Kolor-Graf Maciej Iwiński

Opinie o Kolor-Graf Maciej Iwiński

Kristof

No cóż, lipa z obsługą i kulturą. Podejście KLIENT to wróg, albo 'po co on dzwoni' w końcu odpiszę mu na wiadomość za kilka miesięcy.

Olga

Rewelacyjna firma, zaopatruję się u nich w farby do tampodruku, do są znakomitej jakości i bardzo trwałe, polecam

Sandra

Rewelacyjna firam, korzystam z ich oferty już od ładnych kilku lat i jestem bardzo zadowolona z farb drukarskich jakie u nich kupuję, są znakomite nietoksyczne i bardzo bezpieczne dla dzieci, co jest ważne dla mnie, gdyż produkujemy zabawki dla nich.

Anna

Polecam, zakupiłam w kolor graf farby do sitodruku - jakość bdb, cena idealna na moja kieszeń.

Janka

Gorąco poelcam współpracę z tą firmą, oferują najlepszej jakości farby do sitodruku, trwałe i w dodatku w atrakcyjnych cenach, gorąco polecam.

Kaja

Kupiłam niedawno farby do szkła w firmie Kolor- Graf i jestem z nich bardzo zadowolona. Są odporne na ścieranie i mycie, znakomicie się utrzymują na powierzchni. Polecam

Asia

Firma świadcząca wysokiej jakości farby drukarskie. Szeroka gama oferowanych produktów, elastyczność, dogodne warunki współpracy, po prostu firma na miarę światową. Gorąco polecam ich usługi.

Zostaw opinię o Kolor-Graf Maciej Iwiński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kolor-Graf Maciej Iwiński