Kraków

4 50

Opinie o Perfect Job

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natala

Nie da się z nimi nawiązać kontaktu

@Natala 27.06.2018 18:42

Pani Natalo, dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej skontaktować się z każdym aplikującym spełniającym wymogi formalne przedstawione w naszych ofertach. Jednak ze względu na okres letni związany ze wzmożonym zatrudnianiem, czas ten może się wydłużyć, za co przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Przypominamy, że można się z nami kontaktować telefonicznie oraz drogą mailową. Pozdrawiamy, zespół Perfect Job

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Perfect Job?

Karo

Polecam pracę z nimi, uczciwa agencja, wywiązuje się z warunków. Praca na miejscu okazała się taka jak w ofercie, bardzo fajne zakwaterowanie. Na plus proces rekrutacji i tych wszystkich formalności, (dobrze ze mozna załatwic wszytsko na odleglosc), obie Panie sympatyczne, ale i konkretne, wszystko rzeczowo i cierpliwie wytłumaczyły, a to ważne. Można było umówić się na telefon poza godzinami pracy i faktycznie Panie oddzwaniały, co nie zdarza się często. No i najważniejsze pieniądze zawsze na czas :) polecam

Jack

Ja pracowałem rok temu w ogrodnictwie w Szwecji na szwedzkiej umowie, znam płynnie język angielski a mimo to nie było szału. Na rękę po odprowadzeniu podatku zostawało mi 80 SEK i musiałem jeszcze sobie opłacić sam mieszkanie, transport do pracy, a o zapłacie za urlop nawet nie było mowy. Myślę że te oferty tutaj są ok.

max

Agencja może i jest w porządku ale praca w Szwecji z dobrą znajomością języka za 70 SEK to jest śmieszne tyle zarabiałem w Szwecji 10 lat temu.Każdy kto zna język jest w stanie zarobić dużo więcej.

Cezary

Agencja ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc nie dziwię się . Prowadzą rekrutację tylko do Szwecji?

@Cezary 22.02.2018 17:42

Witamy, Perfect Job rekrutuje nie tylko do Szwecji. Poszukujemy również pracowników do Niemiec oraz Polski. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie: www.perfectjob.com.pl (zakładka: Oferty pracy), na którą zapraszamy. Pozdrawiamy, Zespół Perfect Job

MiaSan

W mojej opinii są świetni. Wyjeżdżam z nimi regularnie do pracy w Szwecji i nigdy się na nich nie zawiodłam, wiem że mogę spokojnie spać, że nie spadnie mi włos z głowy. Wszystkim tak naprawdę nie da się dogodzić, a z moich obserwacji wynika, że często pracownicy którzy wyjeżdżają potrafią również nieźle kombinować. Więcej takich pracodawców :) :)

Byłem widziałem.

Byłem w pracy z tej agencji, oddelegowany do pracy zagranicznej, umowa Polska, pieniążki się zgadzały, mała agencja, Pani właścicielka Bardzo lubi duuuużoooo rozmawiać i troszkę mydli oczy swoją uprzejmością, ogulnie Panie trochę czarują ;) I te oferty są rużne czasem loteria jak się trafi ale to też czasami nie jest zależne od agencji, bo pracodawcy też mocno kombinują. Dla tego moja rada sprawdźcie dokładnie wiarygodność oferty, z treścią ogłoszenia. Pozdrawiam

ona z doswiadczeniem

mam pytanie czy umowa o prace przez ta firme to jest polska umowa czy niemiecka?I od jakiej kwoty sa skladki emerytalne?czy moze to jest tylko oddelegowanie czyli zleceniowka?czy macie wyplaty moze w zaliczkach,czy trzeba czekac caly miesiac na wyplate i czy dojazd na miejsce pracy sama sobie oplacam czy moze refunduja ?jakie warunki mieszkaniowe zapewniaja?Chodzi mi o prace jako pokojowa.czy umowe musze podpisac w biurze na miejscu czy mozna to zrobic zdalnie jak sie mieszka w innej czesci Polski niz siedziba biura?Prosze o info!

@ona z doswiadczeniem 23.10.2017 11:33

Witamy, Umowa o pracę przez naszą agencję jest polską umową o pracę. Pracownicy zatrudnieni przez Perfect Job są delegowani do pracy za granicę. Składki emerytalne odprowadzane są od faktycznego wynagrodzenia, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia każdego miesiąca. Kwestia dojazdu do pracy leży po stronie pracownika. Zakwaterowanie zawsze jest zapewnione, zaś jego szczegóły omawiane są podczas rozmów kralifikacyjnych (informacje o zakwaterowaniu podawane są także w ofercie ogłoszeniowej na dane stanowisko). Umowa i wszelkie formalności załatwiane sa zdalnie – wszelkie informacje omawiane sa telefonicznie, a dokumenty wysyłane sa poprzez pocztę elektroniczną, a także listownie, pocztą tradycyjną. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, Pozdrawiamy Zespół Perfect Job www.perfectjob.com.pl

Piotr999

Przychylam się do opinii poprzedników:rzetelni, terminowi, przede wszystkim uczciwi. Wyjeżdżałem przez tą agencję dwukrotnie do pracy do Niemiec i nigdy się na nich nie zawiodłem :)

nina123

polecam wyjazdy z nimi :) kasa się zgadza a to najważniejsze :) no i wszystkie papierkowe i urzędowe sprawy jak w zegarku. zero ściemy, a mało jest firm, które uczciwie wysyłają ludzi za granicę. na prawdę warto przemyśleć wyjazd z nimi!

Zespół Perfect Job

Witamy Państwa serdecznie! Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas oferty były konkretne oraz sprawdzone. Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzania naszej strony z zawsze aktualnymi ogłoszeniami. Pozdrawiamy, Zespół Perfect Job www.perfectjob.com.pl

luli02777

świetna firma - mają ciekawe oferty pracy, przeważnie gastronomia, ale wiadomo, że za granicą zarobi się więcej, dlatego warto się zorientować co proponują. na ich stronie jest sporo ogłoszeń.

peter123

szczerze polecam wyjazdy z nimi! mało jest firm, które tak dbają o pracownika. i zawsze można liczyć na kontakt w każdej sytuacji :) teraz tez maja dużo ogłoszeń, więc można znaleźć coś dla siebie na sezon :)

Madlen

Bardzo rzetelna firma. Wyplaty na czas, wszystkie warunki jasne od samego początku współpracy. Dużo ogłoszeń na ich stronie. Polecam

sonik

Wypłaty w terminie, dobry kontakt z pracownikiem, wszystko co było powiedziane w ofercie ma swoje pokrycie w rzeczywistości. Jak najbardziej polecam! :)

Ewa

czy możecie więcej o tej firmie napisać stanowisko pokojówka???

wyścigowe

Super firma

miki
@wyścigowe 09.10.2016 22:56

a co to konkretnie znaczy? czy już pan/pani pracował/a dla tej firmy?

Zostaw opinię o Perfect Job - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Job