Mattes Poland

Szczecin

Opinie o Mattes Poland

Tak ja również zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Firma totalne dno!!, przepływ informacji praktycznie żaden. Samochody to atrapy z popsutymi skrzynaimi biegów, z mega dużymi brzebiegami. Wypłaty zawsze z poślizgiem, dla księgowej wszystko inne jest ważniejsze niż zrobienie przelewu, pomijam fakt,że zawsze jest nie do końca poinformowana. Co do dyrektora mało konkretny facet wszystko info przekazuję przez regionalnego, o wszystko trzeba walczyć trzy razy dopytywać mieć na wszystko podkładki bo koncepcja promocji, współpracy zmienia się ciągle z dnia na dzień. Ustalenia dot współpracy zupełnie nie adykwatne do późniejszych realii. Obiecują złote góry, a jak dojdzie do wypłaty to lodowaty prysznic. Prowadzenie działalności w też firmie to praca charytatywna miesiąc w miesiąc dokłada się do interesu, wypłaty nie wiadomo do końca na jakich zasadach wypłacane, bo wg dyrektora to informacje poufne. A prawda jest taka, że boji się, że Fiskusa i że zatrudnieni pracownicy mogliby domagać się swoich praw w sądzie pracy. Szczerze odradzam pracy w tej firmię.

Zostaw opinię o Mattes Poland - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mattes Poland