Unimax Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Unimax Sp. z o.o.
2 4 6 1

Opinie o Unimax Sp. z o.o.

Norbi

Niektórym osobom to wszystko jedno która firma ważne , że negatywny teks już poszedł w eter

Warszwiak

Firma zatrudnia pracowników z konkurencji w zamian za objecane duże zarobki. Te zarobki po połowie roku zaczynają się pogarszać. Głównie im zależy na tym aby wyciągnąć kontakty i aby każdy przyprowadził swoich instalatorów. Jednym słowem oszuści jak to zazwyczaj jest z firmami z Kielc.

Antoni
@Warszwiak 13.04.2017 22:48

O której spółce piszesz ??? Unimax-ów z Kielce jest kilka. Czy mógłbyś doprecyzować pełną nazwę spółki ??? Każda ma odzielny NIP, KRS,adres oraz inne zespoły ludzi zarządzających.

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Unimax Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Unimax Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimax Sp. z o.o.