Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

pana x

Witam Państwa Rozumiem rozżalenie i ciagle pretensje pracowników produkcyjnych w temacie zarobków jak i samej atmosfery w pracy ale proszę pamiętać ze to WY pracownicy tworzycie ta firmę i to WY odpowiadacie za atmosferę w swoim środowisku. A co do płac??? Proszę pamiętać, ze nikt Was tu nie trzyma siła, zawsze możecie się zwolnić. To jest firma produkcyjna nastawiona na zyski finansowe i oczywistym jest, ze ma określona kwotę na podwyżki dla Was. Jak się nie podoba zawsze mogą państwo szukać pracy w innych firmach. Takie życie.

@pana x

To żeś nas rozbawila nie podoba się i właśnie zaczynamy się zwalniać ale dziękujemy za błogosławieństwo wszędzie gdzie pójdziemy będzie lepiej bo podwyżki po roku czasu są w każdym zakładzie przedsiębiorstwie a nawet w supermarkecie

@pana x

A co innego mogliście napisać o zarobkach zawsze możecie się zwolnić i szukać innej pracy haha żal. Pl.

@pana x

Ktoś chciał zabłysnąć, no niestety nie wyszło..

Ct
@pana x

A wam się chyba podoba szkolenie nowych pracowników płacenie i opłacanie z pięciu agencji pracy niż dać podwyżki doświadczonym operatorom brawo wy geniusze

Mariusz
@pana x

Ja to się dziwię, że ludzie w tym czymś pracują jeszcze, a ty chłopie taki farmazon nawijasz, masz tupet nie ma co!!!

Panie J. K. Wracaj do Tych albo jedz do Meksyku

Ok
@pana x

Ten tex przypomina mi sposób zarządzania klubem sportowym stara nazwa "Apator "gdzie przez ciągle zmiany eksperymenty i dopuszczeniem ludzi nieodpowiednich bez doświadczenia i bawiących się w zarządzanie biznes -doprowadzono do upadku tradycji, identyfikacji mieszkańców z produktem -żużel w Toruniu -z Klubu który w żużlu w Polsce był tym co w Hiszpanii "Real Madryt "w piłce nożnej został pusty zaniedbany nowy stadion, sekcja żużla i nic więcej. Dla mieszkańców sympatyków pozostały wspomnienia po "Apator Toruń "ale 20,30 40lat wstecz.... Idealny przykład jak można zniszczyć markę i tradycję... Zadowolony pracownik to sukces dla firmy. Poczucie odpowiedzialności zespołu za firmę. Na rozwój firmy ma wpływ wiele czynników. Można wśród nich wymienić: innowacyjność, konkurencyjność na rynku, odpowiednią ofertę dostosowaną do potrzeb klientów czy też stałe udoskonalanie przedsiębiorstwa. Każdy z tych aspektów jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju firmy. Jednak do osiągnięcia celu potrzebna jest przede wszystkim wykwalifikowana kadra z zapałem do pracy, czyli zadowolony pracownik. Rozwój przedsiębiorstwa zależy głównie od kapitału ludzkiego. Warto w niego zainwestować, gdyż to przede wszystkim ludzie stanowią podstawę funkcjonowania firmy. Zadowolony pracownik będzie efektywniej wykonywać powierzone zadania. Poważnym błędem, który może popełnić menedżer, jest założenie, iż jedynym czynnikiem motywującym do pracy są pieniądze. Oczywiście, kwestia wynagrodzenia jest istotna, zwłaszcza podczas podpisywania umowy.Rozwinięty pakiet socjalny oraz inne udogodnienia dla pracowników Obecnie pracodawca powinien zapewnić swoim podwładnym nie tylko bezpieczne i higieniczne warunki pracy, ale także komfort psychiczny. Coraz częściej w firmach pojawiają się bardziej rozbudowane zaplecza socjalne, pozwalające na zrelaksowanie się i odpoczęcie podczas chociażby przerwy obiadowej. Ponadto pracodawcy oferują swoim podwładnym współfinansowanie opieki nad dziećmi, naukę języków obcych czy też pakiety sportowe. Takie zabiegi sprawiają, iż miejsce pracy staje się bardziej atrakcyjne od innych. Warto jednak p Pracownicy, którzy identyfikują się z miejscem pracy, wykonują powierzone zadania o wiele staranniej i dokładniej, gdyż czują się odpowiedzialni za stworzenie produktu. Uświadomienie pracownikom ich dużego wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa przekłada się na przekonanie, że są jego integralną częścią. W ten sposób znacznie wzrasta ich efektywność oraz zaangażowanie w projekt. Dobrym sposobem na wprowadzenie takiego podejścia jest przedstawienie wszystkim pracownikom koncepcji firmy, a także zapoznanie z zadaniami każdego z nich. Taka zmiana postawy może mieć pozytywny wpływ na kreatywne pomysły i ciekawe rozwiązania dla opracowywanych zagadnień. W przypadku, gdy nie ma dokładnej specyfikacji obowiązków – warto zmieniać osoby zarządzające poszczególnymi projektami, by każda z nich miała poczucie odpowiedzialności oraz nie czuła się pokrzywdzony. Praca stanowi istotny element rozwoju dla każdego człowieka, dlatego ograniczanie zadań podwładnych wyłącznie do podstawowych, odtwórczych zadań jest poważnym błędem. Delegowanie pracowników do bardziej ambitnych czynności przyczynia się do większego zaangażowania w powierzone obowiązki, ale także wzrostu poczucia wartości i wiary we własne siły. Zmiana podejścia pracownika jest korzystna nie tylko dla niego, ale także dla firmy. Nie należy obawiać się spadku efektywności, czy też innych strat, gdyż zmiany mogą doprowadzić do wprowadzenia ciekawych pomysłów. Ponadto firma chroni się przed znudzeniem i wypaleniem zawodowym pracowników. Tej firmie życzę mądrych ludzi, mądrze myślących. Ludzie z przypadku z takimi poglądami doprowadzą do upadku marki a ludzie odejdą na rynku jest wiele innych firm chętnych rozwijać się na sile zasobów ludzkich.

@pana x

Jasne liczy się zysk a nie pracownik tylko kto pracuje na ten zysk ? brawo!

panna x
@Ok

Oczywiście Ja się z tym wszystkim zgadzam i jest to bardziej złożony temat ... pytanie tylko czy Wasza firmę stać na takie podejście do pracownika. Takie zmiany nie są wprowadzane na pstryknięcie palcem. Dużo zależy od kadry zarządzającej i od osób które są decyzyjne, tak?? Każda firma i jej kultura jest inna. W Waszej jest tak a nie inaczej ale pamiętajcie ze to Wy ja tworzycie a pisząc tu i wciąż narzekając nie zmieniacie swojej sytuacji. Nie mówię, ze macie się teraz pakować i wynosić. W jednych firmach jest większa podwyżka w innych mniejsza. Z czegoś to wynika. Dlaczego nie pytacie wprost swojego dyr zarządzającego czemu Wam nie należy się więcej??? Ale musicie się liczyć z tym ze podejście wielu ludzi w tym kadry zarządzającej jest tak jak napisałam : nie podoba się, nikt wam karabinu nie przystawia do głowy. I tak jest niestety prawda.

Zwykły operator na L4
@panna x

Jak podwyżka 50zl brutto do najniższej krajowej śmiech na sali

Wszystkiego najlepszego
@panna x

Właśnie w jednych firmach są systematyczne podwyżki w innych są raz na jakiś czas a chodzi o to że tu nie ma ich wcale ludzie zarządzający dbają tylko o własne (usunięte przez administratora) I zwykłych pracowników maja gdzieś

Klop
@Janusz

Pojechał do Tych i tyle czasu go nie było jak był w Meksyku firma się bez niego nie rozleciała niech zostanie w Tychach a jego pensje proponuje podzielić na premie dla pracowników

Kolega

Gdzie są podwyżki ja się pytam

Michi

@Michi

No będą... NORMY

Kurde feleg
@Kolega

W innej firmie haha bo chyba nie tutaj

Osrrwt oo r
@Kolega

Odchodzą fajni ludzie z gejta z produkcji nie ma weekendow premii podwyżki ludzie szukają lepszej pracy za lepsze pieniądze jeśli ten zakład się nie obudzi to nie ma przyszłości

@Osrrwt oo r

Prawda popieram

I see you... ;)

Smieje sie z was nowy pracownik..:D Napisze tak: Tutaj na siebie pierdolicie a w pracy jeden, drugiemu w du#e wchodzi :D Ogolnie atmosfera do wytrzymania , fajne kobiety wiec moze czlowiek oko zawiesic zamiast sluchac glupot :D Ale na ten podzial na ,,kolory" to pierd##e po calosci, za bardzo sie czuja ...; ) Ogolnie samowolka jest w chuj bo niekiedy biegaja na papieroska z kawa co godzinke . POZDRAWIAM WSZYSTKIE FAJNE PUPY!! :D Ps. Jestem ziomkiem Piaska i mam paszport Polsatu ! ;)

Ona
@I see you... ;)

To co ty maflow chłopie robisz?

I See You
@Ona

Pracuje za psie pieniadze i jestem dla kazdego mily, jak kazdy szanujacy siebie oraz innych czlowiek ;)

PatoStrimer

Panie Dyrektorze żegnamy Pana, był pan do tej pory najlepszym, co tu pracowali i dziękujemy za parking.

Biurowy
@PatoStrimer

Za parking to podziękuj Bąkowi bo dyrektor nie miał z nim nic wspólnego

Było mineło
@Biurowy

Ten Twój hmm to pierwsza osoba do wymiany dziwne ze osoby z taką metalnoscią oraz podejściem do zarządzania i kierowania ludźmi mają tą moc-tak można było ale może z dwie dekady temu. Tej firmie potrzeba managera z haryzmą, talentem kreacji przewidywania. Cóż kierownicy, część liderów kreuje rzeczywistość pod dyktando i wzorów i nakazów góry a to oparte na plotkach, zajmowaniu się mało ważnymi priorytetami, często śmieszne, dla kadry i często jak jeszcze bardziej dowalić i dokopać ludziom produkcji -chyba jedynej normalnej grupie ludzi którym zależy przez pracę na rozwoju i istnieniu tej firmy. Obecnie ta firma nie ma od samej góry po kierowników ludzi z talentem do zarządzania.Dół sam się oczyści podziękuje i odejdzie bo tu nikt nie będzie miał sentymentu i ochoty pracować za grosze. Ta firma to jak dzikie czasy przemian kilkanaście lat temu a nie nowoczesna firma rozwijająca się.

Iksde
@Było mineło

Na olx (usunięte przez administratora)zakładu szukaja. Ładny rozwój

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Czas na zmiany

Wykasowane premie i nadgodziny czas na L4. Wszyscy na L4 zaczynamy 11.03 po wypłatach jak nie będzie premi.

Osrrwt oo r
@Czas na zmiany

A co powiecie na przymusowy urlop zaplanowany bez porozumienia z pracownikami z tego co wiem to pracodawca może wysłać na przymusowy urlop w dwóch przypadkach gdy pracownik jest w trakcie wypowiedzenia o pracę lub nie wykorzystał zaległego urlopu do końca września trzeba to zgłosić do pip

Potrzeba zmian
@Osrrwt oo r

Tak urlop zaplanowany przez zaklad i podobno nie będzie placone wczasów pod gruszą. Czy to prawda? To bez premi i nadgodziny to moze sie uda zarobic 1750zly. Zamiast l4 lepiej wypowiedzenia im dac ciekawe co by zrobili. Jagby 80% operatorów tak zrobiło.

Who
@Potrzeba zmian

Skoro nie ma być wczasów pod gruszą to na co idą nasze pieniądze z funduszu socjalnego? Bo na pewno nie na bony świąteczne

Zniesmaczony
@Potrzeba zmian

Wstawia więcej ogłoszeń na olx jaka to firma nie jest wspaniała. Tam na dole ktoś napisal, że zwolnienie to wygrana w tej firmie i teraz już wiem czemu. Chyba czas iść w ślady kolegi i zmienić prace, odciąć się od toksycznych ludzi i traktowania pracownika.

ktoś
@Potrzeba zmian

Jak tak dalej będzie to reszta dobrych pracowników się zwolni bo to już jest żenada w innych zakładach są podwyżki co roku a tu ledwo ustawowo minimalną wypłacają a wymagania normy audyty a jakie korzyści i motywację do pracy mają pracownicy!

@Potrzeba zmian

Jeżeli to prawda to już jest dno a wymagania wielkie audyty normy tylko za ustawowo najniższą krajową no to będą się zwalniać dalej doświadczeni pracownicy a miało być tak pięknie!

Abrakadabra
@Czas na zmiany

Że tak pozwolę sobie skomentować, stój na magazynie, pracuj i nie słuchaj głupot które pieprzą inni pracownicy którzy nie znają prawdy

Ona twoja
@Abrakadabra

A Ty ja znasz? Czy sam słynie z płot i wmawianiu ludziom głupot ze kierownik Ci powiedział. (usunięte przez administratora)

Chiqita
@Abrakadabra

Jak ty sam robisz za machinę propagandową. Roznosisz po zakładzie to co ci kierownicy każą tylko żeby ten tępy lud myślał, że będzie lepiej. Nie będzie i lepiej powiedz który ci za to premie da jak są cofnięte wszystkie?

Prezesowa

(usunięte przez administratora) pewnie ci się zrobiło głupio jak (usunięte przez administratora) przyniósł 4 kartony pączków dla całej swojej zmiany co można być (usunięte przez administratora) pozdro

Wszystkiego najlepszego
@Prezesowa

To było napisane zapewne o(usunięte przez administratora) Z montażu wszyscy go kochamy a jak traktuje ostatnimi czasami ludzi bez komentarza ale kiedyś doswiadczy tego samego!!!

Montaż
@Wszystkiego najlepszego

Prawda.. Wielki kier..

Maria Magdalena

Zakład pracy chronionej wszystko owjane wielką tajemnicą nikt nic nikomu nie powie tylko na nas mordy Potrafią drzec

Nic

Paranoja 2 dni kadry zamknięte A jak już dama wróciła to z humorami że nic załatwić nie można. Żenada nawet na pytania nie odpowie a kasa się nie zgadza... Suczydło

Witam chciałem zapytać odnośnie pracy czy jest tak okej ciężka praca? Słyszałem że nawet sporo dodatków jest premia uznaniowa, bhp, brak absencji itp. Ile tak zrobicie na miesiąc do r 6ęki szczerze z tymi dodatkami??.

KierowcaPaleciaka

1700-2000 netto

@KierowcaPaleciaka

Ile na godzinę brutto podstawy??

Nightmare

2150 podstawy brutto niektóre osoby mają 2250

Kokoko
@Nightmare

Słyszałem że do ręki wychodzi na początku 2 tys plus karta sodexo, później około 2300 zł netto do ręki

Jolanta
@Kokoko

Czy wypowiadacie się może na temat jakiegoś konkretnego stanowiska w firmie Grupa Maflow? Wspominacie o podstawie zarobków - a czy pracownik może liczyć na premie uznaniowe, bądź innego rodzaju dodatki do wynagrodzenia, np. kartę multisport? Pytam, ponieważ tego rodzaju dodatki potrafią bardzo ładnie zrekompensować niską podstawę wynagrodzenia. Jak ta kwestia wygląda tutaj?

Dno dna
@Kokoko

Hahaha gdzie Ty takie coś słyszałeś ???????????? wypłata to czasami wygląda gorzej niż zasiłek dla bezrobotnych :) poszukajcie lepiej pracy na innej produkcji gdzie się szanuje pracownika . Bo za ochłapy pieniędzy to szkoda Waszych nerwów :)

Chciałbym mieć 2300 do ręki :p

Ulo

To źle słyszałeś bo 2tys to jeszcze na kwitku nie widziałem a pracuje 1,5roku

Bzyk
@Jolanta

Beznadziejnie wygląda

Meblowy
@Ulo

Pracuje przy produkcji przewodów i z dodatkami wychodzi około 2 tys do ręki a nawet więcej

Ulo
@Meblowy

Ale chyba nie w maflow albo z nadgodzinami

Za długo
@Nowy

Ja za caly miesiac w tym dwa dni urlopu bez nadgodzin dostalem 1752zl. A pracuje tu juz prawie dwa lata.nie ma sensu tu pracowac. To jest praca dla studentów nie dla osób majacych rodzine. A ogólnie praca nie jest zla tylko te pieniadze i te premie 50zl niewiem czy to jest żart czy cos innego.

Ona
@Za długo

50 złotych brutto zapomniałeś dodać nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

MARIUSZ
@Nowy

Chłopie masz ogłoszenie na OLX chociażby, a ty tu wchodzisz i farmazon siejesz, wiesz co internet w XXI wieku???

Alum

2000 tyś netto, na początek hahahaha

Bzdura nigdy bez nadgodzin nie dostaniesz 2300 na rękę

Tak tu się zarabia
@Kokoko

2300 żarty nie w tej firmie kto ci to powiedział jak zrobisz 4 soboty i 4 niedzielę to może dostaniesz 3tys z wszystkimi dodatkami tylko te ustawiacze co nie mają pojęcia to dostają więcej 300zly podwyżki za co. A starzy operatorzy 2250 a agencja 2350 brutto śmieszna firma i kierownictwo po zawodówce

Bbc
@pracownik Maflow

dokladnie jesli pracujesz od poniedzialku do piatku dostaniesz 1800 z groszami 2250 to masz brutto wiec wychodzi jak wczesniej napisane

hauauau
@Tak tu się zarabia

trzeba bylo zostac ustawiaczem..a sory może za tępy jestes na to

Auh
@hauauau

Nie jestem tępy dla tego nie jestem ustawiaczem. 300zly za co operatorzy pracują a wy na papierosy tylko wychodzicie

o2lut
@Auh

Prawda. U nas na zmianie chodzą jak na urlopie. Chyba jedynie M. i P. rzeczywiście pracują.

Aaaaa
@Tak tu się zarabia

Tak kierownictwo po zawodówce operatorzy mają większe wykształcenie. I tak Ukraina tu rządzi żeby Polak w kraju słuchał Ukraińca czy to jest Polska czy Ukraina

Zajawka
@Nowy

praca marzenie :) A przy takiej kwestia płacy to mało ważne.

Tak sobie

Weekendy dla wybranych po co to?W sobotę nocka na montażu dla wybranych z całego Maflov bo rodzina, bo znajomi itd. My pracujący w tygodniu za grosze na klejarkach bez szans na nadgodziny (bo nowi) jaka to sprawiedliwość!!Jak przyjdzie potrzeba byśmy przchodzili w sobotę( jeśli będziemy jeszcze pracować bo tu za te grosze i tak nie ma sensu) lub nie brali urlopów to proponuje też w tajemnicy. ściągać tych z innych działów!!

Martu

Nowi przychodzą i po chwili odchodzą, nie rozumiem czemu trzeba pracować fakt ale nie jest tak źle

Montazysta

Mam takie pytanie czy Pan Shmit jest normalny???? Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby przy audytorze tyle bredni ktokolwiek powiedział. Jak oblejemy ten audyt to tylko przez tego głup,c,a.

Karol
@Montazysta

Dziękuje za komentarz, skoro uważasz że tak słabo odpowiadałem, to proszę powiedz mi to prosto w twarz. Audyt przeszliśmy, wiec chyba tak źle nie odpowiadałem. Nie wiem wszystkiego i nie udaje, że wiem... Ale dziękuje za krytykę. Do następnego audytu postaram się zwiększyć swoja wiedzę na temat nie tylko lefowania ale i na temat całego montażu.

Montazysta
@Karol

Mam nadzieję że do następnego audytu ciebie już tu nie będzie. Ps. Podciągaj spodnie bo jak liczysz na to że do skarbonki coś wrzucimy to jesteś w błędzie fuuuuuj.

@Karol

Brawo Karol, widzicie ludzie można? Mozna. Wystarczyło tylko powiedz co robi nie tak i chce to poprawić. Może następnym razem zróbcie to prosto w twarz

Kolega

Może w końcu ktoś się ocknie i na stołówkę krzesła i stoły z łaski swojej dostawki żeby na tej przerwie usiąść jak człowiek i móc zjeść bo dla niektórych to jedyne 15 minut kiedy mogą usiąść i odpocząć po to jest przerwa dziękuję za uwagę

Austriacki akwarelista
@Kolega

Ale po co? Przecież najważniejsze żeby pracownicy z biura mieli gdzie usiąść podczas pracy czy to na przerwie. My jesteśmy tylko operatorami we większości, nasza praca jest stojąca to nie szkodzi jak będziemy jedli na stojąco. Co więcej proponuję zabranie krzeseł i stołów ze stołówki, żebyśmy się nie poczuli zbyt wygodnie, a bufet żeby był tylko dla pracowników biura bo przecież oni tak ciężko pracują. :D

Przyczajony

Pani kierownik Narzędziowni mam małe pytanko, jakie to jest uczucie zrobić dealera z kogoś komu ''pani'' sama przywoziła marihuanę i paliła z chłopakami? A pytanie nr 2: Potrafi sobie '' pani'' spojrzeć w oczy i tak normalnie przychodzić do pracy i udawac, że jest się święta? Nie wiesz co to sumienie? Marta wiesz stanowisko za tyłek dostałaś i bądź pewna, że fakt, iż jest dużo nowych osób nie sprawi, że Maflow zapomni. Będę o tym tu tak długo przypominał dopóki istnieje internet. A tak między nami karma wróci z czasem, ja poczekam, będę cierpliwy a szampan już się chłodzi i jestem pewien, że jeszcze go wypije w dniu jak cię wyj... Wiesz Marta co jest fajnego każdego dnia? Że przychodzę na narzędziownie a ty się do mnie uśmiechasz gadasz jak z przyjacielem, a tak serio ja go udaje jak ty kiedyś;) bawi mnie ta zabawa, bo teraz pewnie będziesz się zastanawiała kto to. Spokojnie powiem ci w dniu jak cię wywalą ;) Miłej pracy ci życzę. Jutro też przyjdę '' przyjaciółko'' , a to wszystko dlatego, że w stosunku do mnie też byłaś fałszywa, a Piotrek nie.

WielkiFanTwojejOdwagi
@Przyczajony

To musisz być człowiekiem o bardzo udanym życiu zawodowym, jeśli na takie właśnie okoliczności chłodzisz szampana xD Domyślam się, że jeśli rzeczona "pani kierownik" zajrzy na ten portal i przeczyta tę obiektywną opinię, to nareszcie zrozumie jaki błąd popełniła żegnając się z tym rewelacyjnym pracownikiem, który w kluczowym momencie uciekł się do przemocy i w żadnym, ale to w żadnym wypadku nie przychodził do pracy nagrzany. Spiski wszystkich dookoła sprawiły, że ktoś przeciwko Błogosławionemu zaaranżował sytuację z zaliczeniem zgona na zmianie i przez to tylko go przenieśli między zmianami. Nie bakał wtedy ze mną i nie opowiadał o tym na palarni, wiem co mówię :D Niech jej w pięty pójdzie. Obalimy mury wspólnym łańcuszkiem komentarzy na goworku xD Niech wie, że nie wystarczy ciężko pracować, powinna też wchodzić w tyłki PODWŁADNYM. Nie wiem za co dostała stanowisko, ale świetnie sobie radzi. Trzymam za Ciebie kciuki, żebyś Ty nigdy nie musiał/musiała szczerze patrzeć tej dziewczynie w oczy, w końcu jesteś na to za twardy, czy twarda. Podziwiam, podziwiam, podziwiam za ten komentarz.

Ktoś tam ktoś
@WielkiFanTwojejOdwagi

Boże człowieku.. ten temat jest już tak przestarzały jak i twoje zwolnienie. Może i nie do końca przepadam za Martą z resztą za Tobą również, ale to już jest nuuudne. Weź te swoje pogróżki i wychwałki wypisuj na portalu typu: Ewo poradź czy coś tym stylu.. w kółko komentarz od Ciebie i za chwilę , że to nie Ty. Żałosne to mało powiedziane. Ludzie na prawdę oczekują czegoś innego niż Twoich prywatnych rozgrywek z MAFLOW.

You now who
@Przyczajony

Ludzie, ludziska i inne pomylence. Macie coś kur.. do Marty to idźcie do niej lub kadr ona też człowiek i gadać umieć ale do (usunięte przez administratora) mnie w to nie mieszajcie i moim imieniem sobie ryjow nie wycierajcie za każdym razem jak was ona wkur.. to (usunięte przez administratora) łby wypisujcie ciągle i to samo że Piotrek itp i szczerze koło (usunięte przez administratora) mi to lata więc mnie w to nie wciągające bo później do mnie ludzie wypisuja że coś odpier... Co było to było i tylko my dwoje znamy prawdę a wy dajcie z tym spokój bo mam lepsze rzeczy do roboty takie jak np przerzut koksu z Kolumbii i otwieranie nowych plantacji.. dobra teraz na poważnie odjeb.. cię się od Marty albo nie wykorzystujcie mojego imienia ameby jeba.. bo ciężko coś wymyślić nowego lub się podpisać. Ziomek chlodzisz szampana to weź go lepiej już dzisiaj otwórz i się kur.. zastanów czy masz wszystkie klepki na miejscu bo takie odchyły nie są normalne i mam w (usunięte przez administratora) że mnie lubisz weź się lecz. I tak na koniec mam wyje.. w tą pracę i was wszystkich tam na moje to możecie teraz na mnie pierd.. co chcecie ale mnie w wasze porachunki nie mieszajcie bo mi to radości nie sprawia a jak chce się pośmiać to włączam Netflixa a nie tą jakże (usunięte przez administratora) stronę bo kurw.. anonimowe są.. a teraz wypier..  do roboty bo braki same się nie zrobią. Elo

@Przyczajony

To jest tak stare ze asz smieszne. Długo tu pracuje a jeszcze nie slyszalem żeby ktos pana P wspominal. A każdy narzekal ze byl nieprzyjemnym teraz jest wkoncu ogarnieta ekipa na narzędziowni

On byl dilerem przeciesz

Uuuui
@Przyczajony

Zajmni sie swoja nowa praca a nie głupoty piszesz. Jeszcze nie słyszałem zeby ktos mowil o panie P.

Pani nikt ważny
@Prawda boli

Aha zapomnialabym, zapytajcie Marty czym zajmuje się jej chłopak.. jak to jest być z dilerem a robić go z kogoś z zupełnie innego? Za co twój chłopak siedział?? Martawno zna odpowiedź na te pytanie. Robią wami pranie mózgu, ale nie chce zniknąć łupież.. Dalej możemy się tak bawic, mam dość tych bredni. Tak wogòle czemu skoro P był dilerem to nie pytali go kto od niego brał? Przecież firma mogła się pozbyć wszystkich biorących, ale tego nie zrobiła. Dlaczego? Bo to nie on handlował i się nie dziwie, że jej naplul na koniec w twarz, też bym to zrobiła za takie pomówienie. Nie mogła go wywalić normalnie bo był dobrym pracownikiem to trzeba było coś wymyślić. I to prawda, że mu sama zioło przywoziła i paliła z chłopakami, ale tego nie powie (usunięte przez administratora) żmija zaklamana.

Leader
@Prawda boli

I pisze to ktoś kto po Polsku pisać nie umie, nie dziwota, że wierzą w bajki skoro w szkole orłami nie byli lub byli w niej na wycieczce. Zamiast premii poproś o słownik języka polskiego bo oczy bola. Są trzy rodzaje prawdy 1 prawda 2 święta prawda 3 gów.. prawda i akurat ta bajka należy do tej 3 prawdy, ale każdy wierzy w co chce. Polecam wrócić do szkoły bo twój poziom IQ ( sprawdź w google co to ) jest mniejszy niż u karalucha którym na codzień w społeczeństwie jesteś ( ten wyraz też sprawdź, pewnie nie wiesz co oznacza) A potem płacz, że za mało płacą jak się nawet pisać w ojczystym języku nie umie to czego więcej oczekujesz?. Nie wypisujcie już nic na ten temat bo P coś wam tam u góry napisał. Prawdę znają tylko oboje, ale jeśli Marta kłamała bo ktoś z nich musi kłamać to życie jej to wynagrodzi lub sumienie będzie ja dręczyć o ile je ma, w co wątpię po akcji z Jędrzejem i jej nowym chłopakiem.. Nie nasza sprawa więc dajmy już jej spokój lub idź to powiedz mu w twarz ciekawe ile ząbków będziesz miał na koniec. Dodam, że ci co pracują dłużej i znają i P i M wiedzą co się działo zdają sobie sprawę, że gdyby tylko P chciał a Marta nie miała pleców u kierowników i dyrektora za oszczerstwa to P zabrał by kilka osób ze sobą więc polecam teraz siedzieć cicho i mu podziękować, że co niektórzy jeszcze tu pracuja. I doskonale wiem, że to nie on handlował w zakładzie a jedynie był konsumentem jak większość tej firmy. Ta sprawa jest dziwna i smieszna bo nikt z nim nie rozmawiał i to wiem od niego i kilku innych osób bo w przeciwieństwie do was ja mam zasady i koledze tyłka nie rabie po tym jak odchodzi. Kilka dni po jego zwolnieni policja przeszukała mu dom i całe podwórko i nic nie znaleźli pytanie dlaczego? Bo być może mówi prawde, ale co mogą wiedzieć osoby które po tym jak go zwolnili nawet nie napisali do niego bo byli tylko kolegami jak potrzebowali żeby im tyłki ratowal. I tak na marginesie, Piotrek chciał pogadać z Martą na długo zanim go zwolniła o 6 rano, ale go olała, może czasem warto poznać dwie strony medalu. Pisałe z nim ostatnio i to ja mu powiedzialem, że znów mu tyłek tutaj rąbiecie. Nawet się nie przejął, bo ma cała ta firmę gdzieś tylko nie chciał żeby co niektorzy mysleli, że on coś wypisuje. Dla was i tak ciężko to zrozumieć bo myślenie boli a co do P życzę mu jak najlepiej bo czasami powiedział coś nie tak lub zrobil, ale przynajmniej był szczery i nie rąbał wam tyłków. A Martusia która tak tutaj bronicie i jakbyście mogli to w obrazek wsadzili owszem. Zero wdzięczności że strony firmy do każdego kto się poświęca i tu nie mowa o P bo ilu z tej firmy się stara, żeby było lepiej? Ile osób przychodzi do pracy w weekendy nie dlatego, że płacą? Niewiele a On przychodził bo musiał inaczej M by musiała siedzieć. Chodziła płakała że nie miał szacunku do niej, a ona miała? Była wdzieczna, że może siedzieć w domu gdy on czasem był w nim gościem? To jego zrobiła w bambuko z urlopem i to on w lutym ratował jej tyłek bo nie miał kto, o tym nikt nie pamięta lub nie wie bo lepiej gadać i rozpowszechniać plotkę na jego temat. Gdybym ja był kierownikiem i miał takiego pracownika to nosił bym go na rękach a nie zwalniał z powodow prywatnych. POWODY PRYWATNE nie jakieś dilowanie. Sie nie dziwie, że czasem już nie wytrzymal, ale co mogą wiedzieć osoby które nawet na maszynie sobie nie radza. Nie wiem jak to było na narzędziowni bo nie byłem, ale nie było i pewnie nie jest tak lekko jak sobie myslicie. Moja praca w tej firmie zbliża się ku końcowi i jak na was patrzę to śmiać mi się chce. Wiele osób mnie pytało czy to prawda i zawsze mówiłem to samo, ale przecież ciemny lud i tak to kupi jak 500+ a później będzie płacz. Życzę wam, żeby ktoś wam zrobił takie świństwo jak ta praca Piotrkowi i żeby później na was ktoś wypisywał nieprawdę i jestem ciekaw jak będziecie się czuć. Kojarzycie Tomasza Komendę? Jemu też nikt nie wierzył, a co się okazało? Powodzenia w refleksjach.

Pipip

Skoro inni ćpają w pracy to znaczy, że to nic złego! Kurde, że też wcześniej na to nikt nie wpadł! To co, od dziś wolno? Przecież to takie logiczne...

@Leader

Szkoda mi takich ludzi jak ty. Którzy nie potrafią pogodzić sie z porażką.

Analfabeta
@Pani nikt ważny

Czlowieku idź do psycholog co gogo opchodzi czy ktos siedział czy bierze czy coś innego. Czy tu piszą same dzieci??. Bo jak czytam te śmieszne wypowiedzi to smiac mi sie chce (usunięte przez administratora)to a (usunięte przez administratora) tamto. Do (usunięte przez administratora)nic nie mam a (usunięte przez administratora) to nieprzyjemnym byl i cwaniak jak ich malo i sie nie nadawal do tej pracy bardziej do łopaty

Narzędziownia
@Leader

Śmieszny jesteś zatrzymaj to dla siebie

Ustawiacz
@Narzędziownia

A wy dalej wojna o kogoś kto ma was w D a wy jego xdd Weźcie się za robotę bo serio jak ciągle się tu kłócicie to jak ktoś nowy ma przyjść do pracy jak chce się czegoś dowiedziec a czyta takie pierdolety z D wyjete. A do narzędziowni mała prośba poogarniajcie narzędzia bo szukanie się mi znudzilo, taka mała sugestia z produkcji. I śmieszni to wy jesteście na czele z kierownikiem bo jesteście mili jak zgubicie narzędzia i tyłki się gotuja, to wtedy jest miła atmosfera byle was nie pod je bać. Później znów ujadacie jak takie pieski łańcuchowe co ludzie na wioskach mają

Ustawiacz
@Prawda boli

Wszyscy przegraliśmy bo pracujemy w tej a nie innej firmie. Ps i to serio pisał jeden z naszych leaderow bo przy tym byłem. Sory nie wyszło wam. Prawdopodobnie był to nawet twój leader

Ble ble ble
@Analfabeta

Śmieszne bo jak na P pisali to sam na niego pisałeś bo już nie pracuje, a jego kolega też byłeś. Teraz jak tknąć kogoś innego co jeszcze pracuje to teraz nikogo to nie obchodzi? Czemu jak na P pisali że dealer to się nie odzywałeś w jego obronie, a teraz w ogień idziesz i jeszcze na kogoś innego wsiadasz? Hipokryta

Piotrek
@Analfabeta

Nazywasz mnie cwaniakiem, a ty co teraz robisz? Oskarżasz mnie o coś czego nie zrobiłem, bo przecież wszystko co złe na kogoś napisane to od razu ja? Żałosne. Napisz do mnie na priv i jak coś do mnie masz to możemy to wyjaśnić w jakikolwiek sposób, ale przecież ty się boisz. Wiesz co to odwaga cywilna? Pewnie nie. Każdy tutaj wypisuje na mnie, że dealer itp, a kto z was odemnie cokolwiek kupił? Sory nikt, ja się mogę przyznać paliłem trawkę i co w tym złego? Nie chodziłem po ulicy ludzi nie biłem, szyb nie wybijałem i jestem zły bo sobie zapaliłem i relaksik w domu przed tv lub w jakimś innym miejscu? Dlaczego żadna sprawa przeciwko mnie się nie toczy? Bo nie handlowałem dragami. Wiecie, że mógłbym połowę z was do sądu podać za oszczerstwa razem z panią kierownik? Ale mam to głęboko w pewnym miejscu. Ta sprawa jest zamknięta od dawna i napisałem wam, że macie dać jej spokój bo na mnie jest. Mam inna pracę i tam ludzie są normalni nie to co tutaj jak jeszcze pracowałem to kolega teraz piszecie na mnie farmazony itp. Czemu nikt nie napiszę do mnie prywatnie nie zapyta, nie wyjaśni? Bo lepiej jest tutaj cos napisać anonimowo i to ja jestem cwaniakiem do łopaty? Sory mogę pracować nawet przy widlach, ale i tak będę lepszy od ciebie. Mam swoją godność i sory pajacu, ale te komentarze piszą ludzie z twojego otoczenia, a ja znam tylko nazwiska bo mimo, że nie pracuje to i tak wiem co się dzieje i dostaje screeny z tej strony od kolegów którzy nie są tacy jak ty. Nie znasz mnie, ale możesz poznać tylko zbierz w sobie tyle odwagi żeby napisać na priv. No możesz poprosić o nr tel w Maflow dużo osób go jeszcze ma bo czasem ktoś dzwoni. Nie czekam bo i tak cwaniaku nie napiszesz, a szkoda bo chętnie bym poznał kolejna anonimową piz.de która jesteś. I po co mnie ciągle mieszacie w wasze (usunięte przez administratora) Nie moja wina, że wasz intelekt zatrzymał się tuż po narodzinach, a później nauczyliście się mówić i na tym koniec. Ciągle przecież mam ból tyłka o to, że mnie zwolnili xd sory ale to jednak wyszło mi na dobre bo odciąłem się od tych toksycznych ludzi takich jak ty bo każdy na każdego nadaje mimo, że go nie zna. Jak ktoś napisał pogodz się z porażka, fajnie, ale ta porażka to bardziej wygrana, i tak nie skumacie, a tlumaczyc mi się nie chce pajacom bez zdolności myślenia. Nawet rurek nie umiecie robić, a mnie się czepiacie xdd Ponieważ ten rozdział jest zamknięty to może dacie w końcu spokój mi i Marcie bo co było to było i to już przeszłość. Dostałem propozycję pracy w Maflow, ale nie skorzystałem i teraz mowicie, że mnie nie chcieli, mam to gdzies. Jak macie coś do Marty lub do mnie to wyjasnajcie to jak na ludzi dorosłych przystało, a nie oskarżacie tutaj anonimowo bo strach nie pozwala. Jak nie wiecie jak się zachować to podpowiem. Najlepiej iść pogadać lub na miłość boską zadzwonic napisać. Na koniec czekam na bardziej odważnych którzy mają jakieś dowody na oskarżenia które rzucacie tutaj na mnie, w przeciwnym razie będziemy się inaczej bawić bo sory mam powoli dość pretensji za coś czego nie robię i robienia że mnie nie wiadomo kogo. Nie handlowalem, a paliłem więc spier lub zapraszam na prywatna rozmowę ameby produkcyjne. Bezemnie lepiej na narzędziowni, to się cieszę, źle nikomu nie zycze, co najwyżej Karmy, ale to z czasem samo przyjdzie więc to tyle w temacie.

Dop
@Przyczajony

Ten temat jest odgrzewany jak kotlety ale prawda jest taka że nie szanuje się tu pracownika że stażem pracy i doświadczeniem kolejny przykład ustawiacza z formowania po dwóch latach pracy skończyła mu się umowa o pracę i zaproponowali mu stanowisko operatora za 2.250 brutto a później będą płakać że ustawiaczy nie ma co myślą że ich zastąpią nowymi pracownikami z nowych przychodzi dziesięciu a zostaje może trzech z tego połowa przez okno wyp.....po pierwszym dniu pracy bo nawet przez bramę nie przechodzi i lider i ochrona go szuka co dzień wycieczki po piętnaście osób człowiek się czuje jak małpa w zoo co ją oglądają tylko pytanie ile z tych wycieczkowiczów popracuje chociaż miesiąc

@Dop

Taka polityka tej firmy i pomysł na jej rozwijanie, a nie przepraszam na zwijanie. Pozwalniali ustawiaczy i operatorów z doświadczeniem, a później płacz, że braki, że nie ma kto ustawiac. Dopóki nie zmieni się w tej firmie kadra kierownicza nie będzie lepiej tylko coraz gorzej

były operator giecie

dobrze ze juz tu nie pracuję, dosyć że trzeba było robić na dwie maszyny to jesszcze na jednej doginać bo były krzywe bloczki a te panie z jakości nie wiedziały co z tym zrobić. masakara

Hhhhhh
@były operator giecie

Od tego żeby wiedzieć co zrobić to są ustawiacze

Montaz kabel
@były operator giecie

No o wiele lepiej się pracuje na montażu jak odeszła "inspektorka" d.w. która nie miala pojęcia o niczym a blokował co popadnie nawet pół produkcji

Montaz kabel

Też były pracownik
@były operator giecie

Ba, jak maszyny prawie wszystkie popsute, a wymagania i normy z kosmosu i wciąż mało, to co tu się dziwić, a w zakładzie więcej kierowników chodzacych i szukających siebie, niż się zajmujacych tym co trzeba, to tak niestety jest.

fajfer
@były operator giecie

na montażu teraz spkój bo odeszła "inspektorka" d.w. co nieznala sie na niczym i wsszystko blokowala

fajferr

Tobie
@były operator giecie

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Bum
@Hhhhhh

Tylko jak ustawiacza nie ma a kierownik się spina aż mu się włosy wyprostują.... że norma nie wyrobiona a jak ma być wyrobiona jak maszyny starsze od mojej babci i psują się częściej niż ona choruje puszczać wszystko jak leci byle więcej spakowane było pozdrowienia dla montażu 01af

Klejarkowy

Karol S nie wychodź na proces nie pomagaj prosimy Cię produkcja.

Adam Klejarkowy
@Klejarkowy

Szanowny(usunięte przez administratora) Jeśli dodajesz taki tu wpis, proszę abyś podpisał się jako ty. Bo w tym momencie podałeś się za mnie, bo z tego co kojarzę to większość o mnie mówi klejarkowy, jeśli cwe lu, masz jakiś problem to powiedz mu w twarz. Jak masz tyle odwagi by pisać na kogoś to miej tyle odwagi szmacia.rzu by podejść do mnie i powiedzieć że to ty się podszyles pode mnie tak się podpisujac, i miej tyle odwagi by powiedzieć koledze to w twarz. Jesteś zwykłym zerem i cipka. Nie potrafiąc się podpisać pod tym co piszesz.i (usunięte przez administratora) nie jestem produkcja tak na przyszłość. Nie pozdrawiam i zapraszam do konfrontacji

Brutal
@Klejarkowy

Idioto jebać..ny, podawaj się za siebie ciulu, a nie za ludzi zajmujących się klejarkami

Arr
@Adam Klejarkowy

Chyba faza poniosła ????

Fajfus

Ciekawe ile czasu weekendów nie będzie wszyscy się zawijaja z tego syfu

Na
@Fajfus

Weekendow nie będzie to może podwyżki będą bo jak nie to chyba więźniów zaczną zatrudniać bo tu już się cały Toruń przewinął i pół Ukrainy

Info

Witam jaki dział jest najlepszy słyszałem że gięcie albo montaż??

Lutowanie
@Info

Lutowanie zmiana przełożonego S. Polecam

toronto
@Info

Na gięcie najlepiej.

To jeszcze funkcjonuje hahahaha xD

yhym

starzy, doświadczeni operatorzy będą odchodzić jak zarobią ochłapy robiąc przy dwóch maszynach. Przyjmą nowych i znowu bedzie problem bo braki. I tak w koło

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.