Opinie o Mattes Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mattes Poland Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mattes Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mattes Poland Sp. z o.o. w Gliwice

zainteresowany Nowy wpis

Może ktoś zostawi na forum informacje o firmie? Trudno znaleźć konkretne info a interesuje mnie praca w firmie.

Irek Nowy wpis

Możecie podpowiedzieć co dzieje się w firmie? Czy są jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować.

Joanna Nowy wpis

@Predatorco sprawia, że polecasz pracę w Mattes Poland? Mógłbyś powiedzieć jakie są plusy pracy tutaj i jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Czym firma wyróżnia się jako pracodawca?

ygcx Nowy wpis

Na pewno nie jest tak źle @t5r4e3w, bo podejście do klienta zawsze jest dobre, a w końcu jak produktów mają sporo, to fajnie by było jakby znalazło się u nich jakąś pracę. Wiadomo coś o ofertach pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Predator

ludzie co wy tutaj wypisujecie, wiekszość z was jest chyba od konkurencji prowadzimy dystrybucje na terenie calego kraju działamy od blisko 25 lat, jeżeli ktoś sie nie zna na handlu jak wy to takie rzeczy wypisuje, ja pracuje tutaj od niedawna ale postawiłem dom , kupiłem nowe auto .Nie mam stresu o to czy tutaj zostane czy nie. Jeżeli ktos popełnia mase błedów to wylatuje z pracy proste.Ja polecam Mattes Group Poland.

gaal

Jak dla mnie to w innych krajach pewnie też mają szanse na przebicie, jesli dobrze im pójdzie tutaj, to i pewnie beda otwierac na próbę i drogerię w innych krajach. Jednak mieszkamy w Polsce, to możecie napisac jak się wiedzie w polskim Mattes? Czy to aby nie jest kolejna praca za minimalną krajową? Pozdrawiam.

dago

Mattes jest firmą która działa od blisko 25 lat i w tym czasie od producenta opakowań przekształcili się w nieźle działającądrogerię. Obecnie ich sieć dystrybucji obejmuje już nie tylko ich pierwotny rynek czeski lecz również słowacki, polski, węgierski i rumuński. Wybrali kraje w których mają szanse jeszcze na przebicie

przedstawiam siebie

chcialbym podjac prace dla mattes tylko njpierw uzyskalbym informacje od jakiegos pracownika ktory pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego albo kogos kto zajmuje sie sprzedaza. interesuja mnie warunki czy istnieje cos takiego ja sluzoby samochod komorka i np komputer czy nie ma takich rzeczy?

diego

hej. Mattes zatrudnia jak najbardziej ludzi z Polski. Z resztą firma ma swoje oddziały : Mattes Poland, Mattes Slovakia itp . Także każdy kraj ma swój osobny dział . Z tego co wiem to zajmują się środkami higieny osobistej oraz środkami czyszczącymi czy też odświżaczami powietrza. Praca pewnie głównie dla ph

rębisz

możecie mi napisać jak wygląda sprawa z rekrutacją pracowników do Mattes? jak często się one odbywają?

Tylko szkoda, że są bezkarni!!!! (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

byłypracownik - 19 dni zgrozy

Opinię proponuję każdemu , kto ma zdrowy rozsadek i odrobinę rozumu wydać samodzielnie....... Fakty - maj 2013 spotykam się z kierownikiem /MK / , który określa warunki i czas rozpoczęcia pracy - czerwiec 2013 , mijają kolejne dni , czerwiec zamienia się w lipiec , lipiec w sierpień itd. "Kierownik" nie odbiera telefonu przez kilka tygodni - "nikt nic nie wie" " czeski film " , ale czekam - w końcu to praca polecona przez wspólnego znajomego.... - O ZGROZO... KONIEC sierpnia - telefon - zaczyna Pan pracę 1.09.2013 , jadę kilkaset kilometrów aby sprowadzić "służbowego grata " - miał być max 2-letni / takiego szukała firma i takie były ustalenia ,w/g "kierownika" ........... jak się okazuje ma 7- lat , 330 tyś przebiegu i nadaje się na .......... Zaczynam pracę , po pierwszym spotkaniu z "gratem" następuje dzień drugi - kolejne niespodzianki - spotkanie z jedynym dystrybutorem na wskazanym terenie , który jasno i wyraźnie daje do zrozumienia , że zamierza zakończyć współpracę z firmą - SZOK !!! Po spotkaniu z dystrybutorem - " narada " w McDonaldzie z " kierownikem ", dostaje 1szt - druczku zamówienia i jeden katalog / o większej ilości nie ma mowy / , chyba mam kupić ksero i sam drukować.... - narady ciąg dalszy - mam dostać e-mailem listę klientów i co - dostaję ją w 15 dniu pracy / taka mała ciekawostka - na terenie pracował wcześniej przedstawiciel ale jego zwierzchnik / " kierownik " / nie był w stanie przekazać listy odbiorców............/ kierownik jak się PATRZY ! - brawo !!! / - "narada" trwa dalej - dowiaduję się , że nie mam jeszcze przygotowanej umowy , choć wzór miał być przesłany do mnie e-mailem jeszcze przed rozpoczęciem pracy.... Praca - jak pisałem wcześniej - usiłuję pracować , czekając na listę odbiorców i podpisanie umowy , piszę e-maile w tej sprawie / wielokrotnie / z prośbą o prawne- pisemne określenie stosunku pracy.......!!!!!!!!!! Po 19 dniach mam DOŚĆ i dziękuję za "pracę" bez umowy , bez klientów, bez jakichkolwiek zasad... Jak ktoś pisał wcześniej CZESKI FILM !!! Proponuję wszystkim w takich sytuacjach - nie tracić dłużej czasu na "pracę " tylko skierować natychmiast kroki po właściwego Sądu i urzędów / w celu ustalenia stosunku pracy i ustalenia wynagrodzenia za czas dyspozycyjności do pracy /.......... Dwie takie sprawy bez żadnego problemu wygrałem !!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich dotychczasowych poszkodowanych i uprzedzam tych , którzy szukają pracy... Nie polecam "czeskich filmów" za żadne pieniądze ...!!!!!!!!!!!!!!!!!

दूत आंसू

niby tak... ale teraz chce tylko zapomniec o tej firmie.... pobyt w szpitalu, zalamanie i pytanie czy gdybym postapila wbrew swoim przekonaniom bylby inaczej....?? wiem ze postapilam slusznie nie dajac sie zagnac do haremu ...mam teraz szefa ktory jest pomocny nawet za awarie samochodu nie nawrzeszczal sam przyjechal (500km) z mechanikiem i szykowali po nocy zarabiam w sumie tyle samo ale mam spokojna prace moge sie ykazac mam swobode dzialanie i nikt nie robi pod gorke!! a co ciekawe kierownikiem jest kobieta z ktora sie nawet dobrze dogaduje(sama az niedowierzam ale tak jest) mam urlop i wszystkie nalezne walory tej pracy.....a pracowac trzeba jak wszedzie.... robie to co lubie i nie boje sie odbierac telefonow z firmy... zycze powodzenia PH mattesa... szkoda ze moja nastepczyni nie odwiedza moich bylych klientow i pracuje 8 godz liczac wlacznie z raportami i praca przy kompie ....

anty mattes

hohoho widzę ,że nic sie nie zmieniło od kilku lat !!! Pracowałem tam jakieś 7 lat temu i podzielam wszystkie opinie . Takie firmy powinny być ścigane z urzędu i zamykane z dnia na dzień ,a zarządzajacy .... Pracował tam kiedyś taki KRS [usunięte przez moderatora] ,to była wredna morda i fauszywa . Ciekawe czy jeszcze tam pracuje a raczej kręci interesiki na boku ? Trudno aby taka firma działała normalnie jak jest zarządzana po pijaku !! Współczuje wszystkim co tam pracuje i OSTRZEGAM wszystkim co maja zamiar tam iść pracować !!!! NEGATYW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

laziu

..walcz a zobaczysz że na tego buca który Cie zwolnił przyjdzie kiedyś pora. W końcu prezes który nie ma pojęcia co się dzieje w firmie weźmie się za niego. Może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy że jest tylko jedna osoba na górze która ciągnie tą firmę na dno. [usunięte przez moderatora]to mało powiedziane..wierzę ze przyjdzie dzień w którym będzie się musiał tłumaczyć przed sądem..A Prezesowi radzę porozmawiać z przedstawicielami,ale bez dyrektorów, może wtedy dowie się całej prawdy.Bez zmian na górze tej firmy już nic nie uratuje. Powodzenia nam wszystkim.

jasiu

Aga nie łam się tylko oddaj tą walniętą firmę do sądu. Stoisz na wygranej pozycji. Znajdź prawnika i walcz bo jest o co.

Jasiu

Masz rację. To jest najgorsza firma jaka widziałem. Produkty tak niskiej jakości, że nie mam pojęcia kto to kupuje. Dyrektor który zwalnia ludzi z dnia na dzień i bez wyjaśnienia. Jeśli ktoś by chciał pracować w tej firmie to szczerze odradzam.

दूत आंसू

cd. łał i znowu [usunięte przez moderatora] ze klient nic nie wie...ale po co mowic na koniec miesiaca ze to bylo np w maju.... jak juz prawie koniec i nie wiadomo czy jeszcze sie zalapie bo zawsze moze sie ,, ktos\" rozmyslic... no coz... polecam serdecznie wszystkim desperatom bez ambicji i z podobnym kregoslupem moralnym jak co niektorzy w mattesie.... a dziekuje wspolpracownikom za wsparcie i pomoc za to ze sa wytrwali bo tylko ich bedzie mi brakowac... trzymajcie sie :)klientom dziekuje za wsparcie i wyrozumialosc gdy towar nie zawsze docieral na czas ( czekanie na parkingu przy -17 mrozu na parkingu 28 godzin na lawete) mam tylko nadzieje ze Milota wkoncu sie dowie czemu spada sprzedaz i czemu mattes pada w polsce... bo auta niby sprawne.... ale tak prawie... pozdrawiam

दूत आंसू

bez wypowiedzenie... zatrudnil [usunięte przez moderatora] i za pol godiny mnie zwolnil... czemu?? och... nie wykorzystalam szansy ostatniego tanca.... potem zawalil jazdami z przedstawicielami hurtowni (14dni roboczych) znowu nawalila panda szykowana w ciekawym warsztacie ( znowu z mojej winy niby zepsulam lozysko ktore nie zostalo wymieniene przy naprawie sprzegla) ale wczesniej wypadl silnik podczas jazdy... tydzien po oddaniu z tego samego warsztatu.... smieszne?? nie... zalosne... pracownik nie ma prawa do urlopu gdy jest mu potrzebny....bo i po co?? urlop jest gdy firmie tak wygodniej... zalezy ci na pracy?? jeszcze malo?? wyjazd o 2 w nocy a powrot po 23.00 za dwa dni... i co?? pochwala ? hehehehe dobre... jazda z temperatura bo zima auto z klima... tylko ze bez ogrzewania... ale latem bez chlodzenia... z dwojga zlego wolalam latem... zima koc nie pomagal...zaloga fajna... ludzie na poziomie...i pomocni... mozna liczyc zawsze na pomoc... ale promocja na maj np 24 maja podana... łał i znowu [usunięte przez moderatora]

Pracowałem tam

i to w momencie gdy zaczyna ruszać sprzedaż. Oczywiście własna działalność i nie masz prawa do roszczeń człowieku bo o miesięcznym okresie wypowiedzenia możesz zapomnieć on jest tylko na papierze. Więc polecam tą firmę równie ciepło jak Magda Gessler poleca te wszystkie [usunięte przez moderatora] restaurację, Pozdrawiam i przestrzegam żeby się nikt w to dno nie pakował!

Zostaw merytoryczną opinię o Mattes Poland Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mattes Poland Sp. z o.o.