Opinie o PersonalPilot Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PersonalPilot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PersonalPilot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PersonalPilot Sp. z o.o. w Kraków

Marecki

Witam jakie są warunki mieszkaniowe w Niemczech, jest możliwość mieszkać w pokoju jednoosobowym????

@Marecki

Witamy serdecznie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami : +48 122 100 221 lub rekrutacja@personalpilot.pl - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

@Marecki

Witamy serdecznie. Jak najbardziej jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy nasze aktualne oferty pracy: +48 122 100 221 lub rekrutacja@personalpilot.pl Pozdrawiamy.

Janso

Firma o.k,pracowalem ostatnie 18 mies.-skierowany do pracy w Niemczech.

Tomasz

Dlaczego PP ma tak słabą opinię tylko 2 na 6 jeżeli 80% komentarzy jest niezwykle pozytywnych? Coś tu nie gra

@Tomasz

Witamy serdecznie Panie Tomaszu, odpowiedź jest bardzo prosto, nie zawsze osoba, która pozostawia nam komentarz - klika w będące powyżej gwiazdki - stąd ta rozbieżność. Pozdrawiamy.

wieslaw przybyła

Polecam Firmę Kiedy miałem kłopoty ze skay persional bo mnie pozostawili Firma mi pomogła.Pracuje w Niemczech do dziś i jestem zadowolony.Bardzo serdecznie dziękuje Paniom za pomoc Pozdrawiam!!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PersonalPilot Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Luuq

Miałem styczność z wieloma agencjami zarówno w Holandii jak również w Niemczech i muszę przyznać, że nie spotkałem się jeszcze z taką opieka i zainteresowaniem będąc już na miejscu ze strony żadnej innej agencji, a poza granicami kraju przebywam już kilka lat. Opiszę Wam sytuację z życia i reakcje tej firmy. Moja sytuacja w Niemczech była nieciekawa: -Trafilem na bardzo patologiczne mieszkanie (nie miałem kluczy do środka, gdzie były moje rzeczy! i czekałem przed klatką np 40 min co 3 dzień, lokatorzy zapraszali kolejnych patusow którzy po libacji alkoholowej byli agresywni - całą noc spędziłem na dworze) - 2 lub 3 dni w tygodniu pracujesz reszta w domu czyli z godzinami przysłowiowa lipa - a kiedy już byłeś w pracy mogło się okazać, ze... Pracy jest na 3,5h Zadzwoniłem do Personalizacji Pilot w piątek. Nie ukrywam, że miałem trochę szczęścia, bo w sobotę mogłem przenieść się na nową lokalizację, a od poniedziałku praca. Właśnie lokacje... Ktoś pytał o warunki mieszkaniowe. Mieszkamy w dużym domu jednorodzinnym, który podzielony jest na mniejsze mieszkania. W pokoju mam 1 osobę jeszcze i z ręką na sercu marnego słowa powiedzieć nie mogę. No choćbym chciał się do czegoś przyczepić to się nie da! Serio. Ja to jeszcze takich warunków mieszkaniowych nie miałem. Wiadomo, że nie jesteśmy u siebie w domu, ale wyposażenie jak i lokalizacja - wszystko naprawde super. Właścicielka też całkiem spoko. Praca: -Stawka taką jaką ustalaliśmy wcześniej. -Nie ma tutaj wałków w stylu podpisania dokumentów że będą ściągac Ci z wynagrodzenia kasę za mieszkanie, a jak się zwalniasz to ściągną Ci więcej bo mieszkałem wcześniej w pensjonacie i policzą jak za pensjonat i dolicza niby za jakies sprzątanie czy cos -Godziny są codziennie. -Jak idziesz do pracy to wiesz że cały dzień przepracujesz, a nie np 3-4h Koordynator odbiera telefony:) noo nie we wszystkich agencjach to takie oczywiste. Jest mega pomocny i potrafi załatwić to co potrzeba. Dzwoni i z zainteresowaniem zapyta czy wszystko ok, w porządku, jak jesteś już na miejscu. Serio oni interesują się tym jak sie tam masz. Prace zmieniłem z dnia na dzień i dobrze trafilem. Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem i nie wiesz która agencje wybrać to ja mogę z czystym sumieniem ich polecic. Ja nie spotkałem się jeszcze z taką opieka, zainteresowaniem i warunkami.

Joanna92

Opieka personalpilot nad pracownikiem jest bardzo dobra, zarówno przed wyjazdem, jak i na miejscu w Niemczech. Profesjonalna obsługa, mili opiekunowie, brak problemów na miejscu, naprawdę polecam!

Marta S.

Witam, gdzie w Łodzi mieści się oddział Waszej Firmy?

@Marta S.

Pani Marto oddział w Łodzi oficjalnie zostanie otwarty 3 września pod adresem: ul. Nawrot 21. Pozdrawiamy

nie polecam pracy w piekarni w okolicach erfurtu(usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zainteresowana pracą
@pracownik

Dlaczego? Może Pan/Pani coś więcej napisać? Dostaliśmy tam ofertę pracy :)

nick

Jakie warunki pracy mieszkania i jak z zarobkami w personal pilot ?

@nick

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas rozmowy udzielimy szczegółowych informacji. +48 122 100 221 Pozdrawiamy

Podpowiedzcie jak załapać się do pracy w agencji?

@Zainteresowany

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, udzielimy wówczas szczegółowych informacji: +48 122 100 221 Pozdrawiamy.

Andi

Pracuje 3ci tydzien jest ok zadnych problemuw

Polecam prace z Personal Pilot. Pracuje z ta agencja kolejny raz i jestem bardzo zadowolony

Igor

Słyszałem , że to super firma. Podpowiedzcie jak sie pracuje w Niemczech? Czy firma dba o pracowników?

Piotrek90
@Igor

pomaga i polecam bo dbają o pracownika jak nigdzie indziej

@Piotrek90

Popieram ! kontakt i firma super !

Co myślicie na temat Agencji Personal Pilot ale tak szczerze czy wypłacalni sa na czas jak z mieszkaniami to wygląda ?

@anonymous

mało jest na rynku tak dobrych agencji jak Personal Pilot, pracuje długo i nie mam żadnych problemów.

Halina

@Piotrek90, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swój wpis oraz poprzyj argumentami. Napisz też, czy Twoja opinia jest ze strony klienta czy pracownika PersonalPilot. Z tego co widzę to na forum pojawiło się sporo wpisów od konsumentów. Jedak dobrze by było gdyby pojawiły się również opinie ze strony osób pracujących w strukturach firmy oraz tych, które brały udział w rekrutacji w jej struktury. Może ktoś się orientuje czy obecnie prowadzona jest do PersonalPilot rekrutacja oraz na jakie stanowiska? W jaki sposób i w ilu etapach ona przebiega? Jak są sprawdzane umiejętności kandydata? Napiszcie też jakie są warunki pracy i atmosfera. Zachęcam do pozostawiania wpisów oraz dzielenia się aktualnymi informacjami oraz doświadczeniami.

kierowca jelenia gora

dla oddziaku w jeleniej gorze p oli i zespolu za profesjonalizm pomoc i fachowa obsluge duzy plus POLECAM

KIEROWCA JELENIA GORA

dla oddzialu w jeleniej gorze p oli i zespolu za profesjonaliz pomoc i fachowa obsluge duzy plus POLECAM

kierowca jelenia gora

oddzial jelenia gora p ola profesjonalny zespol i pomoc dbaja i pomagaja z ofertami pracy dla przyszlych pracownikow z ich polecenia POLECAM

Wiola228

Polecam bardzo!! Personalpilot jest bardzo pomocna firma. Dzięki nim dostałam dobrze platna i stala prace, mimo ze nie mialam doswiadczenia!

grzegorz75

POLECAM!! Po tygodniu wyjechałem do pracy za pośrednictwem PersonalPilot. Szybka i fachowa obsługa, a praca w 100% zgodna z tym co przedstawił rekruter.

Zostaw merytoryczną opinię o PersonalPilot Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w PersonalPilot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PersonalPilot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PersonalPilot Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 181 ocen.

PersonalPilot Sp. z o.o.