Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Art Pawłowski Krzysztof w Zabrze

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Art Pawłowski Krzysztof
1 1 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Art Pawłowski Krzysztof?

Olek Nowy wpis

@byly drajwer Możesz rozwinąć ten wpis? Mam inne zdanie i zastanawiam się czy to konkurencja?

byly drajwer Nowy wpis

Nie polecam! Pracowalem tam, (usunięte przez administratora) Sprawa w P.i.P

Kamila .

Uwaga firma Nectrans (Art, Akf-9) w Zabrzu daje ogloszenie na olx praca spedytora nie polecam.

Tak3Nie1
KAMILA
@Kamila .

Pracujesz, bądź pracowałaś w firmie NECT-TRANS, skoro nie polecasz?? Bo ja pracuję i jakoś nie przypominam sobie, żeby w tej firmie pracowały dwie Kamile?????? Osobiście polecam. Na przyszłość radzę udać się do psychologa, a nie wylewać swoje żale w internecie. Takie podszywanie się pod kogoś jest karalne: Artykuł 190 a kk odnosi się do kradzieży tożsamości oraz stalkingu, którego częścią może być właśnie kradzież tożsamości. Ustawa precyzuje, iż osoba która podszywa się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe celem wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeszcze większa kara - bo do lat 10 - grozi w przypadku, gdy ofiara wskutek wyrządzonych krzywd targnie się na swoje życie.

Tak1Nie2
Tomek
@KAMILA

Też nie rozumiem, jak można oczerniać inną firmę, skoro wątek dotyczy zupełnie innego pracodawcy, ktoś powinien to zgłosić

TakNie1
xxx Nowy wpis
@KAMILA

a ja pracowałam i miło by było dostać swoje pieniądze. No ale czego oczekiwać po firmie, która nie odbiera telefonów i klienci muszą do byłego pracownika na prywatny dzwonić ;)

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Izabela

Bardzo proszę osoby wypowiadające się w tym wątku o pisanie na temat pracy w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym Art Pawłowski Krzysztof, a nie jakichś innych firmach. Czy znajdą się osoby obecnie zatrudnione w tym miejscu, które chciałyby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Gorąco zachęcam! Może powiecie nam, czy każda nowo zatrudniona osoba może liczyć już od pierwszych dni pracy na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu i korzystne zarobki?

KT

Teraz to nie tylko AKF-9 ale i NECT TRANS sp. z o.o. w Krakowie. Krakusy uważajcie!!!

Tak1Nie
B
@KT

Przed oczernieniem należało sprawdzić, poczytać czy firma NECT TRANS jest w jakiś sposób powiązana z właścicielem opiniowanej firmy.

@B

pracowałem w firmie akf-9 u pani Krystyny Fedrych Pawłowskiej(sprawa poszła do pip i niedługo rozpoczną się sprawy w sądzie )z ciekawości sprawdziłem jak pan B polecił czy firma ma coś wspólnego http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,21215716,nect-trans-sp-z-o-o.html i tam jest taka fajna rubryka osoby zarządzające : Krystyna Fedrych Pawłowska

Tak8Nie

uwaga na tą (akf-9, art)firme zatrudnia nie wypłaca i zwalnia

Tak3Nie

omijaj z daleka

Tymon

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Myślę, że jeśli macie podstawy do upominania się o swojeto nie na forum

Ktos
@Tymon

Upomnienie nic nie daje chodzi bez karny i się uśmiecha a ludziom dalej nic nie zapłacił.

@Tymon

pip zlecił kontrole nikogo nie zastał kazal sie zgłosić właścicielowi tez nic pozostaje tylko sąd a od tego jest forum zeby ostrzegać innych i tak nic dobrego o tej firmie nie mozna powiedzieć omijac z daleka

Były pracownik 2

Nie zapłacił mi 2100 zł, od roku załatwiałem w sądzie nakaz zaplaty, aktualnie mam już klauzulę wykonalności, a jutro jadę do komornika :) ludzi którzy oszukują innych na wynagrodzeniu za pracę powinno się odbierać prawa obywatelskie

ls
@Były pracownik 2

Niczego nie uzyskasz. Komornik, urzędy skarbowe i ZUS już wcześniej próbowali

Byly pracownik

Omijać z daleka . Oszust jakich mało.

Ktoś

Firma zadłużona przekręty,ponadto oszukuje kierowców na pieniądze nie polecam nikomu , także firma Akf -9 to też ten sam właściciel ucieka od długów.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Art Pawłowski Krzysztof - Zabrze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie