Opinie o Accept Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Accept Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Accept Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accept Group Sp. z o.o. w Warszawa

Sasza Nowy wpis

Polecam, dobre warunki finansowe, miła atmosfera, dobra lokalizacja biura.

Pracownica Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie pisane są przez jedną osobę, która tam już nie pracuje. Firma przeszła od tych czasów gruntowną restrukturyzację, a warunki pracy są bardzo dobre. Pracownicy mają prywatną opiekę medyczną, pakiety gosport, świeże owce, kawę i herbatę w nowoczesnym biurze.

Katarzyna Nowy wpis

Polecam. Właściciel jest bardzo wyrozumiały, a ludzie zdobywają tam ogrom cennego doświadczenia. Praca zorganizowana jest w godnych warunkach z pełnym zapleczem socjalnym. Zatrudnienie odbywa się na podstawie umów o pracę. Przyznawane są także premie świąteczne i za wyniki pracy oraz staż.

Anastazja Nowy wpis

Bardzo polecam to miejsce. Można wiele się nauczyć i nabrać samodzielności w księgowości. Wiele spraw to prawdziwa lekcja życia i zawodowego rachowania. Na miejscu zapewniona jest kawa, herbata, owoce. Pomieszczenia są duże i klimatyzowane, a siedziba firmy znajduje się w nowoczesnym biurowcu.

Aplikowałeś do firmy Accept Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Bardzo dobra atmosfera pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Polecam, zdobyłem tam bardzo dużo doświadczenia.

Czy w Accept Group Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tetiana

Dzień dobry, Dziękuje za pytanie. Tak, w naszej firmie zatrudniamy obcokrajowców ponieważ szanujemy i równo traktujemy każdego pracownika oraz kandydata bez względu na narodowość i etniczne pochodzenie

Księgowy

Dostałem dużo pozytywnego doświadczenia w tej firmie. Świetny zespół, przyjemnie się pracuje Niestety zmieniam miejsce zamieszkania

Iryna

Dzień dobry, Widziałam ogłoszenie na olx z propozycją pracy jako asystent księgowej. Ogłoszenie wisi już od pół roku i czas od czasu się odnawia. Wygląda na to, że nikt tam długo nie pracuje, chyba płynność kadrów tam... Czy polecicie tam pracę???

Kamila
@Iryna

A to tam datę serio widać, że aż tyle razy odnawiane było? Troszkę strzał w kolano w takiej sytuacji. :( Myślisz, że problem może być w tym, że trudno kogoś kompetentnego im po prostu znaleźć? Ogólnie to zainteresowana jesteś, tak?

Tetiana
@Iryna

Pani Iryno, rekrutacja w naszej firmie faktycznie trwa już jakiś czas, ale tylko ze względu na to ze naszę biuro rachunkowe ciągłe się rozwija i rośnie. Nie ukrywam ze w dzisiejszych czasach jest problem z odpowiednimi kandydatami. W razie gdyby była Pani zainteresowana podjęciem pracy u nas, zachęcam do aplikowania :-) Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jaka umowa obowiązuje w Accept Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nadiia

Pod czas okresu próbnego w Accept group sp. z o.o. obowiązuje Umowa o pracę

Helena

Czy możecie polecić firmę Accept Group jako pracodawcę? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Napiszcie proszę, jeśli wiecie coś więcej na ten temat.

@Helena

Serdecznie polecam firmę Accept group jako pracodawcę. Wynagrodzenie płacone w terminach, wszystko ok. Firma daje pakiet opieki medycznej, jest to bardzo wygodne, bo na NFZ duże kolejki do specjalistów.

Wojtek

A umowa o prace jest od pierwszego dnia ?

@Wojtek

Tak, umowa o pracę jest od pierwszego dnia

Czy Accept Group Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nadiia

Nowe pracowniki przy zatrudnieniu w Accept group sp. z o.o. dostają umowę o pracę

Nadiia

Cześć)))) jestem obecnym pracownikiem tego biura. Praca tu jest stała i na dobrych warunkach. Miłe relacje miedzy pracownikami, szacunek i kulturalność na pierwszym miejscu i to dla mnie jest najważniejsze. W pracy ciągle przeprowadzone szkolenia. Pracownicy mają prywatną opiekę medyczną. Wszystkie negatywne opinie co tu napisane, nie uważam że są prawdziwe, chyba mają stosunek do przeszłych okresów. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest superowa praca, jestem zadowolona.

Jak się pracuje z ludźmi z Accept Group Sp. z o.o.?

Też szukam opinii na temat tej firmy

Weronika
@Gość

@Gość, ja tak samo. Dasz znać, czego się dowiedziałeś/aś poza forum? Zatrudniają teraz? Poza dawnym ogłoszeniem, oferującym 8-10K na stanowisku głównej księgowej, nic nie znalazłam.

Nadiia

Cześć)))) jestem obecnym pracownikiem tego biura. Praca tu jest stała i na dobrych warunkach. Miłe relacjie miedzy pracownikamy, szacunek i kulturalnośc na pierwszym miejscu i to dla mnie jest najważniejsze. W pracy ciągle przeprowadzone szkolenia. Pracownicy mają prywatną opieke medyczną. Wszystkie negatywne opinie co tu napisane, nie uważam że są prawdziwe. Chyba mają stosunek do tego okresu, kiedy w biurze Główną Księgową pracowała Jedna Pani, która nie była kompetentna w swoim zawodzie,nie profesjonalnie wykonywała swoje obowiązki. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest superowa praca, jestem z niej zadowolona!!!

Julia

Witam , czy ktoś może pracował w firmie Accept Group Sp. z o.o. w Warszawie ? Bardzo bym prosiła opinie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Accept Group Sp. z o.o.?

Tak, najlepiej za darmo albo za najniższą krajową. Z tym że jest tam tyle pracy że nie da się nie pracować po godzinach. Niestety nie są one opłacane, skoro nie ogarniasz tego co powinnaś. Po okresie próbnym zazwyczaj jest nowa rekreacja, dlatego że tak jest taniej, niż płacić więcej pracownikom z doświadczeniem. Chociaż w tej firmie doświadczenie jest mniejsze niż stres. Podsumowując, nie warto się w to angażować, bo ta praca nie ma przyszłości, ulubione sztuczki szefostwa- zrywać umowę w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Roman
@Kasia

W związku z tym, że nadgodziny nie są dodatkowo opłacane, to czy można ubiegać się o wolne za przepracowany czas i odebrać w dogodnym terminie? Takie rozwiązanie stosuje wiele firm, więc chętnie się tego dowiem.

Księgowa

Duża rotacja w firmie Accept Group powoduje brak kompetentnej obsługi klienta. A klientami są właściciele spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, zatrudniający pracowników że wschodu i innych krajów. Księgowość w tej firmie to jakiś żart. Do tego chora atmosfera i zastraszanie. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam nikomu pracę w tej chorej firmie. Chciwość właścicieli przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Pracownik nie jest szanowany i wykorzystuje się go na maxa. Tą firmą powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy. Już nie wspomnę o oszustwach finansowych i wątpliwych technikach prowadzenia księgowości spółek z o.o.

Janusz

Odradzam pracę w tej firmie, jak też prowadzenie tam jakiejkolwiek części biznesu. Nieuczciwi właściciele i amatorszczyzny.

KiK

Oszuści !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Accept Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accept Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accept Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accept Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Accept Group Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 23 lok. 2
    02-495 Warszawa