Perfect Job

Kraków

Opinie o Perfect Job

ona z doswiadczeniem

mam pytanie czy umowa o prace przez ta firme to jest polska umowa czy niemiecka?I od jakiej kwoty sa skladki emerytalne?czy moze to jest tylko oddelegowanie czyli zleceniowka?czy macie wyplaty moze w zaliczkach,czy trzeba czekac caly miesiac na wyplate i czy dojazd na miejsce pracy sama sobie oplacam czy moze refunduja ?jakie warunki mieszkaniowe zapewniaja?Chodzi mi o prace jako pokojowa.czy umowe musze podpisac w biurze na miejscu czy mozna to zrobic zdalnie jak sie mieszka w innej czesci Polski niz siedziba biura?Prosze o info!

Perfect Job
@ona z doswiadczeniem 23.10.2017 11:33

Witamy, Umowa o pracę przez naszą agencję jest polską umową o pracę. Pracownicy zatrudnieni przez Perfect Job są delegowani do pracy za granicę. Składki emerytalne odprowadzane są od faktycznego wynagrodzenia, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia każdego miesiąca. Kwestia dojazdu do pracy leży po stronie pracownika. Zakwaterowanie zawsze jest zapewnione, zaś jego szczegóły omawiane są podczas rozmów kralifikacyjnych (informacje o zakwaterowaniu podawane są także w ofercie ogłoszeniowej na dane stanowisko). Umowa i wszelkie formalności załatwiane sa zdalnie – wszelkie informacje omawiane sa telefonicznie, a dokumenty wysyłane sa poprzez pocztę elektroniczną, a także listownie, pocztą tradycyjną. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, Pozdrawiamy Zespół Perfect Job www.perfectjob.com.pl

Piotr999

Przychylam się do opinii poprzedników:rzetelni, terminowi, przede wszystkim uczciwi. Wyjeżdżałem przez tą agencję dwukrotnie do pracy do Niemiec i nigdy się na nich nie zawiodłem :)

nina123

polecam wyjazdy z nimi :) kasa się zgadza a to najważniejsze :) no i wszystkie papierkowe i urzędowe sprawy jak w zegarku. zero ściemy, a mało jest firm, które uczciwie wysyłają ludzi za granicę. na prawdę warto przemyśleć wyjazd z nimi!

Zespół Perfect Job

Witamy Państwa serdecznie! Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas oferty były konkretne oraz sprawdzone. Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzania naszej strony z zawsze aktualnymi ogłoszeniami. Pozdrawiamy, Zespół Perfect Job www.perfectjob.com.pl

luli02777

świetna firma - mają ciekawe oferty pracy, przeważnie gastronomia, ale wiadomo, że za granicą zarobi się więcej, dlatego warto się zorientować co proponują. na ich stronie jest sporo ogłoszeń.

peter123

szczerze polecam wyjazdy z nimi! mało jest firm, które tak dbają o pracownika. i zawsze można liczyć na kontakt w każdej sytuacji :) teraz tez maja dużo ogłoszeń, więc można znaleźć coś dla siebie na sezon :)

Madlen

Bardzo rzetelna firma. Wyplaty na czas, wszystkie warunki jasne od samego początku współpracy. Dużo ogłoszeń na ich stronie. Polecam

sonik

Wypłaty w terminie, dobry kontakt z pracownikiem, wszystko co było powiedziane w ofercie ma swoje pokrycie w rzeczywistości. Jak najbardziej polecam! :)

Ewa

czy możecie więcej o tej firmie napisać stanowisko pokojówka???

wyścigowe

Super firma

miki
@wyścigowe 09.10.2016 22:56
Super firma

a co to konkretnie znaczy? czy już pan/pani pracował/a dla tej firmy?

Zostaw opinię o Perfect Job - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Job