Opinie o Świat Agd w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Świat Agd. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Świat Agd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat Agd w Poznań

Czy nowo zatrudnione osoby w Świat Agd otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Szok Nowy wpis

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, pracuję tu od 3 lat a od kilku miesięcy widzę zmiany i to pozytywne, dostajemy premie od sprzedaży, firma płaci za nadgodziny i stara się byśmy mieli coraz większe wypłaty. Te osoby które chcą pracować i przykładają się do pracy to są tu od wielu lat. Czytanie takich negatywnych opinii jest dla mnie szokiem.

Mariusz Nowy wpis
@Szok

Fajnie chociaż raz coś pozytywnego przeczytać :) Mówisz że dają premie od sprzedaży, to wcześniej tego nie było? To trochę dziwne akurat :D I jak, nowy rok przyniósł też jakieś podwyżki?

Stary pracownik Nowy wpis
@Szok

Gary coś się Tobie pomyliło ty jesteś szefem tej firemki

Charon

Generalnie tak pieniądze na czas, atmosfera zaszczucia i szpiegostwa. Idziesz do ubikacji jesteś obserwowany, idziesz na papierosa, nie umknie to uwadze szefostwa, przyjdziesz do pracy 5 minut przed rozpoczęciem pracy możesz liczyć się, z uwagą, że za późno. Wyjdziesz z kimś na dwór się przewietrzyć może paść uwaga, że dlaczego razem poszliście, rozmawiacie w pracy- zostanie to zauważone. Najniższa krajowa, reszta pod stołem, nie fair zagrania względem pracowników. Pracownik pracujący powyżej 3 lat pracy z poważną niepełnosprawnością- zostało podsunięte mu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, pracownik mężczyzna 60+ na okresie ochronnym to samo, w przeciwnym razie zagrożono mu, że nie dostanie wynagrodzenia za poprzedni miesiąc, ludzie pracują podczas trwania l4 na terenie firmy, bhp nie istnieje. Krzyki na pracowników są standardem Jeżeli ktoś lubi pracować za najniższą krajową, w atmosferze (usunięte przez administratora), gdzie jeden z szefów jest ultra cwaniaczkiem i mataczem który wciąż mówi, że nie ma kasy, a (usunięte przez administratora) siano na bukmacherke, żona zabiegi upiększające za grube pieniądze to polecam pracę w tej "firmie"

Tony
@Charon

Skąd ja to znam, 100% prawda.

Daja
@Charon

Czysta prawda nic dodać nic ująć.

Mia

(usunięte przez administratora) człowieka z orzeczeniem o niepełnosprawności mają za nic, uciekać i omijać to nie hejt sama prawda szefostwo to cwaniaczki zależy im tylko na papierku żeby mieć kasę z chorej osoby, wypłata pod stołem fałszywi ludzie, omijać z daleka.

szok
@Mia

Takie opinie piszą tylko osoby, które z racji swojej niepełnosprawności myślały, że będą dostawać kasę za darmo, nie przykładając się w ogóle do pracy a teraz wylewają swoje frustracje w postaci hejtu Te osoby, które szanują pracę i chcą pracować, są zatrudnione od wielu lat na swoich stanowiskach. Jestem osobą z orzeczeniem i pracuje tu od 3 lat i czytanie takich bzdur jest dla mnie mega szokiem.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Świat Agd? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Neroo

Żenada, szkoda słów.

Bick.

Jak najdalej od tej firmy, praca za stawkę minimalną, oprócz tego ochlap pod stołem. Jeszcze się nie spotkałem z taką rotacją ludzi, żenada, ten statek zwany świat agd, zbliża się ku górze lodowej, jedne wielkie nieporozumienie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Świat Agd?

Gorin

Umowę na stałe?, pracowałem pół roku przyszedł covid o panika, nowobogaccy Gerard i Jarosław wpadli jak dzieci w panikę i przez dwa miesiące 15 osób zwolnili, obiecują złote góry,, umowa na stałe zapomnij, z dala od takich pracodawców (Janusze biznesu).

Znieszmaczony

Cała prawda o świat agd, jednym zdaniem wykorzystują ludzi z orzeczeniem, (usunięte przez administratora) ludzie werbowani przez tkzw agencje Workon, dwa trzy miesiące i już człowiek jest zbędny, szkoda słów. Jak najdalej od tej firmy szkoda czasu

Staszek

@Magdalena Więcej pozytywnego myślenia. Firma spoko tylko trzeba mieć chęci do pracy!!

Magdalena
@Staszek

Dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane, a za dobre chęci nikt charytatywnie pracować nie będzie. Nie neguję Twojej oceny. Jeżeli zarobki są dla Ciebie satysfakcjonujące to gratuluję. Jak widać po wcześniejszych wpisach, firma ma coś za uszami, gdyż opinie z nieba się nie wzięły. Dla mnie wersja jedyna i słuszna jest taka, że właściciel za dużo żąda w stosunku do tego co ma do zaoferowania.

Gorin
@Magdalena

Firma typu, junusze biznesu. Żenada.

Marianna

Pracowałam tam rok, nie były to skomplikowane prace, ale szefostwo generalnie jest wyrozumiałe i dobre dla pracowników. Nie ma może super kokosów, ale jest uczciwie i na czas. Potrafią też zaskoczyć jakimiś bonusami świątecznymi.

Dominika
@Marianna

Jeżeli nagrodą jest uścisk dłoni prezesa to się zgodzę.

byly pracownik
@Marianna

Haha, o czym ty piszesz! Na swieta to ewentualnie pracownik pracownikowi życzenia złozyl. Pseudo góra zawsze szybciej wychodzila

Irena
@Marianna

Hej, piszesz o bonusach świątecznych a poniżej padły odpowiedzi, że takowych nie ma i nie wiem sama co o tym myśleć. Może w takim razie możesz napisać na jakie bonusy świąteczne można liczyć i wtedy ktoś jeszcze się na ten temat wypowie? Bardzo proszę.

Karol

@handlowiec Jeśli ktoś nie realizuje minimalnych wymagań to z pewnością nikt nie będzie trzymał, ja polecam pracę

Klient
@Karol

Gerard ty chyba tylko sam wierzysz, w to co piszesz

Klinone

Witam pracowałem w tej firmie i odradzam każdemu ta firma jest jak dryfujący statek który prędzej czy później uderzy w górę lodowa. Moje starania w pracy i zaangażowanie nigdy nie były doceniane kasa najniższa krajowa i pod stołem resztę brak szacunku do pracownika spora rotacja ludzi na magazynie i wyzysk osób niepełnosprawnych z których ci Panowie maja pewne profity omijajcie te firmę

Nora
@Klinone

Zgadzam się firma najgorsza w której pracowałem ,brak poszanowania pracownika masakra.

Boom

Firma krzak, krzak się wyrwie i po firmie ten zakład pracy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak najdalej od takich ludzi masakra.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Świat Agd?

Karol

Na żadne

Wiecie czy Świat Agd udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Handlowiec

Laptop używany dostaniesz telefon tez ale po 2 miesiącach zostaniesz zwolniony lepiej szukaj coś lepszego szkoda czasu na te firmę

Wiecie coś o pracy w firmie? Warto składać cv?

Magdalena
@Andrzej

Złożyć możesz, kwestia czy Ciebie zechcą. Może jak nie będziesz się cenił zbyt wysoko, albo dasz pracodawcy potencjalne korzyści z Twojego zatrudnienia np. orzeczenie o niepełnosprawności, to dostaniesz pracę za 13 zł netto za godzinę. Nadgodziny oczywiście płatne, za soboty również, ale stawki są raczej niskie i niewarte wkładu pracy. Zacytuję klasyka: W ŚWIECIE każdy pracować może, Trochę lepiej, lub trochę gorzej, Ale nie oto chodzi, Jak co komu wychodzi.…

Jaka jest kultura pracy w Świat Agd? Obowiązuje typowy dress code?

Basia

Tak jest "dress code". W tym co masz na sobie zasuwasz :) Pamiętam magazyniera, który własne obuwie robocze sklejał zwykłą taśmą klejącą, chodził w czarnych krótkich spodenkach przez cały rok. Niestety pracodawca nie inwestuje w pracowników. Brak odzieży roboczej, sprzęt na magazynie tylko ręczny o wątpliwej sprawności, a dla przykładu dodam, że taki serwis porcelanowy potrafi ważyć nawet 30 kg. Logistyka strasznie kuleje. Nic nie jest rozplanowane, tak aby wykorzystać potencjał pracy. Z resztą rozpakuj sobie kontener ze "śmieciami importowanymi z Chin" tylko siłą swoich rąk, a potem to umieść na magazynie, który znajduje się na drugim piętrze. Jeden ze współwłaścicieli stosuje tylko system kar, nie ma żadnych nagród, bonów na święta, kart sportowych, ani innych programów pomocowych. No chyba że jesteś tym wybranym z grona (tj. z rodziny).

Kameleon

Czujesz pustkę,czujesz ból nie do opisania,tracisz prace z dnia na dzień bez uprzedzenia z zaskoczenia,nie masz sił do życia i dalszej egzystencji,wszystko co było się rozmyło,przeminęło.Tak trudno się pozbierać gdy praca która była,się skończyła i trzeba szukać na nowo innej.Różnie się dzieje w życiu,ale nie powinno się to wszystko tak skończyć,nie w ten sposób...

zainteresowany
@Kameleon

Taki jest własnie ŚWIAT AGD,nie jestes już potrzebny to do widzenia.Witaj w realnym świecie pseudo pracodawców.

@Kameleon

Przykre. Niestety tak traktują niepotrzebnych pracowników. Sezon się skończył więc nie byłeś potrzeby

Maria

Czy Wasze komentarze odnoszą się do tego, iż pracownicy firmy Świat Agd są często zwalniani? A może napiszecie, jaki jest konkretnie tego powód oraz jaki powód takiej decyzji podają pracodawcy firmy? Będzie to bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

ktoś tam

Podsumowując wszystkie komentarze z tego roku i roku 2017.... gdyby firma było w porządku wobec pracowników nie było by negatywnych wpisów. Jednak najwyraźniej firma nie jest do końca uczciwa wobec wszystkich swoich pracowników. Tylko dlaczego właściciele tej firmy nie mają przede wszystkim do siebie szacunku ??? ....

Radek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie?Podpowiedzcie coś o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Agd - Poznań

• Jak się pracuje w Świat Agd?

Zobacz opinie na temat firmy Świat Agd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świat Agd?

Świat Agd
1.2/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Kopanina 54 lok. 56
    60-105 Poznań