Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Asia

Oszukali mnie . W Polsce naobiecywali a na miejscu mieszkałam z Rumunami w barakach gdzie było pełno mysz. Dodatkowo brak godzin na szklarni .

Kacper i-Work
@Asia

Droga Pani, nie wysyłam osób do pracy w szklarniach. Musiała nas Pani pomylić z agencją Grupa iWork, nie jesteśmy z nimi powiązani w żaden sposób.

Asia
@Kacper i-Work

Co Pan pitoli dobrze wiem przez jakie biuro pojechałam .

i-Work Agencja Pracy
@Asia

A pracowała Pani przez i-Work czy grupa iWork? Są to dwie różne agencje. My nie posiadamy baraków i nie zatrudniamy pracowników z Rumunii oraz niezmiernie rzadko mamy pracę w szklarniach.

i-Work

A do której szklarni?

Kondrat

Ludzie mam do was tylko jedno pytanie ! Dlaczego nie wyjeżdżacie przez takie agencje jak Adecco czy Tempoteam są ta agencje sprawdzone i godne polecenia . Oczywistym faktem jest iż takie biuro jak np. Iwork czy Flexcraft bo takie was przejmuje w Holandii nie Będzie dobrym pracodawca m.in dlatego ze oni nie maja doświadczenia i dlatego ze chcą z was wydoić jak najwiecej hajsu . Dziękuje

@Kondrat

hahhaha dobre. Ja pracowałem dla Flexcraft 4 lata temu przez 2 lata, teraz jestem bezpośrednio przez firmę zatrudniony, a flexcraft dalej przysyła tu praowników - jak widać z mojego doświadczenia to już 6 lat, a jak zaczynałem prace to też już długo byli na rynku więc nie pitol

Pawełek
@Kondrat

Bo w takich agencjach też różnie można trafić. Podejrzewam że poleciałeś z roboty za chlanie, spóźnienia lub inne akcje i dlatego wypisujesz brednie. Ja pracuję we Flexie przez iWork od 1,5 roku na magazynie i nigdy nie miałem problemów, a widziałem już takie łajzy jak ty co po jednym dniu lecieli z pracy bo rady nie dawali

Konsrat
@Pawełek

Żal mi Was , to pracuj sobie dalej , życzę powodzenia

i-Work agencja zatrudnienia

Szanowni Państwo Ostatnimi czasy pojawia się wiele opinii i spostrzeżeń na temat oferowanych przez nas prac w ogrodnictwie. Nie są to nasze oferty, agencją o której piszecie jest Grupa iWork z Hagi. Nie jesteśmy powiązani w żaden sposób z ową agencją. Owszem zdarzają się nam prace w szklarniach aczkolwiek w super warunkach oraz z dobrymi warunkami zakwaterowania.

Karolaa_xx

Hannover *przepraszam

Kacper i-Work
@Karolaa_xx

Hanover? Też nie wysyłamy tam do pracy!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Karolaa_xx

Witam. Czy wie ktoś coś może o wyjeździe 10 lipca Nannver (Niemcy) praca na magazynie? Mam jechać z mężem 1 raz i nie za bardzo się orientujemy, wie ktoś coś może? :)) z góry dziękuję :)

i-Work Kacper
@Karolaa_xx

Nie posiadamy ofert pracy w Nannver. Coś Pani pomylila!!!

Kamila

@Zixx Uzasadnij, proszę swój komentarz. Rozumiem, że ostrzegasz przed i-Work agencja zatrudnienia bo masz negatywne doświadczenia, ale każda opinia ma sens jeśli jest poparta merytorycznymi argumentami. @Asia A czy poza zakwaterowaniem w warunkach zatrudnienia wszystko się zgadzało?

Monisia

Witam mam zamiar jechać z tej agencji do Holandii na szklarnie jakie są związane opinie z tym miejscem czyt warto ??

Zixx

Zwykli (usunięte przez administratora) mówią jedno jest drugie . Ostrzegam przed nimi

Gotowa do pracy

Wyjezdzam na magazyn z nabialem w okolice Monachium. Jestem w kontakcie z Pania Beatka. Ktos tam jest?

Damian

Hej. A ja tu jestem!!!

@Gotowa do pracy

Hej. Z kolegami pracujemy od tygodnia. Jak na początek to nieźle. Byliśmy wcześniej w Holandii ale tu jest o wiele lepiej. Mieszkanka niczego sobie i za tą cenę to w holandii tydzień opłacałem. Praca na komisjonerce, magazyn z nabiałem, myślałem że zimno będzie ale jest okey. Dostaliśmy ubrania robocze. Narazie pracujemy bez przerwy ale po wakacjach chyba będziemy robili w systemie. Z Panią Beatą i innymi bez problemu można wszystko załatwić, jeżeli jest się w porządku wobec nich. Z tego co rozmawiam z rodakami to większość pracuje po trzy tygodnie i na tydzień do polski jadą.

Andzia
@Gotowa do pracy

I jak, wyjechałaś do tej pracy? Jak warunki? Możesz podzielić się informacjami

Cezary

Fajnie, że można dowiedzieć się tylu szczegółów od ludzi. Super

Kamila

@ Bolek, dzięki za informację. Zapewne na forum wiele osób po prostu się zastanawia czy warto wiązać z agencją współpracę, szczególnie może chodzić im pewnie o zdobycie jakiegokolwiek doświadczenia. Polecasz młodym osobom dopiero szukającym czegoś dla siebie?

Bolek
@Kamila

Hej . Mogę chyba polecić, ja też jestem pierwszy raz to może porównania nie mam ale jak rozmawiam z innymi osobami to nie narzekają, chociaż są i tacy co im niczego nie dopasujesz. Chyba jeżeli nie wyjedziesz to się nie przekonasz.

Anula

Chcę jechać z tej agencji do pracy czy warto

Kamila

Witam wszystkich! Poszukuje informacji na temat agencji. Czy znaleźliście dzięki niej prace ,,swoich marzeń"? Czy warto szukać przez nich ofert pracy czy lepiej działać i szukać na własną rękę? Każda odpowiedź może komuś pomóc w decyzji!

Bolek
@Kamila

Pracy marzeń to ja może nie znalazłem, ale pracuję przez i-work od jakiegoś miesiąca więc co nieco mogę powiedzieć, a raczej napisać. Nie miałem nigdy problemów z wynagrodzeniem, pokój niczego sobie, praca jakoś mi leży, ale wiesz zależy czego ty szukasz, czego oczekujesz od agencji?

Bartosz

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Ale nie spotkałem się z sytuacją żeby wszystkich zadowolić.

Janusz

Witam, Ze swojej strony, nie polecam tej agencji. Pan prowadzący rekrutację zapewniał Nas, iż Nasze zakwaterowanie będzie ładne(jedno z lepszych jakie mają). Po dotarciu na miejsce w niedzielę okazało się, że: - wspólokatorzy nie wiedzieli, iż ktoś nowy ma się pojawić(do kontaktu został Nam podany numer do osoby, która tam już nie pracuje), - pokój był na poddaszu: worki ze śmieciami w ścianach, wszędzie brud, zostawione ubrudzone prześcieradło, nie wspominając o materacach. HITEM natomiast był brak szyb w oknach ???? Były to małe okienka na skośnym dachu - jedno nie miało szyby, drugie wyrwane. Wspomnę, iż przyjechaliśmy gdy padał deszcz, więc w pokoju była woda.. - po telefonie do tegoż Pana, dowiedzieliśmy się, że mamy przeczekać do rana, bo moze kordynatorka zmieni Nam zakwaterowanie ???? Jak można się domyślić nie poczekaliśmy. Pierwszy raz spotkaliśmy się z agencją, która nie ma pojęcia o stanie swoich lokalizacji(nawet ich nie sprawdza). Podsumowując radzę uważać na tą agencję, my przyjechaliśmy własnym autem więc to Nas uratowało. Natomiast jeśli ktoś przyjechałby busem, musiałby spać w w (usunięte przez administratora) lub na fotelu w salonie..

Barbara Ziemman

Witam, czy ktoś z osób pracujących w agencji lub dla agencji mógłby odpowiedzieć na moje pytanie. Czy potrzebuje zaświadczenia o niekaralnośći do pracy przy kwiatach? Z góry dziękuję

Hania
@Barbara Ziemman

Oni chyba od każdego wymagają zaświadczeń, ja jak jechałam do pieczarek to też wymagali

PiotrP

POLECAM!!! pracuję od 8 tygodni w DPD, przez i-Work. Pracujemy na II i III zmianę po około 50-55 godzin w tygodniu, wypłata zawsze w czwartek na koncie. Raz mi dnia nie policzyli bo niby karta się nie odbiła ale w następnej tygodniówce wyrównali mi zaległy dzień. Pokój nie za duży ale czysty. Pozdrawiam

Rozum

Przecież nikt na siłę nie trzyma w tej agencji!

wózkowy
@Rozum

Ja się trzymam od 3 miechów

Barbara Ziemman

Witam, mam pytanie. Czy do pracy przy kwiatach potrzebne jest zaświadczenie o niekaralnosci

A ja pracuję od pół roku i nigdy nie miałem problemów, mogę polcić i-work

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia