Społem Oława Sp. z o.o.

Opinie o Społem Oława Sp. z o.o.

Klient

Witam chciała bym dodać opinię na temat sklepu "Sezam" na ul Dąbrowskiego w Oławie. Mianowicie, sklep jest za mało zaopatrzony idąc około godziny 12 nie można dostać żadnych warzyw i owoców oprócz ziemniaków. Kiedy zwróci się uwagę kasierce, ona oburzona odpowiada że po prostu nie ma. To jest jedyny sklep ma tym osiedlu a nikt z załogi nie zamierzam polepszyć jakości. Jak tak dalej będzie to na prawdę dużo klientów się odwróci. Albo zmieńcie kierownika albo zróbcie coś z tym.

Czy macie jakieś nowe wieści odnośnie pracy? Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie "SPOŁEM" OŁAWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością !

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Społem Oława Sp. z o.o. - Oława

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Oława Sp. z o.o.