Opinie o Unimet Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Unimet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unimet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimet Sp. z o.o. w Rzeszów

Cześć. Jak była wystawiona oferta dla magazyniera to wskazane w niej zostały przedziały czasu pracy od 5:00 do 13:00 i od 13:30 do 21:30 przy czym pojawiła się wzmianka o nadgodzinach. Można je wciąż po tej 21? Zastanawiam się jak wtedy będą liczone, dodatkowo jako nocka?

Pracownik Nowy wpis

Na drugiej zmianie chłopaki zamiast składać paczki urządzają sobie imprezy i popijają wódke. Witek T. Jeździ wózkiem widłowym pod wpływem a Kierownik o wszystkim wie i nic z tym nie robi.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Unimet Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 10 listopada kilka ogłoszeń.

Tajemniczy Wielbiciel

Praca na głównym magazynie (ul.B.) jest niestety ciężka. Nie ze względu na pracę lecz przez osoby nią zarządzających. Mowa o (usunięte przez administratora). choć nie powinno tytułować go mianem (usunięte przez administratora). Brak jakikolwiek kompetencji, doświadczenia a zachowanie to naganne. Brak kultury w rozmowie z tym ,,człowiekiem,, więcej łaciny i krzyków. (usunięte przez administratora) Ma zielone pojęcie o kierowaniu magazynem, bo co róż trzeba kierownikowi tłumaczyć albo pokazać to wstyd. Czy robienie zakupów (usunięte przez administratora) online w kantorku to duża przesada. Oglądanie na kamerach i odczytywanie wiadomości prywatnych czy nawet chociażby z telefonu jest karalne. (usunięte przez administratora) To samo dotyczy P(usunięte przez administratora) A do tego dyrektor przymyka oczy to nie profesjonalne! Dyrektor powinien dbać o dobro pracownika i sprawiedliwe wynagrodzenie a nie jak (usunięte przez administratora). powie kto, ile, bo tylko pupilki (usunięte przez administratora). zarabiają więcej przez to a tak naprawdę mało robią a więcej zajmują się (usunięte przez administratora)a nawet Pana CZ. ma teksty w charakterze art. 183a § 6. Też dotyczy ,,liderów,, a zwłaszcza wszystkich pupilków kierownika. A potem wielkie zdziwienie dlaczego starzy pracownicy odchodzą albo nie chcą przedłużać umowę po okresie próbnym. Jak by zapytali to by jednym głosem odpowiedzieli - przez kierownika głównego magazynu R. (usunięte przez administratora) Prośba więc do Prezesów zacznijcie interweniować! Bo szkoda firmy. Wystarczy zatrudnić porządnego kierownika z wiedzą i doświadczeniem a usprawni się praca na magazynie.

Zbigniew
@Tajemniczy Wielbiciel

Widzę większość kadry zarządzającej ci podpadła bo wymieniłeś kilka osób. Naprawdę nie można się dogadać? Te kary dla pracowników o których wspominałaś są finansowe?

Przestraszony pracownik Nowy wpis
@Tajemniczy Wielbiciel

I ja byłem też potraktowany w nie miły sposób (tekstami, docinkami ...) przez kierownika magazynu oraz świadkiem wybuchu gniewu z jego strony ale też świadkiem jak innych traktował w nieodpowiedni sposób więcej nie chcę nic powiedzieć ponieważ boję się że stracę przez to pracę!

Firma Unimet Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Fajna robota

Jaki jest okres rozliczeniowy w Unimet Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Joanna

zawsze do 10 dnia każdego miesiąca

Edyta
@Joanna

A bywały może kiedykolwiek jakieś opóźnienia?

obecny_pracownik

wszystko ok, wypłata zawsze na czas

Edyta
@obecny_pracownik

A to spoko, a macie jakieś zniżki dla pracowników na rzeczy ze sklepu?

Joanna
@Edyta

tak, każdemu pracownikowi przysługują specjalne zniżki na asortyment

klient

Polecam zakupy w sklepie, duży wybór asortymentu, miła obsługa i przystępne ceny :)

krzysiek_m
@klient

potwierdzam, sklep dobrze zaopatrzony, dobra lokalizacja

Zostaw merytoryczną opinię o Unimet Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unimet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimet Sp. z o.o.?

Unimet Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Torowa 2
    35-205 Rzeszów