Opinie o Greinplast Wschód Sp. z o.o. w Krasne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Greinplast Wschód Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Greinplast Wschód Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greinplast Wschód Sp. z o.o. w Krasne

Widziałem ten komentarz odnoszący się do kierownictwa i teraz zastanawiam się czy przedstawiciel handlowo-techniczny ma ponad sobą również kogoś, zwłaszcza z kim musi utrzymywać stały kontakt czy jednak raczej praca jest bardziej samodzielna? Jest właśnie otwarta oferta, myślę o złożeniu dokumentów

Matt Nowy wpis

Nie polecam pracy w Greinplast Krasnystaw. Odzywki kierownictwa do podwładnych typu "od tego jesteś", albo "po to tu jesteś" przy zadaniach nie objętych zakresem obowiązków to tutaj norma.

Czy w Greinplast Wschód Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Na tamtym poście odnośnie braku pozdrowień jak na razie się skończyło…? A o Elektryku by ktoś napisał parę słów? Na UR do siebie szukają od jakiegoś czasu, taka oferta wisi na necie. czy warunki na produkcji się poprawiły? I tak na zaś już, to jak się zarabia, bo nie wiem czy dalej się interesować Pracodawca?

Aplikowałeś do Greinplast Wschód Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowo - Techniczny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
8 lat zmarnowane

Przepracowałem na Krasnym 8 lat i powiem tak kierowniczka Ania nosi (usunięte przez administratora) wyżej głowy reszta (usunięte przez administratora) pod nią tak samo jakby Boga za ręce złapali wszystko cały czas źle i za dużo cały czas płacą a płacą że w pierwszej lepszej formie wykończeniowej można więcej zarobić robią tam sami (usunięte przez administratora) i alkocholicy a kierownictwo to sami prostacy gmebiacy człowieka cały czas mobbing na mokrej produkcji to już nie wspomnę a sucha to samo jedynie z tego co wiem to magazyn ma spoko

@8 lat zmarnowane

To aż dziwne że aż 8 lat tu pracowałeś. Dlaczego?

8lat
@Ewa

Zapewne domyślam się Pani Ewo że on pracował u Pani tak samo jak i ja i z tych samych powodów zrezygnował co ja nie będę się rozpisywał na jakiej zasadzie działa kierownictwo ale ten co ma trochę ambicji w sobie to nie będzie tam pracował za szmatę bo tak jest traktowany w formie z tradycjami religijnymi

@8lat

Ty do niej piszesz, że u niej pracowałeś? To w firmie jest jakaś Ewa? Bo on pisał, że kierowniczka to Ania jest. No właśnie może jednak choć trochę się rozpiszesz jak oni działają, bo teraz to mnie zaciekawiło.

@8 lat zmarnowane

Witam potwierdzam też tam spędziłem parę lat ta firma to jedna wielka porażka mobbing mobingiem pomiata Kierowniczka Anna to jakieś dno nasyla ludzi na pracow ikow gnębi ich i obniża wypłaty za nic nie polecam tej firmy dno totalne prezes ma to wszystko w (usunięte przez administratora) a zgłaszało mu parę osób nie polecam. Produkcja mokra Kierownik produkcji Adam pół życia właził w (usunięte przez administratora) jest na tym stanowisku przypadkiem.kwestia czasu az tam sąd pracy wkroczy i pip

Dominika

Jak to jest z tymi wypłatami? Jak je obniża, nie ma konkretnej stawki na umowie? :/ Skoro sa takie hece i z wynagrodzeniami i traktowaniem pracowników to moze warto to zgłosić do pipu?

Hah
@Dominika

Na umowie masz najnizsza i robią z Tobą co chcą

@Hah

"robią co chcą"? Jakiś konkret masz na myśli? w zasadzie jak obecnie tu praca wygląda zwłaszcza przed świętami. Sezonowo coś się zmienia wtedy czy wszystko standardowo jak w roku? Co na święta ludzie dostaną?

Robert Kawalec
@8 lat zmarnowane

Skoro kolega przepracował 8 lat w firmie Greinplast to chyba o 8 za dużo. Jestem pracownikiem tej firmy od 25 ciu lat i miałem okazję pracować z osobą wyrażająca swą opinie na temat firmy . Aby cokolwiek napisać złego musisz kolego przedstawić konkretną argumentację a najlepiej zacząć od siebie .Napisz w jakich okolicznościach rozstałeś się z firmą, jakim byłeś pracownikiem i czy dobrze wykonywałeś powierzone Ci obowiązki pracownicze . Po sposobie pisania i wyrażania łatwo można wytypować kto w taki a nie inny sposób pluje jadem i personalnie podchodzi do osób X czy Y obrażając je ...Wydaje mi się że pracowałeś trochę dłużej i swoją postawą zasłużyłeś w pełni na fakt rozwiązania umowy .Skoro było Ci tak źle jak piszesz trzeba było się zwolnić i iść frytki sprzedawać pod dworzec PKP. Czemu tego nie zrobiłeś,przecież nikt Cię na siłę nie trzymał to byl Twój wybór więc czemu z perspektywy czasu uważasz że był to czas stracony? Proszę uzasadnij na co liczyłeś? Byłeś po prostu niudacznikiem i trudno było takiej osobie jak Ty powierzyć odpowiedzialne stanowisko .To że masz o sobie wysokie mniemanie wcale nie znaczy że Jesteś dobrym pracownikiem wręcz przeciwnie . Twoje odejście z firmy Greinplast nie było dla nikogo żadnym zaskoczeniem ,swoją postawą zasłużyłeś w pełni na to aby rozwiązać z Tobą umowę o pracę. Proszę opisz tu na forum publicznym ile razy zawaliłeś swoje obowiązki. Proszę opisz ile razy były szewskie poniedziałki i niekończące się zwolnienia lekarskie .Przy próbie kontaktu z Tobą jedyne co można było usłyszeć w słuchawce to bełkot. Na czym polegało to gnębienie, no chyba nikt Cię nie biczował? Po prostu lenistwo i chęć zarobienia nic nie dając w zamian .Mieliśmy przyjemność niejednokrotnie rozmawiać moja argumentacja kontra Twoja,ale to tak jak rzucać grochem o ścianę. Byłeś kolego niereformowalny więc kolejne szanse dawane przez brygadzistów i kierownika produkcji nie dawały Ci nic do myślenia,wręcz przeciwnie swoją postawą pogłębiałes się. W pewnym momencie cierpliwość wobec Ciebie wykopała palcem dołek bo ileż można było znosić Twoje negatywne nastawienie . Na wszystko co nie było po Twojej myśli Twoja odpowiedźia była niedyspozycja i niepojawienie się w pracy. Żaden szanujący się pracodawca nie pozwolił by sobie na takie podejście jak Twoje . Więc pytam w czym jest problem , myślę że jest to tylko złośliwość z Twojej strony wobec kierownictwa które bezpostawnie oczerniasz . Co do zarobków no cóż za co Ci mieli płacić za szwedanie się po firmie i Twoje ciągle nieobecności? Ciebie nie motywowała praca tylko pieniądze . Zastanów się czy wypisując takie bzdury Jesteś w porządku wobec zarządu firmy jak i kolegów. Nie pozdrawiam Cię ☹️

W Krasne Greinplast Wschód Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko brak. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

John

Najlepiej tej firmy nie brać pod uwagę. A jak ktoś już chce bardzo tam pracować to po paru miesiącach dowie się jakim człowiekiem jest kierowniczka ania.szkoda o niej gadać co ona robi z ludźmi i jak działa wobec ludzi ona by się nadawała do pracy ale parę instytucji wcześniej bliżej Rzeszowa na zakładzie karnym. Jej opieką nad więźniami była by najlepsza dla nich kara i nauczka

@John

Podałeś w tej wypowiedzi warunek, że jak ktoś bardzo chce tu pracować i teraz zastanawiam się przy tym co takiego mogłoby motywować ludzi do podjęcia się zatrudnienia skoro tak dużo osób tu odradza. Obecnie z jakich względów warto?

Coś wiem

Ciekawi mnie dlaczego firma od 9 miesięcy nie może znaleźć Doradcy Technicznego na woj śląskie teraz znowu pojawiło się to samo ogłoszenie ......skoro jest tak dobrze to czemu nie ma chętnych.

@Coś wiem

A co osobiście sądzisz o warunkach przedstawionych w ogłoszeniu?

Coś wiem
@Emilia

Wystarczy że dopiszecie ile zarabiają na tym stanowisku (tzn minimum ) + 1 % brutto

@Coś wiem

A to nie do mnie ja u nie pracuję. Ale może zareagują na sugestię. Ale to myślisz, że całkowity brak zgłoszeń był, nikt na rozmowę nawet się nie wybrał? Bo faktycznie ciekawe skoro dłużej tak jest

BlueFish
@Coś wiem

Pan Pani spyta Nowego Dyrektora na slaskie?

????
@Coś wiem

bo Pan Dyrektor jest super!

Weryfikacja

Jak masz umiejętność (usunięte przez administratora) toasz szansę być kimś w tej firmie

Fanatyk

Kontynuacja.Pracuje tu ponad 10 lat i mogę stwierdzić że szkoda czasu na ta firmę

Fanatyk

Firma rodzinna ale zwykły szarak nie ma szans nic osiągnąć bez znajomość.kierowniczka chamska i arogancka łaskawie dzień dobry nie odpowie. Wykorzystywanie ludzi do maximum. Wypłaty słabe i brak perspektyw na podwyżki a jak już są to łaskawie dadzą na odwal się.ogolna atmosfera jest słaba i brak perspektyw na zmiany. Pracuje tu pona

Szkoda czasu

Firma rodzinna nie polecam ponad roku tam przepracowałem, osoby na wysokich stanowiskach mają załatwiane stanowiska po znajomości nie nadają się kompletnie nie potrafią zażądać ludźmi kierowniczka główna to jest jakaś masakra fałszywość wali od niej na metr glupie dzień dobry jest jest ciężko jej odpowiedzieć, kierownik produkcji mokrej gra nieczysto, nie potrafi zarządzać ludźmi, traktuje ludzi jak maszyny czepia się o każda (usunięte przez administratora) średnio co 2 miesiące, mówi to co chcesz usłyszeć, wywiera presję na ludziach zwykły szarak bez znajomości nic tam raczej nie osiągnie będzie tylko wykorzystywany i dawany do najgorszych robót nie polecam

slaskie

Czy jest e tej firmie ph na poludnie slaskiego? byl kiedys kolo ktory odwiedzal nas regularnie a teraz nie bylo tu nikogo przez dobre 5 miesiecy!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Greinplast Wschód Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odpowiedź

Auto blaszak, podstawy z tego co wiem to mizerne- coś koło 2, produkt ciężko sprzedawalny obecnie, nie polecam

Arek

Ale przepraszam.20lat na polskim rynku?no proszę.ha ha.

Original

Firma śmieszna jak z samej nazwy, produkty średnia jakość, ale oni jak mantre powtarzają że hiper..-bzdura, kolejny plagiat wszystkiego to co na rynku dostępne za lepsze pieniądze

Yeti

Bardzo dobrej jakosci produkty- za jakosc sie placi ale milo popatrzec na tynk po kilkunastu latach i robi wrazenie pozytywne w przeciwienstwie o konkurencji " tanio znaczy drogo"

Solek

Chemia droga. Jakość jak u konkurencji. A dwa razy drożej. W Łodzi w oddziale bajzel. Kierownik to oszołom co posiadał wszystkie rozumy. Beznadzieja

Kacper

@segal a jaka stawkę proponowali?

Cleo

Nie polecam tynku akrylowego firmy greinplast, bardzo się zawiodłam na jakośći . Kupujesz piękny kolor, a za dwa lata masz WYBLAKŁE nie wiadomo CO,. NIE POLECAM.

Mati

Witam. czy mógłby się wypowiedzieć jakiś przedstawiciel handlowy firmy greinplast jak wyglada praca u nich? jakie stawki? czy sa plany miesieczne? jakie auto

Zostaw merytoryczną opinię o Greinplast Wschód Sp. z o.o. - Krasne

• Jak się pracuje w Greinplast Wschód Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greinplast Wschód Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greinplast Wschód Sp. z o.o.?

Greinplast Wschód Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 512B
    36-007 Krasne

Greinplast Wschód Sp. z o.o.