Opinie o Attic Sp. z o.o w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Attic Sp. z o.o, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Attic Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attic Sp. z o.o w Kraków

SDP
 Rekomendacja

Pracowałem tam dosyć dawno. Muszę powiedzieć że takiej ekipy nigdy później nie spotkałem: Stanisław, Łukasz, Marek, Radek, Joanna, Iza, Bogdan, Piotr, Katarzyna, Ula, Wojtek, Antek, Krzysztof, Julita- pozdrowienia dla Was. Prezesi też spoko, chociaż nieraz widziałem orła cień. Na tamte czasy Attic wyprzedził konkurencję o kilka długości pod wieloma względami. Jak jest dziś nie wiem, ale jak kiedyś wrócę do Krakowa to tylko tam złożę CV.

SDP
 Rekomendacja

Monika
@SDP

Czyli mam rozumieć, że zatrudniając się w firmie (o ile pracuje ten sam zespół) mogę liczyć na dobrą atmosferę pracy i dobre relacje z innymi pracownikami oraz przełożonymi/szefostwem? :) Może ktoś z obecnych pracowników napisze czy kadra się jakoś zmieniła w firmie i czy obecnie również można się spodziewać zgranego zespołu? :)

ja
@Monika

ekipa stała, normalna , ludzka

Monika Nowy wpis
@ja

A w ilu osobowym gronie się pracuje? :) Trudno jest się dostać tutaj do pracy? Powiesz może też jak wyglądał Twój proces rekrutacji? :-)

Pytanie Nowy wpis

Jak w Attic Sp. z o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Praktycznie nie ma.

Monika Nowy wpis
@Pracownik

Czyli w Atticu w ogóle nie zdarzają się awanse? A jakie są kryteria przyznania awansu? Ale jeśli na awans liczyć nie można.. to jak z podwyżkami pensji - występują?

Przemek

Taki spokój na forum mówi jednoznacznie, że jest dobrze i nie ma powodu do narzekań. Pewnie dobre opinie częściej powinny się być tu zamieszczane ale nie ma chętnych.

Krzysiek

Może kiedyś było kiepsko ale aktualnie firma ma dobrą opinię, polecam.

Miczu
@Krzysiek

Krzysiu słyszałem że dalej. Prawda ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Attic Sp. z o.o na stanowisko Magazynier Marketu samoobsługowego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rysiopysio

beznadziejna atmosfera szczególnie na magazynie kierownik to jakiś nadęty gbur udaje Brusa Willisa a jest Wieśkiem ze wsi i jeździ oudi

raczek
@rysiopysio

Nie zgadzam się z tym absolutnie. Mam okazję współpracować z K. i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć. Tak jak zapewne wielu z nim bezpośrednio współpracujących. Myślę, że poziom Twojej wypowiedzi świadczy o Twojej kulturze (pracy pewnie też).

A

Nie.

Janusz i Grażyna

Jak przyjeżdża do mnie ten gość zwany przedstawicielem handlowym to mnie aż skręca ... Ludzie! Jeśli czyta te wpisy dyrektor to apeluje by zmienił tego Pana. Ja rozumiem że to człowiek który pracuje u Was już bardzo długo ale to nie człowiek który nadaje się na przedstawiciela. Jemu już nic sie nie chce! Nawet mówić! Z tego co wiem to nie tylko moja opinia... może niech usiądzie za biurkiem i jakoś zleci 8h.. a mi dajcie osobe z którą będę mógł normalnie współpracować!

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Attic Sp. z o.o, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Helmut

Dobra praca może być powodem tej ciszy!!

jerzy

beznadziejna firma; na poczatku tygodniu zadzwoniłem i poprosiłem w wycenę materiałów na ocieplenie domu. Podałem swój adres poczty, dzwoniłem dwukrotnie i zero, dosłownie zero reakcji Nadmieniam, wcześniej w w/w firmie zakupiłem znaczą część materiałów na budowę domu. Była wtedy inna obsługa. Nigdy więcej tej firmy. Ciekaw jestem czy właściciele firmy wiedzą o tym jak traktowani są klienci .... poczta na którą skierowałem swoją prośbę zaczyna się na piotr k.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Attic Sp. z o.o? Twoja opinia może okazać się ważna.

Piotr

Jaki macie powód , że tak rzadko piszecie?

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Attic Sp. z o.o? Twoja opinia może okazać się pomocna.

Benny

Ostatnio rozpocząłem pracę w Attic. I powiem szczerze że naprawdę jest ok jeśli chodzi o atmosferę. Ludzie fajni, zawsze pomogą itd. Oby tak dalej...???? Nie żałuję że tam trafiłem..

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Attic Sp. z o.o? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Remek

witajcie, proszę o rzetelną opinię - czy warto aplikować i ewentualnie podjąć pracę w Attic? z góry dzięki za szczere wypowiedzi.

Marysia

Czy poprawiło się w firmie? Nie piszecie od dawna to sadzę, że jest spoko.

Maja

A jak obecnie wygląda praca w Attic? Chętnie usłyszymy więcej od aktualnych pracowników firmy. Na jakie benefity można liczyć?

salmon

daniel, a możesz powiedzieć jaka była twoja rola w firmie ? Chciałbym gdzieś złapać zatrudnienie ale chciałbym mieć pewność, że nie będzie to tymczasowe zatrudnienie tylko że mnie docenią w tym co robię.

Rudolf

Jeżeli nie pracuję i opisuję negatywnie warunki pracy i otoczenie to dla mniej lotnych i nie umiejacych czytac ze zrozumieniem :NIE, NIE, NIE POLECAM. akacja - wiem że pracujesz nadal w tej firmie, bo to widac po komentarzu typowym dla pracownika ze szczebla kierownictwa, ja pisze wyraznie NIe, ty próbujesz wyprowadzac mnie z "błędu" piszac inaczej. Tak własnie jest z praca w tej firmie. Rób dobrze a i tak dowiesz sie ze bylo zle. NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Attic Sp. z o.o - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Attic Sp. z o.o
2.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zawiła 50