Piekarnia Hert Sp. z o.o.
counter
3 504 927 5 1
Eduta Nowy wpis

żenujące ustalanie grafików, nikt nikogo niepowinien zmuszać, wstyd bezczelności kierowniczek , to raczej niekolkoz, komuś się troszkę w (usunięte przez administratora) poprzewracało i uwaza ze może wszystko do czasu pozdrawiam p k

TakNie1
madzoaa Nowy wpis

Firma spadła całkowicie na psy , cieszę się że poszłam do konkurencji Fa...... mam pensje wyzsza plus ekwiwalent za pandemie cieszę się, za to ze narażam się stojąc tu i sprzedajac za nic mnie niepytaja i kasy nie zabierają polecam

Aneta Nowy wpis
@madzoaa

Ja też się cieszę że tam nie pracuje. Nie polecam pracy w hercie, śmieszne umowy, umowy zlecenie a w umowach że mogą zabrać pieniądze kiedy chcą, okrada ja pracowników z ciężko zarobionych pieniędzy. Koszmar i to wstawanie o 3 nad ranem i ciągle narzekanie pseudo kierowniczek.

Tak7Nie

Kierowniczka Ed. Wo. to najgorsza osoba, jaką dane mi było poznać. Zero empatii, zero bycia przyjaznym i zero doceniania pracownika, który jest praktycznie na każde zawołanie. Nastawianie pracownic przeciwko sobie, obrażanie przy klientach, którzy swoją drogą również jej nie lubią. Pierwszy raz w handlu doznałam tego, że ważniejsze jest recytowanie składu i odpowiadanie na pytania o sprzątanie, niż klienci czekający na obsługę - to jest nie do pomyślenia. Mobbing jest tu na pierwszym miejscu, dostaje się dwie umowy, odpowiedzi wymijające na pytania o nadgodziny etc. Czy ktoś z wyżej wymienioną też miał same nieprzyjemności? Nie wiem, czy dalej pracuje. Minusem było też to, że nie można było zadzwonić i zapytać o cokolwiek, bo za każdym razem wielce kierowniczka na zakupach, bądź na kawie w Starbucks. Jeśli ktoś chce pracować co miesiąc po 250 godzin, być mobbingowany, walczyć o jakiekolwiek wolne i przychodzić do pracy nawet podczas choroby - to oto to miejsce. Najadłam się tylko nerwów i byłam przez cały okres pracy niewyspana i przemęczona, na szczęście po 4 miesiącach powiedziałam papa, bo kierowniczka nawet nie potrafiła przypilnować umowy. Śmiech na sali.

Tak12Nie4
Anonimowa

Dokładnie tak jest

Anonim1
@anonim

Odnośnie Pani kierownik E. W. Masz rację ale chcialabym jeszcze dodać iż nie tylko ta pani kierownik ale też inne mam na myśli Pania kierownik K. Ś. jest nieogarnięta, niczego nie wie, faworyzuje osoby które jej donoszą, szczuje dziewczyny jedna na drugą, rzadko pojawia się na punktach a jak już się pojawi to wszytko jest źle i o wszystko ma pretensje. Jest osobą niekompetentną i nie nadaje się na to stanowisko.

Tak8Nie
Olga
@Anonim1

Kierowniczki juz wchodzą na punkty z mina jakby miały nas pozabijać tak to prawda niektóre kierowniczki faworyzują ekspedientki ktore kiedys z nim pracowały i mimo to ze to brudaski jakich mało a stoja na punktan dobrych jest wszystko ok , a jak wchodzą do innych to zaraz wyszukują jak niema za co zabrać hajsu to zabierają za niepolecanie i bzdurne raporty t. Klientów co sa wcale nieprawda bo próbują wmówić ze się niepoleca ja polecam jak (usunięte przez administratora) każdemu z osobna paranoja

@Olga

Te kierowniczki to wiecznie naburmuszone i niezadowolone, cieszę się że już mnie tam nie ma, bo tylko męczą człowieka.

Tak7Nie1
@anonim

Kierowniczki są złe? Bywałam na powstańców sl, tam obsługa jest fatalna. Od pewnego czasu robię zakupy na jaworowej, tam jest jeszcze gorzej. Jedynie Pani Sabina jest miłą sympatyczna, bo tamte dwie Panie to porażka. Szczególnie Pani Agnieszka, opryskliwa, wiecznie ma ze wszystkim problem. Wracam na powstańców, tam jednak było lepiej

Tak5Nie1
jack Nowy wpis

na cichych klientów im nie szkoda a ekspedientką kase ukrucili i tak jak piszesz raportów brak dla mnie to z czego tu jeszcze im zabrać

Pracownica

najlepszy kierowca Herta - Krzysiu , najbardziej życzliwy, mily i sumienny chlopak ! Jedyny z nie wielu kierowców zasługujący na premię ! Panowie możecie się uczyć od tego kolegi zachowania i współpracy ;) Pozdrawiamy gorąco ;) I prosimy nie dopowiadac sobie flirtów lub innych glupot ! Ten chłopak naprawde zasługuje na ten komentarz/ pochwale od koleżanek z firmy ;)

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja

Pani że sklepu na bujwida pali sobie z kierowcą jak gdyby nigdy nic, ludziom każe czekać. I zabawę przenoszą na sklep

xxx
@Ja

od 2 tygodni kiedy nie ma tego kierowcy to jest spokoj!!

Anominowa

Witam, jak dla Mnie większość opinii jest tu nie zgodna z rzeczywistością. Owszem, mamy teraz ciężki czas spowodowany tym wirusem, ale nie tylko firma HERT.. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy i jak zarobki to proponuję poszukiwanie nowej pracy a nie narzekanie jak jest źle.. Pracuje w tej firmie 8 Msc i jak dla Mnie jest dobrze, w biedronce czy w Lidlu napewno nie jest lepiej o czym była mowa w poprzednich postach. (usunięte przez administratora) .

lol
@Anominowa

widzę że to już hasło herta nikt na siłę nikogo nie trzyma a wszyscy wiemy jak jest w chwili obecnej z rynkiem pracy ale pamiętajmy nic nie trwa wiecznie i to raczej hert będzie potrzebował ludzi bo połowa Wrocławia pracowala w hercie i raczej już nikt do herta nie wróci

ktoś
@Anominowa

za krótko pracujesz.

Oleśnica

W dniu wczorajszym miedzy godzina 16 a 17 kupowałam pieczywo w punkcie koło Lidla i pani Gosia sprzedawała i podawała pieczywo w podniesionej szybie od przylbicy. Co z tego, że jest pleksa przy kasie, ale skoro jest obowiązek noszenia maseczek to dotyczy on wszystkich zarówno klientów jak i sprzedawców. Może pani kierownik zainteresowała się tym jak pracują jej pracownice i wyciągnęła konsekwencje. Następnym razem zrobię zdjęcie i osobiście dostarcze na piekarnie do J-L.

Tak4Nie4
@Oleśnica

A w domu wszyscy zdrowi? Tobie zrobić zdjęcie przygłupie i wrzucić na wiocha.pl.

Tak6Nie
Abba
@Oleśnica

Jesteś jedną z pracownic herta. Tylko wy ekspedientki jesteście zdolne do skarżenia jedna na drugą aby tylko tej drugiej dokopać. Klient by zwrócił większą uwagę na poziom obsługi niż przejmował się podniesioną szybą od przyłbicy.

Tak2Nie1
Oleśnica
@Abba

Na szczęście nie jestem pracownica herta. Skoro od wszystkich się wymaga noszenia maseczek to ona nie jest święta krową i ja też to obowiązuje. Ma styczność z żywieniem i jest (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest mieć ochronę na twarzy. Nie po to chyba dostali przylbice. Ty i osoba powyżej jesteście pracownikami albo rodzina więc bronicie jej. Jest tylko zwykła sprzedawczynia, a nie papieżem. Całe szczęście mają być kontrole z sanepidu w sprawie noszenia maseczek więc nie zna ona dnia i godziny. Nie pozdrawiam

Tak2Nie2
lol
@Oleśnica

a może byś się tak zainteresowała tym ze przez te (usunięte przez administratora) nic nie widać bo sa tak porysowane i przez mycie ich plynami dezynfekującymi są zniszczone a po drugie nie stoi się za ladą pare godzin tylko caly dzień nie wiem kto jest w stanie to wytrzymać widzę ze ten wirus nie atakuje płuca tylko mózgi

Abba
@Oleśnica

Ile w Tobie złości jest dziewczyno. Szkoda życia marnować na takie drobnostki. Więcej optymizmu daj od siebie a będziesz szczęśliwsza w życiu. Trzeba było delikatnie zwrócić ekspedientce uwagę na temat prawidłowego noszenia przyłbicy jeśli bardzo Panią to zdenerwowało niż zareagować niepotrzebnie wyzwiskami. To właśnie tacy ludzie jak Pani, którzy mają za dużo złości w sobie są najbardziej nieszczęśliwi. To jest wcale niepotrzebne nikomu. Więcej uśmiechu i życzliwości a będzie Pani aniołem dla innych. Trzymam kciuki????

Lola
@Oleśnica

konsekwencje to się wyciąga w szkole

Tak3Nie1
Mała
@Oleśnica

Masakra jacy ludzie potrafią być wredni szok.... Tobie się chyba nudzi i dlatego szukasz wrażeń Ręce opadają...

Renard

Ostatnio bardzo spadła jakość chleba "Rustykalnego" jest nie wyrośnięty z zalążkami zakalca .Ostatnio kupiłem 24.06.2020 trzy chleby w Dzierżoniowie ul. Piłsudskiego i wszystkie są płaskie , nie wyrośnięte.Następnym razem będę sprawdzał i takiego chleba nie kupię.

Klient

Kierowniczki kierowniczkami ale ekspedientki są beznadziejne a zwłaszcza przy ul. Legnickiej opryskliwe i bardzo wulgarne jedna z tatuażem a druga z zielonymi paznokciami obrzydlistwo że jeszcze one pracują firma niech się dobrze zastanowi kogo zatrudnia

klient
@Klient

Za sklep na ul. Bujwida niech się wezmą, wysłałam maila do pana Prezesa i czekam na podjęcie stosownych kroków. Właściciele powinni mieć kamery online na sklepach, bo to co się wyrabia tam rujnuje firme - sprzedawczynie dla których jest ważniejszy papieros niż obsługa klientów i to co te "sprzedawczynie" robią z kierowca.

@klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie jest to jednorazowa sytuacja i mowi ludziom żeby poczekali. A później na sklepie wyprawiają niesamowite rzeczy. Myślałam, że to jest sklep z pieczywem, a nie bur., że kierowca przesiaduje minimum 30 minut.

@klient

Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz, mowi ludziom żeby poczekali. A później z kierowca zabawiaja sie na sklepie. To jest sklep czy agencja?!!

Jk
@klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz. Mówi ludziom żeby poczekali. A na sklepie nieziemsko się zabawiaja

Ja
@Klient

Problem przedstawia się następująco. Sprzedawczyni z bujwida pali papierosy z kierowcą i nie byl to pierwszy raz. Mówi ludziom żeby poczekali. A później zabawe przenoszą na sklep. Pomylili zawody

jj
@klient

Preblem przedstawia sie tak, ze sklepowa pali z kierowca, a pozniej zabawe przenosza na sklep. chuba zawody im sie pomylily

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy Piekarnia Hert Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Anonim

Pani prezes(usunięte przez administratora) potrafi zwalniać ludzi ale nie potrafi spojrzeć im w oczy zachowuje się jak tchórz nie mówiąc już o kierownikach a zwłaszcza o (usunięte przez administratora) która nie potrafi normalnie porozmawiać tylko wysyła inna kierowniczkę fałsz i obluda

Tak3Nie8
obserwatorrynkupracy

hert - firma która podeptała wszelkie normy i zasady! Szkoda tylko że pracownicy zachowują się jak w latach 90 tych ubiegłego stulecia (teraz pracy jest dużo) i nie szukają sobie nowych pracodawców...

Tak7Nie1

A my bardzo lubimy P.kierownik Anetę I ja Pozdrawiam

Tak8Nie4
Olga
@Pracownica

co niektóre t kierowniczki to niepowinny być na tym stanowisku interesują się czym innym a nie praca radze sie szefostwu przypaczec , dobrze jest brać kasę wieksza . Nieogary a panosza sie

Pracownica

Pani prezes niech się dobrze zastanowi jakie kierowniczki ma pod sobą a zwłaszcza jedna panią Ed.Wo.

Tak10Nie5
Ciekawy

Hej! Jak jest z pracą kierowcy? Od której do której, ile pieniędzy na początek?

@Ciekawy

Wstawanie o 2 rano, ciągłe nadgodziny, kiepskie pieniądze, i ekspedientki wkurzające się bo jest się za wcześnie/za późno, ale to przez to, że boją się kierowniczek, którym nic nie pasuje. Nie warto.

ktoś

praca kierowca w piekarni hert. duża rotacja, dobre pieniądze, niestety dużo godzin,kadra kierownicza bardzo słabo, ale najgorsze to mobbing, najlepiej pracuj i się nie odzywaj.

Anonim

@klijenta nie ładnie kolega się zachował ale na kawę to mogę się wybrać?

@Anonim

Koleś widzę, że masz nieźle (usunięte przez administratora)pod kopułą. Wez zajmij się czymś normalnym, a nie robisz z siebie pajaca

Kto
@Anonim

Kolega to się ładnie zachował w przeciwieństwie do Ciebie

Klientka
@Anonim

I będziesz tak jak on kazał pisać maile swojej dziewczynie

justyna

Dzień dobry. Potrzebuję numer do pani Kierownik z ulicy Bujwida. Mogłabym prosić o podanie.

@justyna

A na co ci numer do kierowniczki ?

Pracownica

Bardzo zastanawia mnie fakt dlaczego żadna że wszystkich rozzalonych pracownic nie otworzy buzi do kierowniczki , nie zadzwoni do działu kadr ?! Ociekacie obłudą , a gdy przychodzi co do czego to wychodzicie w pupke bez masła ... dlaczego nikt tutaj nie przedstawi się chociażby z imienia lub punktu ?! Ja tego nie zrobię, bo jesteście tak zawistne i wredne i nie wiadomo do jakich głupot zdolne ! Hert jest silna firma, poradzi sobie ale musi mieć jakieś zabezpieczenia i tak jako zwykły ekspedient wyciągamy ponad 3 - 4 tysięcy na rękę i nie mówcie mi że jest inaczej , na mój punkt przychodzą klienci i opowiadają o nie których punktach i nie są to miłe rzeczy na wasze tematy ... dodatkowo skoro jesteście takie prawilne i uczciwe dlaczego nie wpisujcie w listy rzeczywistych godzin pracy ( chodzi mi o zamknięcia) biedactwa oszukane przez firmę, pokażcie paski i udowodnijcie gdzie zostaliście oszukane , bo ja dostałam tyle ile zrobiłam nie miałam żadnego cięcia... żal o noszenie przyłbic? Serio to dla dobra waszego i waszych rodzin , to dbanie o wasze życie i zdrowie w czym problem ?! Firma musi robić coś aby przetrwać dlatego są skrócone godziny pracy , zniwelowanie nadgodzin , o które zawsze mialyscie problem że was wykorzystują jak widać nie za darmo . W innych firmach ludzie zostają bez pracy wypowiedzenie bo tak i już, znam wiele dziewczyn i jeszcze nigdzie nie słyszałam o zwolnieniu . Zacznijcie rozmawiać że swoim kierownikiem , te kobiety nie są przeciwko wam , chyba , że same bruzdzicie sobie w gniazdo . Życzę więcej pokory , analizy sytuacji i przede wszystkim zrozumienia , złością wypowiedzenia tak jak obiecujecie , inni czekają na szanse pracy . Dopiero jak znajdziecie się pod ścianą zrozumiecie ! Nie pozdrawiam

Tak9Nie33
Janek
@Pracownica

Ciekawe ile Ci zapłacili za ten tekst hahaha

Tak36Nie1
Zła
@Janek

Ja myślałam, że to sama szefowa się wypowiedziała,ale dlaczego nie chciała się podpisać?

Tak22Nie1
Anabel
@Pracownica

Dalej nie miałaś żadnych cięć ?????

Tak6Nie
Pracownik herta
@Pracownica

Czy dalej jesteś taka mądra w swoich wypowiedziach że aż śmiać się chce. Po dzisiejszej informacji która otrzymałyśmy dalej tak będziesz bronić firmy jak lwica. Zadawala cie procent 1,1 chyba że wyciągasz utarg 5,6tysiecy

Mala
@Pracownica

Uważasz że w czasie epidemi firma hert zwalnia ludzi za porozumieniem stron ze to jest ok. Ludzie przez 3 miesiące nawet nie mogą pobrać zasilku,dalej twierdzisz że firma jest taka złota. Pewnie jesteś jaka pseudo kierowniczka która po kryzysie mam nadzieję wróci na stare stanowisko i będzie bułeczki sprzedawać, bo mądrzy ludzie znajdą inna pracę gdzie nie będą ich okradać z ciężko zarobionych pieniędzy.

Anonim1
@Pracownica

Jakie 3.4tys na rękę? Pensje obnizone mamy do samej podstawy natomiast usługę marketingową do 1.1% co w przeliczeniu daje max 300zl za miesiąc. Za pracę 6 dni w tyg uważasz że są to godziwe pieniądze? Kiedyś można było zarobić ładne pieniądze jednakże karta przetargową tej firmy już się skończyła

Jvggfhgfy
@Anonim1

Ja od miesięcy jestem na pomocy na początku było ok a teraz mam 0,37%

Tomek
@Pracownica

A czemu się nie ujawnisz jak Cibtak dobrze.

Była pracownica
@Pracownica

Pasków od wypłat nie potraficie dostarczyć do 10go a i zarobki liche BYŁY tak za powiedzenie tego kierowniczce w twarz jak jest się wylatuje z dnia na dzień wypowiedzenia. Nie pozdrawiam

Lala
@Pracownica

Droga pracownico, dla Twojej wiadomości otworzyłam buzię do kierowniczki, ale z jej ust dużo nie usłyszałam!! Bo tak jak zawsze robią z nas (usunięte przez administratora) w tej firmie!! Obłuda to właśnie kierowniczki ociekają, nasza ma taki zasięg informacji że zadając jej pytanie, ciągle słyszymy, nie wiem ale się dowiem, i tyle odpowiedzi, i jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby się dowiedziała, ciągle o wszystkim zapomina, mam wrażenie nie kiedy że albo dobrze ćpa, albo ciągle jest pijana!! Nie ogarnia totalnie nic!! Tak ustaliła grafik że pracownik nie przyszedł do pracy, bo wziol urlop, a kierowniczka nie dzwoniąc do pracownika wpisała go w grafik. Z tym ustalaniem grafiku to też są jaja!! Dzwoni w piątek o 17 do jednej dziewczyny i ustala dla całego zespołu co na sklepie pracuje, chyba powinna zadzwonić do wszystkich dziewczyn, nie każda wie kiedy jej koleżanka chce wolne?? No i widać że mało słyszysz w tej firmie, bo zwolnili parę dziewczyn, więc jak nadal masz zamiar bzdury wypisywać, i wychwalać firmę to może najpierw dowiedz się dokładnie co z czym, miłego dnia????

Daria
@Lala

Zależy z kim pracujesz, nie każda kierowniczka taka jest, nasza jest ok

Lala
@Daria

Masz rację, nie każda, w hercie znam jedna porządna kierowniczkę, konkretną, z którą zawsze no nabyli się dogadać, zawsze że wszystkim można było do niej zadzwonić, to Pani Aneta. A ta nasza to chyba w innym świecie żyje, dziwię się że Pani Prezes jeszcze tego nie widzi [albo nie chce widzieć] może lubi otaczać się osobami głupszymi od siebie. Bo co do Pani Prezes, to nic innego nie umie jak straszyć ludzi, a takim zachowaniem nigdy nie zbudujesz dobrych relacji miedzi kierownictwem a pracownikami. Potem się dziwią ze dziewczyny boją się dzwonić do Pani Prezes.jak i tak nic tym nie osiągną, chyba że własne zwolnienie z pracy. Pan Bartek to był gość, on nigdy nie lekceważył pracownika, zawsze starał się pomóc, ale teraz widzę że to stanowisko objela osoba która kompletnie się do tego nie nadaje. Nic dodać, nic ująć.

Tak5Nie2
Daria
@Lala

Ja akurat z Pania M kiedyś pracowałam bo miała u nas zastępstwo i była spoko, bardzo konkretna dziewczyny mówiły że u nas była ostatnio i wszystko tłumaczyła także nie wiem, ja z nią problemów nie miałam

Bylypracownik

A tak naprawdę to szef powinien dokładnie przyjrzeć się pracy kierowniczek, bo co nie które są kierowniczkami przez duże K!! Nie potrafią ogarnąć grafiku, nie liczą się z pracownikami, a jak już przyjadą na sklep to tylko po to by zamieszania narobić, jak by to ująć[świnie do koryta się dorwały] a nie jedna była eskpedientka, ale już się o tym nie pamięta!! Jest dużo pracy gdzie szanuje się pracowników, więc dziewczyny głowy do góry!!

Tak12Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.