Unimax S.A.

Kielce

Opinie o Unimax S.A.

Karolina

@Ja niestety nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli. Możesz rozwinąć trochę pytanie? Może też możesz się odnieść do wcześniej postawionego przeze mnie pytania o atmosferę w pracy. Jak ją oceniasz?

Karolina

Jak prezentuje się w tej chwili atmosfera w firmie? Czy pracownicy są zadowoleni z zatrudnienia w Unimax S.A.? Atmosfera bardzo często wpływa na jakość pracy, a gdy jest dobra - przywiązuje pracownika do firmy.

JA
@Karolina 26.07.2017 19:23

Robisz skarbie w GRU czy Mosadzie ??? A może takie masz hobby ????

ela

wiesz co wczesniej poszukiwali przedstawicieli a teraz to nie wiem, wez do nich spruboj wyslac cv moze sie odezwa, wtedy bedziesz mial informacji od zrodla

kj

Witam Chcę podjąć pracę w hurtowni instalacyjnej. Czy może ktoś więcej powiedzieć o warunkach pracy, płacy oraz sytuacji ogólnej firmy

Widzę sporo starych negatywnych komentarzy, dlatego wyrażę moją opinię. Pracuję w firmie od ponad 1,5 roku i mam zupełnie odmienne zdanie o firmie. Super miejsce dla osób, które chcą się rozwijać. Z wypłatami żadnego problemu - obiecane pieniądze zawsze na czas. Można liczyć na docenienie pracy i fajne premie. A przede wszystkim duża samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów, a także bardzo szybką decyzyjność w istotnych w handlu sprawach. Jak dla mnie jedyny minus to słaby pakiet socjalny, ale do przeżycia. Ogólnie polecam.

agent

Jeżeli ktoś pracował już w branży instalacyjno-grzewczej to jest wiele innych firm gdzie idzie zarobić i niema krętactwa z wypłatami. W ostatnim czasie dużo osób dało wypowiedzenie w paru oddziałach tej firmy. Pakiet socjalny żaden. Żadnych podwyżek. Kwotę jaką się ustaliło na początku zarabia się cały czas.Wypłaty nie zawsze w pływają na czas.

A teraz są na etapie zwolnień...

Artur

(usunięte przez administratora) pracownicy to banda alkoholików, nic dziwnego że MITEX ich zwolnił.

firma idealna nie jest, ale nie ma co narzekać bo z nam o wiele gorsze przypadki. (usunięte przez administratora)

Bop

Witam pracowałem w tej firmie i muszę powiedzić ze jest tam (usunięte przez administratora)(2000 netto za 10h +soboty) więc nie polecam

Zostaw opinię o Unimax S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimax S.A.