Opinie o P.P.H.U. ELEKTROLED

Lidia

W niedalekiej przeszłości firma zmieniała swoją siedzibę. Co było powodem przeprowadzki i jak po takim takie pracownicy przystosowali się do nowego miejsca pracy? Czy jest ono bardziej nowoczesne, czy ta zmiana przyniosła jakieś istotne zmiany organizacyjne w P.P.H.U. ELEKTROLED?

Lidia

@JWP o jakim wyzysku mówisz? Możesz opowiedzieć kilka sytuacji, w których pracodawca taki wyzysk wobec Ciebie stosował. Opisz forumowiczom dokładniej to, co masz na myśli, aby interpretacja twojej opinii była oczywista.

JWP

Firma katastrofa , syf w zakładzie , wyzysk i słoma z butów , o podwyżce zapomnij. Komentarze na górze strony nie udolnie wystawione przez kolegę prezesa , jeden pod drugim co minutę

nfg

Praca jest ok,

Dante

Dobre warunki pracy, duże wymagania, jednak gdy ktoś je spełni i przyzwyczai się do pracy - da się polubić ELEKTROLED i naprawdę dobrze zarobić!

Rahhb

Polecam !

Kumpel

Hei firma ok przyjemni lidzie i ok klimat pracy.

Aksi24

Witam serdecznie, Praca ciężka ale jak najbardziej opłacalna. Nad godziny liczone 150% wyjazdy, premie itd. Co tu dużo gadać - dobra firma.

Aksi24

Firma całkiem ok, nie pracowałem za długo, jednak wszystko odbywało się z czasem, WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS!!

czary

Cześć, Polecam tą firmę wszystkim, którzy szukają normalnej i uczciwej pracy.

bluberry

Witam, praca super ! Polecam

Monter instalacji

Witam, Pracowałem w firmie kilka miesięcy, wszystko odbywało się jak należy, z niczym nie było problemu. Wypłaty nigdy nie dostałem po terminie. Dostałem odzież roboczą, zostałem wysłany na szkolenie i tym podobne. Polecam!

Zostaw opinię o P.P.H.U. ELEKTROLED - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. ELEKTROLED