hert

Lubin

Opinie o hert

lajbn

o atmosferze słyszałam rózne opinie, dlatego najlepiej wyrobić sobie własną. Natomaist co do szkoleń to super że takowe są, można podnieść swoje kwalifikacje

niezalezna

wlasnie kuzwa syf niepolecam ani zakupow ani pracy tam a zwlaszcza pani kierownik trzepnieta na kontroli woli opowiadac o sobie a nie kontrolowac jaka to ona nie jest wspaniala i ile godzin nierobila jak sprzedawala, skoro ona mogla to inne tez moga robic cztery 12stki z rzedu co tam damy rade parodia p.margaretto haha powodzenia

Znajoma

mało powiedziane, w Lubinie na ul. Lesnej kalaruchy jak mycszy biegaja....odechcialo mi sie bułek z Herta jak to zobaczyłam....

a swoja droga ciekawe czy tobie na sklepie tez leje sie woda na glowe kiedy pada deszcz i czy grzyb na scianie przyciaga klientownie mozna sie doprosic remontu

najpierw niech wezma sie za porzadek w piekarni bo w chlebie mozna znalesc wszystko poczawszy od sznurka-chleb pelnoziarnisty a skonczywszy na petach lub starych bezpiecznikach umyjcie te kosze zasyfiale bo pozniej ludzie jedza buleczki slodkie oblepione niewiadoma czym!

Zostaw opinię o hert - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hert