Multi-Form

Wodzisław Śląski

Opinie o Multi-Form

Ad

Obsługa bardzo miła, potrafi doradzić i pomóc przy wyborze tak że każdy znajdzie to czego szuka i będzie z tego w 100% zadowolony. Bardzo pomocni w załatwianiu reklamacji. Polecam bardzo :)

Aleksandra

polecam wszystkim którzy szukają coś innego -unikatowego .Mają duży wybór paneli i drzwi ,ja znalazłam a jestem wybredna osobą .Nad montażem się wachałam ale Panie które tam pracują namówiły mnie twierdząc że będę zadowolona i powiem szczeże że miały rację .Pozdrawiam i dziękuję.

krysia

sklep super ,obsługa super -jestem zachwycona obsługą , wiedzą doradztwem Pań które tam pracują . A jeżeli chodzi o montażystów to polecam wszystkim.....

Sonik
@krysia 20.04.2017, 17:22

Obsługa w sklepie bardzo dobra natomiast ekipa montująca drzwi to porażka , partacze , którzy nic nie potrafią a jak już trzeba coś dociąć albo pomyśleć bo coś nie pasuje bo wiadomo na blokach ściany są krzywe , to u tych panów nic nie da się zrobić . U mnie zostawili szparę między futryną a ścianą na ok.1,5 cm. -to znaczy dołem futryna pasowała idealnie a u góry była szpara , panowie twierdzili ,że stolarz nie przytnie im listwy pod kątem . Po mojej interwencji i zasugerowaniu żeby w takim razie zmienili stolarza oraz ,że ja mogę im wskazać stolarza , który to przytnie powiedzieli ,że postarają się to naprawić ale nic nie obiecują. Z daleka od tej ekipy montażowej.

alicja

obsługa w sklepie super , ale ekipa montująca drzwi to porażka-straszni partacze.

Zostaw opinię o Multi-Form - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Form