od poniedziałku do piątku po 8h. I nie muszą mi płacić żebym miała własne zdanie.

@Natalia

Nie znasz mnie więc nie pisz o mnie czy pracowita czy nie! Wyrażam swoje zdanie o pracy w Hercie i piszę prawdę... pożegnała tą firmę 4 lata temu! Ale mam kontakt z wieloma dziewczynami z którymi pracowałam i wiem co jest na rzeczy! Nic się nie zmienia od wielu lat... Dla Twojej informacji teraz mam super pracę po 8 h z przerwami jak przystało i od poniedziałku do piątku! Kultura Twoich wypowiedzi nie najlepiej świadczy o Tobie i pokazuje twój poziom! Żegnam

Megg
@Viola

Wypłatę wypłacają trzy różne firmy .Ozusowana jest najniższa a reszta w formie premii. Pani N.jeździ po sklepach i sprawdza wiedzę o składach tortów , a reszta to ją mało obchodzi .Brak ludzi powoduje pracę po 12 h i praca w niewiadomym miejscu .Raz pracujesz na Krzykach innym razem w Leśnicy .Pracownicy obudzą się jak dostaną emeryturę - będzie wielki szok .Emerytura będzie niższa niż ogólna wypłata w poszczególnych miesiącach .Warunki pracy też nie są najlepsze - latem w małych sklepach brak klimatyzacji , nie mówiąc o dostępnej wodzie do picia .Reasumując firma nie jest rekomendowana , wręcz przeciwnie odradzam .

Tak11Nie
pinka
@Natalia

w bierdze nie zarabiaja 1900 doinformuj sie "księzniczko" pracowalam to wiem spokojnie wyciagaja tam 2500 zl plus dodatki,nie wypowiadaj sie jesli nie wiesz

Usura
@Natalia

Co Ty za bzdury piszesz? 3000 za tyle godzin? I jeszcze praca co 2 dzień? Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Ja pracuję w takim systemie, sklep ma utargi, a tyle nie zarabiam! U nas w mieście właśnie takie jak Ty plotkują ile ti się w Hercie zarabia. Nowe przychodzą i są baaaardzo rozczarowane. Wysokie zarobki to kiedyś były, teraz musisz trzepać nadgodziny, żeby w miarę zarobić.

Edyta
@Usura

Ale dobrze, że Piekarnia Hert w ogóle umożliwia swoim pracownikom branie nadgodzin - nie w każdej firmie jest to bowiem praktykowane. Też zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, ale bardzo ważna kwestię stanowi dla mnie stabilność zatrudnienia. Czy można tam na nią liczyć? Jestem ciekawa Twojej opinii.

Usura
@Edyta

Szczerze? Ja nie polecam,chyba że jesteś wyjątkowo odporna psychicznie Większość dziewczyn jest na środkach uspokajających. Część klientów traktuje cię jak głupią ekspedientkę, kierowniczka czepia się mąki na półkach /? /, a szefowa rozbiera /dosłownie /lodówkę i pokazuje kurz który tam jest. Przy tym wszystkim musisz być niezwykle miła, przytakiwać i przepraszać - klientów, kierowniczkę i szefową. Szkoda życia na tą pracę, naprawdę.... Smutne to ale prawdziwe.

Aga
@Natalia

Gadasz głupoty... Nawet pomoc w hercie jak to powiedziałaś nie ma wolnej soboty. A odmowa kierowniczce wiąże się z konsekwencjami... I pokazywaniem nerwów przez nie.

Porażka
Nazwa działu: Sprzedaż

Jeśli chcesz pracować po 250 godzin, jeździć po innych Hertach na każde pierdniecie kierowniczki, a na koniec wszystkiego dostać wypowiedzenie, bo brakowało Ci reklamówek na inwentaryzacji to Hert Cię chętnie przywita. Nie pozdrawiam fałszywych kierowniczek, które tylko udają że są miłe

Anonimos
@Porażka

Właśnie jadę na rozmowę o pracę do Hert w okolicach Krzykow. Jaka jest stawka bazowa? Do tego są premie i nadgodziny rozumiem że niektórzy piszą że mają 3 tyś to raczej podstawy maja ok 2 tyś netto,a reszta to nadgodziny

Hanna
@Anonimos

Na jakie stanowisko aplikowałeś? I jak pierwsze wrażenia po rozmowie? Dowiedziałeś się może na niej, jak to jest z tą stawką podstawową w Piekarni Hert?

Zadowolona
Nazwa działu: Sprzedaż

A ja pracuję już od paru lat. W tej chwili na zmiany, jeden tydzień od 5 do 13, a drugi od 11 do 19, chodzę w każdą sobotę od 7-14, ale jeśli potrzebuję wolną to któraś koleżanka za mnie przychodzi. Zarabiam średnio 3300-4000 zł. Kierowniczka odwiedza nas 2-4 razy w miesiącu, a szefowa 1-2 razy w roku. Nigdy nie zostałam potraktowana przez żadną z Pań "rządzących" źle, wręcz przeciwnie można się dogadać. Wypłata jest zawsze na czas. Praca nie jest ciężka. Sporadycznie kierowniczka prosi nas aby jechać obstawić sklep, w sąsiedniej miejscowości. Mamy płacone za paliwo, za wode i za obuwie zmienne. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Żałuję tylko trochę, że nie mamy żadnego socjalu i premii świątecznych.

Tak2Nie3
Tomasz
@Zadowolona

Widzę, że jesteś zadowolona z warunków zatrudnienia. Może dodaj jakie umowy o pracę obowiązują nowych pracowników i ile trwa okres próbny?

niezadowolona
@Zadowolona

Gratuluję wytrwałości ....odpytywanie jak w szkole,sprzątanie,papiery,rzucanie na różne punkty,wizyty tajemniczego klienta,kontrole kierowniczek(szukanie pyłu z mąki w piekarni..pffff).Polecanie bo jak nie to 50 złz wypłaty,brak plakietki imiennej 50 zł,palisz 50 zł,nie schowasz ciasta na zaplecze 50 zł.Po inwentaryzacji jak czegos brak ..płacisz..a jak za duzo to cicho sza..podac rzeczywisty stan!!!Robisz wszystko od szorowania kibla po ksiegowosc..czyszczenie ekspresów...I ich serwisowanie ( bo pan serwisant robi łaskę).Pytam ..gdzie przerwa(je się w biegu ...między kęsami ..obsługujesz),gdzie urlop na żądanie?.Wszystkich traktują jak złodziei..kierowniczki liczą nawet ścierki .A za nadgodziny co oni płacą...jakiś dziwny system usredniona krajowa 10zl ,11zl....gdzie 50%....gdzie 100% Firma drucik.Kto mądrzejszy to się zwalnia...nawet Ukraińcy nie chcą u nich pracować.Kierowcy się zmieniają non stop....pieczywo często dociera na sklep 10-15 min przed otwarciem.A co z umowami...po kiego grzyba dwie...I składki np chorobowe.....odciągają też dwie po co?Ta firma potrzebuje taniej siły roboczej..pasków co mc nie ma..dlaczego?Teraz zmieniła się stopa podatkową od osób fizycznych z 17%na17.25%...I tu tez Hert nie podejmuje tematu.Trzyma ciemnotę..Powodzenia????

Tak7Nie
@niezadowolona

Dokładnie w samo sedno. Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie a dziewczyny które pracują dłużej to traktują tą pracę jak pracę życia ???? Jak się ma mózg i trochę wyższe ambicje to się myśli inaczej. Skoro lubią być traktowane jak śmieć to powodzenia. Nie polecam tej firmy najwiekszemu wrogowi.

Herciara
Nazwa działu: Sprzedaż

Nie polecam pracy w hercie maja cie tutaj za nic zwlaszcza E. W. Straszna kierowniczka wykorzystuje I zle traktuje pracownikow. Ze wszystkim robi pracownikowi pod gorke ciezko o wolne wypiera sie wielu rzeczy choc mowilo sie jej. Duzo osob sie zwolnilo przez nia I wielu pracownikow odpuscilo I sie juz tak nie stara. Dziwie sie ze ja jeszcze trzymaja. Ogolnie praca nie jest ciezka, zarobki sa dobre ale sa dwie umowy .

Tak4Nie1
Była pracownica

Nie polecam jako pracodawcy. Banda złodziei. Pracowałam 2 tygonie i nie dostałam pieniędzy.

Tak4Nie

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech Panie sprzedawczynie zmienią swoją postawę i nastawienie do klientów. Dotyczy Sklepu przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Coraz częściej Panie mają pretensje i niezbyt przyjemnym tonem sie zwracają. Głównie w przypadkach jak mają problemy z wydaniem reszty. Przyszłam do sklepu ok. 6.30 i miałam przy sobie 8 zł. Niezbyt przyjemnym tonem się odezwała do mnie sprzedawczyni i po pomruczeniu pod nosem wydała mi w końcu resztę. Ja rozumiem jakbym przyszła z banknotem 100 zł , 50 zł, ale 8 zł???? Panie powinny tak sobie zorganizować środki żeby na następny dzień nie mieć problemów, zwłaszcza przy tak małych kwotach i nie wyładowywać swoich frustracji na klientach. Strasznie zniechęciła mnie postawa sprzedawczyni do odwiedzania sklepu, bo dzieje się tak coraz częściej (Panie blond).

Tak4Nie4
Karolina
@anonim

Na forum rozmawiamy o tym, jakim Piekarnia Hert jest pracodawcą. Twoja opinia, pisana z punktu widzenia klienta, jest również bardzo ważna, ale proponuję, byś poza opisaniem tu swoich zastrzeżeń, zgłosiła je dodatkowo do kierownika sklepu, o którym wspominasz. Być może taka uwaga przyczyni się do poprawienia sytuacji, z której jesteś niezadowolona.

Tak1Nie1
Kora
@anonim

A to ciekawostka,z 8 zł nie mieć wydać. A od kiedy to produkują nominały ośmio złotowe?

Tak2Nie1

inga
@anonim

tak też jest przy ul.Sztabowej we Wrocławiu.Mają pretensje właśnie o wydanie reszty.

Dawid
@inga

Na rozruch zostaje 150 zł i tylko tyle ...

Ja
@inga

Według prawa to klient musi być przygotowany z odliczona gotówka tak, aby Panie pracujące tam mogły przyjąć. Dodatkowo sprzedawczynie nie maja obowiązku wydania reszty jeżeli ich nie posiadają

Tak21Nie
Sprzedawca
@anonim

Co za różnica jaki kolor włosów miała ta Pani?! Klient ma obowiązek przyjść z drobnymi.

Ana
@Ja

Nie masz racji według prawa to ekspedientka ma obowiązek wydać resztę i to jej problem jak niema. Klient ma mieć gotówkę i mozesz jedynie poprosić o drobne. Więc się nie wypowiadaj jak nie masz bladego pojęcia.

Lusia
Nazwa działu: Handlowy
@Ja

Jezeli nie ma wydac ,musi powiadomic o tym klienta ,zanim poda towar. Jezeli poda i skasuje sama musi sie martwic o wydanie reszty. !!!

Nazwa działu: Sprzedaż

Zwykle (usunięte przez administratora) sklepowa w budzie stojącej przy sklepie komfort w brzegu nie sprzedała mi chleba bo paliłem papierosa na dodatek gowniara pyskowala że mam odejść na 1 metr. Na pewno tego tak nie zostawię

Gabriela
@Krzysztof

Rozumiem, że jesteś rozczarowany tym, w jaki sposób zostałeś potraktowany. Jednak przypominam Ci, iż na forum GoWork.pl obowiązuję pewne zasady, według których nie należy obrażać tu innych osób. Co masz zatem w planach? Rozmowę z Kierownikiem tej piekarni? Wszystkim pozostałym przypominam natomiast, że Piekarnia Hert aktualnie posiada wolne miejsca i chętnie zatrudnią piekarzy i cukierników z doświadczeniem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://piekarniahert.pl/pracuj-z-nami/ Jestem zatem ciekawa, czy ktoś z Was szukał ostatnio tam pracy?

turysta
@Krzysztof

I miała rację. Palenie w miejscach publicznych jest zabronione - powinna wezwać policję

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Dotyczy piekarni w Zlotoryi. Niektore sprzedawczynie przerosly siebie. Jak to jest? Jezeli klient sie pomylil w wyborze towaru, sprzedawczyni juz nabila to nie moze podac prawidlowego towaru? Bo jak zmieni to musi za to placic? Ci za bzdura. W jakim regulaminie pisze? ze nie moze skasowc nieprawidlowy towar?! Jest oburzajace w jaki sposob jest traktowany klient.

@Ewa

Wyraziłaś swoje niezadowolenie z obsługi i wpływa to oczywiście na wizerunek firmy, ale wypowiadasz się na forum pracowniczym, a nie konsumenckim. Na tym portalu szukamy przede wszystkim informacji od osób zatrudnionych w piekarni o warunkach zatrudnienia i obecnych rekrutacjach. Zachęcam pracowników do większej aktywności w pisaniu opinii.

Ekspiedientka
@Ewa

Jeśli kasjerka wydrukuje paragon to nie ma możliwości wykasowania takiego produktu. Jeśli zachodzi wymiana to kasjerka potem musi taki produkt sprzedać bez nabijania go na kasę, a wiadomo jak może się skończyć nie wydanie paragonu. Także trochę empatii drogi kliencie i więcej skupienia przy wyborze zakupów.

turysta
@Ekspiedientka

kompletna bzdura

Osiołek

A ja tam nie narzekam. Jak się robi to co jest zapisane w obowiązkach to problemów nie ma. Kasa adekwatna do wykonywanej pracy. A jak kogoś myślenie boli niech szuka gdzie indziej

@Osiołek

Jakiego stanowiska pracy dotyczy Twoja wypowiedź? Nie chciałbym źle zrozumieć Twojego wpisu, dlatego chciałbym, abyś to uzasadnił. W wątku opisywane były różne odczucia związane z tym miejscem pracy, dlatego Twoją wypowiedź również trzeba odpowiednio sklasyfikować.

Mia

Moja wypowiedź dotyczy kasjerek w firmowym sklepie Hert. Pozdrawiam

@Mia

Praca na stanowisku, o którym piszesz jest zmianowa? Czy grafik jest na tyle elastyczny, że możesz ułożyć go według własnych potrzeb? Napisz coś więcej o umowach zawieranych z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe? Twoje doświadczenie przyda się na forum.

@Osiołek

Skoro lubisz być traktowana jak śmieć to powodzenia. Firma ma za nic pracownika, nie Ty to następna. potrafili mi zabrać 200 zł z pensji przed samymi świętami za to że nie znałam składu tortów premium które wcale się nie sprzedają. Jak przychodzi Pani "N" to trzeba stać na baczność bo jeśli spróbujesz coś odpowiedzieć to na koniec zamiany przyjadą dwie kierowniczki z wypowiedzeniem. Oczywiście Ty musisz się zwracać per Pani a Pani "N" na Ty. Potrafi przejechać ręką po blacie i pokazać że jest mąka. A co ma być przepraszam??!! Przecież to nie apteka ????Nie polecam pracy w Hercie nikomu.

Tak12Nie2
@Halina

Oczywiście rozumiem Twoje rozczarowanie dotyczące współpracy z firmą i masz racje w tym, że nie należy wykorzystywać stanowiska kierowniczego do gorszego traktowania pracowników niższego szczebla. Czy spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby coś zmienić i poprawić sytuację? Skoro tam pracujesz musisz także widzieć dobre strony zatrudnienia. Czy są nimi socjalne dodatki do wynagrodzenia lub premie? Napisz proszę coś o tym.

@Krzysztof

Myślę że żadna "spokojna" rozmowa niczego nie zmieni Pani właścicielka ma swoje zdanie i nie moża go podważać. Również wspomnę o Pani z sanepidu która czasem wpada na pseudo kontrolę, a raczej na papierosa i kawkę na zapleczu. Na koniec "kontroli" dostaję serniczek gotowany i inne pyszności z górnej półki ???? Na szczęście ja już w tej "firmie" nie pracuję. I na pewno nikomu nie polecę , a wręcz przeciwnie.

@Halina

Dziękuję za odpowiedź i informację. Aby Twoja opinia byłą bardziej miarodajna to może napisałabyś co w Twojej ocenie pozytywnego można napisać o pracy w firmie Piekarnia Hert? Poznaliśmy już Twoje negatywne odczucia, dlatego chętne również poznamy pozytywne. Z góry dziękuję za Twoją dalszą aktywność.

Osiolek

Stanowiska kierowcy dostawcy

@Osiolek

Fajnie, że znalazła się osoba, która zajmuje stanowisku kierowcy dostawcy w Piekarnia Hert. Mógłbyś napisać, jak wyglądają godziny pracy w tej firmie? Przede wszystkim interesuje mnie, jak wcześnie zaczynamy oraz czy poruszamy się autem firmowym? Liczę, że będziesz tak uprzejmy i odpowiesz na moje pytania.

Kliencik

A ja czekam, aż w końcu piekarnia zrobi droższe połówki chleba, bo jak się stoi za tymi paniusiami, które rączek nie mają i czeka aż te biedne Panie skroją 20 połówek to się odechciewa pączków. Jakby miały więcej zapłacić to by wzięły normalnie jak każdy klient w całości, a nie wszystko na gotowo do mrozenia. A ogólnie pieczywo i obsługa bardzo dobra. Pozdrawiam Panie z Oleśnicy!

@Kliencik

Chciałbym powiedzieć, że forum Gowork służy głównie do oceniania pracodawcy z pozycji pracownika, a nie klienta. Jeśli ktoś odwiedza ten wątek, to jest ciekawy warunków zatrudnienia w tej konkretnej firmie więc trzymajmy się tych zasad. Zachęcam jednocześnie wszystkich pracujących w Piekarni Hert do dzielenia się swoimi wrażeniami z pracy, czy jesteście zadowoleni z warunków, jak kształtują się finanse i czy odpowiada Wam atmosfera w zespole?

Lola

(usunięte przez administratora)Pracowalam tam krotko I juz nigdy wiecej .

@Lola

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź i dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia, żeby móc zrozumieć Twoją postawę. Co spowodował, że masz taką opinię? Chciałbym się tego dowiedzieć.

Katarzyna

Witam jestem stałą klientka sklepu na Skarbowców. Lubie tam chodzić ale miarka się przebrała. Sklep super zadbany, czysty. Natomiast obsługa w postaci młodych dziewczyn jest straszna. Najgorsze są dwie jedna o imieniu Julia. Nie interesuje się niczym, często widzę jak pisze na telefonie, a co najgorsze jest strasznie opryskliwa dla starszych klientów. Byłam świadkiem sytuacji kiedy to starsza Pani prosiła o ciastka pokazując palcem. Ta natomiast w bardzo nie miły sposób odpowiedziała ze nie widzi i żeby podała nazwę. Jestem w stanie wszystko zrozumieć ale mogła by się trochę ruszyć i pochylić w końcu jest młoda i nic jej się nie stanie. Druga stacja dotyczy Pani Sary coraz częściej słyszę od klientów jak proszą inna Panią na zmianie aby ich obsłużyć bo ta Pani jest nie miła. Pyskuje do klientów, wdaje się w niepotrzebne dyskusje. Super obsługa jest od Pani Natali i Agnieszki. Zawsze uśmiechnięte pomocne. Nie rozumiem tyło dlaczego osoba która zawsze zagadała, zapytała co słychać jak samopoczucie u starszych osób. Po prostu porozmawiała i była pomocna została zabrana i gdzieś przeniesiona. Juz nie raz pisałam na Państwa stronie internetowej na temat tych Pań ale widzę ze żadnej reakcji nie ma.

smieszek
@Katarzyna

Szkoda, że nie jest Pani na tyle odważna, żeby zwrócić uwagę. Trochę słabe jest pisanie takich rzeczy w internecie, szczególnie, że jak to Pani napisała " była Pani świadkiem " tej sytuacji.

Mia
Nazwa działu: Finanse

Ja napiszę tak...nie ma tragedii. W każdej pracy trzeba mieć pojęcie o sprzedawanym produkcie. Chociaż te przepytywanki jak w szkole to dla mnie masakra. Żeby zarobić 3tysiące to fakt...trzeba (usunięte przez administratora) koło 200h w miesiącu no i oczywiście zależy na jakim punkcie się pracuje. Pracuję 10miesięcy i chyba polecam. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Wiosenna
Nazwa działu: Sprzedaż

Czytam te wszystkie komentarze i aż wierzyć mi się nie chce że tak jest tam źle . Ciągle myślałam że to jedna z najlepszych firm i miejsc pracy ale chyba się myliłam. A zresztą jak to mówią że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . A jeśli chodzi o wypieki to raczej nie przepadam za hertowymi bo nie są najlepszej jakości. Jedynie co dobre mają chleby i ciastka na wagę . Pozdrawiam

Dehzi
Nazwa działu: Sprzedaż

Zarobki tak naprawdę zależą od utaru. Prawdą jest że dostaję się umowę. Rzeczywistość makabra, brak poszanowania Aneta poniewiera ludźmi, ma sie za gwiazdę a jak przyjedzie z kimś z firmy to jej odpierdala totalnie, ostatnil jeździ z gwiazda co się uczy na kierownika obie jebniete. Ogólnie w tej firmie panuje (usunięte przez administratora). Na rozmowie o pracę nikt cię nie informuję o pytaniu jak w szkole od tego jest szkolenie egzaminy, (usunięte przez administratora). Nie polecam pracy w tej formie wolę obejrzeć horror. Tabletki uspokajajace na stop..

Tak9Nie
ANIULKA
Nazwa działu: Sprzedaż

1633zl najnizsza krajowa jak chcesz wiecej to musisz podpisac jakis dziwny papierek w ktorym sa wymogi i zasady wymyslone przez firme ,ktore beda aktualizować co jakis czas i szlak wie co wymyslac - jesli bedziesz sie do tego stosowac to ok jesli nie bedzie zabierana kasa (kara nagroda) jesli niepodpiszesz dostajesz tylko podstawe . Wyjatkiem sa dziewczyny ktore maja komornikow ciekawe dlaczego . Zastanowcie sie co podpisujecie !!! Kierowniczki zaczely wpadac w czasie pracy z jednym egzemplarzem na caly punkt i mowiac ze prosze mi to wypelnic i podpisac zadna z nich niepotrafi dokladnie wytlumaczyc co po co i dlaczego firma zmienia dotychczasowe zasady placy mialam wiecej a niepodpisujac zabieraja mi kase jAkim prawem? Zmiejszaja pensje?

ANIULKA

Tak3Nie1

Anonim

Potwierdzam te wszystkie negatywne opinie na temat pracy w hercie i chyba gorszej pracy nie ma, to co się w tej firmie się dzieje nikt by się nie spodziewał kierownictwo przymusza do nadgodzin nie interesuje ich to że mamy życie prywatne Jak i jesteśmy zmęczeni, w wakacje przypominając się kierowniczce o mój urlop około 4razy (bo o wszystkim zapomniała) potrafiłam dostać wiadomość 2 tygodnie przed urlopem że ona mi urlopu nie da więc po wielkiej kłótni jednak ten urlop z łaską dostałam a więc w zwiasku z tym zostałam zmuszona do codziennej pracy po 14 godzin przed urlopem. Nie mówiąc już o jakiejś standardach pracy ponieważ w lato brak wody w pracy ledwo wchodząca klimatyzacja która jest cała brudnea i zakurzona w zimę grzejemy się tylko piecykami na prąd bądź klimatyzacją którą nic nie daje traktowanie nas jak delikatnie mówiąc "śmiecie" ponieważ kierownictwo jaki szefowa Herta potrafi przyjechać wytykać nam że na sklepie jest brud (usunięte przez administratora) nieważne że codziennie szorujemy wszystko na kolanach, traktowanie jak dzieci odpytywanie przy klientach, głupie odzywki gdzie potrafią nazywać pracownika od głupków i idiotów. Najdziwniejsze jest to że są dwie różne umowy z których mogą nam zabierać pieniądze nie wiadomo dlaczego i jakim prawem a dowiesz się tylko że masz mniej wypłaty bo nie dostaniemy paska płacowego ponieważ jak to się dowiedziałam nie i już nie mówiąc o tym że Inspekcja Pracy powiedziała nam wprost że nie jest nam w stanie pomóc bo szefowa tej śmiesznej firmy ma takich prawników że my nic nie możemy i takie umowy sobie skonstruowała że pracownik w tej firmie nie ma ŻADNYCH praw. Dużo by można tak opowiadać....

Tak30Nie
Joook
@Anonim

PotwierdzAm

Mila

Pomyliłam się i poprosiłam o chleb którego nie chciałam kupić. Jak chciałam zmienić zdanie dowiedziałam się że to niemożliwe bo paragon już jest wydrukowany. A przecież nie odeszłam jeszcze od kasy. Żenada. Przecież mamy dwudziesty pierwszy wiek.

Agnieszka

Zweryfikowany użytkownik

Kupiłam makowiec ważący 0,5 kg. 15 deko nie zawierało maku. W smaku dobry ale makowiec bez maku?

Tak5Nie

Anna

Na dzisiaj zamówiłam chleb do żurku nie stety panie, które przyjęły zamówienie nie do końca się wypełniły, okazało się że za mało pani za mówiła, byłam bardzo rozczarowana z mężem, zrezygnowana, zła.. Ale panie na pierwszej zmianie robiły wszystko żebyśmy byli zadowoleni i dostali co chcieli żeby dzieciaki byly zadowoleni i udało się dziewczyny stanęły na wysokości zadania. Kolezanki przyjmujace zamówienie powinny uczyć się od koleżanek, sluchania obslugi i inprowizacji. Dzieki podejściu ekspedietek zawszę tam wrocimy.

Andzia

Moje sugestie dla Piekarnia Hert Sp. z o.o.: Uważam że jest bardzo smacznie i tanio ☺ Lubię atmosferę w Piekarnia Hert Sp. z o.o. za: Miła obsługa, zawsze czysto

niejestemznieważająca

Ja do Herta nic nie mam. Ale pani A. to przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Pracuję na punkcie dość wysokoobrotowym i wiem za co. Ale wymagania żeby zostawać po 14 godzinach pracy na sprzątanie z czego i tak pisze się że było 13 to jakieś nieporozumienie. Dni na dziecko nie są w tej firmie uznawane -co jest dziwne że pani z kadr mówi że są a pani A. że nie ma. Zwolnienia nie są tolerowane bo nie bo nie możesz i koniec. A jak się nie podoba to pani A. ma na Twoje miejsce kogoś innego. Smutne to wszystko jest.

Tak30Nie

Anutka
@niejestemznieważająca

Dokładnie,tak jest .

@niejestemznieważająca

także się z tym zgadzam , w tej firmie nigdy nie były przestrzegane prawa pracownicze ,nie należy się ,bo nie , a trzeba ,bo tak ma być

Janusz

@Anutka a co to dokładnie oznacza, że są dwie umowy i na czym to polega? Jeśli podasz szczegóły, będzie to niezwykle cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. @olek ten wątek dotyczy pracy w oddziale Piekarnia Hert w Jelczu Laskowicach i dyskutujemy tu pod tym kątem, ale skoro masz takie doświadczenie jako klient, to może warto byłoby zgłosić swoje zastrzeżenia kierownikowi piekarni, w której robisz zakupy?

Nutka A
@Janusz

Pęsja podzielona jest na dwie części, dwie umowy, dwie różne firmy. Pierwsza to umowa podstawowa najniższa krajowa, druga to premia i nadgodziny, oraz wszelkie dodatki. Wszystko legalne, i w zgodzie z przepisani i normami prawnymi, jakby co...?

@Nutka A

tak i to są składowe twojego wynagrodzenia tyle że z drugiej umowy nie masz odprowadzanych składek na emeryturę nie liczy się do urlopu ani chorobowego , wychodzi na to ,że idąc np . na urlop tracisz prawie pół pensji

Natalia

Nie gadajcie, że nie dostajecie wody bo firma przy każdej wypłacie daje dodatek za picie. Wszyscy tak płaczecie, a nawet nie sprawdzacie dobrze paska wypłat. Na miesiąc jest 18 zł płacone. To wystarczy żeby sobie kupić w Biedrze na cały miesiąc 2 zgrzewki wody. O klimie trzeba porozmawiać z kierowniczką, a nie z serwisem Gowork.

Tak15Nie

@Natalia

Jaki pasek z wyplaty???? Śmieszna jesteś... i weź nie pisz tutaj takich farmazonów!!! Kierowniczka wpada z zeszytem i swoimi zapiskami godzin premii itd... Ty tylko popatrzeć możesz do ręki nie ma nic!!! Chyba że ty masz specjalne układy...

@Anabell

Sama jesteś śmieszna i głupia na dodatek. Wiem z czym przyjeżdża kierowniczka, bo się interesuje swoją wypłatą. Układy to Ty masz ale z brakiem mózgu. Pozdrawiam serdecznie

@Natalia

" układy z brakiem mózgu" Polska języka trudna języka... współczuję... bez pozdrowień...

@Anabell

Ja Tobie współczuję, że nie umiesz nawet sobie zrobić zdjęcia tego paska co przywozi kierowniczka, jak już sam podgląd Ci nie wystarcza. Taka jesteś biedna naprawdę, a mogłaś się uczyć to byś może jakąś profesorką została "Pani chodzący słownik" . Niestety za kasą w Hercie stoisz i nawet nie wiesz za ile. Hahaha!

Tak4Nie1

@Natalia

Żenująca jesteś , bo nawet nie umiesz czytać że zrozumieniem! Mialam większe ambicje dlatego nie pracuje juz jako" konserwator powierzchni płaskich" i ekspedientka w Hercie... to była chwilowa przygoda ... także pracuj sobie tam spokojnie jak Ci pasuje i to jest praca twoich marzeń...

Basia
@Natalia

A kodeks pracy znasz? Jak nie to się zapoznaj,obrończyni praw się znalazła.

Lolo
@Anabell

No to zrob zdjecie paska z wyplaty jak mozesz bo z tego co wiem to niemozna pytalam bo niemialam czasu zdj zrobiccc

@Basia

A Ty czego bronisz w tej chwili Basiu? W kodeksie pracy stoi, że pracodawca ma zapewnić wodę pitną. Więc zapewnia. Co prawda nie kupuje jej, ale daje na nią pieniądze. Mam prawo wyrazić własną opinię i dementować nieprawdę.

Kora
@Natalia

Z tego co mi wiadomo kierowniczki nie wyrażają zgody na robienie zdjęć swoich pasków z wypłatami.

@Natalia

obrażasz ludzi a prawda jest taka że szacunku u pracodawcy i kierowniczek nie doczekasz się .Praca w Hercie jest ciężka . aby zarobić musisz poświęcić niejednokrotnie rodzinę. nawet kiedy to zrobisz P . Ania wyrzuci Cię na zbity pysk po wieloletniej uczciwej sumiennej pracy . Z doświadczenia to wiem i powiem Ci ,że nie warto dla Nich pracować

Zostaw opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Piekarnia Hert Sp. z o.o.