Opinie o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centor Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centor Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Zenek

Zakład ma podobno pracować do ostatniego niewolnika masek i rękawiczek nie braknie Panowie. Dziękujemy "wam" że myślicie o nas o naszyn bhp

Chory
@Zenek

Dokładnie, ciekawe od kiedy ta kwarantanna?

Wirus
@Chory

Ludzi coraz mniej

@Zenek

Od kiedy mamy epidemie nie miałem okazji choćby przymierzyć tej maski, o założeniu rękawiczek nie wspomnę... jakoś brakuje czasu.

M&M&M

Kiedyś to dyrektor by po prostu zakazał wirusowi wstępu do fabryki, „bo my tutaj startujemy z produkcja”

Były
@M&M&M

Pracowałem kiedyś u was. Słyszałem że jakoś rok temu zmieniła się ekipa na górze. Warto wracać?

@Były

Ekipa może i się zmieniła ale nic poza tym

Wiktor

Nie narzekajcie bo mamy pracę. Ludzie boją się, że będą im firmy zamykać z powodu wirusa a do tego dobrze się pracuje, polecam.

Igor
@Wiktor

Chyba za krótko pracujesz w tej firmie... Jeszcze gorsze zamieszanie i bałagan mniej ludzi pracy i wymagań więcej to jest ta rozwijająca się dobrze firma, gdzie to co było mówione jakoś ponad czas... Łysy każdy jeden taki sam pokazuje swoje coraz gorzej

Czy pracownicy Centor Central Europe Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Benek

Bardzo chętnie nawet namiot ogrodowy już postawili na hali... Malarnia pierwsza klasa ciekawe co na to powie inspekcja pracy...BHP ha ha ha

Byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowalem kiedys i o ile ludzie na produkcji byli fajni i w porzadku, to biuro uwaza sie za panow, wywyzsza sie. Ciezko sie z nimi wspolpracuje, non stop poganiaja nie majac pojecia o tym jak wyglada praca na produkcji, bo w sumie nikt z biura sie tym nie zainteresowal. Byly tez problemy w pensjami- w sensie "pani ksiegowa" bardzo czesto zapominala przelac pieniadze za nadgodziny i tym podobne dziwne numery. Moze cos sie zmienilo bo juz dlugo tam nie pracuje, ale z tego co wiem nadal jest nieciekawie. Za te pieniadze mozna znalesc duzo lepsza prace.

Magazynier

Rozmowa obywał się w biurze pracodawcy. Na miejscu spotkałem się z Hr, która przedstawiła mi na czym polega praca, jaka jest płaca.

-zarobki, -czas pracy (zmiany) -czy nadgodziny są płatne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centor Central Europe Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

stary

sporo angielskiego w tej firmie, czy na rozmowie to pewnie zalezy na jakie stanowisko, zreszta brak wyjdzie szybko

Ile można zarobić na produkcji w tej firmie ?Jest ogłoszenie o pracę na olx jako operator cnc.

@Nowy

Przy dobrej negocjacji z Twojej strony oraz doświadczeniu może do 5000netto byś mógł ugrać

Iza
@M&M&M

A wiesz na jaką stawkę może liczyć w firmie Centor Central Europe Sp. z o.o. nowy pracownik, bez doświadczenia? Ta informacja będzie bardzo pomocna dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia w firmie.

D.
@Nowy

Niestety niewiele.

Agnieszka
@D.

Podziel się proszę opinia czy wynagrodzenie składa się tylko z podstawy, czy również są możliwe premie ?

????
@Agnieszka

Nie wiem jak jest w biurze z premiami, ale na produkcji podstawa to jedyne na co można liczyć. Na dodatek wynagrodzenie jak za ten rodzaj pracy jest stosunkowo niskie, podobno w przypadku nowych ludzi nawet 2300netto. Z czasem ilość pieniędzy jakie otrzymujesz za prace wzrasta, natomiast ilość pracy jaką masz wykonywać także. W ostatnim roku ilość zleceń bardzo się zwiększyła. Podobno ocieramy się o rekordy produkcyjne, i jest mi zwyczajnie przykro że nie znalazło to odzwierciedlenia w zarobkach. Szkoda, że praca człowieka który pracuje rekami jest tak niedoceniona w stosunku do pracy biurowej w firmie Centor.

Spragniony

Kiedy będą kubeczki do wody? Historia się powtarza jak za czasów Łysego.. Mamy pić jak ???? psy z misek...

Łysy

Ile kosztuje was usuwanie opini?

Prawda_w_oczy_kole
@Łysy

Do usunięcia to jest Kierownik, bo tylko przeszkadza, zamiast pomagać i organizować prace.

Kamyczek
@Prawda_w_oczy_kole

Mialem tu nic nie pisać ale nie mogę nie skomentować. Bzdura... Kierownikowi można wiele zarzucić ale bez niego ten zakład lezy, a biuro wprowadza swój terror wobec produkcji. Myślicie ze na dole nie wiemy co się na gorze mówi? O porównaniu do tresury psów? Kierownikowi trzeba pomoc i czasem może doradzić, dać możliwości żeby coś zrobić. Gość stara się jak umie, zostaje po godzinach, dzwoni po pracy żeby dopytać czy wszystko ok... To wy macie wywalone na te firmę, nie kierownik. Pytanie na koniec. Gdzie jest szef, wobec sytuacji kiedy pracownika powównuje sie do psa...

????
@Kamyczek

Też uważam, że kierownik jest spoko, jako jedyny z biura traktuje ludzi z produkcji z szacunkiem i sam jest przez to zaszczuwany przez najmadrzejszą i idealna damę z góry. To ona jest problemem tej firmy, jeszcze parę akcji przeprowadzi i sama pociągnie biuro, produkcję i sprzedaż i zapewne zrobi to genialnie, czego z całego serca jej życzę. I niech w przyszłości, w kolejnym miejscu pracy, wróci do niej to całe dobro, które okazywała innym tutaj ????

M&M&M

Ci to od dawna byli nauczeni

Bystry Ptys

Biuro ciągle żyje marzeniami i mydleniem oczu pracownikom, którzy naprawdę bardzo ciężko pracują za śmieszne pieniądze premie lub jakieś dodatki do pensji można tylko zobaczyć w ogłoszeniu o prace na olx, bo w rzeczywistości nie ma, czego się spodziewać jak tak dalej pójdzie pracownicy mogą przejść tylko do historii, że tam pracowali, bo po zwolnieniu się nie ma, czego żałować i szybko znajduje się nową pracę na dużo lepszych warunkach.

M&M&M

Czego tu się spodziewac, od poczatku działaności w polsce tak było.

Freed

Gdzie te premie uznaniowe z ogłoszenia? Fajnie piszecie poprostu a połowy tego nie ma

Szybki byk

Jak tam w firmie nie potrzeba nowych osób ?

nick
@Szybki byk

Jest komplet. Nikogo teraz nie przyjmuja ani nikt nie odchodzi

ROBOL
@nick

Mów za siebie ze nie odchodzi...

No name
@nick

Biuro się uaktywniło, ciągle w sferze marzeń o super atrakcyjności firmy centor.

Dzban
@Szybki byk

... Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze

@ROBOL

Chcialbym dowiedziec sie kilku rzeczy. Czy firma daje zarobic? Czy jest mozliwosc pracy w nadgodzinach. Jaka atmosfera jest na produkcji. Czy firma dba o rozwoj pracownikow. Czy mozna liczyc na premie jak sie starasz albo jakies bonusy pozaplacowe?

Milka

Najważniejsze że jest mleko...

Pracownik 12

Witam. Jakie sa zarobki na magazynie na poczatek?

Jest OK
@Pracownik 12

Zależy jak uda Ci się wynegocjować. Dotychczas dawali ok 2,5 tys.

Marian
@Jest OK

Ta ta chyba po pół roku ????

Drużyna M&M&M
@Marian

A wymagania mają jakby płacili trzy razy tyle, ciągle tylko czepiają się ludzi z dołu. Nigdy nie jest dobrze. Do tego brak szacunku i lekceważenie i ciągłe wrzuty. Róbcie tak dalej, a dołączycie do Łysego, za dobrze Was wyszkolił. Tylko chyba nie o to chodziło Australii.

@Pracownik 12

Do (usunięte przez administratora) Karty upominkowe na święta po 200 zł...aktywne na Wielkanoc haha... Jak tu żyć panie firma globalna zarobki polskie? Skoro wymagacie to i adekwatnie placcie Pensja nie różnica się teraz od innych magazynów a praca tak znacznie Ps Po Nowym Roku może byś spora rotacja ludzi

Przemek
@M&M&M

Mylisz się. Polecam wpisać chociażby w wyszukiwarkę ,,zarobki stryków" i już w pierwszym linku (pracuj) masz jak byk. W 2017 roku przeciętne zarobki na produkcji wyniosły 4800zl/brutto. Do tego średnia ogólna za prace (uwzględniająca magazyny) 3700/kobiety i 4500/ mężczyźni. A przecież zarobki od 2017r poszły chyba w gore prawda? Więc pytanie, czy ktokolwiek z Nas zarabia chociażby tę przeciętna? Myślałem ze Centor chce byś czymś więcej niż przeciętnym pracodawcą.

Magazynier
@Pracownik 12

Witam a gdzie można aplikować na magazyn

Szkiełko

i jak wam się podoba otwarcie nowego roku? Super jest co? Ładnie śnieg pada, można polepić bałwany, w biurze ciepło. Ale się cieszę. Dzięki Mikołaju!

@Szkiełko

Ciągle jest mega kozacko. Lepszej firmy na świecie nie ma

@M&M&M

Pewnie ze kozacko. Jak się siedzi w biurze... ogrzewanie się należy, i fajne pensje, i spokojna atmosfera, i nikt nie pogania, zreszta w biurze jest więcej ludzi niz produkuje drzwi na dole wiec o przepracowaniu tez nie może być mowy. Za to gdy goście mówią ile zrobiliśmy w listopadzie biuro stoi w pierwszym szeregu. Przykro jak niektórzy ludzie na stanowiskach traktuje kolegów z pracy.

Samo życie...

Nowy rok. Stare problemy. Nowy rok. Nowe problemy.

Zawiedziony

Negocjacje? Dobre.... problem w tym ze tu nie ma z kim gadać. Dużo obietnic mało konkretów a wymagania kosmos. Decyzyjność na poziomie zero. Biuro ma zawsze czas na wszystko. Może jest ich tam za dużo jest. Ktoś powinien zrobić z tym porządek.

Marian, z kim trzeba negocjować?

Drużyna M&M&M, co to znaczy czepiają się ludzi? Co z tymi wymaganiami?

szukam_pracy

Zenek, nie przekonałeś mnie. Szukam pracy w okolicy i mam porównanie. Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie, premie za obecność to dzisiaj norma nawet na kasie w sklepie. Ale najbardziej zniechęca ta agresja i (usunięte przez administratora) na tym forum. Jak to ma być ta super atmosfera to nie dla mnie. Itak boję się szczepionek :)

"jak komuś tak bardzo źle to niech odejdzie", serio? To jest ten fajny klimat o którym piszesz? Pracownik ma robić ale jak coś się odezwie to wypad. Kim ty jesteś żeby tak rozmawiać z pracownikami. Widać że na produkcji nie pracujesz a wielce się mądrujesz. Ludzie nie są głupi!

Zostaw merytoryczną opinię o Centor Europe Sp. z o.o. - Smolice

• Jak się pracuje w Centor Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centor Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centor Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centor Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centor Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centor Europe Sp. z o.o.
  • Smolice 1G