Opinie o Jak Szkło Żogała sp.j. w Goczałkowice-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jak Szkło Żogała sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jak Szkło Żogała sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Jak Szkło Żogała sp.j. w Goczałkowice-Zdrój

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Małgorzata Nowy wpis

Jak jest dodatkowa niedziela handlowa to po ile godzin wtedy pracujecie??

ohoho Nowy wpis
@Małgorzata

nie pracujemy. Ale w tygodniu ile sie da, żeby na paliwo do mesia bylo

Agnieszka Nowy wpis
@ohoho

No paliwo trochę kosztuje. :( Ile się da tzn., ile w końcu, bo godziny otwarcia widzę, że od 7 do 19, więc po 12 chodziło?

goczalek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

pracuja u was ukraincy?

Hejho

Pracodawca.? Niby ok ale co potrafi ukraść to jego, taka prawda. Mógłby już odpuścić

Gr
@Hejho

No tu masz rację, to ma we krwi niestety i nie odpusci

Arek

Dostaniecie jakieś bony na święta ?

Gr
@Arek

Nie.

Sfrustrowany

Od ponad 3 tygodni czekam na realizację mojego zamówienia. Szef firmy osobiście obiecał mi, że zostanie zrealizowane do 2 tygodni. Nie można się z nim skontaktować a pracownicy są "zagubieni".W międzyczasie niestety zrezygnowałem z innych ofert.

@Sfrustrowany

Organizacja z mojego punktu widzenia troszeczkę słaba. Montażyści nie są informowani gdzie będą następnego dnia na usłudze. Informację otrzymują dopiero po przyjściu do pracy. Kontraproduktywne działanie.

Ilona

Cześć, widziałam ofertę pracy na magazyniera i zastanawiam co można by było zaliczyć do plusów pracy w firmie Jak Szkło. Mogłabym dowiedzieć się w miarę nowych informacji odnośnie atmosfery pracy i zakresu obowiązków? :)

Nowy
Kandydat

Firma szuka pracownika na stanowisko magazyniera, jak atmosfera w pracy? Ile można zarobić za te 9h dziennie plus wszystkie soboty w miesiącu?

Nieprzyjety

1. Umowa na najniższa krajowa.(usunięte przez administratora) 2. Praca po 9h, soboty 6h. 3. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Szef ma zawsze rację. 4. Za nic ma się klientów. Twierdzenie że i tak wrócą. 5. Najlepiej wszystko na szybko. Bez jakości. 6. Dziwne układy pomiędzy właścicielem a niektórymi pracownikami. 7. Sprzęty, suwnice bez UDT, serwisowane przez jedną osobę około 70. Bez obrazy dla tej osoby

M.
@Nieprzyjety

1. w wielu firmach zaczynasz od umowy na najniższą krajową. jak przepracujesz trochę i się wykażesz to dostajesz podwyżkę! a jak Ci nie pasuje to zawsze możesz porozmawiać z Szefem - bo jest otwarty na rozmowy z pracownikami 2. niestety 9h to jest minus, ale niejednokrotnie brakuje nawet tych 9h na ogarnięcie wszystkich rzeczy, soboty 6h - ciesz się że TYLKO 6h a nie 8h lub dodatkowo praca w niedziele handlowe 3. nie zgodzę się - Szef często ma rację bo MA DOŚWIADCZENIE w tym co robi. jeśli jej nie ma to potrafi to przyznać - wystarczy porozmawiać i przekazać odpowiednie argumenty. Więc jak "świeżak" przychodzi do firmy i uważa że we wszystkim ma rację to się nie dziwię że potem wystawia taką opinię... 4. dzisiaj więszość klientów (ludzi) uważa się za pępki świata. są terminy realizacji i tego się trzeba trzymać. czasem uda się coś zdrobić szybciej, czasem później - zdarzają się sytuacje losowe (np. awaria maszyny) 5. jak robisz coś na "odpieprz" to potem masz bez jakości. większa część ludzi przykłada się do tego co robi. gdyby tak nie bylo to były by same zwroty i firma by padła dawno temu 6. no cóż... nie nam w to wnikać. niektórzy powinni dyscyplinarnie wylecieć, np. za to jak odnoszą się do Szefa przy innych - przynajmniej w większości firm polecieli by na "zbity pysk", ale Szef ma za dobre serce (niestety) w niektórych kwestiach. 7. Pan ok.70-tki ma wiedzę większą niż nie jeden dyplomowany serwisant! jeśli może i chce to nie zabronisz mu pracować. Szacunek dla tego Pana za to że tak WSZYSTKO ogarnia! Najlepsza Złota Rączka na świecie. i najsympatyczniejszy człowiek jakiego kiedykolwiek poznałam :) Tak na sam koniec: w każdej firmie są plusy i minusy. Nie dziwię się że masz nick "nieprzyjęty". Też bym nie przyjęła kogoś takiego. Żeby zarobić trzeba coś robić, a nie łazić, ściemniać i myśleć że pieniądze same na konto będą wpadać...

RadekS
@M.

Niezła palanciara z ciebie, typowy niewolnik ktory cieszy sie, ze tylko 6 godz w soboty pracuje bo mógłby 8 godz. Kobiecino oczekujesz, jakiejś podwyżki, ,ze prawie loda mu zrobilas? Przez takich jak ty rynek pracownika to niewolnictwo.

Mąż

Sądzisz że będzie dobrze ??

moaro

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora) bo po rozmowie z pracodawca wywnioskowalem ze ma wszytkich za nie wolnikow i jest ponad prawem glodowe stawki praca min po 9h wszytkie soboty bez wyboru bo cytuje wypad nawet ukraincy niechca tam pracowac bo za brak kompetecji szefostwa kazdy jest obciazany finasowo

@moaro

A kto ci takich głupot naopowiadał, że pracownicy obciążeni są finansowo. Ktoś tu piękne bajki pisze. Odnośnie sobót 2 w miesiącu jeżeli ktoś chce może sobie przychodzić w każdą sobotę. Nikt ci nic nie każe, jednak jak ktoś chce przyjść do pracy poniedziałek- piątek, 6-14 I zarobi miliony to życzę powodzenia.

M.
@moaro

po rozmowie wywnioskowałeś sporo ale chyba nie przetworzyłeś prawidłowo informacji... kiedy zostałeś obciążony finansowo? jak się coś zawali to trzeba się przyznać do błędu. Nie myli się tylko ten co nic nie robi... ukraincy w wielu polskich firmach już nie chca pracowac - bo uwazają ze za mało dostają. wiem jak wyglada praca większości z nich w innych zakładach: jak się im 10 razy pokazuje co trzeba zrobić to oni i tak mówią "ja nie znaju, ja nie panimaju". więc Twoje odniesienie się do ukraińców jest tu śmieszne. głodowe stawki? w wielu firmach zaczynasz od najniższej krajowej. jak masz wiedzę i doświadczenie to możesz zażadać więcej - Szef jest otwarty na rozmowy

Byłam pracownikiem w firmie Jak Szkło parę lat temu. Wcześniej pracowałam w czterech innych firmach ale miałam również własną działalność i mam porównanie, więc w kilku zdaniach moja opinia: 1. Do pracy przychodzisz żeby zarobić - wciąż chcemy więcej zarabiać i lepiej żyć. Wszyscy wiemy, że czasy kiedy aktualne było powiedzenie czy się stoi czy się leży.... dawno się skończyły. Pracodawca zatrudniając Cię do pracy ma prawo oczekiwać że będziesz pracował w sobotę. Ja na rozmowie zostałam o tym poinformowana i przyjęłam to do wiadomości. Spójrzcie też oczami pracodawcy który ma terminy realizacji do wykonania i jak ktoś poniżej napisał z braku załogi wynikają opóźnienia czy wspomniany bałagan 2. Kadra - w temacie Pana serwisującego maszyny, jeśli ktoś zna specyfikę firmy to doskonale wie, że doświadczenie zawodowe, znajomość maszyny od ich wjazdu na halę poprzez późniejszy standardowy serwis to chyba wielki atut a nie przywara. Pamiętajmy, że każdy z nas wcześniej czy później będzie miał 70 lat 3. Wynagrodzenia - każdy idąc na rozmowę kwalifikacyjną może zapytać o wszystko, co więcej może zaproponować swoje oczekiwania. Z tego co Pamiętam przy rekrutacji Szef podał mi poziom wynagrodzenia i faktycznie tak było. Oczywiście może nas rozczarować propozycja finansowa ale tak jak ktoś wspomniał poniżej zawsze można iść ponegocjować jak trochę się wykażemy a jeśli nie zawsze, można zmienić pracę bo faktycznie jest teraz rynek pracownika. Podsumowując patrząc parę lat wstecz widzę jak firma się zmieniła z malutkiej firmy w ogrodzie, więc obiektywie mówiąc to zarządzanie nie jest chyba tak bardzo beznadziejne jak piszecie. Wielu z Was pewnie pracuje w Jak szkło wiele lat i pomimo rynku pracownika nie szuka niczego innego. Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć co jest dla mnie najważniejsze. Z mojego doświadczenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Warto czasem popatrzeć na sprawy z obu stron.

Marta
@Były pracownik

Jaki czas temu pracowałaś w Jak Szkło? Jak wtedy wyglądały godziny pracy i zmiany? Z góry dzięki.

Docent

Złożyłem zapytanie ofertowe tydzień temu z dokładnym projektem.. Do dzisiaj nie ma odpowiedzi.

Pracownik ...

Co za wsza chodzi albo chodziła koło nas i takie bzdury wypisuje. Robię już u szefa prawie 9 lat i nigdy bym nic nie powiedział na szefostwo są w pożądku . Chce wolne mam . Zaliczkę mam coś pożyczyć nie było problemu i chcesz to zarobisz. Może czasem chaotycznie w pracy ale się nie dziwię szefostwu bo niektórzy chodzą jak na sraczke do roboty .jak ma roboty ustawić .dawno bym ich zwolnił .a z reszta ja bym nie chcial miec tego co oni maja na glowie stresów i problemów i takich pajacy w robocie co tak piszą kolego .ten dziadek serwisant to by cie przeskoczyl 10 razy z tym co umie bo się zna facet .nie przyjęty tak piszesz .otwórz i miej takich pracowników jak Ty życzę powodzenia. Ja nie narzekam szef chyba zadowolony nie pasuje komuś odchodzi a nie robi siary innym my tu robimy

Polak

Hmmm ukierunkowuje nowych jak mają się zachować. A jakie są zależy od liderów jak coś umieją hahaha cóż oni to dno totalne

Koko
@Polak

Opowiadasz :)

G

W piec minut potrafię ogarnąć :p

K2321

Ok

HD

Żeby zarobki firmy robiły takie samo wrażenie jak siedziba firmy byłoby ok. Zarobki niskie. Totalny chaos w firmie o czym świadczą negatywne komentarze klientów.

Marek

Nie polecam burdel zero organizacji o wszystko obwiniaja pracownikow gadaja jedno a drugie robia

Zostaw merytoryczną opinię o Jak Szkło Żogała sp.j. - Goczałkowice-Zdrój

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jak Szkło Żogała sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jak Szkło Żogała sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jak Szkło Żogała sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Jak Szkło Żogała sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Jak Szkło Żogała sp.j., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jak Szkło Żogała sp.j.?

Kandydaci do pracy w Jak Szkło Żogała sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jak Szkło Żogała sp.j.
2.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Brzozowa 62
    43-230 Goczałkowice-Zdrój
  • NIP: 6381002475 REGON: 272368723 KRS: 0000012797

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak Szkło Żogała sp.j.