Opinie o Chiesi Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Chiesi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chiesi Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ktokolwiek

Serdecznie odradzam pracę dla firmy Chiesi dział apteczny (Wspólna). Dział bardzo mały, stanowisko nierozwojowe, nie jest to stanowisko specjalisty tylko zwykłego akwizytora. Zespół porażka, samotne stare panny wściekłe na wszystko i wszystkich + typ wyczekujący emerytury pod dowództwem niedowartościowanego typa tolerującego wewnętrzny (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna, najstarsza podkreśla, że ma romans z szefem, druga ; bileterka stadionowa (niegdyś pracownica podrzędnej gastronomii) to latlerek najstarszej, dodatkowo dwulicowa gówniara, której szczytem marzeń jest pozyskanie faceta, bierze wszystko i wszystkich i dziad oczekujący emerytury. Aplikujcie gdziekolwiek indziej, nie marnujcie czasu na tę firmę.

Ktokolwiek

Jeżeli chodzi o zarobki to bez szału ale też nie jest to najniższa krajowa, o podwyżkach i premiach możesz zapomnieć, chyba, że chciałbyś dla kierownika Adama (usunięte przez administratora). Taki poziom. Zespół kiedyś liczył 7 osób, z czego połowa, ta lepsza oczywiście, niestety na L4. Ale czytając ostatnie wpisy widzę, że zespół będzie się zmniejszał.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

@Obiektywna

Serio? Pracujesz i nic nie widzisz? Ciekawe. A sprawę ŻM - product manager znasz? Sprawa z niedalekiej przeszłości. Zgłoszona przez pokrzywdzoną. Jaki efekt? (usunięte przez administratora)doczekała się okresu ochronnego, a dziewczyna musiała poszukać innej pracy. (usunięte przez administratora) zamieciony pod dywan, podsunięte pod nos rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Teraz też toczy się sprawa o (usunięte przez administratora) Pewnie będzie miała trochę lepsze zakończenie dla osoby pokrzywdzonej, bo jest w związkach i ma prawnika. Co nie znaczy, że moberki (bo sprawa dotyczy nie tylko E. Łild) poniosą konsekwencje. Ale, pożyjemy zobaczymy.

Dobry wieczór. Jestem obecnie w rekrutacji na przedstawiciela w dziale hospital. Czytając opinie zaczynam mieć wątpliwości czy kontynuować spotkania. Dawno nie było komentarzy. Może coś pozytywnego się wydarzyło i jednak firma idzie w dobrym kieru Ku? Jednym słowem czy warto tu pracować? Proszę o rzetelne i szczere odpowiedzi.

@Kandydat

Nie warto, niszczą pracowników psychicznie, kombinują za plecami jak się ciebie pozbyć. Sprawy o (usunięte przez administratora) Psychoza !!!

Ktokolwiek Nowy wpis

@Ktokolwiek

Hej, a tak dokładnie ile osób liczy dział? Zarobkowo, chociaż praca się opłaca? Czy biorąc np. pod uwagę benefity, premie? Nie chciałabym rezygnować z pracy w firmie na rzecz słabej atmosfery :( Nerwy mam ze stali, może nie byłoby tak źle;) Chociaż ten brak rozwoju to duży minus. Podwyżki są?

Someone Nowy wpis

Ja aplikowałam w październiku na stanowsiko pt. "Pracownik działu obsługi aptek" (ul. Wspólna) W przeciągu miesiąca dwa spotkania z kierownikiem-kolejne etapy. (Swoją drogą miałam wrażenie, że pretenduje na stanowisko managera, biorąc pod uwagę kolejne etapy rekrutacji i "maglowanie" po godzinie na każdym ze spotkań). Potem oczekiwanie na telefon. Oczywicie kontaktowała się ze mną miła pani z firmy zewnętrzne, której firma zleciła prowadzenie rozmów. Ostatni telefon z pozytywną informacją, że przeszłam pozytywnie wszystkie etapy i chcą mnie zatrudnić, z małym minusem że praca bedzie dopiero od stycznia. Myślę sobie kurcze, sporo czasu- w końcu to dwa miesiące. Jednak po głębszej analizie stwierdziłam, że warto ponieważ jak zapewnił mnie Pan kierownik Adam "my jesteśmy poważną firmą, dostanie pani list intencyjny z warunkami, ma pani gwarancję zatrudnienia". Warunki dobre, pakiet benefitów- poczekam. Potem kolejny telefon od milej pani rekruterki i mail z instrukcjami oraz listem intencyjnym. Byłam w trakcie umawiania badań z medycyny pracy, kiedy otrzymałam telefon na początku z informacją od tejże pani, że uwaga "niestety po spotkaniach dwóch prezesów firmy i zaplanowaniu budżetu na kolejny rok, niestety firma mnie jednak nie zatrudni, ponieważ zamiast budować zespół, zamierza go jeszcze zmniejszyć". Chyba nie muszę dodawać jakie było moje zdziwienie, zdenerowanie, a zarazem zażenowanie zaistniałą sytuacją. Straciłam nerwy, czas, a przede wszystkim kilka szans na pracę w innych firmach, ze względu na oczekiwanie na wyżej wymienioną ofertę. Zero przeprosin od Pana kierownika, jedynie kajanie się pani z rekrutacji, że nigdy jej sie cos takiego nie zdarzyło. No cóż-mnie też. Także NIE POLECAM tej jakże "POWAŻNEJ" firmy, gdyż ich zapewnienia, ani nawet listy intencyjne nie są gwarancją zatrudnia w tej firmie.

Ktokolwiek Nowy wpis

@Kandydat

Cześć, A na jaki teren i do jakiej konkretnie linii aplikujesz?

Ewka
@Kandydat

W tej firmie traktują Cię, jak(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) i psychiczne poniżanie pracowników to standart. Pozbywają się najlepszych, jak zaczynają być za dobrzy to (usunięte przez administratora) ich(usunięte przez administratora), aż do zwolnienia włącznie .Manipuluje faktami, rozpowiada nieprawdziwe historie, umniejsza ich osiągnięciom. Na ten moment również są zwalniani długoletni pracownicy.A prezes widzi, był informowany o nieuczciwym traktowaniu, nieuczciwej ocenie pracy ludzi oddanych tej firmie, masz ambicje to Cię zniszczą.

@Ewka

Jaki sens ma pozbywanie się najlepszych? Czy właśnie nie powinni się cieszyć, że mają dobrych pracowników? Dlaczego aktualnie zwalnia się długoletnich pracowników?

agro
@Kandydat

Jako osoba mająca kilkuletnie doświadczenie w pracy w tej firmie, szczerze odradzam wchodzenia w jej struktury. To co obecnie się w niej dzieje to totalny zjazd w dół - wartości , którymi szczyci się Chiesi to tylko puste hasła.

@kierowca

Oczywiści chodzi o Ewę W.Zarzadza przez konflikt. Napuszcza pracowników na siebie/ wiadomo skłóconym zespołem lepiej się zarządza. Pozbawiona empatii i kompetencji. Skupiona tylko na sobie . Nie znosi sprzeciwu, zwłaszcza zgłoszonego publicznie. Jeśli taka sytuacja się pojawiała to albo poprzez swoje działania i „ prześladowania , niszczące opinie, powodowała że pracownik odchodził . Albo tak długo szukała aż znalazła i zwolniła. Podczas jej zarządzania zespołem z pracą pożegnało się 10 osób- w zespole gdzie jednak pracuje się latami. Zawsze dbała o swoją kasę, pracę. W zeszłym roku tak ustawiała plany że cały zespół nie robił realizacji- zaoszczędziła kilkadziesiąt tysięcy złotych- pieniędzy przeznaczonych na premię dla zespołu!!!!. Przyrosty były ogromne. Nie cofnie się przed niczym. Gdy kilka lat temu jej sytuacja była zagrożona- pewien profesor jechał do Pharmy- wstawić się za tą panią u rodziny @Pracodawca. Nie znosi że ktoś jest od niej mądrzejszy i ładniejszy . Niszczy takie osoby. Umniejsza wszystkie zasługi innych. (usunięte przez administratora)pomysły i przedstawia jako swoje. Gorąco odradzam pracę w tym zespole i z tą panią.(usunięte przez administratora) mierne wynagrodzenie.

@kierowca

Nie zwolniła mnie. Nadal pracuje w Chiesi.moja ocena jej zachowań jest oparta o kilkuletnie obserwacje tego jak się zachowuje w stosunku do innych, co mówi i co niestety robi. Szefostwo Chiesi myśli że zatrudnia (usunięte przez administratora) którzy żyją w błogiej nieświadomości i nie widzą co się dzieje. Korporacja to żywy organizm - ludzie tu ze sobą rozmawiają i wymieniają doświadczenia .Prace chce mieć każdy , więc nie każdemu się ulewa.

@Kandydat

Właśnie sprawdziłem ile firma zapewnia benefitów i jest ich aż 12.. to całkiem sporo, czy ktoś może napisać czy faktycznie firma tak dba o pracowników ? Widzę karty na święta, różne dofinansowania.. ciekawi mnie dokładnie praca międzynarodowa, bo widziałam ze firma także taką opcje zapewnia. Ciekawi mnie także dofinansowanie do nauki, ktoś wie ile procentowo opłaca firma ?

Ola

Praca międzynarodowa??? Jeszcze nie słyszałam o przypadku, aby ktoś z PL dostał pracę poza granicami. Była jedna taka, co dostała propozycję, ale zapewne w obawie, czy da sobie radę (obawy zresztą słuszne:-)), sama zrezygnowała:-)

Ktoś
@Ola

Ola. O czym Ty piszesz? Nie masz dostępu do c-share? Zobacz ile jest ofert realokacji zarówno do Parmy jak i do innych oddziałów. Możliwości są tylko chętnych z Polski brak. Skoro tak piszesz mało się orientujesz jakie są kierunki strategiczne firmy.

@Ktoś

Jasne, na c-share jest mnóstwo rzeczy, które są. Pamiętaj, że jeszcze aby gdziekolwiek awansować musisz mieć pozytywną rekomendację przełożonego. A druga kwestia to rzeczywiście poziom kompetencji. W Chiesi - żenująco niski, zwłaszcza wśród kadry managerskiej i Zarządzie. A jeszcze nie słyszałam o propozycjach międzynarodowego awansu dla repa:-)

@Ola

To przełożony nie wyda takiej rekomendacji jak ktoś chce podnosić kwalifikacje i awansować? Chyba nie stoi na przeszkodzie? Czy zdarzają się takie przypadki?

Maria

Odradzam z całą stanowczością, odeszłam po kilkunastu latach i nigdy nie wybaczę sobie że tak późno, teraz jestem szczęśliwa: mąż odzyskał dawną radosną żonę, ja mam pracę którą uwielbiam i w ktorej jestem doceniana i szanowana. Chcesz zachować radość życia, rozwijać się i z satysfakcją wykonywać swoje obowiązki to szkoda Twojego cennego czasu na tą mordownię bez zasad moralnych.

@Maria

Poważnie po kilkunastu latach mimo, że twierdzisz, że było Ci tu naprawdę źle? To co nagle Cię do tego skłoniło, chyba coś musiało się jednak wydarzyć, że się na to zdobyłaś?

@Maria

Ja tez tutaj pracuje kilkanaście lat i mam nadzieje ze długo jeszcze tutaj popracuje. Nie wyobrażam sobie innego pracodawcy. Podejrzewam ze musiało się w twoim wypadku coś wydarzyć, bo Chiesi mordownia na pewno nie jest.

Justyna
@Ania

czy przez ten mimo wszystko dlugi czas twojej pracy w firmie miales mozliwosc jakiegos awansu czy caly czas jestes na jednym i tym samym stanowisku ?

Hej
@Maria

Same plusy! Szczęśliwa żona , radosny mąż :) Gratki!

A
@Justyna

A i owszem proponowali , a jakże ! Nowe , ciekawe , stanowisko szczebel wyżej…. Starszy PM. Wszystko super, zachęcali, prosili, przekonywali, że życie zawodowe nabierze rozpędu, nabierze nowych barw ….Propozycja wydawała się być nie do odrzucenia, nie dla mnie jednak te awanse, zmiany, gratyfikacje. Szczególnie wtedy gdy w nazwie jest ,, starszy,, Rezygnacja przyszła łatwo i bezbolesnie…. I nadal jestem tylko PM ale za to czuję się młodo i atrakcyjnie. Kto przy zdrowych zmysłach przyjąłby taki pseudo awans?! Starszy ?! Nigdy :)

Anytsuj
@A

Co za problem z doopy:-) jednym tchem mógłbym wymienić min. 5 negatywów związanych z tą firmą. "starszy" to dla Ciebie problem? Serio? Podwyżka i samochód z półki. Mam złą opinię o tej firmie ale pozostaje mi tylko im pogratulować, że Ciebie już w niej nie ma:-)

A
@Anytsuj

I gratulacje płyną dla nich z mojej strony ze Ciebie albo juz tam nie ma albo nigdy juz tam nie będzie . A nawiazując do(usunięte przez administratora) to wyjmij sobie z niej kij bo jesteś tak sztywny albo tak mało lotny ze nie pojąłeś sarkazmu i kpiny…. Aż żal te ,, doope ,, pewnie ściska :-)

@A

Piszesz jedno a emocje w Twojej wypowiedzi to drugie:-) oj chyba obecny pracodawca ma z Tobą problem:-) a zadowolenie męża jest raczej wynikiem Twoich częstych wyjazdów z domu niż Twojej obecności:-) Jeśli chodzi o Czesi.....byłem i odszedłem. Firma jest słaba z wielu względów ale nie w wyniku stanowiska Starszy........ . Jeśli dla Ciebie to jedyny problem związany z tą Firmą to słabe:-)

@:-)

A może opowiesz coś więcej na temat tego czemu Twoim zdaniem firma jest słaba?

@Alicja

Kadra zarządzająca ale i kierownicy zawsze to było słabe ogniwo w tej firmie.

Radek
@Piotr

Nie zawsze.

Nikt ważny
@Piotr

Czytam te wszystkie opinie i staram się zrozumieć. Pracuje tutaj dobre kilka lat i nie wiem o co Wam chodzi. Jeśli narzekacie po co tutaj siedzicie. Może czas na zmianę. Sprawdźcie gdzie jest lepiej. Uważam ze to fajna firma. Jak pracujesz i masz wyniki a nie się(usunięte przez administratora) Jest ok. Może czas wziasc sprawy w swoje ręce a nie tylko narzekać.

@Nikt ważny

Widzę,źe wszyscy tylko na tym forum narzekają i punktują firmę. Dla mnie czas tam spędzony nie jest stracony, millo wspominać. I zawsze znajdzie się maruda, który będzie narzekał. Mam miłe wspomnienia i ludzi z którymi kontaktuje się często choć minęło już kilka lat od mojego odejścia. I nie wszyscy kierownicy to słaby punkt, a i kadra zarządzająca może być.

@Kasia

Skoro tak to można spytać czym spowodowane było odejście? Napotkanie szklanego sufitu jeśli chodzi o dalszy rozwój czy to całkiem z firmą nie było związane?

@Jolanta

…żaden szklany czy słomiany sufit nie jest w stanie ograniczyć mojego rozwoju, tylko ja sama. Solidarność z koleżanką, która odeszła chwilę wcześniej przyspieszyła moją decyzję o odejściu.

M
@Kasia

Większych bzdur nie słyszałem. Solidarność w dzisiejszych czasach żeby jeszcze z tego powodu odchodzić z pracy ? Wymysl coś lepszego

Olaf

Im lepsze wyniki, tym szybciej się Ciebie pozbywają. Nie pracują dla Firmy, tylko pilnują swoich stołków. Pani która jest w (usunięte przez administratora) dostaje szału na widok młodych i ambitnych kobiet. Rozwój pracownika to (usunięte przez administratora), ta firma Cię uwstecznia.

Obiektywna
@Olaf

Czytam te wszystkie komentarze od tygodnia i jestem po prostu zażenowana. Pracuje w innym dziale w biurze i wypowiadam się obiektywnie jak to widzę, co obserwowałam. Jak łatwo jest pisać na kogoś i oskarżać w internecie, jak się jest anonimowym. Czytajac opinie ze Pani o której piszecie zwalnia młode, ambitne osoby proszę podajcie przykład. Bo ja nie znajduje takiego. A może cofnijcie się w przeszłość ile osób ta Pani awansowała i walczyła o awansy wewnętrzne. Czy znajdujecie takie przykłady w innych działach? Jeżeli jesteście tak niezadowoleni to po co tutaj siedzicie? Są chyba w Chiesi oficjalne narzędzia gdzie oficjalnie można zgłosić zastrzeżenia. Nie robicie tęgo. Jednym słowem łatwiej hejtowac kogoś w internecie a już pokazać twarz i zgłosić oficjalnie (bo nie ma co) to tego nie robicie. Rozpętała się dyskusja. Według mnie mocno przesadzona. Ktoś nakręcił i inni bezmyślnie piszą. Jest(usunięte przez administratora) zgłoś oficjalnie a nie oskarżasz kogoś w necie bo tak najłatwiej. Może łatkę się przypnie. Wstyd mi ze pracuje nie w Chiesi tylko z takimi ludźmi którzy oskarżając panią ze pracuje robiąc zamęt sami to robią.

@Obiektywna

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Qwert

Firma Chiesi w 2021 roku zaliczyła poważny kryzys wizerunkowy i tożsamościowy. W okresie Covid Zarząd firmy bardzo intensywnie zachęcał Przedstawicieli do wizyt zdalnych, wywierając presję na ich ilość i dążąc do uzyskana pozycji lidera w mobilnych kontaktach z lekarzami. Przedstawiciele nie byli w stanie spełnić wyśrubowanych oczekiwań, co skończyło się nieprawidłowym raportowaniem zdalnych wizyt przez zdecydowaną większość Field Force”u. Te nieprawidłowości zostały wykryte, przedstawiciele zostali ukarani (brak premii, nagana do akt na okres 1 roku). Jednak Zarząd firmy nigdy nie poniósł konsekwencji zaistniałej sytuacji, całość winy została przerzucona na Przedstawicieli. Firma wdrożyła plan naprawczy (szereg szkoleń i warsztatów dla wszystkich pracowników), nawet uzyskała tytuł Pracodawcy Roku w niecały rok po zaistniałej sytuacji. Jednak wydaje się, że ludzie (porządnie ukarani i to w niepewnych, covidowych czasach) wybrali święty spokój i zagłosowali pozytywnie na tytuł nie chcąc brać udziału w kolejnych programach odbudowujących wizerunek i zaufanie. To co niepokoi - to brak wzięcia odpowiedzialności przez Zarząd za nieprawidłowe raportowanie. Wydaje się, że w firmie Chiesi trudno o otwartość, dialog i przyzwoitość, którą powinni cechować się menedżerowie wyższego szczebla. Warunki płacowe są dobre, benefity również, firma zapewnia szkolenia. Jeśli chcesz otrzymywać dobre wynagrodzenie za pracę i nie angażować się w firmę - pracę w Chiesi można polecić. Jednak jeżeli, oczekujesz przyzwoitości, przejrzystości, otwartości - szukaj gdzie indziej.

Pracodawca Roku
@Qwert

Pracodawcą Roku zostaje się po uiszczeniu odpowiednich kwot "składkowych" w ramach współpracy z Wielce Szanowną Kapitułą:-) poza tym i tak wszyscy się znają i mają powiązania prywatne i/lub biznesowe. Ot i cały sekret powtarzalności tytułu Pracodawcy Roku dla tej oraz innych Firm.

ooo
@Pracodawca Roku

O czyli wystarczy mieć chody i opłacić składkę i już się jest pracodawcą roku? Myślałem że to głosy pracowników są ważne przy uzyskiwaniu tego tytułu. A jak tu z warunkami? Bo czytałem w poprzednim komentarzu że płacą dobrze. Ty jak oceniasz?

Specjalista

Mam pytanie o dział szpitalny: jaka atmosfera? szefostwo? premie? da się tam komfortowo pracować?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Czy może ktoś udzielić info nt. Stanowiska Hospital teren Warszawa? Chciałabym służyć swoje cv ale nie wiem czy warto się starać ? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi

Jakie narzędzia pracy zapewnia Chiesi Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odp.

Oczywiście można liczyć. Do wyboru kolor czerwony lub żółty. Alternatywnie na korbę lub tarcza obrotowa z cyframi. Oczywiście na kablu 0,5 metra. Dzwonisz ile chcesz i jak chcesz:-) Jeszcze jakieś kluczowe pytania decydujące o aplikowaniu do Czesi?:-)

Roman
@Odp.

Ale pojechałeś. Boki zrywać. Ktoś tu pyta poważnie ty śmichy chichy. Socjala też nie ma żadnego? Dodatków dla pracowników np. teraz na nadchodzące święta?

Pablo
@Roman

Po co sociale , dobrze zarabiamy wiec nie są ważne sociale czy owocowe czwartki :-)

Odp
@Pablo

Podobno są warzywne środy :-)

Inka
@Odp

A w piątki piłkarzyki i możesz zabrać ze sobą swojego pupila do pracy :)

@Pablo

Aż tak dobrze? a do którego stanowiska to odnosisz, podasz widełki?

Renata
@Pablo

Zamierzam rektutować do firmy i liczyłam, że na forum znajdę rzetelne komentarze ale widzę, że tak jak wszędzie. Kto zadowolony ten chwali, komu nie poszło ten narzeka. A ile to jest dobrze w takim razie, bo wiesz w dzisiejszych czasach to może być dla każdego inna kwota. Na początek na jakie wynagrodzenie mogę liczyć, możesz podać jakieś widełki? Ty na jakim stanowisku pracujesz?

podkarpackie

Jest ogłoszenie na Pracuj - Przedstawiciel woj. podkarpackie. Warto? Jaki Regionalny? Są premie?

Co jaki czas w Chiesi Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odp.

Nie ma takiej potrzeby. Firma bardzo dobrze płaci. Wysoka podstawa i regularne wysokie premie.

@Odp.

mam rozmowę na Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej i obsługi klienta w Warszawie , opłaca się iść ?

@Kandydat

Czy to milczenie jest wymowne i znaczy, że raczej się nie opłaca? Ktoś powie czemu?

Nikt
@Jolanta

Wymowne a i każdemu się opłaca co inneho. Kieruj się rozumem i kalkuluj bez emocji i doradztwa osób postronnych. Głupota jest opierać się o rady na forum. Zreszta dziś brakuje ludzi którzy są uczciwi i nie kłamią . Na pewno tu ich nie znajdziesz .

@Nikt

Nie no oczywiście na 100% decyzji bym nie oparła ale mam tak, że lubię mieć ogląd na całokształt. ;) Czyli Ty osobiście nic na ten temat to nie wiesz?

Nikt
@Jolanta

Osobiście wiem, że dużo wiem. Jaka informacja szczególnie osobiście :-) cię interesuje?

Ciekawa

Witam Zastanawiam się nad wysłaniem CV do firmy Chiesi na stanowisko Specjalista ds sprzedaży. Proszę napisac ilu etapowa jest rekrutacja w firmie Chiesi? Na jaką podstawę mogę liczyć,jaka prowizja jest realna? Jakie benefity pozapłacowe firma oferuje swoim pracownikom? Z góry dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania.

@Ciekawa

A ja mam pytanko gdzie znalazłas to ogłoszenie? Bo chętnie sobie poczytam jakie tam wymagania podają

@Ciekawa

Wysyłaj. Nie zaryzykujesz, wiedzieć nie będziesz. Za dużo pytań.

Iwona
@Gabrysia

Za dużo pytań, a niby kto to ocenia? W pracy też mają takie podejście do pytań?

@Alicja

Wróble ćwierkały, to i usłyszała. Co za durne pytania ?!

@Iwona

W cenie jest samodzielne myślenie i wyciąganie wniosków. Obserwuj i snuj opinię . Nauczyli się dziś, żeby wszystko podać gotowe. Uruchom swoje komórki. Pozdrawiam serdecznie.

Stokrota

Nie wiem jak się pracuje, bo nie było mi to dane, ale z chęcią opiszę największą żenadę mojej kariery zawodowej, czyli proces rekrutacyjny. Stanowisko w biurze, powiedzmy iż w dziale kontrolnym. Na ogłoszeniu od razu napisane, że szukają na zastępstwo - OK. W trakcie pierwszej rozmowy mówią że na 2 lata. Spoko, wiedziałam od początku na co się piszę. Po drugim etapie już mamy na "maksymalnie półtora roku". Jeszcze się nie poddałam, ciągnę dalej, bo stanowisko ściśle w mojej działce. Jest i trzeci etap - rozmowa z samym CEO. Nie pytajcie mnie po co, bo nie było to stanowisko dyrektora działu, a na zwykłego specjalistę. Pan Prezes przynajmniej był miły, dał mi wizytówkę i po kilku dniach mam telefon z ofertą pracy. Co słyszę? "Ma Pani bardzo duże doświadczenie, dlatego proponujemy umowę zlecenie na półroczny projekt, podczas którego wdroży Pani dwa procesy i system dokumentacji". Nie ludzie. TO NIE JEST ŻART. To się naprawdę wydarzyło. Zaśmiałam się do słuchawki i podziękowałam. Ale to jeszcze nie koniec :) Po dwóch miesiącach pojawia się ogłoszenie na podobne stanowisko, ale inna nazwa, nie ma mowy o zastępstwie - aplikuję z ciekawości, bo to specjalistyczna robota. Po czym otrzymuję telefon od pani menedżer zarządzającej tamtym działem z pretensją, że jestem niepoważną gówniarą, która miesza im w rekrutacjach, bo tamtą ofertę odrzuciłam, a teraz aplikuję znowu. A oni tylko zmienili nazwę i pominęli w ogłoszeniu zastępstwo, ale to jest dokładnie to samo stanowisko. No po prostu KPINA. Jeśli owa blond pani menadżer z napompowanymi ustami stanowi obraz całej tej firmy, to wiać jak najdalej, bo profesjonalnie to w Chiesi na pewno nie jest.

@Stokrota

No i widzisz gapo ..... wizytówka to był klucz do zamka:-) Zadzwoniłabyś > poprosiła o spotkanie poza biurem i pracę już byś miała. I to nie na zastępstwo :-) Myśl na drugi raz. A Pani z HR też uczestniczyła w tym procesie ?

Stokrota
@Odp.

Hahaha, oj ja (usunięte przez administratora) człowiek młody był i naiwny, że robotę się zdobywa przez wiedzę i doświadczenie :D I tak, pani z HR też była i też pamiętam ją jak kolorowego ptaka, ale że miała bardzo blade pojęcie o czym w ogóle mówię, to jakoś tak zapamiętałam ją jako bardzo barwny dodatek siedzący w kącie :D

Do Gapy
@Stokrota

Co to za management w tej firmie?! Starsi Panowie w białych kołnierzykach, którym wydaje się, że każdy chce skąpać się w ich blasku :) i że tak trudno oprzeć się tej nieziemskiej sile ich magnetycznego przyciągania. A tu jednak zonk! Nie każda skorzysta z wizytówki, nie każdą zauroczy ta osobowość. Stokroto zapewniam Cię, że żadna to strata, że nie zagościłaś w szeregach przyjętych pracowników tej organizacji. Ba, nawet zyskałaś ! U mnie szacunek za to, że oparłaś się, a wiem jak to cholernie trudne, urokowi Pana Prezesa i nie skorzystałaś z ,, drogi na skróty,, A i Pani z HRu zapewniam równie szczęśliwa....bo po co jej ta konkurencja w postaci nowych Pań przychodzących do Firmy ?! Lata lecą i nic się w tej organizacji nie zmienia .... I znaczy to tylko jedno.....Że Panowie w białych kołnierzykach jeszcze wiele mogą :)

@Stokrota

Zejdź na ziemie dobrze ci zrobi :-)

Kandydat byly

Dobra ludzie myślałem że ta ocena i opinie na GoWork to tak klasycznie po naszemu efekt narodowego narzekania ALE NIE! Przekonałem się o tym osobiście. Straciłem ze 3h życia jak nie więcej na to coś co nie jest warte splunięcia. Mógłbym dużo szczegółów napisać odnośnie rekrutacji tylko po co? Mam już około 50+ rozmów o pracę za sobą (pracuje nieprzerwanie od lat nie jestem bezrobotnym) i była to jedna z najbardziej dziwnych jakie miałem. 3 osoby na stołkach dyrektorskich które chyba uczyły się fachu w szkole Breżniewa bo mentalnie głęboka (usunięte przez administratora) Rekrutacja była na jedno z kluczowych stanowisk a poziom jakbym miał wytrzepać worki po cemencie. No i creme de la creme nawet nie napisali maila po kilku spotkaniach że mnie nie chcą nic zero kontaktu. Każdemu serdecznie odradzam no chyba że już naprawdę nie macie wyjścia. To moja opinia może ktoś ma inna

Peter
@Kandydat byly

Pozwolę sobie na zajęcie odmiennego stanowiska. Brałem także udział zapewne tej samej rekrutacji o której napisał mój przedmówca „na jedno z kluczowych stanowisk” Rozmowa na normalnym poziomie rekrutacyjnym w dobrej atmosferze Fakt taki że długo czekałem na feedback ale otrzymalem go z informacją o wyborze innego kandydata oraz z informacją dlaczego oczekiwanie było tak długie. Zatem mam przeciwstawne zdanie w temacie tej rekrutacji. W międzyczasie napisałem co prawda maila do osób rekrutujących jakie są losy tego procesu. Zatem może czasem warto się spytać o to w jakim miejscu jest proces i kiedy będzie feedback.

@Peter

A pytali Cię o cos konkretnego wtedy?

Jak tam z Kierownikiem na południe? Jak tak z Krajowym Kierownikiem szpitalnym? Dzieje się :-) Firma się rozwija? Może będzie nabór na nowego Prezesa? Zainteresowany jestem.

:-)

Podbijam. Jakie są wymagania i szanse na stanowisko recepcjonistka? Podobno firma wyjątkowa. Chcę i rozważam.

Wioletka

Mówią na mieście, ze już jest wybrany godny następca, uściślając - następczyni. Jednakże radość pracowników z tego faktu jest mizerna. Nowa persona, wierząc plotkom, nie ma ,,dobrej prasy,, na rynku:)

Rynek
@Wioletka

Może nie warto wierzyć ...

Bazar
@Rynek

Spoko, spoko.....przy takich procedurach, niezawodnym i sprawdzonym wsparciu działu HR, mentorskim ramieniu bezpośredniego przełożonego, każdy z rynku da sobie radę i szybko wskoczy na zarządczy poziom premium.:-) a wtedy prasa z lewa i prawa będzie przekazywać jednobrzmiącą dobrą nowinę. W ostateczności jest super linia :-)

Pulmololo
@Bazar

Ta super linia to chyba jedna z ostatnich na rynku…. zamiast skoku na wyższy level większe szanse na spektakularny upadek…. Nawet tak wypierdowy dział HR z gronem wypierdowych mentorów i przełożonych nie jest w stanie zmobilizować Repow do podboju nowych rynków …. Jedyna nadzieja w Prezesie, oby zdążył dokonać transakcji sprzedaży firmy i zmienił tor biegu nieszczęśliwych wydarzeń…wszak ma w tym zakresie duże doświadczenie :)

@Pulmololo

Fostex to lek na najbliższe 50 lat. Starczy do promocji wnukom obecnej kadrze Czesi. Więc każdy pracownik może spać spokojnie a i Prezes może nadal błyszczeć w warszawskiej socjedzie :-) Przeżyje niejednego kierownika regiolnego na południu. Pozostali przez zasiedzenie mają w perspektywie emeryturę w ramach funduszu fostexowego :-)

RKS

Dzień dobry. Czy nabór na RKS Południe jest już zakończony? Czy znowu ktoś z Adamedu i pociotek BUM'a?

Falalala
@RKS

Trwa. Tymczasem godnie i z wielkim pietyzmem zastępuje RKS jego Przełożony tzw. Ostry

Lalalala
@Falalala

Klasa sama w sobie :-)

Falalala
@Lalalala

Oraz wdzięk i urok Leszka z ,, Daleko od szosy,, :)

Orest Możejko

Proszę o informację co jest powodem ogłoszenia o pracę na RKS Południe. Jestem zainteresowany, Warto aplikować?

@Orest Możejko

Wakat na stanowisku RKS. Zapraszam do aplikacji. Firma oferuje konkurencyjne warunki pracy, miła atmosferę i różne benefity. Poprzeczka wysoko podniesiona po poprzednim RKS. Zatem trzeba się starać aby dorównać poprzednikowi.

@Odp.

No tak : 1. Program naprawczy, 2. Ostatnie miejsce w rankingu, 3. Cykliczne rotacje. Zaiste poprzeczka wysoko podniesiona.

pracus
@Odp.

nie ma dla mnie znaczenia, które miejsce w rankingu zjmuje, ani czy ma program poprawczy, naprawczy ,czy siaki owaki. liczy sie czlowiek i podejscie do innych, a to oceniam brdzo dobrze. i co mi z takiego rksa,ktory ma wysokie miejsca w rankingu a jest bezuzyteczna , chorobliwie ambitna kreatura, o nieludzkich zachowaniach. normalny czlowiek sie liczy

@pracus

Faktycznie tak jest - chyba największe rotacje w firmie to potwierdzają.

Endii
@pracus

Idealnie byłoby aby posiadał jeszcze jakiekolwiek kompetencje zarządcze….a w tym przypadku brak jest nie tylko tych umiejętności ale i również cech normalnego człowieka…. Choć normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka… jest chaosem dla muchy :)

Zendii

Zendi
@Karma

Już wróciła :-)

Ktoś..

Taaaa…. Wejdź w link, podaj numer karty kredytowej… ludzie to forum powinno zawierać merytoryczne opinie a nie jakieś (usunięte przez administratora). Swoją droga co ty ba takich stronkach robisz?

Dębica

Dzień dobry. Proszę o informację czy warto aplikować. Plusy i minusy? Kierownik?

@Dębica

Dzień dobry. Kierownik bajka. Urodzony lider i przywódca. Minusów brak. Same plusy. Teren rewelacja. Nie trzeba wyjeżdżać do roboty. Odkąd pamietam wynik sam się robi..... ale jak to mówią to zasługa jednego Repa( bezkonkurencyjny), który od początku tak promował lek, że do dziś o nim ciagle pamiętają. Takie rzeczy tylko w Chiesi. Aaaaa i warto:) :)

?
@:)

Ale na terenie Dębicy nie pracował chyba nigdy przedstawiciel płci męskiej. Więc jakaś pomyłka ?

@?

REP- skrót, który określa zarówno przedstawiciela i przedstawicielkę. Skoro wiesz, że nie pracował przedstawiciel płci męskiej to pozostaje raczej jeszcze jedna opcja- przedstawiciel płci żeńskiej. Też w skrócie REP…….. Pomyłka? Nie sądzę.

Lol

Czy to ważne kto tan kiedyś pracował ? Dajcie spokój po co pisać takie bzdury

Woj
@?

Pracowała taka która nie musiała do pracy wyjeżdżać bo byla kryta i mogła nie jeździć

Zoj
@Woj

Najważniejsze,że od kilku lat (w biznesie to wieczność) ten teren kwitnie - co widać po ciągle zawieszonym ogłoszeniu na Pracuj pl.. Dobra ręka do zarządzania to podstawa :-)

@Woj

Plany miała jedne z najwyższych w Firmie i je robiła. A teraz padaka :-)

…..
@:-)

Wąski jak ty mnie zaimponowałes w tej chwili ;)

@…..

Memory 5 i ......... wszystko jasne :-)

Karol
@:-)

Czym ze sobie zasłużyła na takiego obrońce ? Ktoś tu ma miłe wspomnienia chyba Jaka padaka ? nic mi nie wiadomo złe wieści błędnej treści

Srarol
@Karol

Chłopie bądź chłopino bazuj na faktach a nie plotkach (usunięte przez administratora) (jednostka chorobowa). Jeśli to zrobisz zanim coś napiszesz pomyśl.

Srarol
@Srarol

(usunięte przez administratora) miało być :-)

Srarolko
@Srarol

Na wypadek gdybyś była a nie był (usunięte przez administratora)

Lorak
@Karol

Jaki pan taki kram :-) Niskie słupki :-)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Mariusz

Klasyczny. Czasem wolny i łyżwowy.

...a to jakiś ,,styl,, jest . ...?

Żenada

Styl… jaki styl? O wartościach się krzyczy ale są tylko na papierze. Szkolenie za szkoleniem ale rzeczywistość inna. Ludzi ma się za idiotów co nie myślą a maja tylko robić co im się każe i mają siedzieć cicho. Z urlopu Cię wyciągają. Prezes pierwszy o wartościach krzyczy a w czynach jest zupełnie inna bajka. Brak szacunku do ludzi. Tutaj jest firma Prezesa. Inni to pionki. Prezes wałki kręci, swoich kumpli do przetargów ustawia a compliance nic nie widzi, nie słyszy. Uciekać póki czas bo jest coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Chiesi Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chiesi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chiesi Polska Sp. z o.o.?

Chiesi Polska Sp. z o.o.