Unimax Sp. z.o.o

Tarnowskie Góry

Unimax Sp. z.o.o
3 29

Opinie o Unimax Sp. z.o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Unimax Sp. z.o.o, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Mobbingowany

Niestety, wszystko co wyżej nspisane to prawda. Szef to cwaniak jakich mało, byle kazdego wydutkać z kasy. Delegacje rozliczane wg zasad zmienianych po powrocie. Firma rodzinna, w ktorej najpierw trzeba utrzymać rodzinę a pracownik jest na samym końcu przewodu pokarmowego. TRAGEDIA !!!! Na rozmowach kwalifikacyjnych co innego jest obiecywane a co innego jeśli cię przyjmą robisz. Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!

ciekawski

Czy oni są związani z tą firmą szyjącą, która też się mieści na Wojska Polskiego?

delfin

krytykujący tutaj nie mają moim zdaniem racji, a o poziomie wysokim firmy świadczą chociażby takie realizacjne tego przedsiębiorstwa budowlanego jak na kompleksu mieszkaniowego na warszawskim wolanowie

Arek
@delfin 22.04.2016 08:46

Chyba mylisz firmy Unimax TG z Unimax S.A

Ginter

Dawny Unimax oczywiście ma dobry żart. Prawda jest jednak okrutna i chamska.Rotacja i poszukiwanie kolejnego jelenia na "kierownicze "stanowisko.

Dawny Unimax

Ja sie nie zgadzam. Pracowałem w tej firmie i bardzo miło wspominam ten czas. Nie lubię swojej żony więc częste wyjazdy mi odpowiadały. Pieniądze mam po dziadku więc wysokość wypłaty tez była wystarczajaca. Czy nie wiecie, że panuje kryzys ! To Wy powinniscie płacić Prezesowi za to że nie macie statusu bezrobotnych. Odszedłem z tej firmy bo nie mogłem dłużej patrzec jak wszyscy sie znecaja nad szefem firmy.

Juhicwepud

Nie polecam korzystac z uslug firmy Unimax ogrzewanie elektryczne w przemysle.projekty wykonywane sa niedokladnie.monterzy nie znajacy jezykow.w dodatku ogromna rotacja pracownikow.Aha, nie kupujcie u nich kabli grzejnych na rynny, bo wyceniaja je 5 euro/metr.Kupcie sobie lepiej na Allegro.A szef to niezly kombinator. Pozdrawiam rozwaznych.

miki

Szef [usunięte przez administratora] cham. Każe jeździć po delegacjach zagranicznych [usunięte przez administratora] Delegacje rozlicza do ręki i zawsze Mu wychodzi mniej niż pracownikowi!!! Każe podpisywać kwoty za diety wyżywieniowe i kasę zarobioną, którą człowiek nigdy na oczy nie widzi. Firma rodzinna !!! Dyrektor od spraw handlowych nie wie co sprzedaje i oferuje klientom. Nie wie wogóle jak wygladają produkty oferowane przez firme. [usunięte przez administratora] . Co budowa to prowadza nowe normy czasowe :))- zawsze jesteś poprostu z kasą do tyłu!! Kawał CWANIAKA!!! Nie polecam tej firmy RODZINNEJ.

Zostaw opinię o Unimax Sp. z.o.o - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimax Sp. z.o.o