Multitruck Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Multitruck Sp. z o.o.

Kuba

Chętnie podejmę współpracę z tą firmą. Niestety na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat rekrutacji?

klient/anonim , bo widzę ,że to to samo. Otóż ta firma zatrzymała się w swoich planach rozwoju na etapie późnego polmozbytu. Serwis woła o expresowy remont a zachowanie obsługi zaliczyłbym w poczet postaci z filmów Bareji lub seriali typu Zmiennicy lub Alternatywy 4. Zaś panowie z salonu sprzedaży kompetencje i profesjonalizm znają chyba tylko z telewizji. A co do wpisu, pracownik pracuje a pracodawca za to płaci więc co w tym nadzwyczajnego

chyba ten wpis wyżej to żart

Klient

Witam. Solidna i uczciwa firma. Najlepszy salon i serwis KIA i IVECO w Polsce południowej. Zdecydowanie polecam.

Zostaw opinię o Multitruck Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multitruck Sp. z o.o.