VTM HOLDING SP.Zo.o

Pszczyna

Opinie o VTM HOLDING SP.Zo.o

Nina

Pracowałam tam ładnych kilka lat, zdecydowanie odradzam!!! |Załoga na poziomie zwykłych pracowników , super! Niestety kadra zarządzająca to prawdziwy dramat! !!!!Oderwana od rzeczywistości, i nie mający pojęcia o zarządzaniu ludżmi!

einm

im większe ambicje, tym większa pensja, jak dla mnie + :)

kolczyk

"..praca po 12h przed świętami.." Ty "Gosciu" w VTM-ie robiłeś? Jak tam w zime zawsze postoje były ciulu!!! 7 lat tam pracowałem i mimo wszystko polecam! Załoga jest profesjonalna a regulaminy, bhp i premie to wszędzie tną i nie ma co płakać!!! A jak sie trafi na Extrudery to tak sie urobisz że po roku pracy 15 kilo przytyjesz!!! Pozdro dla załogi!!! no wiadomo

kimi

Jest coraz gorzej. Praca w systemie cztero zmianowym praca nawet w święta, bez jakich kolwiek dodatków i dni wolnych za święta. Bezpodstawne obcinanie premi. Nie polecam.

Gościu

Potwierdzam co wyżej napisane, na dzisiaj to samo, nic się nie zmienia nastawienie pracodawcy do pracownika. Popędzanie pracownika w pracy, zasady bhp mają daleko w tyle, praca po 12h przed świętami, normy podniesione co do wynagrodzenia z premią, są nieosiągalne...

Nikola

Pracodawca typowy prywaciarz. Regulamin jest stworzony pod pracodawce przymus podpisania ( nie wiąże się z wypowiedzeniem) prawa pracownika w regulaminie nie są przestrzegane tzn wynagrodzenie po terminie, bezpodstawne obcinanie premii. Nie polecam

Zostaw opinię o VTM HOLDING SP.Zo.o - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VTM HOLDING SP.Zo.o