Chiesi Polska Sp. z o.o.

Opinie o Chiesi Polska Sp. z o.o.

Iwona

@PM pewnie pytasz o pracę przedstawiciela w firmie Chiesi Polska? Akurat teraz nie widzę takiej oferty pracy w tej firmie. Czy Ty od czerwca się dowiadywałeś w tej sprawie? Aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska takie jak: Product Manager, Specjalista ds. Organizacyjno – Administracyjnych, Specjalista ds. Koordynacji Sponsoringów, Specjalista ds. Promocji, Recepcjonista - Recepcjonistka http://www.chiesi.pl/kariera/

PM

Proszę o informację jak pracuje się w pulmonologii czy są GPSy ile wizyt jakie auta ile leków . Dzięki

Iwona

@Alarozumiem, że w firmie ostatnio zaszły zmiany. Mogłabyś napisać jak obecnie wygląda praca w Chiesi Polska? Co zmieniło się dla pracowników?

nnjnn

@ Ala no własnei co sie tam dzieje? I czemu marketing jest zdemotywowany. No bo pwoiedz szczerze - gdzie nie jest cięzko? Wszędzie jest...wszędzie trzeba ciezko pracowąc oi wszedzie jest porblem z pracą

Ala

I powiem tak. To nie ta sama firma. Widać rywalizację na górze. Nikt nie rozumie co tam sie dzieje. Marketing zdemotywowany. Siedzą tylko dlatego ze z pracą ciężko, ale każdy chce uciec.... Projektów mnóstwo. HR rządzi GM.... Nikt nie wie o co chodzi... A tak właściwie to wie... Już nie jedna wyleciała bo za ładna była .... HR czuwa! Ciekawe czy Ktoś mądry w końcu sie zorientuje!

Alicja

Chyba cos ci sie .... Jaka bankowość?

Oli

Powiem tak. Słabo sie tam dzieje. Kto może niech ucieka. Pozytywne tyle z tego ze w końcu wzięli sie za SC. W końcu wyjdzie kto pracuje a kto sie lansuje. O 12 przygodze o 16 wychodzę: Ew. Motywacja super, ludzie uciekają.... Moze w końcu przekręty wyjdą.... Bo nikt tego nie rozumie kto z kim i jak...

Nati

I Pani z HR może by już forum opuściła, bo tutaj chyba tylko takie wpisy są....

Nati

tak... Raj na ziemi... Bonusy są albo nie, zależy gdzie pracujesz, raczej stałe osoby biorą... Pieniądze takie jak wszędzie, system motywacyjny - standard

Nikt ważny

Nie wiem jaki masz cel, ale raczej nie jesteś uczciwy pisząc tak krzywdzące komentarze zarówno wypowiadając się o jednej jak i drugiej osobie, nie znając faktów. W Manadżmencie to jedna z nielicznych normalnych osób, broniąca zawsze i wszystkich, dla swojego Działu zrobiłaby wszystko, zawsze walcząca o każdą osobę, o ich rozwój, wierząca w potencjał i rozwijająca, nawet jak inni mają całkowicie inne zdanie. Owszem wymagająca ale zawsze wspierająca a jak masz problem zawsze ci pomoże. Piszę tę opinię w oparciu o fakty współpracy z obiema osobami od ponad pięciu lat.

kj

Pytanie - czy ta firma jeszcze istnieje, czy wszystkich już zwolniono? W ciągu ostatnich 5 m-cy zwolniono około 100 osób (ze 160)

jolka

Popieram. Nieznajomość prawa szkodzi. Nie robią wam żadnej łaski, spójrzcie do kodeksu pracy. Może dają parę złotych więcej - ale szybciej przerwana ciągłość zatrudnienia, brak profitów, ubezpieczenia itp. Chronią siebie, a Wy np. możecie nie dostać zasiłku przez pierwsze trzy miesiące rejestracji w urzędzie pracy.

kariera

Witam! czy może mi ktoś powiedzieć więcej na temat tej firmy. Jeśli chodzi o zwolnienia to niestety w każdej firmie dochodzi do takich restrukturyzacji i nie to jest najważniejsze lecz jak firma rozstaje się z ludzmi. Bo jeśli dają porządna odprawę i jeszcze czasem pomagają w znalezieniu nowej pracy to sorry... nie mozna się czepiać.

ja

właśnie weszli w zwolnienia grupowe. 1/3 przedstawicieli idzie na bruk.

ja-ja-

wszyscy pisali, ze drugi etap to tylko formalnosc, a to nieprawda. Widocznie decyzja hr jest wazniejsza od decyzji kierowników regionalnych. Nawet nie pofatygowali się, żeby poinformowac jaki jest wynik rekrutacji.

Zostaw opinię o Chiesi Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chiesi Polska Sp. z o.o.