Opinie o KRONODOM-2

Aneta

Jesteś pracownikiem KRONODOM-2? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Almni

No to prawda, trzeba wprost powiedzieć, że rzecz jest bardzo stabilna, mi się wydaje, że wszystko tutaj zostało już powiedziane, zwłaszcza, że firma solicna

Dom Opieki Zalesie

Miałam okazję korzystać z usług firmy. Miło, uprzejmie i profesjonalnie. Panie z którymi omawiałam wszystkie szczegóły dotyczące zakupu kompetentne, bardzo uprzejme i cierpliwe. Solidna firma. Polecam.

doki

To też kwestia naszego bezpieczeństwa a kto tego nie ogarnia to przedszkolaki pomogą.

doki

Monitoring to w większości miejsc pracy norma, czy masz cos do ukrycia, że tak Ci to przeszkadza? W krono jest juz jakiś czas i jakoś to tej pory nikt nic nie pisał.... Sumienie?

lolo

paranoja obiecuja gory i gorki pracowalem 6 lat to wiem na poczatku bylo super ale po czasie dno za lozyli kamery normalny big brather fuj

doki

jeśli szukasz pracy i chcesz pracować uczciwie, zarabiać i otrzymywać w terminie wynagrodzenie to dobrze trafisz, pracuję już jakiś czas i jak czytam brednie tu pisane to zastanawiam się z kim tak na prawdę pracuję, polecam mały rachunek sumienia czy na pewno jestem uczciwym pracownikiem i czy swoje godziny pracy przeznaczam na pracę? a może zadaj sobie pytanie czy chciałbyś takiego pracownika jakim jesteś sam? ........ jeśli twoja odp brzmi tak to gratuluję, jeśli nie to pomyśl zanim kolejny raz tu coś napiszesz, a tak dla zainteresowanych z czystym sumieniem polecam pracę w firmie :)))

elka

Ktoś tam ostatnio się przyjął , bo mają ofertę pracy i nie wiem czy warto słać CV ? jak tam jest aktualnie ?

cudak

Niestety pracownicy dzielą się na dwie grupy tam : wieloletni ( czytaj mogą wszystko ) i pionki ( czytaj boją się zmian ) ! jakoś nie polecam ...

konik rafael

a to bez własnej działalności nie mam szans na zatrudnienie w Kronodom 2? trochę to dziwne i wręcz wobec wielu osób szukających pracy dyskryminujące. ja również tak jak poprzednicy nie zamierzam zakładać własnej działalności. a możecie kochani napisać dlaczego i co to daje pracodawcy że jesteśmy zarejestrowani jako działalność?

fladto

Czyli dobrze rozumiem, że żeby zatrudnić się do Kronodomu 2, to trzeba mieć własną działalność i w ogóle nie ma szans żeby to obejść? bo szczerze wam mówiąc to praca mnie interesowała, ale działalności nie planuje zakładać, więc pewnie z bolącym sercem ale będę musiała roboty szukac dalej, i pewnie nie tylko dla mnie ta własna dzialalsność jest dużym problemem.

jarek

nie lubię gdy szukam ofert i pierwsze co rzuca mi się w oczy to , że trzeba założyć własną działalność. Gdybym planował otworzyć swój własny biznes to na pewno próbowałbym go poprowadzić i być sobie sam szefem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. A nie - nie dosyć , że sam sobie prowadze działalność to jeszcze robięna kogoś

ZULUGULA

sędzia.... jeśli jesteś tym o kim myślę, to może napisz jakim "dobrym" byłaś pracownikiem i w jaki sposób odeszłaś z firmy... Pracownicy sami nie są w porządku (nie chodzi mi o szefostwo, lecz o współpracowników) a później mają wielkie pretensję... wstyd i żenada...

sędzia

C.d. JEDYNY plus pracy w tej firmie, to terminowość w wypłacaniu wynagrodzeń. Innych plusów nie znam.

ZULUGULA

Ja tam sobie chwalę, kasa wystarczająca, a praca jak każda inna, dla ludzi którzy nie lubią kontaktu z klientami (tymi upierdliwymi również) nie polecam żadnej pracy w handlu, jeśli ktoś myśli, że idąc do jakiejkolwiek pracy można sobie bimbać i żądać wysokich zarobków polecam pracę w państwówce, u żadnego prywaciarza nie leży się z kulami do góry.

gość

Nie jest Pani przypadkową rencistką, niejpierw co pani zrobili z synem a później jak się zrechabilitowali

Krystyna

Ja polecam wszystkim nie ma wiekszego wyboru nigdzie i takiej obslugi przynajmniej na slasku a ceny napewno najtansze polecam

wolny

mysle ze wszystko jest ok takie wrazenia

lukos

Takich pracownikow i pracodawcow to szukac ze siweca wymierajacy typ obslugi w naszym kraju tylko pozazdroscic luko

Anna

Mysle ze najlepsza firma w okolicy jezeli chodzi obsluge profesjonalizm punktualnosc prze ogromny wybor wszytkich prodoktow wiekszasc firm moze sie uczyc od tego typu profesjonalistow moge polecic kazdemu z czystym sumieniem Anna

Zostaw opinię o KRONODOM-2 - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRONODOM-2