Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Wyjechałem 2 tyg temu do pracy jako operator maszyn w Etten-Leur. Wszystko jest ok, dostałem samochód służbowy, żebym mógł dojeżdżać z chłopakami do pracy. Wszytko zgodne z ofertą, którą dostałem od pani z i-work. Pokój też ok. Chyba zostanę na dłużej

kuba

Pracuje na magazynie na reachtruck i jestem zadowolony. Fajna praca i zakwaterowanie

Maj Ki
@kuba

W jakim magazynie pracujesz? Jaka miejscowość? Ja mam wyjechać w sobotę do DHL w miejscowości Eindhoven, mieszkanie w Weert. Pozdrawiam

@kuba

Tragiczne warunki Mieszkalne.mam video!!!

Szymon Sopel
@Grzelak

Proszę o przesłanie wideo na email sopszym43@gmail.com, chcemy wyjeżdżać z i-Work i chciałbym zobaczyć na co mam się nastawić

Kuba
@Maj Ki

Pracuję właśnie na DHL-u w Eindhoven i mieszka my w Weert. Mieszkania bardzo fajne, jak na Holandię to powiedziałbym że super. Nie masz się co zastanawiać, ja wcześniej pracowałem przez Otto i Van koppa, to bez porównania. Nawet jeżeli wystąpią jakieś nieporozumienia to wszystko można wyjaśnić z ludźmi z biura.

Szymon Sopel
@Szymon Sopel

Nadal nic nie dostałem na email.. Widzę że kolejny troll. Po co baranie piszesz takie bzdury? Przez takich jak ty ludzie omijają dobre firmy w których mogliby podjąć dobrą pracę.

Gienio

Przed wyjazdem na Islandię sprawdźcie w związkach lub u znajomych na Islandii firmę go której was wysyła i-work bo ja źle trafiłem , i przestrzegam

Tom
@Gienio

Z tego co widzę we wcześniejszych wpisach od innych pracowników to na Islandii są bardzo zadowoleni. Poza tym to mam kolegę co wyjechał z nimi ponad rok temu a teraz mnie chce tam ściągnąć. Coś mi się wydaje że taki super pracownik był z ciebie

@Tom

a mój kolega ściągną na Islandię trzech braci ale nie za 2000 ISK na godzinę i 3000 ISK za nadgodzinę przy dużych podatkach i drogich kosztach utrzymania potrzeba bardzo dużo godzin żeby zarobić 2000 euro w przeliczeniu, dla mnie nie wypłacili za dwa święta narodowe płatne od państwa to zrezygnowałem z pracy zgodnie z prawem a teraz na dodatek czekam na pół wypłaty , na razie wszystko jest w związkach załatwiane ale mogę stracić jeszcze więcej i w sądzie sprawę załatwić, tak dużo chętnych że nie mogą się pogodzić ze stratą jednego cieśli którego chcieli z kasy obuć

Johnny
@Gienio

A mój kolega mieszka na Bahamach, przestań pieprzyć bo po twoich wpisach widać że coś nie halo z tobą. Raz się jako Gienio podpisujesz, póżniej jako Paweł Cieśla, następnie jeszcze inaczej. Stary weź jeden nick se ustal bo niewiarygodny jesteś.

nie na z kim gadać
@Johnny

a ty Johnny to zapewne z i-work jesteś bo ja nie jestem żadem Paweł cieśla tylko były pracownik

Nick cztardziesty pierwszy
@Johnny

Liczy się to co napisane w tekście a ty co tu robisz , oszukanych robotników oceniasz hahaha... , Oczywiście że większość opinii są złe , jak ktoś dostanie premie to zapomni się odwdzięczyć ale jak komuś kasy sporo zabraknie to na pewno tego nie zapomni. Myśleli że idiotę podłapali co będzie szalował za stawkę mniejszą jak lejber bez kwalifikacji. Kilkakrotnie zostałem (usunięte przez administratora) a tobie nick przeszkadza. Oceń Johnny czy dobry mam nick teraz czy mam zmienić

@Nick cztardziesty pierwszy

Dokładnie to tych nicków miałeś już trochę więcej. Jednak nie życzę Panu powodzenia Panie Jacku. Chociaż w nickach byś nie kłamał. Idź swoją smutną drogą nadal i nie dzwoń więcej.

nick osiemnasty
@i-Work agencja zatrudnienia

pokaże na fejsie moje godzinówki bo mam pdf-y i pokaże bilingi z banku jak wspólnie i w porozumieniu z Islandzkim naciągaczem mnie oskubaliście z kasy, jak zwykle okazał się pan notorycznym oszustem co obraca kota ogonem, straszyłeś mnie sądem ale to ty wezwanie dostaniesz.

@nick osiemnasty

Chętnie spoglądniemy na "fejsie" w pana payrolle i wyjaśnimy każdą pozycję.

Kuba
@nick osiemnasty

Jak widzę to nic nie dodałeś. Kolejny oszołom co chciałby pieniądze brać za nic nierobienie. Gdzie te filmy, gdzie te pdf-y. Gdzie te sprawy w związkach zawodowych? Jakoś umilkła twoja dyskusja. Załatwiłeś coś? chyba siebie!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w i-Work agencja zatrudnienia?

Grzelak

Uciekłem z tamtad.mam filmiki i rozmowy co tam się wyprawia.Oboz jakiś w Gornihhem

@Grzelak

A możesz powiedzieć coś więcej ?! możesz to jakoś pokazać ???

@Grzelak

Co masz na myśli mówiąc (usunięte przez administratora) To że dużo godzin się spędza w pracy czy wręcz przeciwnie ?

i-Work Agencja Zatrudnienia
@Grzelak

Panie Grzelak, Pan nie podejmował pracy za naszym pośrednictwem więc nie rozumiemy powodów dla których wypisuje Pan bzdury na temat naszej firmy

Jarek
@Grzelak

Chętnie zobaczę filmiki które posiadasz. Czy prześlesz mi je na email?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Witam, mam pytanie. Do jakich agencji rekrutuje biuro I-Work ? Czytając komentarze widzę wiele pozytywnych opinii. Może ktoś coś powie więcej na temat oferowanych przez agencje ofert. Jak wyglądają mieszkania / domy, czy lokacje są daleko od pracy i czy ogólnie są w miastach czy też gdzieś na wsiach. Czy po przyjeździe do Holandii współpraca kończy się i przechodzi się pod opiekę agencji ? No i co najważniejsze czy są pewne godziny pracy. Wiadomo, że jedzie się do pracy aby jak najwięcej mieć godzin i dużą wypłatę. Pozdrawiam.

@Marcin

Tragiczne warunki mieszkalne .brak organizacji !! Kłamią Ci w żywe oczy !

i-Work Agencja Zatrudnienia
@Grzelak

Pan nie pracuje u nas i nigdy Pan nie podjął pracy za naszym pośrednictwem więc nie rozumiem tego spamu i HEJTU!!!

@Marcin

Mogę co nieco powiedzieć o iWork. Pracuję z nimi od półtora roku na trzecim już projekcie. Nigdy nie miałem problemów z organizacją czy mieszkaniem. Zawsze pieniądze były na czas. Chociaż zdarza się że zatrudnią jakiegoś debila albo ćpuna z którym trzeba żyć w jednym domu

KR

Może ktoś napisać więcej o tej pracy? Miejscowość: Kesteren okolice Nijmigen, Holandia Produkcja materacy oraz innych elementów z pianki

Materacyk
@KR

Praca na produkcji różnycj elementów z pianki, głównie materace ale i inne. Praca na maszynach tnących piankę, pakujących, i takie tam. Sporo godzin jest i wypłaty na czas, jakoś ciężko też nie jest, i-Work przejął rekrutację i jest lepiej niż było poprzedni. Mogę polecić, ja pracuje od trzech miechów i nie było przestojów

Tomasz358
@Materacyk

A cos o zarobkach?

@KR

Możesz tam nie trafić.Klamia w żywe oczy . Warunki mieszkalne tragicznie.a chcą tyg. Po 99 ???? Jestem przez nich do tyłu 150 ????

Kasiulka

Polecam agencje i-work. Pracuje już 3 miesiące w hurtowni spożywczej i jestem zadowolona z zarobków i mieszkania.

Asiula
@Kasiulka

A co robisz w tej pracy?

Kasiulka
@Asiula

Order picking

Wojewódzki
@Kasiulka

To jest Najgorsza Agencja !!!!

Maj Ki

Witam. Otrzymałem ofertę pracy przez agencje I Work w magazynie DHL w Eindhoven. Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy, godzin i warunków mieszkaniowych? Moje miejsce zamieszkania to miejscowość Weert Będę wdzięczny za info

Krzysiek

Robię tam od miesiąca i zarabiam 350-390€ tygodniowo na rękę, mieszkania są w miarę ok, nie jest to hotel 5* ale jest normalnie. Ogólnie polecam z tym e ciężko się tu dostać, wszyscy co zaczęli pracę po mnie też są zadowoleni i nikt nie ma zamiaru się zwalniać :) co cieszy. Co tydzień w firmie odbywają się spotkania z szefostwem w sprawach bieżących, zawsze pytają pracowników o warunki pracy i system, czy wszystko odpowiada. Ogólnie dbają o prcownika, co nie zdarza się często w Holandii

Olus

Witam, rozpatruje decyzję podjęcia pracy przez tą agencje. Mógłby ktoś podzielić się opinią na temat tej agencji?

Plumber

Szczerze POLECAm i-Work jako sprawdzonego pośrednika. Pracuję w Szwajcarii za ich pośrednictwem jako hydraulik i świetnie wszystko się sprawdza. To co rekruter mówił w Polsce przed wyjazdem sprawdziło się na miejscu.

Ciekawski

40 godzin X 2000 ISK + 18 nadgodzin X 3000 = 134000 na tydzień X 4 tygodnie = 536000 ISK na miesiąc - 0,44% podatek, chata , auto itd. = 300160 ISK = 9004 złote. pfffff........ Czu może ktoś z I-work poprawi ten rachunek, policzone maksymalne nadgodziny, więcej nie będzie a może być mniej

@Ciekawski

Panie Jacku, podatek na Islandii wynosi: 1 Próg podatkowy do kwoty 834,707 ISK miesięcznej wypłaty to 36,94%, którego Pan nie przekroczył, dopiero 2 próg podatkowy wynosi 46,24% ale tylko od kwoty powyżej 834,707 ISK co oznacza, że jeżeli przekroczy Pan próg podatkowy o np. 10 000ISK podatek 46,24% zostaje naliczony tylko od kwoty 10 000ISK, nie tak jak w Polsce :) Kolejną sprawą jest to iż dni pracujących w miesiącu jest 26, 27 a nie jak Pan obliczył 24.

supercieśla

w maju było ogłoszenie I-work 12-15 tyś zł po przeliczeniu na polskie, po przepracowanych 250 godzin i z ledwością wyszło 9 tyś zł hahaha... starego misia na sztuczny miód wzięli, odeszłem informując wszystkich że nie wrócę po urlopie , a teraz mam problem z ostatnią wypłatą, policzcie dokładnie sami czy wam się kalkuluje , bo bajek o złotych górach nie warto słuchać

@supercieśla

Panie Jacku. System rozliczeniowy jest od 20-ego do 20-tego każdego miesiąca. Pan rozpoczął pracę 12 maja i pierwszą wypłatę otrzymał Pan za 8 dni. 9tyś zł za trochę ponad tydzień pracy. Jeśli to jest mało to niech misiu inny miodek szuka. Do dzisiaj nie dostarczył Pan wypowiedzenia.

@i-Work agencja zatrudnienia

W grudniu wpłaciłem zaliczkę na 3650 pustaków ale to była mina , wziołem urlop bo mi na koniec czerwca obiecał dostawę ale zaczął coś znowu kręcić to wiedziałem że urlop się przedłuży i będę musiał w sądzie sprawę zakładać a od was to i tak i tak bym odszedł w lipcu bo ja zapomniałem co to praca za mniej jak 10000 tyś. Poinformowałem generalnego wykonawcę o odejściu i nie tylko jego . Nie będę się płaszczył o parę tysięcy , życie samo wszystkich rozliczy najsprawiedliwiej. Na razie poczekam co ze związków przyjdzie.

@supercieśla

Coś widzę, że wszyscy Pana na miny wsadzają. A może to z Panem coś nie tak? - "i tak bym od was odszedł"- wszystko tłumaczy kogo zatrudniliśmy. Panie Jacku, niech się Pan już nie ośmiesza więcej, co kogo obchodzą Pana pustaki? Jaki ma to związek z zatrudnieniem przez nas, w grudniu to jeszcze nie wiedzieliśmy, że ktoś taki jak Pan w ogóle istnieje. Jeżeli zapomniał Pan jak się pracuje za mniej niż 10 000 miesięcznie to u nas sobie tego Pan nie przypomni, tu nikt nie zarabia poniżej 13 000PLN. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów zawodowych, bo z takim podejście to na pewno się Panu przyda.

@i-Work agencja zatrudnienia

hahahahaha...... za 270 godzin dostałem 129000ISK to dużo mniej niż w Polsce zarabiałem 5 lat temu. 13000 tyś zł. to może zarobić wasz donosiciel co pracuje tam parę lat. W maju od razu przy podpisywaniu umowy powiedziałem w biurze na Islandii że urlop wezmę przed 15 lipca. Piszę wszystko logicznie dla logicznie myślących ludzi. Gdzie jest strona Timon z moimi godzinóiwkami.Skoro wysłałeś mnie do uczciwego pracodawcy to dlaczego skasował moją stronę . Z poprzednich kontraktów mam wgląd na necie do przepracowanych godzin tylko z ostatniego wyparowały hahahaha....

@supercieśla

Przypominam Panu że wynagrodzenie otrzymał Pan za kilka dni maja, 129 000ISK to mało? . Jeżeli poinformowałby nas Pan w trakcie rekrutacji o tym że przed 15 lipca chce Pan urlop podejmując pracę końcam maja nie zatrudnilibyśmy Pana z pewnością. Jak Pan sobie to wyobraża że po półtora miesiąca pracy od razu urlop 3 tygodnie, wolne żarty. Pana strona jest już nieaktywna ponieważ nie jest Pan już naszym pracownikiem i nie mamy takiego obowiązku. Staramy się omijać takich pseudo pracowników jak Pan, ale nie zawsze nam się to udaje. Na 200 pracowników którzy w tej chwili pracują u nas na Islandii trafił się taki jeden Pan Jacek co mu wszystko nie pasuje. Jeżeli zarabia Pan powyżej 10 000 PLN miesięcznie to gdzie Pan się wybiera za granicę i po co? Kręcisz coś Pan, Panie Jacku. Mimi wszystko życzę powodzenia w życiu.

nie na z kim gadać
@i-Work agencja zatrudnienia

Niech pan dilera zmieni może bo pan wszystko widzi do góry nogami , 129 tyś to ja dostałem od 20 maja do dwudziestego czerwca, oskubali mnie z kasy wykasowali stronę na necie z godzinówkami a teraz idiotę jeszcze z kogoś robisz. Powyżej 10 000 tyś w przeliczeniu zarabiam na kontraktach toż każdy (usunięte przez administratora) widzi co napisałem to nie przekręcaj i nie mydlij ludziom oczu . A gdzie waszych 200 pracowników hahaha.... budowa z której odeszłem stoi hahaha.... jeden człowiek przyjechał na dwa dni a drugi nawet się nie przebrał tylko poszedł tylko poszedł na kwaterę na piechotę 10 km. A urlop należy się każdemu kto ma na to ochotę wystarczy zgłosić parę tygodni wcześniej wystarczy że była wyrażona zgoda. Każdy kto czyta pana wpisy widzi jak sprytnie umiesz się wywinąć i obrócić kota ogonem.

Spawacz

Podjąłem pracę na Szwajcarii jako spawacz Wig/TiG, warunki bardzo przyzwoite, hotele też niczego sobie, w prawdzie pracownicze ale czyste i ciche, bez pijackich burd co najważniejsze. i-Work spisał się dobrze, warunki przedstawione podczas rekrutacji sprawdziły się na miejscu. POLECAM

dzidek

W każdym państwie pośrednicy co grosze płacą próbują potem kręcić a najbardziej świerzaków. Jak państwo zapłaciło dla pośrednika za święto narodowe na Islandii a pośrednik nie zapłacił dla robotnika to też bym zrezygnował. Nie polecam ani na Islandii ani w innym państwie takich to płacą minimalne stawki , bo to najgorszy sort, próbują udawać znawców prawa i podkradać kasę

Paweł, cieśla

Po "zwiedzeniu" jako cieśla projektów w Holandii, Niemczech i Norwegii trafiłem do Islandii za pośrednictwem i-Work, w końcu normalna praca za dobre pieniądze i w odpowiednich warunkach. POLECAM !!!

retro
@Paweł, cieśla

a jaką masz stawkę że lepiej jak w norwegii, niemczech i holandii bo przy 2000 tyś na godziny i 3000 za nadgodzinę to chyba jaja robisz że tak ci lepiej tam jest wszystko drogie i od wypłaty ok 44% wypłaty trzeba odliczyć na podatek , chate , paliwo, auto itd. wtedy masz netto, policz dokłądnie i się pochwal i ludzi w błąd nie wprowadzaj że takie kokosy masz

@Paweł, cieśla

I-work to pośrednik który wysyła do pośrednika Islandzkiego który dopiero wysyła do pracy . Wyjechałem z Islandii do Holandii i mam te same pieniądze tylko że jedzenie i wszystko inne tańsze a do Polski to nam szef daje busa , tylko nasze paliwo.

JaSam

Jedna z lepszych agencji dla jakich pracowałem. Za ćpanie i picie lecisz z mieszkania i z roboty. Kradzież czy bójka, od razu wzywają policję. Nie pieprzą się z patologią a uczciwego pracownika szanują. Nie to co inni byle by ręce do roboty były. Jak na Holandię to szczerze polecam iWork.

Duch
@JaSam

Co masz na mysli cpanie i chlanie? Zapalenie jointa zwłaszcza w kraju w którym jest to legalne i wypicie piwa po pracy lecisz z mieszkania? Idź się człowieku ograniczony umysłowo lecz. Ćpa to się w nos. Niedorozwoju .

dom kultury rycerz

masz w banku jasne slonce .......................................... lecz przeciez nie jest jts 2000-2019 wartaa psieegoo kondonaaa ................................ iiza plaza

Wacław

POLECAM i-Work jako zaufanego pośrednika. Wyjechałem na Islandię jakon cieśla dwa miesiące temu i wiem że zostanę z nimi dłużej. Pracowałem wcześniej w Norwegii i Szwecji i warunki które są tu na Islandii są bez porównnia lepsze. Szczególnie polecam współpracę z p. Kacprem. Jedynie czego się obawiałem to kaucja za bilet którą musiałem wpłacić ale faktycznie w dzień przylotu na islandię zwrócili pieniążki

Rafał W.
@Wacław

zgadzam się w zupełności. i-Work bardzo mi pomógł w przylocie na Islandię oraz w załatwieniu wszystkich formalności. Już dzień po przylocie miałem wyrobiony numer kennital i założone konto w banku, a kolejnego dnia już byłem na budowie i tak jest do dzisiaj, już 9 miesięcy i nie zamierzam zmieniać. Pozdrawiam i POLECAM

Wilk Krzysiek
@Rafał W.

Witam. Chętnie podzielę się dobrymi wspomnieniami z i-Work. Pracę podjęłem na Islandii już ponad dwa lata temu jako cieśla szalunkowy. Miałem obawy na początku bo chcieli ode mnie kaucję za bilet do Islandii, że niby ludzie rezygnują i bilety przepadają. Nie była to duża kwota 750PLN więc wpłaciłem. Jak się okazało pieniązki zwrócili mi w dzień przylotu do reykiaviku. I tak już pracuję z nimi od 2017 roku i jest wszystko w jak najlepszym pożądku. Polecam

bezstronny

dziękuję wszystkim za opinie,a już miałam zamiar wysyłać CV do tego biura tak trzymać bo wszyscy będę nas chcieli wy.......ać!!!100 razy dzięki będę ostrzegać innych!!!

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.

i-Work agencja zatrudnienia