Opinie o Sicon Sp. z o.o. sp.k. w małopolskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sicon Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sicon Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sicon Sp. z o.o. sp.k. w małopolskie

Operator wózka widłowego może od razu podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony z podstawa na poziomie 5 000 zł. na ile uważacie warunki na miejscu za adekwatne co do tych uwarunkowań z opisu? zastanawiam się czy nie warto teraz aplikować

Marek Nowy wpis

Bardzo drogi materiał w stosunku do jakości

Natalia Nowy wpis

Opowiecie mi o obecnych warunkach jakie oferują na magazynie? Ktoś kiedyś pisał, że podobno nikt tutaj nie chce pracować, dlatego często wrzucają ogłoszenia i akurat w tym czasie faktycznie szukali do siebie 5 osób. Do dziś stabilnie tutaj pracują? Opowiecie jak wdrożenie na stanowisku wygląda? Do dziś faktycznie płacą te 4,7 tys, które były w ofercie czy można liczyc na więcej?

Parodia uwaga na tego pracodaw Nowy wpis

Brak rzetelnościi, niesłowność. Generalnie kabaret Ogłoszenia pojawiają się od miesięcy, nikt nie chcę tam się zatrudnić bo szukają frajera. Uwaga

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sicon Sp. z o.o. sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Doradca Techniczny – Budownictwo Przemysłowe i Komunikacyjne?

Czy nowo zatrudnione osoby w Sicon Sp. z o.o. Sp.K. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dostajesz normalnie umowę o pracę,ale pod żadnym pozorem nie idźcie tam do pracy. Warunki tragiczne, sprzęt prymitywny,zapach który ciężko znieść,na większości produktów szkodliwe nie wdychać albo trupia czaszka

Sylwia

czy w firmie nie ma odpowiedniej wentylacji w miejscu pracy że wspominacie o ciężkim i nie do zniesienia zapachu ? czy w umowie jest zaznaczone że praca w chemii i warunkach szczególnych ? jest wolny wakat na pracownika produkcji i magazynu ale ten zapach bardzo mnie męczy czy da się radę go wytrzymac ?

Sicon Sp. z o.o. Sp.K. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Miałem okazję gościć na rozmowie w firmie sicon. Ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Straszny brud, (usunięte przez administratora) i zapach który ciężko znieść. Ogólnie praca w ciężkiej chemii.Kierownik spoko gość,ale nie jest zbyt przekonujący.

Jakie plusy ma zatrudnienie w firmie Sicon Sp. z o.o. Sp.K. w mieście małopolskie?

CoTam?

Nie ma żadnych.

Cotam?

Pan T. musi się jeszcze dużo uczyć. Odradzam jakąkolwiek współpracę.

Faktycznie nie oferują zbyt wysokiego wynagrodzenia. Nie wiem na co liczyli składając mi ofertę pracy. Pan Tomasz(prezes) nawet sympatyczny ale udający chyba iż nie zna reali płacowych w tym kraju. Oferta mnie uraziła. Spotkanie na korytarzu centrum handlowego... Piotr

Tobi

Nie polecam! Nie idźcie tam czasem do pracy. Zero atmosfery, brak kompetencji co skutkuje brakiem działu handlowego ! Zarobki jak Na Ukrainie !

Zostaw merytoryczną opinię o Sicon Sp. z o.o. sp.k. - małopolskie

• Jak się pracuje w Sicon Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sicon Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sicon Sp. z o.o. sp.k.?

Sicon Sp. z o.o. sp.k.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pod Borem 22B
    36-060 małopolskie