Opinie o Attic Sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Attic Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Attic Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attic Sp. z o.o w Kraków

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Attic Sp. z o.o dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjer.

@Nieeee

A ja się nie zgodzę. Przeszłam przez kilka miejsc pracy i takich ludzi, jak tu nie ma nigdzie. Nawet w kontakcie Prezes - pracownik jest bardzo ok (spokój, wzajemny szacunek, zrozumienie). Nigdy nie miałam problemów, gdy coś mi nagle wypadło, musiałam wziąć urlop, wyjść wcześniej, przyjść później... Ze wszystkimi można się świetnie dogadać, jest wesoło i miło. Najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam.

MK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

W jakich godzinach pracuje magazyn?

Nieeee Nowy wpis

Najgorsza firma w której pracowałem - fatalna atmosfera, firma oparta na donosach i strachu. Ludzie na dole fajni, ale co z tego jak góra szkoda mówić. Polski Januszex.

ja Nowy wpis
@Nieeee

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kasjer w Attic Sp. z o.o? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Czy pracownicy Attic Sp. z o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mało ale to dobrze bo nie chcą się integrować w tej firmie

Firma Attic Sp. z o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak w Attic Sp. z o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Praktycznie nie ma.

SDP

Pracowałem tam dosyć dawno. Muszę powiedzieć że takiej ekipy nigdy później nie spotkałem: Stanisław, Łukasz, Marek, Radek, Joanna, Iza, Bogdan, Piotr, Katarzyna, Ula, Wojtek, Antek, Krzysztof, Julita- pozdrowienia dla Was. Prezesi też spoko, chociaż nieraz widziałem orła cień. Na tamte czasy Attic wyprzedził konkurencję o kilka długości pod wieloma względami. Jak jest dziś nie wiem, ale jak kiedyś wrócę do Krakowa to tylko tam złożę CV.

@SDP

Czyli mam rozumieć, że zatrudniając się w firmie (o ile pracuje ten sam zespół) mogę liczyć na dobrą atmosferę pracy i dobre relacje z innymi pracownikami oraz przełożonymi/szefostwem? :) Może ktoś z obecnych pracowników napisze czy kadra się jakoś zmieniła w firmie i czy obecnie również można się spodziewać zgranego zespołu? :)

@Monika

ekipa stała, normalna , ludzka

Przemek

Taki spokój na forum mówi jednoznacznie, że jest dobrze i nie ma powodu do narzekań. Pewnie dobre opinie częściej powinny się być tu zamieszczane ale nie ma chętnych.

Krzysiek

Może kiedyś było kiepsko ale aktualnie firma ma dobrą opinię, polecam.

Miczu
@Krzysiek

Krzysiu słyszałem że dalej. Prawda ?

rysiopysio

beznadziejna atmosfera szczególnie na magazynie kierownik to jakiś nadęty gbur udaje Brusa Willisa a jest Wieśkiem ze wsi i jeździ oudi

raczek
@rysiopysio

Nie zgadzam się z tym absolutnie. Mam okazję współpracować z K. i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć. Tak jak zapewne wielu z nim bezpośrednio współpracujących. Myślę, że poziom Twojej wypowiedzi świadczy o Twojej kulturze (pracy pewnie też).

A

Nie.

Janusz i Grażyna

Jak przyjeżdża do mnie ten gość zwany przedstawicielem handlowym to mnie aż skręca ... Ludzie! Jeśli czyta te wpisy dyrektor to apeluje by zmienił tego Pana. Ja rozumiem że to człowiek który pracuje u Was już bardzo długo ale to nie człowiek który nadaje się na przedstawiciela. Jemu już nic sie nie chce! Nawet mówić! Z tego co wiem to nie tylko moja opinia... może niech usiądzie za biurkiem i jakoś zleci 8h.. a mi dajcie osobe z którą będę mógł normalnie współpracować!

Helmut

Dobra praca może być powodem tej ciszy!!

jerzy

beznadziejna firma; na poczatku tygodniu zadzwoniłem i poprosiłem w wycenę materiałów na ocieplenie domu. Podałem swój adres poczty, dzwoniłem dwukrotnie i zero, dosłownie zero reakcji Nadmieniam, wcześniej w w/w firmie zakupiłem znaczą część materiałów na budowę domu. Była wtedy inna obsługa. Nigdy więcej tej firmy. Ciekaw jestem czy właściciele firmy wiedzą o tym jak traktowani są klienci .... poczta na którą skierowałem swoją prośbę zaczyna się na piotr k.

Jaki macie powód , że tak rzadko piszecie?

Benny

Ostatnio rozpocząłem pracę w Attic. I powiem szczerze że naprawdę jest ok jeśli chodzi o atmosferę. Ludzie fajni, zawsze pomogą itd. Oby tak dalej...???? Nie żałuję że tam trafiłem..

Remek

witajcie, proszę o rzetelną opinię - czy warto aplikować i ewentualnie podjąć pracę w Attic? z góry dzięki za szczere wypowiedzi.

Marysia

Czy poprawiło się w firmie? Nie piszecie od dawna to sadzę, że jest spoko.

Maja

A jak obecnie wygląda praca w Attic? Chętnie usłyszymy więcej od aktualnych pracowników firmy. Na jakie benefity można liczyć?

salmon

daniel, a możesz powiedzieć jaka była twoja rola w firmie ? Chciałbym gdzieś złapać zatrudnienie ale chciałbym mieć pewność, że nie będzie to tymczasowe zatrudnienie tylko że mnie docenią w tym co robię.

Rudolf

Jeżeli nie pracuję i opisuję negatywnie warunki pracy i otoczenie to dla mniej lotnych i nie umiejacych czytac ze zrozumieniem :NIE, NIE, NIE POLECAM. akacja - wiem że pracujesz nadal w tej firmie, bo to widac po komentarzu typowym dla pracownika ze szczebla kierownictwa, ja pisze wyraznie NIe, ty próbujesz wyprowadzac mnie z "błędu" piszac inaczej. Tak własnie jest z praca w tej firmie. Rób dobrze a i tak dowiesz sie ze bylo zle. NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Attic Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Attic Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Attic Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Attic Sp. z o.o
2.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zawiła 50
    30-390 Kraków