multifarb

Rzeszów

Opinie o multifarb

nata

Tyle powiem - tragedia. Bardzo slabo placa, atmosfera do bani, trzeba uwazac na ludzi bo albo rodzina albo znajomi prezesa, o rozwoju osobistym mozna zapomniec bo szkoda kasy na szkolenia dla pracownikow a awans mozna dostac tylko jak sie komus podlizesz. Jest zle.

MF

W dobie internetu oczernić można każdego, wrzucając nieprawdziwe informacje. Tak fajnej firmy i załogi z doświadczeniem oraz w tych trudnych czasach z zupełnie fajnymi relacjami i atmosferą to w Rzeszowie nie znajdziecie. Informacje podane powyżej działają na zasadzie głuchego telefonu, ktoś coś powiedział, ktoś coś dodał, ktoś przeinaczył ....... a rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. Powyższe wpisy wyglądają na zmowę ponieważ w 99 % zawierają nieprawdę. Żadna rodzina szefa prócz córki, która przejmuje firmę tu nie pracuje i nigdy nie pracowała. I to, że wdraża się w firmę (duża firma i trudna działka) nie oznacza, że jest niekompetentna, a jak ktoś zna Panią Prezes to wie, że z jej charakterem nie jest w stanie znęcać się psychicznie nad ludźmi - to po prostu jest śmieszny i żałosny zarzut. Firma nasza bardzo dobrze zna otoczenie biznesowe i wychodzi na przeciw zmieniającym się warunkom, stara się elastycznie podchodzić do współpracy z każdym kontrahentem a jak ktoś chce wiedzieć w jakiej kondycji finansowej jest firma, proszę sobie zasięgnąć informacji w KRS i nie pisać takich bzdur. Firma ma się dobrze i długo tak będzie. Poniżej krytyki są kłamstwa rzucane na osoby zatrudnione w firmie i świadczą o zakompleksieniu i chamstwie osoby piszącej. Jeżeli faktycznie jesteś pracownikiem firmy i od nas odchodzisz, to możemy się tylko z tego cieszyć, bo żadna firma nie chciałaby mieć w swoich szeregach takiego zakłamanego pracownika.

B.

Przeczytałam twoją opinię o firmie w której pracujesz i nie doczytałam się niczego konstruktywnego, same nieistotne dla mnie jako potencjalnego pracownika plotki o twojej szefowej, kadrowej i innych koleżankach, to bardzo źle świadczy o tobie jako pracowniku tej firmy, że o jej właścicielce mówisz, że jest głupia . I wychodzi na to, że największym plotkarzem jesteś ty. Chyba zbyt długo pracujesz w tej firmie i nie wiesz jakie są trudne międzyludzkie stosunki w innych firmach na rynku. Myślę, że jesteś kobietą a nie mężczyzną. A na ich miejscu nie zatrudniała bym cię ani przez chwilę dłużej.

Raz dwa trzy

Multifarb to solidna, dobrze zarządzana firma z nastawieniem do klienta. Nie ma presji na wynik jak inne (np. leroy merlin, majster(rcmb) ). Solidna i rzetelna firma której warto zaufać. POLECAMY!

Posejdon

Opinia tendencyjna i niewiele wnosząca. Tacy pracownicy jak Ty to rzeczywiście nieporozumienie ale widzę, że trafiłeś w sedno z portalem na którym być może znajdziesz pracę odpowiednią dla siebie. Może obecna Firma to rzeczywiście za wysoki poziom dla Ciebie?.Przemyśl to. Powodzenia w szukaniu nowej pracy na odpowiednim dla Ciebie poziomie.

ROTA

Każdy możre mieć swoją opinię. Ale człowiek odważny potrafi swoją opinię powiedzieć głośno i pod nią się podpisać. Jak widać do odważnych to ty nie należysz. Pewnie i taki sam z ciebie pracownik. Zastanów się nad zmianą pracy. Też jestem stażem młodym pracownikiem i mam inne spostrzeżenia.

Zostaw opinię o multifarb - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie multifarb